Střely - Spojené státy americké MLS Next Pro

Divize
3
Týmy
30
Zápasy
149/420 Odehráno
Progres
35% splněno
Soutěž
Góly
- Statistika v této kategorii :
- Nad 0,5 ~ 5,5 Tabulky -
- Pod 0,5 ~ 5,5 Tabulky -
- Tabulky rohů -
- Karty -
- Střely
Střely - MLS Next Pro
Týmové střely
| # | Tým | Nad 10,5 | Nad 11,5 | Nad 12,5 | Nad 13,5 | Nad 14,5 | nad 15,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 91% | 91% | 55% | 55% | 36% | 18% | |
| 2 | 89% | 78% | 67% | 56% | 33% | 33% | |
| 3 | 89% | 89% | 78% | 67% | 67% | 44% | |
| 4 | 80% | 80% | 60% | 50% | 40% | 40% | |
| 5 | 80% | 80% | 80% | 70% | 60% | 40% | |
| 6 | 80% | 70% | 60% | 50% | 50% | 40% | |
| 7 | 80% | 70% | 50% | 50% | 50% | 50% | |
| 8 | 80% | 80% | 80% | 50% | 40% | 30% | |
| 9 | 78% | 67% | 56% | 56% | 44% | 44% | |
| 10 | 78% | 78% | 67% | 67% | 67% | 67% | |
| 11 | 78% | 78% | 78% | 67% | 56% | 22% | |
| 12 | 73% | 73% | 73% | 45% | 27% | 27% | |
| 13 | 70% | 50% | 40% | 30% | 30% | 30% | |
| 14 | 70% | 60% | 60% | 60% | 50% | 40% | |
| 15 | 70% | 50% | 50% | 30% | 20% | 20% | |
| 16 | 69% | 62% | 62% | 54% | 46% | 31% | |
| 17 | 67% | 57% | 57% | 50% | 33% | 17% | |
| 18 | 67% | 56% | 56% | 33% | 22% | 11% | |
| 19 | 67% | 56% | 44% | 44% | 33% | 33% | |
| 20 | 67% | 44% | 33% | 0% | 0% | 0% | |
| 21 | 63% | 50% | 50% | 50% | 38% | 25% | |
| 22 | 60% | 50% | 40% | 40% | 40% | 40% | |
| 23 | 60% | 60% | 50% | 50% | 50% | 40% | |
| 24 | 56% | 44% | 33% | 33% | 22% | 11% | |
| 25 | 55% | 55% | 55% | 36% | 27% | 18% | |
| 26 | 55% | 55% | 45% | 36% | 36% | 36% | |
| 27 | 50% | 50% | 50% | 50% | 40% | 30% | |
| 28 | 50% | 40% | 30% | 30% | 20% | 20% | |
| 29 | 50% | 30% | 20% | 20% | 20% | 10% | |
| 30 | 40% | 20% | 20% | 20% | 10% | 10% |
Zápasové střely
Hráči - Pořízené snímky
| # | Player | Střely | MP | Góly | Střely na bránu | Střely mimo bránu | Konverzní poměr střel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Missael Rodriguez | 40 | 13 | 3 | 11 | 29 | 7.50% |
| 2 | Dylan Vanney | 38 | 12 | 6 | 13 | 25 | 15.79% |
| 3 | Tommy Mihalic | 38 | 11 | 6 | 14 | 24 | 15.79% |
| 4 | Noah Santos | 32 | 9 | 3 | 16 | 16 | 9.38% |
| 5 | Cameron Dunbar | 29 | 10 | 4 | 11 | 18 | 13.79% |
| 6 | Jorge Alastuey Aperte | 29 | 7 | 5 | 14 | 15 | 17.24% |
| 7 | Nimfasha Berchimas | 28 | 9 | 6 | 13 | 15 | 21.43% |
| 8 | Alisa Randell | 27 | 10 | 3 | 8 | 19 | 11.11% |
| 9 | Kevin Gbamblé | 27 | 8 | 3 | 13 | 14 | 11.11% |
| 10 | Antonio Riquelme | 24 | 9 | 3 | 8 | 16 | 12.50% |
| 11 | Nathaniel James | 24 | 11 | 7 | 13 | 11 | 25.00% |
| 12 | Andy Rojas Maroto | 24 | 7 | 3 | 12 | 12 | 12.50% |
| 13 | Chase Adams | 24 | 8 | 5 | 11 | 13 | 20.83% |
| 14 | Julian Placias | 23 | 10 | 3 | 10 | 13 | 13.04% |
| 15 | Shane Donovan | 23 | 12 | 3 | 10 | 13 | 13.04% |
