Loading

Konečné skóre

0 - 0

HT

(0 - 0)

StatistikyCD LugoArenteiro
Držení51%49%
Střely1511
KartyNedostupnéNedostupné
Rohy23
FaulyNedostupnéNedostupné
OfsajdyNedostupnéNedostupné
xG1.661.17
CD Lugo Logo

CD Lugo
(40%)

5
Zápasy

40%
20%
40%

2 Výhry

1 Remízy(20%)

2 Výhry

CD Lugo a CD Arenteiro z celkového počtu vzájemných zápasů mezi 5 ukázal, že CD Lugo vyhrál 2 krát a CD Arenteiro vyhrál 2 krát. 1 zápasů mezi CD Lugo a CD Arenteiro skončilo remízou.

80%Nad 1,5
4 / 5 Zápasy
40%Nad 2,5
2 / 5 Zápasy
20%Nad 3,5
1 / 5 Zápasy
60%BTTS
3 / 5 Zápasy
20%Čisté konto
CD Lugo
20%Čisté konto
CD Arenteiro

Všechny předpovědi- CD Lugo vs CD Arenteiro

39%Nad 2,5
Průměr ligy : 41%
70%Nad 1,5
Průměr ligy : 67%
45%BTTS
Průměr ligy : 46%
2.25Góly /zápasy
Průměr ligy : 2.32
Více než 1,5, 1.pol/2. pol a další
Více než 8,5, 9,5 a více

ChatGPT LogoGPT5 AI Analýza

Krátká předzápasová analýza: CD Lugo vs Arenteiro (Sezóna 2025/2026, 38. kolo, 25. května) - Obecná tendence skórování a gólů - Průměrný xG na zápas pro Lugo 1.35, pro Arenteiro 1.00. Celkové očekávané xG na vzájemný zápas...
Zaregistrujte se jako uživatel (zdarma) pro zobrazení analýzy statistik GPT5 »

*Průměrné statistiky mezi CD Lugo a CD Arenteiro v aktuální sezóně

Co tyto statistické údaje znamenají?Přečtěte si slovníček pojmů
Sestava - Domácí
 
Sestava - Hosté
CD Lugo Logo
1.61
  • L
    CD Lugo

    CD Lugo

    Primera Division RFEF

    15.3 17:00

    0 - 4

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Real Madrid Castilla CF

    Real Madrid Castilla CF

  • D
    CD Lugo

    CD Lugo

    Primera Division RFEF

    22.3 17:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Arenas Club de Getxo

    Arenas Club de Getxo

  • L
    CD Lugo

    CD Lugo

    Primera Division RFEF

    5.4 17:00

    0 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CA Osasuna Promesas

    CA Osasuna Promesas

  • D
    CD Lugo

    CD Lugo

    Primera Division RFEF

    19.4 17:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CF Talavera de la Reina

    Talavera CF

  • L
    CD Lugo

    CD Lugo

    Primera Division RFEF

    10.5 17:00

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Zamora CF

    Zamora CF

  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

CD Lugo
Zamora CF
CD Lugo
Talavera CF
CD Lugo
CA Osasuna Promesas
CD Lugo
Arenas Club de Getxo
CD Lugo
Real Madrid Castilla CF
  • Minulost

  • Další

CD Lugo logoCD Lugo jr +266% better z hlediska Bodů za hru

0.44
  • L
    Zamora CF

    Zamora CF

    Primera Division RFEF

    15.3 17:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • L
    CD Unionistas de Salamanca CF

    CD Unionistas de Salamanca CF

    Primera Division RFEF

    29.3 17:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • D
    Barakaldo CF

    Barakaldo CF

    Primera Division RFEF

    12.4 17:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • L
    CA Osasuna Promesas

    CA Osasuna Promesas

    Primera Division RFEF

    26.4 17:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • L
    Guadalajara

    Guadalajara

    Primera Division RFEF

    10.5 17:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

CD Arenteiro Logo
  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

Guadalajara
CD Arenteiro
CA Osasuna Promesas
CD Arenteiro
Barakaldo CF
CD Arenteiro
CD Unionistas de Salamanca CF
CD Arenteiro
Zamora CF
CD Arenteiro
  • Minulost

  • Další

Získejte denní předpovědi zdarma

Předplaťte si FootyStats predictions a získejte 3 ~ 10 bezplatných uživatelských tipů každý den. Zisk sledován!

Zadejte svou e-mailovou adresu a přihlaste se k odběru *

Vstřelené góly Který tým vstřelí více branek?

