Průměr celkového počtu gólů - Rusko FNL

Soutěž
Góly
- Statistika v této kategorii :
- Průměr celkového počtu gólů -
- Střelené góly -
- Inkasované góly -
- Čisté konto -
- Oba týmy skórovaly -
- Nepodařilo se skórovat -
- xG (očekávané góly)
Průměr celkového počtu gólů - FNL
| # | Tým | MP | Celkový počet gólů | Ø | Domácí | Hosté | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Olimpiyets Nizhny Novgorod | 13 | 55 | 4.23 / zápas | 5.14 | 3.17 |
| 2 | ![]() | FK SKA Khabarovsk | 13 | 40 | 3.08 / zápas | 3.40 | 2.88 |
| 3 | ![]() | FK Yenisey Krasnoyarsk | 14 | 43 | 3.07 / zápas | 2.57 | 3.57 |
| 4 | ![]() | FK Arsenal Tula | 14 | 41 | 2.93 / zápas | 3.00 | 2.86 |
| 5 | ![]() | FK Chelyabinsk | 13 | 38 | 2.92 / zápas | 2.83 | 3.00 |
| 6 | ![]() | FK Rotor Volgograd | 14 | 39 | 2.79 / zápas | 2.57 | 3.00 |
| 7 | ![]() | FK KAMAZ Naberezhnye Chelny | 14 | 39 | 2.79 / zápas | 2.71 | 2.86 |
| 8 | ![]() | FK Volga Ulyanovsk | 14 | 39 | 2.79 / zápas | 2.29 | 3.29 |
| 9 | ![]() | FK Torpedo Moskva | 14 | 37 | 2.64 / zápas | 2.83 | 2.50 |
| 10 | ![]() | FK Sochi | 14 | 37 | 2.64 / zápas | 2.14 | 3.14 |
| 11 | ![]() | Veles Moskva | 14 | 36 | 2.57 / zápas | 2.86 | 2.29 |
| 12 | ![]() | FK Leningradets Leningradskaya Oblast | 14 | 36 | 2.57 / zápas | 2.38 | 2.83 |
| 13 | ![]() | FK Spartak Kostroma | 14 | 33 | 2.36 / zápas | 2.43 | 2.29 |
| 14 | ![]() | FK Shinnik Yaroslavl | 13 | 30 | 2.31 / zápas | 2.38 | 2.20 |
| 15 | ![]() | FK Ufa | 14 | 32 | 2.29 / zápas | 2.25 | 2.33 |
| 16 | ![]() | FK Ural | 13 | 29 | 2.23 / zápas | 2.33 | 2.14 |
| 17 | ![]() | FC Tekstilshchik Ivanovo | 13 | 29 | 2.23 / zápas | 2.67 | 1.86 |
| 18 | ![]() | FK Neftekhimik Nizhnekamsk | 14 | 31 | 2.21 / zápas | 2.14 | 2.29 |
Domácí / AVG celkový počet gólů (FNL)
| # | Tým | MP | Domácí Celkový počet gólů | Domácí Ø | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Olimpiyets Nizhny Novgorod | 7 | 36 | 5.14 / zápas |
| 2 | ![]() | FK SKA Khabarovsk | 5 | 17 | 3.40 / zápas |
| 3 | ![]() | FK Arsenal Tula | 7 | 21 | 3.00 / zápas |
| 4 | ![]() | Veles Moskva | 7 | 20 | 2.86 / zápas |
| 5 | ![]() | FK Chelyabinsk | 6 | 17 | 2.83 / zápas |
| 6 | ![]() | FK Torpedo Moskva | 6 | 17 | 2.83 / zápas |
| 7 | ![]() | FK KAMAZ Naberezhnye Chelny | 7 | 19 | 2.71 / zápas |
| 8 | ![]() | FC Tekstilshchik Ivanovo | 6 | 16 | 2.67 / zápas |
| 9 | ![]() | FK Yenisey Krasnoyarsk | 7 | 18 | 2.57 / zápas |
| 10 | ![]() | FK Rotor Volgograd | 7 | 18 | 2.57 / zápas |
| 11 | ![]() | FK Spartak Kostroma | 7 | 17 | 2.43 / zápas |
| 12 | ![]() | FK Leningradets Leningradskaya Oblast | 8 | 19 | 2.38 / zápas |