| 16 | Harvey Sarajian | 23 | 6 | 3 | 8 | 15 | 13.04% |
| 17 | Gustavo Andrés Caraballo Delgado | 22 | 9 | 5 | 10 | 12 | 22.73% |
| 18 | David Diaz | 22 | 10 | 1 | 7 | 15 | 4.55% |
| 19 | Liam Mackenzie | 22 | 8 | 5 | 7 | 15 | 22.73% |
| 20 | Arif Kovac | 21 | 8 | 7 | 13 | 8 | 33.33% |
| 21 | Damian Nigg | 20 | 9 | 1 | 7 | 13 | 5.00% |
| 22 | Mattheo Dimareli | 19 | 9 | 3 | 6 | 13 | 15.79% |
| 23 | Damien Barker John | 19 | 8 | 3 | 10 | 9 | 15.79% |
| 24 | Nathan Worth | 19 | 9 | 2 | 7 | 12 | 10.53% |
| 25 | Riley Lynch | 18 | 10 | 3 | 7 | 11 | 16.67% |
| 26 | Cristiano Oliveira | 18 | 7 | 0 | 6 | 12 | 0.00% |
| 27 | Arthur Sousa Araújo | 18 | 9 | 2 | 7 | 11 | 11.11% |
| 28 | Rodolfo Aloko | 18 | 5 | 6 | 7 | 11 | 33.33% |
| 29 | Julian Donnery | 18 | 7 | 3 | 6 | 12 | 16.67% |
| 30 | Alex Monis | 18 | 9 | 2 | 6 | 12 | 11.11% |
| 31 | Maximus Ekk | 18 | 10 | 6 | 12 | 6 | 33.33% |
| 32 | Hugo Mbongue | 18 | 9 | 8 | 10 | 8 | 38.89% |
| 33 | Jayden Da | 17 | 10 | 1 | 7 | 10 | 5.88% |
| 34 | Daniel Cervantes | 17 | 8 | 3 | 8 | 9 | 11.76% |
| 35 | Kaedren Spivey | 17 | 8 | 1 | 3 | 14 | 5.88% |
| 36 | Stefan Chirila | 17 | 6 | 4 | 9 | 8 | 23.53% |
| 37 | Mateo Saja | 16 | 7 | 2 | 7 | 9 | 12.50% |
| 38 | Damar Dixon O'Neill | 16 | 10 | 2 | 6 | 10 | 12.50% |
| 39 | Allan Oyirwoth | 16 | 10 | 0 | 4 | 12 | 0.00% |
| 40 | Myles Morgan | 16 | 9 | 3 | 6 | 10 | 18.75% |
| 41 | Alen Colnarič | 16 | 7 | 0 | 8 | 8 | 6.25% |
| 42 | Dennis Nelich | 16 | 8 | 2 | 4 | 12 | 12.50% |
| 43 | Yu Tsukanome | 16 | 8 | 4 | 9 | 7 | 25.00% |
| 44 | 16 | 7 | 6 | 9 | 7 | 37.50% | |
| 45 | Jahmani Jahi Camilo Bell | 16 | 6 | 3 | 8 | 8 | 18.75% |
| 46 | Dean Boltz | 15 | 9 | 1 | 7 | 8 | 13.33% |
| 47 | Tega Ikoba | 15 | 10 | 1 | 7 | 8 | 6.67% |
| 48 | Bryce Jamison | 15 | 10 | 1 | 3 | 12 | 6.67% |
| 49 | Raold Mitchell | 15 | 7 | 4 | 6 | 9 | 26.67% |
| 50 | Charlie Kosakoff | 15 | 10 | 0 | 6 | 9 | 0.00% |
| 51 | Austin Brummett | 14 | 9 | 5 | 9 | 5 | 35.71% |
Střely - Spojené státy americké
MLS Střely
- Divize 1
- Divize 1
USL Šampionát Střely
- Divize 2
- Divize 2
PDL Střely
- Divize 4
- Divize 4
NWSL Střely
- Divize 1
- Divize 1
Druhá liga USL Střely
- Divize 4
- Divize 4
USL První liga Střely
- Divize 3
- Divize 3
US Open Cup Střely
- Pohár
- Pohár
NPSL Střely
- Divize 4
- Divize 4
WPSL Střely
- Divize 2
- Divize 2
NISA Střely
- Divize 3
- Divize 3
NWSL Challenge Cup Střely
- Divize 1
- Divize 1
NWSL Fall Series Střely
- Pohár
- Pohár
UWS Střely
- Divize 2
- Divize 2
USL W League Střely
- Divize 4
- Divize 4
MLS Next Pro Střely
- Divize 3
- Divize 3
Leagues Cup Střely
- Pohár
- Pohár
NISA Independent Cup Střely
- Pohár
- Pohár
MLS All Star Střely
- Pohár
- Pohár
USL Cup Střely
- Pohár
- Pohár