CD Lugo jr +47% better z hlediska Vstřelené góly

CD Lugo
1.06 Góly /zápasy

CD Lugo (Domácí)

Arenteiro
0.72 Góly /zápasy

CD Arenteiro (Hosté)

Skórováno za zápasCD LugoArenteiro
Nad 0,572%56%
Nad 1,533%11%
Nad 2,50%6%
Nad 3,50%0%
Nepodařilo se skórovat28%44%
Skórováno v 1.pol/2.polCD LugoArenteiro
Skórováno v 1 poločase89%100%
Skórováno v 2. poločase0%100%
Skóroval v obou poločasech0%0%
Průměrný počet bodů v 1 poločase00
Průměrný počet bodů v 2. poločase00

* Statistiky z domácího bodování CD Lugo's a údaje CD Arenteiro's z venkovních zápasů.

Inkasované góly Jaký tým inkasuje gól?

CD Lugo jr +45% better z hlediska Inkasované góly

CD Lugo
1.11 Přiznaný /zápas

CD Lugo (Domácí)

Arenteiro
1.61 Přiznaný /zápas

CD Arenteiro (Hosté)

Přiznané / hraCD LugoArenteiro
Nad 0,556%94%
Nad 1,533%56%
Nad 2,517%11%
Nad 3,56%0%
Čisté konto44%6%
Přiznaný 1./2. poločasCD LugoArenteiro
Čisté listy 1. poločasu11%0%
Čisté listy 2. poločasu100%0%
Uznaný průměr za 1. poločas00
Uznaný průměr za 2. poločas00

* Statistiky z domácích zápasů CD Lugo's a údaje CD Arenteiro's z venkovních zápasů.

Údaje o zápasech CD Lugo a CD Arenteiro Nad 0,5 ~ 4,5 a oba týmy skórují data.

Góly v zápaseCD LugoArenteiroPrůměr
Nad 0,589%100%95%
Nad 1,561%78%70%
Nad 2,539%39%39%
Nad 3,528%17%23%
Nad 4,50%0%0%
BTTS39%50%45%
BTTS & výhra11%6%9%
BTTS a remíza17%11%14%
BTTS a nad 2,50%0%0%
BTTS žádné nebo přes 2,50%0%0%
Góly v 1. poločaseCD LugoArenteiroPrůměr
BTTS v 1. poločase
1. poločas nad 0,5
1. poločas nad 1,5
1. poločas nad 2,5
Góly ve 2. poločaseCD LugoArenteiroPrůměr
BTTs v 2. poločase
BTTS v obou poločasech
2. poločas nad 0,5
2. poločas nad 1,5
2. poločas nad 2,5
Góly (pod)CD LugoArenteiroPrůměr
Méně než 0,511%0%6%
Pod 1,539%22%31%
Pod 2,561%61%61%
Pod 3,572%83%78%
Pod 4,5100%100%100%
1 poločas / 2 poločasCD LugoArenteiroPrůměr
1. poločas pod 0,5100%100%100%
1. poločas pod 1,5100%100%100%
1. poločas pod 2,5100%100%100%
2. poločas pod 0,5100%100%100%
2. poločas pod 1,5100%100%100%
2. poločas pod 2,5100%100%100%

Nejnovější předpovědi uživatelů

Zatím žádné předpovědi uživatelů. Můžete je zveřejnit po vypsání kurzů.

Statistiky rohů Kolik bude rohových kopů?

UNLOCKRohy /zápas

* Průměr rohových kopů na zápas mezi CD Lugo a CD Arenteiro

/zápasy
Získané rohy
/zápasy
Získané rohy
Zápasové rohyCD LugoArenteiroPrůměr
Nad 6
Nad 7
Nad 8
Nad 9
Nad 10
Nad 11
Nad 12
Nad 13
1. polovinaCD LugoArenteiroPrůměr
Průměr za 1. poločas
Nad 4 v 1. poločase
Nad 5 v 1. poločase
Nad 6 v 1. poločase
2. polovinaCD LugoArenteiroPrůměr
Průměr za 2. poločas
Nad 4 v 2. poločase
Nad 5 v 2. poločase
Nad 6 v 2. poločase

Celkový počet rohů zápasu pro CD Lugo a CD Arenteiro. Průměr ligy je Primera Division RFEF's průměr za všechny 740 zápasy v 2025/2026 sezóně.

Primera Division RFEF Statistiky rohů

Týmové rohy Získané rohy /Soupeř

Údaje o rohových kopech jednotlivých týmů CD Lugo a CD Arenteiro.

