Tuniský pohár Tabulky a statistiky
| Posledních 5 zápasů doma | Domácí | Sestava | Sestava | Hosté | Posledních 5 zápasů venku | |||
| 31.5 16:00 | ES Zarzis Kurzy | 2.20
| 1 - 0FT | 2.40
| Esperance Sportive de Tunis | Statistiky | ||
| 24.5 15:30 | CS Sfaxien Kurzy | 2.25
| 0 - 1FT | 2.20
| ES Zarzis | Statistiky | ||
| 24.5 15:30 | Jeunesse Sportive Omrane Kurzy | 1.75
| 0 - 1FT | 2.40
| Esperance Sportive de Tunis | Statistiky | ||
| 21.5 15:30 | Progres Sportif de Sakiet Eddaier Kurzy | 2.00
| 1 - 1FT | 1.75
| Jeunesse Sportive Omrane | Statistiky | ||
| 21.5 15:30 | BSB Baath Bouhajla Kurzy | 2.25
| 0 - 3FT | 2.40
| Esperance Sportive de Tunis | Statistiky | ||
| 20.5 15:30 | ES Zarzis Kurzy | 2.20
| 2 - 0FT | 0.67
| CA Bizertin | Statistiky | ||
| 20.5 15:30 | CS Sfaxien Kurzy | 2.25
| 2 - 1FT | 2.25
| Stade Gabesien | Statistiky |
*Čas je ve vašem místním časovém pásmu (+01:00)
Tuniský pohár Tabulka (Tunisko) - 2025/26
| Tým | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Posledních 5 | Sestava | ČK | BTTS | FTS | 1,5+ | 2,5+ | Ø | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Esperance Sportive de Tunis | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.40 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 2 | ES Zarzis | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.20 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 3 | Stade Gabesien | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 4 | CS Sfaxien | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 5 | BSB Baath Bouhajla | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.25 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 6 | Progres Sportif de Sakiet Eddaier | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 7 | Jeunesse Sportive Omrane | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.75 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 8 | Jendouba Sport | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 9 | US Ajim Djerba | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 10 | Croissant Sportif de Msaken | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 11 | Club Sportif de Korba | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 12 | US Monastirienne | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 13 | SS Mornag | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 14 | Etoile Sportive du Sahel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 15 | El Makarem de Mahdia | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 16 | Union Sportive de Ksour Essef | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 17 | Etoile Sportive de Metlaoui | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 18 | Oasis Sportive Kebili | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 19 | AS Agareb | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 20 | FS Sahline | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 21 | Olympique de Beja | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 22 | CA Bizertin | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.67 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 23 | US Djebel Jelloud | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 24 | EGS Gafsa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 25 | STIR Sportive de Zarzouna | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 26 | AS de La Marsa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 27 | Stade Tunisien | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 28 | US Tataouine | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 29 | AS Slimane | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 30 | Wided Hamma | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.50 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 31 | Etoile Sportive du Fahs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 32 | AS Guettar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 33 | Club Africain | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 34 | JS Kairouanaise | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 35 | Oceano Club de Kerkennah | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 36 | Avenir Sportif dOued Ellil | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 37 | CO Kram | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 38 | Hassi Amor | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 39 | AS Djelma | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 40 | Mine Sportive de Metlaoui | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 41 | Nefza | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 42 | Sfax Railways Sport | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 43 | ES Feriana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 44 | ES Rades | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 45 | Union Sportive de Ben Guerdane | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 46 | AS de Gabes | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 47 | US Chebika | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 | ||||
| 48 | Ksar Gafsa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.00 |
Terminologie
PPG : Průměrný počet bodů na zápas v celé soutěži.
Vyšší čísla znamenají silnější tým.
ČK : Tabulka týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde inkasovaly 0 branek. Statistiky jsou převzaty pouze z ligových her.
* Tým musí mít odehráno minimálně 7 zápasů, než se kvalifikuje do tohoto CS tabulek.
BTTS : Seznam týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde oba týmy skórovaly. Statistiky pouze ze zápasů týmů v domácí lize.
* Před zařazením do této tabulky BTTS musí tím odehrát minimálně 7 zápasů.
FTS : Zápasy, kde se tomuto týmu nepodařilo skórovat.
Tuniský pohárStatistiky (Tunisko) - 2025/26
0min/Goal
(0 gólů v 46 zápasech)
+0% Výhoda domácího ATK
(Vstřelil o 0% více gólů než obvykle)
0% Čisté konto
(0 krát z 46 zápasů)
0% Domácí DEF výhoda
(Připouští o 0% méně gólů než obvykle)
0% Oba týmy skórovaly
(0 krát z 46 utkání)
100% - Velmi vysoká Riziko
(Výsledek je velmi nepředvídatelný)
*Goal Heatmap shows when the goals happen in this league.
Červená = vysoký počet bodů. Žlutá = průměrný počet bodů. Zelená = nízký počet bodů
Tuniský pohár TRENDY (Tunisko) - 2025/26
Výhra domácí
Remízy
Výhra hosté
Nad +
Pod -
Častý celkový počet gólů - Full-Time
Časté bodové hodnocení - Full-Time
POLOČASOVÉ STATISTIKY (1. POLOČAS / 2. POLOČAS)
FHG - Nad X
2HG - Nad X
* FHG = počet gólů v prvním poločase v Tunisko-Tuniský pohár
* 2HG = góly ve druhém poločase v Tunisko-Tuniský pohár
Častý celkový počet gólů - Half-Time
Časté bodové hodnocení - Half-Time
Tuniský pohár Statistiky hráčů
Tuniský pohár 2025/2026 je Pohárový turnaj. U pohárových soutěží naše statistiky Nejlepší střelec / Nejlepší asistence / Nejvíce čistých kont zahrnují i góly a asistence, které se staly během kvalifikačních kol. Pro tato rozhodnutí o zařazení údajů, jako je tento, se naše statistiky pro Tuniský pohár 2025/2026 mohou lišit od statistik, které vidíte jinde.
2025/26 Klubové statistiky
Načítání statistik















































