Halvlegs Stilling - Chile Primera División

Konkurrence
Mål
- Stats i denne kategori :
- 1. Halvleg Stilling -
- 2. Halvleg Stilling -
- Vinder eller Taber ved Halvleg -
- Markedsværdi -
- Datasæt og Excel-downloads -
- Odds -
- Forventede Point
Halvlegs Stilling - Primera División
* Alle stats i dette stilling er taget ud fra halvlegs resultater.
Hjemme / Halvlegs Stilling (Primera División)
| # | Hold | K Kampe Spillet | V - U - T (Halvleg) Vinder - Uafgører - Taber ved Halvleg | MF Mål Til (MF). Antal mål dette hold har scoret. | MM Mål Mod (MM). Antal mål dette hold har lukket ind. | MFskl. Mål Forskel (MFskl.). Mål Scoret - Mål Lukket Ind | P | Sidste 5 (Halvleg) | PPK (Halvleg) | CS Clean Sheets (CS). Liste af hold med de højeste antal kampe hvor at de har lukket 0 mål ind. Statistikkerne er kun taget fra Ligaer. * Hold skal have spillet mindst 7 kampe før at de kommer med på denne liste. | BHS Begge Hold Scorer (BHS). Liste af hold med de højeste antal kampe hvor begge hold har scoret. Statistikker fra holdets indenlands liga tæller kun. * Holdet skal have spillet et minimum af 7 kampe før at de kvalificerer til dette Begge Hold Scorer(BHS) stilling. | FTS Kunne ikke Score (FTS). Kampe hvor at dette hold ikke har kunne score. | 0,5+ Over 0,5 (0,5+). Antal eller procent af kampe hvor det samlede antal mål endte over 0,5 (f.eks. 1, 2, eller 3 mål) | 1,5+ Over 1,5 (1,5+). Antal eller procent af kampe hvor det samlede antal mål endte over 1,5 (f.eks. 1, 2, eller 3 mål) | 2,5+ Over 2,5 (2,5+). Antal eller procent af kampe hvor det samlede antal mål endte over 2,5 (f.eks. 1, 2, eller 3 mål) | GNS. Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.). Det gennemsnitlige antal mål per kamp. Beregnet gennem sæsonnen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | CD La Serena![]() CD La SerenaPrimera División (Div. 1) Liga Pos 11 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 5-7-0 | 11 | 5 | +6 | 22 |
| 1.83 | 58% | 42% | 25% | 75% | 50% | 8% | 1.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | Club Deportes Limache![]() Club Deportes LimachePrimera División (Div. 1) Liga Pos 6 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 6-4-2 | 11 | 7 | +4 | 22 |
| 1.83 | 58% | 25% | 25% | 92% | 50% | 8% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | CD Coquimbo Unido![]() CD Coquimbo UnidoPrimera División (Div. 1) Liga Pos 7 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 11 | 6-4-1 | 10 | 2 | +8 | 22 |
| 2.00 | 82% | 9% | 45% | 64% | 27% | 9% | 1.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | CFP Universidad de Chile![]() CFP Universidad de ChilePrimera División (Div. 1) Liga Pos 2 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 5-6-1 | 9 | 3 | +6 | 21 |
| 1.75 | 75% | 17% | 42% | 67% | 33% | 0% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | CSD Colo Colo![]() CSD Colo ColoPrimera División (Div. 1) Liga Pos 1 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 5-5-2 | 9 | 4 | +5 | 20 |
| 1.67 | 67% | 17% | 58% | 58% | 25% | 25% | 1.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | CD Concepcion![]() CD ConcepcionPrimera División (Div. 1) Liga Pos 8 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 13 | 5-4-4 | 7 | 6 | +1 | 19 |
| 1.46 | 69% | 8% | 54% | 69% | 15% | 8% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | CD Universidad Catolica![]() CD Universidad CatolicaPrimera División (Div. 1) Liga Pos 3 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 11 | 5-4-2 | 12 | 8 | +4 | 19 |
| 1.73 | 45% | 55% | 27% | 73% | 64% | 45% | 1.82 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | CD Cobresal![]() CD CobresalPrimera División (Div. 1) Liga Pos 16 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 5-3-4 | 7 | 8 | -1 | 18 |