Týmové rohyCD LugoArenteiroPrůměr
Získané rohy / zápas
Rohy proti / zápas
Nad 2,5 - Získané rohy
Nad 3,5 - Získané rohy
Nad 4,5 - Získané rohy
Nad 2,5 - Rohy proti
Nad 3,5 - Rohy proti
Nad 4,5 - Rohy proti

Skóruje CD Lugo?

CD Lugo
Skóroval v
72%
ze zápasů (Domácí)

Vysoká šance

Existuje Vysoká šance, že CD Lugo na základě našich údajů vstřelí gól.
CD Arenteiro
Čisté konto v
6%
ze zápasů (Hosté)

Skóruje CD Arenteiro?

CD Lugo
Čisté konto v
44%
ze zápasů (Domácí)

Nejistota

Existuje nejistota, zda CD Arenteiro na základě našich údajů vstřelí gól .
CD Arenteiro
Skóroval v
56%
ze zápasů (Hosté)
Přejděte na Premium! 500 ziskových lig navíc.

Prémium vám přinese více výher. 500 Extra ligy jsou známé jako ziskové a méně sledované sázkovými kancelářemi. Navíc získáte rohové statistiky a statistiky karet spolu se stažením CSV. Přihlaste se k odběru ještě dnes!

UNLOCKCelkem karet / zápas

* Součet rezervací za zápas mezi CD Lugo a CD Arenteiro.

Karty
/zápasy
CD Lugo
Karty
/zápasy
CD Arenteiro
Zápasové kartyCD LugoArenteiroPrůměr
Nad 2,5
Nad 3,5
Nad 4,5
Nad 5,5
Nad 6,5
Obdržené kartyCD LugoArenteiroPrůměr
Obdržené karty průměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5
Karty soupeřeCD LugoArenteiroPrůměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5

Celkový počet karet k zápasům pro CD Lugo a CD Arenteiro. Průměr ligy je Primera Division RFEF's průměr. Bylo tam 0 karet v 740 v 2025/2026 sezóně.

Primera Division RFEF Statistiky žlutých /červených karet

1./ 2. poločas Výhra - remíza - prohra

Poločasový formulář
 
Poločasový formulář
CD Lugo Logo
0.11
Half-Time

CD Lugo logoCD Lugo is advantageous z hlediska Poločasový formulář

0.00
Half-Time
CD Arenteiro Logo
formace v 1./2. poločaseCD LugoArenteiro
Počet vítězství v 1. poločase0%0%
Počet vítězství ve 2. poločase0%0%
Počet remíz v 1. poločase11%0%
Počet remíz ve 2. poločase100%0%
Počet proher v 1. pololetí0%0%
Počet proher ve 2. poločase0%0%

Statistiky karet CD Lugo a CD Arenteiro's v prvním a druhém poločase pro vaše předpovědi.

Karty (1. poločas/ 2. poločas)CD LugoArenteiroPrůměr
1.polovina obdržených karet průměr
2.polovina obdržených karet průměr
Průměr zápasových karet (1.pol.)
Průměr zápasových karet (2.pol.)
1.polovna měla více karet v %
2.polovina měla více karet v %
1./2. poločas nadCD LugoArenteiroPrůměr
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina skončila s 2-3 kartami
2.polovina skončila se 2-3 kartami
1.polovina přes 3
2.polovina přes 3

Kdo vstřelí gól jako první?

CD LugoCD Lugo
 
CD Lugo

16%

Skóroval jako první v zápasech 6 / 37

CD ArenteiroCD Arenteiro
 
CD Arenteiro

8%

Skóroval jako první v zápasech 3 / 37

Góly podle minut
CD Lugo a CD Arenteiro's dal gól 10 a 15 minut.

do 10-ti MinCD LugoArenteiro
0 - 10 Min0%0%
11 - 20 Min0%0%
21 - 30 Min0%0%
31 - 40 Min0%0%
41 - 50 Min0%0%
51 - 60 Min0%0%
61 - 70 Min0%0%
71 - 80 Min0%0%
81 - 90 Min0%0%
do 15-ti MinCD LugoArenteiro
0 - 15 Min0%0%
16 - 30 Min0%0%
31 - 45 Min0%0%
46 - 60 Min0%0%
61 - 75 Min0%0%
76 - 90 Min0%0%
Góly vstřelené do 10 minCD LugoArenteiro
0 - 10 Min0%0%
11 - 20 Min0%0%
21 - 30 Min0%0%
31 - 40 Min0%0%
41 - 50 Min0%0%
51 - 60 Min0%0%
61 - 70 Min0%0%
71 - 80 Min0%0%
81 - 90 Min0%0%
Góly vstřelené do 15 minCD LugoArenteiro
0 - 15 Min0%0%
16 - 30 Min0%0%
31 - 45 Min0%0%
46 - 60 Min0%0%
61 - 75 Min0%0%
76 - 90 Min0%0%
Inkasované góly do 10 minCD LugoArenteiro
0 - 10 Min0%0%
11 - 20 Min0%0%
21 - 30 Min0%0%
31 - 40 Min0%0%
41 - 50 Min0%0%
51 - 60 Min0%0%
61 - 70 Min0%0%
71 - 80 Min0%0%
81 - 90 Min0%0%
Inkasované góly do 15 minCD LugoArenteiro
0 - 15 Min0%0%
16 - 30 Min0%0%
31 - 45 Min0%0%
46 - 60 Min0%0%
61 - 75 Min0%0%
76 - 90 Min0%0%

