Inkasované góly - Španělsko Druhá divize

Soutěž
Góly
- Statistika v této kategorii :
- Průměr celkového počtu gólů -
- Střelené góly -
- Inkasované góly -
- Čisté konto -
- Oba týmy skórovaly -
- Nepodařilo se skórovat -
- xG (očekávané góly)
Inkasované góly - Druhá divize
| # | Tým | MP | Inkasované góly | Domácí | Hosté | Výhoda domácí | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Agrupacion Deportiva Ceuta FC | 3 | 10 | 3.33 Inkasované / zápas | 2.00 / zápas | 4.00 / zápas | +40% |
| 2 | ![]() | Cordoba CF | 3 | 7 | 2.33 Inkasované / zápas | 2.00 / zápas | 3.00 / zápas | +14% |
| 3 | ![]() | UD Las Palmas | 3 | 6 | 2.00 Inkasované / zápas | 1.00 / zápas | 2.50 / zápas | +50% |
| 4 | ![]() | CD Eldense | 3 | 6 | 2.00 Inkasované / zápas | 2.00 / zápas | 2.00 / zápas | 0% |
| 5 | ![]() | FC Andorra | 3 | 6 | 2.00 Inkasované / zápas | 1.00 / zápas | 4.00 / zápas | +50% |
| 6 | ![]() | Girona FC | 3 | 5 | 1.67 Inkasované / zápas | 1.50 / zápas | 2.00 / zápas | +10% |
| 7 | ![]() | Albacete Balompie | 3 | 5 | 1.67 Inkasované / zápas | 1.50 / zápas | 2.00 / zápas | +10% |
| 8 | ![]() | Burgos CF | 3 | 5 | 1.67 Inkasované / zápas | 2.00 / zápas | 1.00 / zápas | -20% |
| 9 | ![]() | Real Valladolid Club de Futbol | 3 | 4 | 1.33 Inkasované / zápas | 0.00 / zápas | 1.33 / zápas | +100% |
| 10 | ![]() | Real Club Celta de Vigo II | 3 | 4 | 1.33 Inkasované / zápas | 2.00 / zápas | 0.00 / zápas | -50% |
| 11 | ![]() | Real Sociedad de Futbol II | 3 | 4 | 1.33 Inkasované / zápas | 1.00 / zápas | 1.50 / zápas | +25% |
| 12 | ![]() | SD Eibar | 3 | 3 | 1.00 Inkasované / zápas | 1.50 / zápas | 0.00 / zápas | -50% |
| 13 | ![]() | Cadiz CF | 3 | 3 | 1.00 Inkasované / zápas | 0.50 / zápas | 2.00 / zápas | +50% |
| 14 | ![]() | UD Almeria | 3 | 2 | 0.67 Inkasované / zápas | 0.00 / zápas | 1.00 / zápas | +100% |
| 15 | ![]() | Real Club Deportivo Mallorca | 3 | 2 | 0.67 Inkasované / zápas | 0.00 / zápas | 2.00 / zápas | +100% |
| 16 | ![]() | CD Tenerife | 3 | 2 | 0.67 Inkasované / zápas | 0.50 / zápas | 1.00 / zápas | +25% |
| 17 | ![]() | CD Leganes | 3 | 1 | 0.33 Inkasované / zápas | 0.00 / zápas | 0.50 / zápas | +100% |
| 18 | ![]() | Granada CF | 3 | 1 | 0.33 Inkasované / zápas | 0.00 / zápas | 0.50 / zápas | +100% |
| 19 | ![]() | Real Oviedo | 3 | 1 | 0.33 Inkasované / zápas | 0.50 / zápas | 0.00 / zápas | -52% |
| 20 | ![]() | CD Castellon | 3 | 1 | 0.33 Inkasované / zápas | 0.00 / zápas | 0.50 / zápas | +100% |
| 21 | ![]() | Real Sporting de Gijon | 3 | 0 | 0.00 Inkasované / zápas | 0.00 / zápas | 0.00 / zápas | 0% |
| 22 | ![]() | CE Sabadell FC | 3 | 0 | 0.00 Inkasované / zápas | 0.00 / zápas | 0.00 / zápas | 0% |
Domácí / Inkasované (Druhá divize)
| # | Tým | MP | Domácí Inkasované | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Agrupacion Deportiva Ceuta FC | 1 | 2 | 2.00 / zápas |
| 2 | ![]() | Cordoba CF | 2 | 4 | 2.00 / zápas |
| 3 | ![]() | CD Eldense | 1 | 2 | 2.00 / zápas |
| 4 | ![]() | Burgos CF | 2 | 4 | 2.00 / zápas |
| 5 | ![]() | Real Club Celta de Vigo II | 2 | 4 | 2.00 / zápas |
| 6 | ![]() | Girona FC | 2 | 3 | 1.50 / zápas |
| 7 | ![]() | Albacete Balompie | 2 | 3 | 1.50 / zápas |
| 8 | ![]() | SD Eibar | 2 | 3 | 1.50 / zápas |
| 9 | ![]() | UD Las Palmas | 1 | 1 | 1.00 / zápas |
| 10 | ![]() | FC Andorra | 2 | 2 | 1.00 / zápas |