| 13 | ![]() | FK Shinnik Yaroslavl | 8 | 19 | 2.38 / zápas |
| 14 | ![]() | FK Ural | 6 | 14 | 2.33 / zápas |
| 15 | ![]() | FK Volga Ulyanovsk | 7 | 16 | 2.29 / zápas |
| 16 | ![]() | FK Ufa | 8 | 18 | 2.25 / zápas |
| 17 | ![]() | FK Sochi | 7 | 15 | 2.14 / zápas |
| 18 | ![]() | FK Neftekhimik Nizhnekamsk | 7 | 15 | 2.14 / zápas |
Hosté / AVG celkový počet gólů (FNL)
| # | Tým | MP | Hosté Celkový počet gólů | Hosté Ø | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Yenisey Krasnoyarsk | 7 | 25 | 3.57 / zápas |
| 2 | ![]() | FK Volga Ulyanovsk | 7 | 23 | 3.29 / zápas |
| 3 | ![]() | FK Olimpiyets Nizhny Novgorod | 6 | 19 | 3.17 / zápas |
| 4 | ![]() | FK Sochi | 7 | 22 | 3.14 / zápas |
| 5 | ![]() | FK Chelyabinsk | 7 | 21 | 3.00 / zápas |
| 6 | ![]() | FK Rotor Volgograd | 7 | 21 | 3.00 / zápas |
| 7 | ![]() | FK SKA Khabarovsk | 8 | 23 | 2.88 / zápas |
| 8 | ![]() | FK Arsenal Tula | 7 | 20 | 2.86 / zápas |
| 9 | ![]() | FK KAMAZ Naberezhnye Chelny | 7 | 20 | 2.86 / zápas |
| 10 | ![]() | FK Leningradets Leningradskaya Oblast | 6 | 17 | 2.83 / zápas |
| 11 | ![]() | FK Torpedo Moskva | 8 | 20 | 2.50 / zápas |
| 12 | ![]() | FK Ufa | 6 | 14 | 2.33 / zápas |
| 13 | ![]() | Veles Moskva | 7 | 16 | 2.29 / zápas |
| 14 | ![]() | FK Spartak Kostroma | 7 | 16 | 2.29 / zápas |
| 15 | ![]() | FK Neftekhimik Nizhnekamsk | 7 | 16 | 2.29 / zápas |
| 16 | ![]() | FK Shinnik Yaroslavl | 5 | 11 | 2.20 / zápas |
| 17 | ![]() | FK Ural | 7 | 15 | 2.14 / zápas |
| 18 | ![]() | FC Tekstilshchik Ivanovo | 7 | 13 | 1.86 / zápas |
Který tým dostal nejvíce gólů v FNL?
Pro 2026/27 sezónu, nejvyšší počet gólů v celé lize zažil FK Olimpiyets Nizhny Novgorod s 55 góly v 13 odehraných zápasů. Tato metrika zahrnuje jak vstřelené, tak inkasované góly daného týmu. FK Olimpiyets Nizhny Novgorod si udržel průměr 4.23 celkových gólů na zápas. Když hrají jako hostující, tak je průměr 5.14 vstřelených a inkasovaných gólů - což je pro domácí fanoušky, kteří navštěvují zápasy FK Olimpiyets Nizhny Novgorod, intenzivní zážitek.
Góly vstřelené v zápasech, které odehrál FK SKA Khabarovsk a FK Yenisey Krasnoyarsk po celou dobu této
FNL sezóny jsou také vysoké. FK SKA Khabarovsk a FK Yenisey Krasnoyarsk měly 55 gólů a 40 celkových gólů. Oba týmy si udržovaly přibližně 3.08 vstřelených a inkasovaných gólů v každém odehraném zápase.
Naopak, FK Neftekhimik Nizhnekamsk má nejnižší brankovou účast ze všech týmů v FNL. Během jejich zápasů v FNL padlo celkem 31 gólů, což je v průměru 2.21 gólů na zápas.
Průměr celkového počtu gólů - Rusko
- Divize 2
- Divize 3
- Divize 3

