| 1.50 | 50% | 17% | 50% | 83% | 25% | 17% | 1.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | Deportivo Nublense SADP![]() Deportivo Nublense SADPPrimera División (Div. 1) Liga Pos 9 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 5-2-5 | 10 | 8 | +2 | 17 |
| 1.42 | 50% | 17% | 42% | 92% | 50% | 8% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | CD Union La Calera![]() CD Union La CaleraPrimera División (Div. 1) Liga Pos 14 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 4-4-4 | 8 | 8 | 0 | 16 |
| 1.33 | 58% | 25% | 50% | 67% | 33% | 25% | 1.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | Audax Italiano La Florida SADP![]() Audax Italiano La Florida SADPPrimera División (Div. 1) Liga Pos 12 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 3-6-3 | 11 | 8 | +3 | 15 |
| 1.25 | 50% | 33% | 42% | 75% | 50% | 17% | 1.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | CD Palestino![]() CD PalestinoPrimera División (Div. 1) Liga Pos 4 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 3-6-3 | 9 | 7 | +2 | 15 |
| 1.25 | 50% | 33% | 42% | 75% | 42% | 17% | 1.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Everton de Vina del Mar![]() Everton de Vina del MarPrimera División (Div. 1) Liga Pos 5 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 13 | 2-7-4 | 8 | 10 | -2 | 13 |
| 1.00 | 38% | 31% | 69% | 62% | 38% | 23% | 1.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | CD OHiggins![]() CD OHigginsPrimera División (Div. 1) Liga Pos 13 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 11 | 3-4-4 | 6 | 7 | -1 | 13 |
| 1.18 | 55% | 18% | 55% | 73% | 36% | 9% | 1.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | CD Huachipato![]() CD HuachipatoPrimera División (Div. 1) Liga Pos 10 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 2-4-6 | 5 | 12 | -7 | 10 |
| 0.83 | 33% | 25% | 58% | 83% | 33% | 17% | 1.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | CD Universidad de Concepcion![]() CD Universidad de ConcepcionPrimera División (Div. 1) Liga Pos 15 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 11 | 2-3-6 | 3 | 7 | -4 | 9 |
| 0.82 | 45% | 0% | 82% | 73% | 18% | 0% | 0.91 |
Ude / Halvlegs Stilling (Primera División)
| # | Hold | K Kampe Spillet | V - U - T (Halvleg) Vinder - Uafgører - Taber ved Halvleg | MF Mål Til (MF). Antal mål dette hold har scoret. | MM Mål Mod (MM). Antal mål dette hold har lukket ind. | MFskl. Mål Forskel (MFskl.). Mål Scoret - Mål Lukket Ind | P | Sidste 5 (Halvleg) | PPK (Halvleg) | CS Clean Sheets (CS). Liste af hold med de højeste antal kampe hvor at de har lukket 0 mål ind. Statistikkerne er kun taget fra Ligaer. * Hold skal have spillet mindst 7 kampe før at de kommer med på denne liste. | BHS Begge Hold Scorer (BHS). Liste af hold med de højeste antal kampe hvor begge hold har scoret. Statistikker fra holdets indenlands liga tæller kun. * Holdet skal have spillet et minimum af 7 kampe før at de kvalificerer til dette Begge Hold Scorer(BHS) stilling. | FTS Kunne ikke Score (FTS). Kampe hvor at dette hold ikke har kunne score. | 0,5+ Over 0,5 (0,5+). Antal eller procent af kampe hvor det samlede antal mål endte over 0,5 (f.eks. 1, 2, eller 3 mål) | 1,5+ Over 1,5 (1,5+). Antal eller procent af kampe hvor det samlede antal mål endte over 1,5 (f.eks. 1, 2, eller 3 mål) | 2,5+ Over 2,5 (2,5+). Antal eller procent af kampe hvor det samlede antal mål endte over 2,5 (f.eks. 1, 2, eller 3 mål) | GNS. Gns. Mål Pr. Kamp (GNS.). Det gennemsnitlige antal mål per kamp. Beregnet gennem sæsonnen. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Everton de Vina del Mar![]() Everton de Vina del MarPrimera División (Div. 1) Liga Pos 5 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 11 | 6-4-1 | 12 | 4 | +8 | 22 |
| 2.00 | 64% | 27% | 45% | 64% | 45% | 27% | 1.45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | CD Concepcion![]() CD ConcepcionPrimera División (Div. 1) Liga Pos 8 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 11 | 6-2-3 | 6 | 5 | +1 | 20 |