45min a 90min zahrnuje i góly po zranění.

Střely, ofsajdy, fauly & další

Týmové střelyCD LugoArenteiroPrůměr
Střely na zápas11.818.0010.00
Konverzní poměr střelNedostupnéNedostupnéNedostupné
Střely na branku /zápas4.694.004.00
Střely mimo branku /zápas7.134.006.00
Počet střel na vstřelený gólNedostupnéNedostupnéNedostupné
Týmové střely nad 10,50%0%0%
Týmové střely nad 11,50%0%0%
Týmové střely nad 12,50%0%0%
Týmové střely nad 13,50%0%0%
Týmové střely nad 14,50%0%0%
Týmové střely nad 15,50%0%0%
Týmové střely na branku 3,5+0%0%0%
Týmové střely na branku 4,5+0%0%0%
Týmové střely na branku 5,5+0%0%0%
Týmové střely na branku 6,5+0%0%0%
Zápasové střelyCD LugoArenteiroPrůměr
Zápasové střely nad 23,50%0%0%
Zápasové střely nad 24,50%0%0%
Zápasové střely naf 25,50%0%0%
Zápasové střely nad 26,50%0%0%
Střely na branku v zápase nad 7,50%0%0%
Střely na branku v zápase nad 8,50%0%0%
Střely na branku v zápase nad 9,50%0%0%
Statistiky ofsajdůCD LugoArenteiroPrůměr
Ofsajdy /zápas0.000.000.00
Více než 2,5 ofsajdu0%0%0%
Více než 3,5 ofsajdu0%0%0%
Různé statistikyCD LugoArenteiroPrůměr
Udělené fauly / zápas0.000.000.00
Faulovaný proti / zápas000.00
Průměrné držení míče54%50%52%
% remíz v zápasu28%11%20%

Některé údaje jsou zaokrouhleny nahoru nebo dolů na nejbližší procento, a proto se jejich součet může rovnat 101 %.