| 11 | ![]() | Real Sociedad de Futbol II | 1 | 1 | 1.00 / zápas |
| 12 | ![]() | Cadiz CF | 2 | 1 | 0.50 / zápas |
| 13 | ![]() | CD Tenerife | 2 | 1 | 0.50 / zápas |
| 14 | ![]() | Real Oviedo | 2 | 1 | 0.50 / zápas |
| 15 | ![]() | Real Valladolid Club de Futbol | 0 | 0 | 0.00 / zápas |
| 16 | ![]() | UD Almeria | 1 | 0 | 0.00 / zápas |
| 17 | ![]() | Real Club Deportivo Mallorca | 2 | 0 | 0.00 / zápas |
| 18 | ![]() | CD Leganes | 1 | 0 | 0.00 / zápas |
| 19 | ![]() | Granada CF | 1 | 0 | 0.00 / zápas |
| 20 | ![]() | CD Castellon | 1 | 0 | 0.00 / zápas |
| 21 | ![]() | Real Sporting de Gijon | 2 | 0 | 0.00 / zápas |
| 22 | ![]() | CE Sabadell FC | 1 | 0 | 0.00 / zápas |
Hosté / Inkasované (Druhá divize)
| # | Tým | MP | Hosté Inkasované | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Agrupacion Deportiva Ceuta FC | 2 | 8 | 4.00 / zápas |
| 2 | ![]() | FC Andorra | 1 | 4 | 4.00 / zápas |
| 3 | ![]() | Cordoba CF | 1 | 3 | 3.00 / zápas |
| 4 | ![]() | UD Las Palmas | 2 | 5 | 2.50 / zápas |
| 5 | ![]() | CD Eldense | 2 | 4 | 2.00 / zápas |
| 6 | ![]() | Girona FC | 1 | 2 | 2.00 / zápas |
| 7 | ![]() | Albacete Balompie | 1 | 2 | 2.00 / zápas |
| 8 | ![]() | Cadiz CF | 1 | 2 | 2.00 / zápas |
| 9 | ![]() | Real Club Deportivo Mallorca | 1 | 2 | 2.00 / zápas |
| 10 | ![]() | Real Sociedad de Futbol II | 2 | 3 | 1.50 / zápas |
| 11 | ![]() | Real Valladolid Club de Futbol | 3 | 4 | 1.33 / zápas |
| 12 | ![]() | Burgos CF | 1 | 1 | 1.00 / zápas |
| 13 | ![]() | CD Tenerife | 1 | 1 | 1.00 / zápas |
| 14 | ![]() | UD Almeria | 2 | 2 | 1.00 / zápas |
| 15 | ![]() | CD Leganes | 2 | 1 | 0.50 / zápas |
| 16 | ![]() | Granada CF | 2 | 1 | 0.50 / zápas |
| 17 | ![]() | CD Castellon | 2 | 1 | 0.50 / zápas |
| 18 | ![]() | Real Club Celta de Vigo II | 1 | 0 | 0.00 / zápas |
| 19 | ![]() | SD Eibar | 1 | 0 | 0.00 / zápas |
| 20 | ![]() | Real Oviedo | 1 | 0 | 0.00 / zápas |
| 21 | ![]() | Real Sporting de Gijon | 1 | 0 | 0.00 / zápas |
| 22 | ![]() | CE Sabadell FC | 2 | 0 | 0.00 / zápas |
Který tým inkasoval nejvíce gólů v Druhá divize?
Agrupacion Deportiva Ceuta FC má špatné výsledky, pokud jde o inkasované góly v Druhá divize. V 3 zápasech inkasovali 10 gólů, což znamená, že Agrupacion Deportiva Ceuta FC inkasoval v průměru 3.33 gólů na utkání. Po Agrupacion Deportiva Ceuta FC se na seznamu nachází např.Cordoba CF s 7 inkasovanými góly a poté FC Andorra s 6 inkasovanými góly. Cordoba CF má průměr 2.33 inkasovaných gólů na zápas a FC Andorra je na tom ještě hůře s 2 inkasovanými góly na zápas.
Který tým má nejlepší obranu a inkasuje nejméně gólů v Druhá divize?
CE Sabadell FC a Real Sporting de Gijon jsou dva nejúspěšnější týmy, co se týče počtu inkasovaných gólů v této sezóně v Druhá divize. Tým CE Sabadell FC má skálopevnou obranu s bilancí 0 inkasovaných gólů v zápasech 3. To je průměr 0 inkasovaných branek na zápas a je to bezkonkurenčně nejlepší výsledek ve Druhá divize. Real Sporting de Gijon je také pevný v obraně. V průměru inkasují 0 góly na zápas a jsou druhým nejlépe bránícím týmem v lize.
Inkasované góly - Španělsko
- Divize 1
- Divize 2
- Divize 3
- Pohár
- Pohár
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Divize 4
- Pohár
- Divize 1
- Divize 4
- Divize 3
- Divize 3
- Divize 3
- Divize 3
- Divize 3
- Divize 3
- Pohár
- Pohár
- Divize 3





