| 1.82 | 73% | 0% | 45% | 82% | 9% | 9% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | CD La Serena![]() CD La SerenaPrimera División (Div. 1) Liga Pos 11 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 4-5-3 | 7 | 8 | -1 | 17 |
| 1.42 | 58% | 17% | 58% | 67% | 33% | 17% | 1.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | Club Deportes Limache![]() Club Deportes LimachePrimera División (Div. 1) Liga Pos 6 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 4-5-3 | 11 | 5 | +6 | 17 |
| 1.42 | 58% | 17% | 50% | 75% | 42% | 17% | 1.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | CD Coquimbo Unido![]() CD Coquimbo UnidoPrimera División (Div. 1) Liga Pos 7 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 2-9-1 | 6 | 5 | +1 | 15 |
| 1.25 | 58% | 33% | 50% | 58% | 33% | 0% | 0.92 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | CFP Universidad de Chile![]() CFP Universidad de ChilePrimera División (Div. 1) Liga Pos 2 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 2-9-1 | 5 | 5 | 0 | 15 |
| 1.25 | 67% | 25% | 67% | 42% | 33% | 8% | 0.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | CSD Colo Colo![]() CSD Colo ColoPrimera División (Div. 1) Liga Pos 1 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 3-6-3 | 9 | 12 | -3 | 15 |
| 1.25 | 42% | 42% | 42% | 75% | 50% | 33% | 1.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | Audax Italiano La Florida SADP![]() Audax Italiano La Florida SADPPrimera División (Div. 1) Liga Pos 12 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 11 | 4-3-4 | 6 | 7 | -1 | 15 |
| 1.36 | 55% | 18% | 45% | 82% | 27% | 9% | 1.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | CD Universidad Catolica![]() CD Universidad CatolicaPrimera División (Div. 1) Liga Pos 3 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 4-2-6 | 11 | 13 | -2 | 14 |
| 1.17 | 25% | 42% | 42% | 92% | 58% | 33% | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | CD Palestino![]() CD PalestinoPrimera División (Div. 1) Liga Pos 4 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 4-2-6 | 7 | 11 | -4 | 14 |
| 1.17 | 42% | 17% | 58% | 83% | 50% | 17% | 1.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | CD Huachipato![]() CD HuachipatoPrimera División (Div. 1) Liga Pos 10 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 11 | 3-4-4 | 5 | 6 | -1 | 13 |
| 1.18 | 45% | 18% | 64% | 73% | 18% | 9% | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | CD Universidad de Concepcion![]() CD Universidad de ConcepcionPrimera División (Div. 1) Liga Pos 15 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 13 | 3-4-6 | 7 | 13 | -6 | 13 |
| 1.00 | 38% | 31% | 46% | 85% | 46% | 15% | 1.54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Deportivo Nublense SADP![]() Deportivo Nublense SADPPrimera División (Div. 1) Liga Pos 9 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 2-6-4 | 5 | 8 | -3 | 12 |
| 1.00 | 50% | 25% | 58% | 67% | 33% | 8% | 1.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | CD Union La Calera![]() CD Union La CaleraPrimera División (Div. 1) Liga Pos 14 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 2-4-6 | 2 | 9 | -7 | 10 |
| 0.83 | 50% | 0% | 83% | 67% | 25% | 0% | 0.92 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | CD OHiggins![]() CD OHigginsPrimera División (Div. 1) Liga Pos 13 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 13 | 2-4-7 | 7 | 10 | -3 | 10 |
| 0.77 | 31% | 23% | 62% | 85% | 38% | 8% | 1.31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | CD Cobresal![]() CD CobresalPrimera División (Div. 1) Liga Pos 16 / 16 Chile
Vil du se Hjørnespark Stats, Kort Stats, FTS, Over 2,5 ~ 3,5 her? | 12 | 0-4-8 | 4 | 15 | -11 | 4 |
| 0.33 | 17% | 33% | 67% | 83% | 42% | 25% | 1.58 |
Halvlegs Stilling - Chile
- Division 1
- Division 2
- Division 3
- Division 4
- Mesterskab
- Mesterskab
- Mesterskab















