Loading

CD Tim Iec logo
0.71
LWLLD
CD Tim Iec
0.00
LLL
MFA Development Team
MFA Development Team logo

Konečné skóre

2 - 1

HT

(1 - 1)

Žádná asistence


3'

Žádná asistence


39'

Žádná asistence


90'

StatistikyTim IecMacau U23
Držení48%52%
Střely147
KartyNedostupnéNedostupné
Rohy76
Fauly1714
Ofsajdy41
xG1.580.93

Statistiky Head to Head / Předchozí výsledky - CD Tim Iec vs MFA Development Team

CD Tim Iec Logo

Tim Iec
(100%)

1
Zápasy

100%
0%
0%

1 Výhry

CD Tim Iec a MFA Development Team z celkového počtu vzájemných zápasů mezi 1 ukázal, že CD Tim Iec vyhrál 1 krát a MFA Development Team vyhrál 0 krát. 0 zápasů mezi CD Tim Iec a MFA Development Team skončilo remízou.

100%Nad 1,5
1 / 1 Zápasy
100%Nad 2,5
1 / 1 Zápasy
0%Nad 3,5
0 / 1 Zápasy
100%BTTS
1 / 1 Zápasy
0%Čisté konto
CD Tim Iec
0%Čisté konto
MFA Development Team

CD Tim Iec vs MFA Development Team Předchozí výsledky

Všechny předpovědi- CD Tim Iec vs MFA Development Team

86%Nad 2,5
Průměr ligy : 77%
93%Nad 1,5
Průměr ligy : 94%
62%BTTS
Průměr ligy : 61%
5.77Góly /zápasy
Průměr ligy : 3.95
Více než 1,5, 1.pol/2. pol a další
Více než 8,5, 9,5 a více

*Průměrné statistiky mezi CD Tim Iec a MFA Development Team v aktuální sezóně

Co tyto statistické údaje znamenají?Přečtěte si slovníček pojmů
Sestava - Domácí
 
Sestava - Hosté
CD Tim Iec Logo
0.71
  • L
    CD Tim Iec

    CD Tim Iec

    Liga de Elite

    27.2 13:00

    0 - 6

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Chao Pak Kei

    Chao Pak Kei

  • W
    CD Tim Iec

    CD Tim Iec

    Liga de Elite

    14.3 11:05

    3 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Cheng Fung

    Cheng Fung

  • L
    CD Tim Iec

    CD Tim Iec

    Liga de Elite

    5.4 12:05

    1 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Polícia de Segurança Pública

    Policia de Seguranca Publica

  • L
    CD Tim Iec

    CD Tim Iec

    Liga de Elite

    10.4 14:00

    1 - 5

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Casa do Sport Lisboa e Benfica

    Casa do Sport Lisboa e Benfica

  • D
    CD Tim Iec

    CD Tim Iec

    Liga de Elite

    8.5 12:05

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Monte Carlo

    CD Monte Carlo

  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

CD Tim Iec
CD Monte Carlo
CD Tim Iec
Casa do Sport Lisboa e Benfica
CD Tim Iec
Policia de Seguranca Publica
CD Tim Iec
Cheng Fung
CD Tim Iec
Chao Pak Kei
  • Minulost

  • Další

CD Tim Iec logoCD Tim Iec is advantageous z hlediska Bodů za hru

0.00
  • L
    Casa do Sport Lisboa e Benfica

    Casa do Sport Lisboa e Benfica

    Liga de Elite

    30.1 11:00

    3 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MFA Development Team

    MFA Development Team

  • L
    Tak Chun Ka I

    Tak Chun Ka I

    Liga de Elite

    21.2 11:05

    4 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    MFA Development Team

    MFA Development Team

  • L
    Chao Pak Kei

    Chao Pak Kei

    Liga de Elite

    7.3 11:05

    14 - 0

    FT

    ( HT : 7 - 0 )

    MFA Development Team

    MFA Development Team

MFA Development Team Logo
  • Vše

  • Domácí

  • Hosté

Chao Pak Kei
MFA Development Team
Tak Chun Ka I
MFA Development Team
Casa do Sport Lisboa e Benfica
MFA Development Team

2017

Lai Chi
Macau U23
CD Monte Carlo
MFA Development Team
  • Minulost

  • Další

Získejte denní předpovědi zdarma

Předplaťte si FootyStats predictions a získejte 3 ~ 10 bezplatných uživatelských tipů každý den. Zisk sledován!