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 CD Eldense

19

79%

39

16

23

48

2.89

2

 CD Tenerife

19

68%

37

11

26

42

2.53

3

 Barakaldo CF

18

67%

30

12

18

40

2.33

4

 Hercules CF

18

67%

25

12

13

39

2.06

5

 Real Madrid Castilla CF

19

58%

32

18

14

38

2.63

6

 Club Atletico de Madrid II

18

56%

33

17

16

37

2.78

7

 FC Cartagena

18

61%

24

14

10

37

2.11

8

 Algeciras CF

19

53%

21

10

11

36

1.63

9

 Arenas Club de Getxo

18

61%

30

23

7

36

2.94

10

 CE Sabadell FC

19

47%

26

9

17

35

1.84

11

 Villarreal CF II

19

47%

31

16

15

35

2.47

12

 Zamora CF

19

53%

29

17

12

35

2.42

13

 Merida Asociacion Deportiva

19

53%

29

21

8

35

2.63

14

 Real Club Celta de Vigo II

19

53%

31

20

11

34

2.68

15

 CD Unionistas de Salamanca CF

18

50%

28

17

11

33

2.50

16

 Club Gimnastic de Tarragona

19

53%

25

20

5

33

2.37

17

 UD Ibiza

19

47%

25

13

12

32

2.00

18

 Pontevedra CF

18

39%

27

14

13

31

2.28

19

 CE Europa

18

44%

29

21

8

31

2.78

20

 SD Tarazona

18

44%

20

15

5

31

1.94

21

 SD Ponferradina

18

50%

28

18

10

30

2.56

22

 CD Teruel

19

42%

12

9

3

30

1.11

23

 Bilbao Athletic

19

42%

19

16

3

30

1.84

24

 AD Alcorcon

19

37%

27

18

9

29

2.37

25

 Racing Club de Ferrol

19

37%

22

21

1

29

2.26

26

 CD Lugo

18

44%

19

20

-1

29

2.17

27

 Ourense CF

18

44%

30

24

6

28

3.00

28

 Juventud Torremolinos CF

19

37%

25

21

4

28

2.42

29

 Talavera CF

19

37%

19

18

1

27

1.95

30

 Betis Deportivo Balompie

19

37%

27

26

1

26

2.79

31

 Antequera CF

18

39%

23

22

1

25

2.50

32

 Guadalajara

18

39%

23

23

0

25

2.56

33

 Real Murcia CF

18

33%

20

22

-2

23

2.33

34

 CP Cacereno

18

33%

18

21

-3

23

2.17

35

 Marbella FC

18

33%

16

15

1

21

1.72

36

 CA Osasuna Promesas

18

28%

18

22

-4

21

2.22

37

 Real Aviles Club de Futbol

19

26%

20

29

-9

21

2.58

38

 CD Arenteiro

19

21%

16

24

-8

19

2.11

39

 Sevilla Atletico

18

22%

14

18

-4

18

1.78

40

 Atletico Sanluqueno CF

18

22%

18

29

-11

17

2.61

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 CD Tenerife

18

50%

24

11

13

34

1.94

2

 CE Sabadell FC

18

44%

25

18

7

30

2.39

3

 Real Club Celta de Vigo II

18

44%

29

27

2

30

3.11

4

 Antequera CF

19

42%

21

19

2

28

2.11

5

 Villarreal CF II

18

39%

22

15

7

27

2.06

6

 Club Atletico de Madrid II

19

42%

28

26

2

27

2.84

7

 SD Ponferradina

19

37%

14

15

-1

27

1.53

8

 Pontevedra CF

19

37%

20

15

5

26

1.84

9

 Real Murcia CF

19

37%

19

18

1

26

1.95

10

 Zamora CF

18

39%

24

24

0

26

2.67

11

 CE Europa

19

37%

22

27

-5

26

2.58

12

 CP Cacereno

19

26%

23

25

-2

23

2.53

13

 CD Lugo

19

26%

17

20

-3

23

1.95

14

 Real Aviles Club de Futbol

18

33%

33

36

-3

22

3.83

15

 CD Eldense

18

22%

18

20

-2

21

2.11

16

 AD Alcorcon

18

28%

16

19

-3

21

1.94

17

 Racing Club de Ferrol

18

33%

17

23

-6

20

2.22

18

 Real Madrid Castilla CF

18

28%

27

32

-5

19

3.28

19

 CD Teruel

18

22%

14

21

-7

19

1.94

20

 CA Osasuna Promesas

19

26%

9

18

-9

19

1.42

21

 CD Unionistas de Salamanca CF

19

26%

21

30

-9

19

2.68

22

 Algeciras CF

18

28%

18

28

-10

19

2.56

23

 Bilbao Athletic

18

28%

19

29

-10

19

2.67

24

 FC Cartagena

19

21%

11

22

-11

19

1.74

25

 UD Ibiza

18

22%

17

22

-5

18

2.17

26

 Juventud Torremolinos CF

18

22%

19

27

-8

18

2.56

27

 Barakaldo CF

19

16%

20

25

-5

17

2.37

28

 Betis Deportivo Balompie

18

22%

19

32

-13

16

2.83

29

 Hercules CF

19

11%

18

28

-10

15

2.42

30

 Guadalajara

19

16%

19

33

-14

15

2.74

31

 SD Tarazona

19

16%

11

23

-12

14

1.79

32

 Merida Asociacion Deportiva

18

17%

16

31

-15

14

2.61

33

 Talavera CF

18

17%

17

28

-11

13

2.50

34

 Club Gimnastic de Tarragona

18

17%

14

28

-14

13

2.33

35

 Atletico Sanluqueno CF

19

16%

8

23

-15

13

1.63

36

 Arenas Club de Getxo

19

16%

15

32

-17

13

2.47

37

 Ourense CF

19

5%

12

22

-10

12

1.79

38

 Marbella FC

19

11%

17

39

-22

10

2.95

39

 Sevilla Atletico

19

5%

6

25

-19

9

1.63

40

 CD Arenteiro

18

11%

13

29

-16

8

2.33

* Primera Division RFEF Home Table and Away Tables je také dostupný

×
Přidat předpovědi
/cz/
https://cdn.footystats.org/
- Začne v###min'
- Začne v###H'
Ve hře'
- Začalo
Brzo
Začalo
no

Načítání statistik

PŘIPOJTE SE K PREMIUM. MĚJTE ZISK UŽ TEĎ.