Zadejte svou e-mailovou adresu a přihlaste se k odběru *

Vstřelené góly Který tým vstřelí více branek?

CD Tim Iec jr +49% better z hlediska Vstřelené góly

Tim Iec
1 Góly /zápasy

CD Tim Iec (Domácí)

Macau U23
0.67 Góly /zápasy

MFA Development Team (Hosté)

Skórováno za zápasTim IecMacau U23
Nad 0,556%67%
Nad 1,528%0%
Nad 2,514%0%
Nad 3,50%0%
Nepodařilo se skórovat43%33%
Skórováno v 1.pol/2.polTim IecMacau U23
Skórováno v 1 poločase43%67%
Skórováno v 2. poločase60%0%
Skóroval v obou poločasech20%0%
Průměrný počet bodů v 1 poločase0.140
Průměrný počet bodů v 2. poločase0.80

* Statistiky z domácího bodování CD Tim Iec's a údaje MFA Development Team's z venkovních zápasů.

Inkasované góly Jaký tým inkasuje gól?

CD Tim Iec jr +145% better z hlediska Inkasované góly

Tim Iec
2.86 Přiznaný /zápas

CD Tim Iec (Domácí)

Macau U23
7 Přiznaný /zápas

MFA Development Team (Hosté)

Přiznané / hraTim IecMacau U23
Nad 0,586%100%
Nad 1,586%100%
Nad 2,543%100%
Nad 3,528%67%
Čisté konto14%0%
Přiznaný 1./2. poločasTim IecMacau U23
Čisté listy 1. poločasu29%0%
Čisté listy 2. poločasu20%0%
Uznaný průměr za 1. poločas0.712.33
Uznaný průměr za 2. poločas1.47

* Statistiky z domácích zápasů CD Tim Iec's a údaje MFA Development Team's z venkovních zápasů.

Údaje o zápasech CD Tim Iec a MFA Development Team Nad 0,5 ~ 4,5 a oba týmy skórují data.

Góly v zápaseTim IecMacau U23Průměr
Nad 0,586%100%93%
Nad 1,586%100%93%
Nad 2,571%100%86%
Nad 3,571%100%86%
Nad 4,543%67%55%
BTTS57%67%62%
BTTS & výhra14%0%7%
BTTS a remíza14%0%7%
BTTS a nad 2,50%0%0%
BTTS žádné nebo přes 2,50%0%0%
Góly v 1. poločaseTim IecMacau U23Průměr
BTTS v 1. poločase
1. poločas nad 0,5
1. poločas nad 1,5
1. poločas nad 2,5
Góly ve 2. poločaseTim IecMacau U23Průměr
BTTs v 2. poločase
BTTS v obou poločasech
2. poločas nad 0,5
2. poločas nad 1,5
2. poločas nad 2,5
Góly (pod)Tim IecMacau U23Průměr
Méně než 0,514%0%7%
Pod 1,514%0%7%
Pod 2,529%0%15%
Pod 3,529%0%15%
Pod 4,557%33%45%
1 poločas / 2 poločasTim IecMacau U23Průměr
1. poločas pod 0,543%67%55%
1. poločas pod 1,571%67%69%
1. poločas pod 2,5100%67%84%
2. poločas pod 0,520%0%10%
2. poločas pod 1,540%0%20%
2. poločas pod 2,560%0%30%

Nejnovější předpovědi uživatelů

Zatím žádné předpovědi uživatelů.
Přidejte vlastní předpověď pomocí virtuálních mincí footystats!
Přidat předpovědi

Statistiky rohů Kolik bude rohových kopů?

UNLOCKRohy /zápas

* Průměr rohových kopů na zápas mezi CD Tim Iec a MFA Development Team

/zápasy
Získané rohy
/zápasy
Získané rohy
Zápasové rohyTim IecMacau U23Průměr
Nad 6
Nad 7
Nad 8
Nad 9
Nad 10
Nad 11
Nad 12
Nad 13
1. polovinaTim IecMacau U23Průměr
Průměr za 1. poločas
Nad 4 v 1. poločase
Nad 5 v 1. poločase
Nad 6 v 1. poločase
2. polovinaTim IecMacau U23Průměr
Průměr za 2. poločas
Nad 4 v 2. poločase
Nad 5 v 2. poločase
Nad 6 v 2. poločase

Celkový počet rohů zápasu pro CD Tim Iec a MFA Development Team. Průměr ligy je Liga de Elite's průměr za všechny 62 zápasy v 2019 sezóně.

Liga de Elite Statistiky rohů

Týmové rohy Získané rohy /Soupeř

Údaje o rohových kopech jednotlivých týmů CD Tim Iec a MFA Development Team.

Týmové rohyTim IecMacau U23Průměr
Získané rohy / zápas
Rohy proti / zápas
Nad 2,5 - Získané rohy
Nad 3,5 - Získané rohy
Nad 4,5 - Získané rohy
Nad 2,5 - Rohy proti
Nad 3,5 - Rohy proti
Nad 4,5 - Rohy proti

Skóruje CD Tim Iec?

CD Tim Iec
Skóroval v
57%
ze zápasů (Domácí)

Střední šance

Existuje Střední šance, že CD Tim Iec na základě našich údajů vstřelí gól.
MFA Development Team
Čisté konto v
0%
ze zápasů (Hosté)
CD Tim Iec
Čisté konto v
14%
ze zápasů (Domácí)

Střední šance

Existuje Střední šance, že MFA Development Team na základě našich údajů vstřelí gól.
MFA Development Team
Skóroval v
67%
ze zápasů (Hosté)
Přejděte na Premium! 500 ziskových lig navíc.

Prémium vám přinese více výher. 500 Extra ligy jsou známé jako ziskové a méně sledované sázkovými kancelářemi. Navíc získáte rohové statistiky a statistiky karet spolu se stažením CSV. Přihlaste se k odběru ještě dnes!

UNLOCKCelkem karet / zápas

* Součet rezervací za zápas mezi CD Tim Iec a MFA Development Team.

Karty
/zápasy
CD Tim Iec
Karty
/zápasy
MFA Development Team
Zápasové kartyTim IecMacau U23Průměr
Nad 2,5
Nad 3,5
Nad 4,5
Nad 5,5
Nad 6,5
Obdržené kartyTim IecMacau U23Průměr
Obdržené karty průměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5
Karty soupeřeTim IecMacau U23Průměr
Nad 0,5
Nad 1,5
Nad 2,5
Nad 3,5

Celkový počet karet k zápasům pro CD Tim Iec a MFA Development Team. Průměr ligy je Liga de Elite's průměr. Bylo tam 99 karet v 62 v 2019 sezóně.

Liga de Elite Statistiky žlutých /červených karet

1./ 2. poločas Výhra - remíza - prohra

Poločasový formulář
 
Poločasový formulář
CD Tim Iec Logo
0.57
Half-Time

CD Tim Iec logoCD Tim Iec is advantageous z hlediska Poločasový formulář

0.00
Half-Time
MFA Development Team Logo
formace v 1./2. poločaseTim IecMacau U23
Počet vítězství v 1. poločase14%0%
Počet vítězství ve 2. poločase0%0%
Počet remíz v 1. poločase14%0%
Počet remíz ve 2. poločase60%0%
Počet proher v 1. pololetí43%33%
Počet proher ve 2. poločase40%100%

Statistiky karet CD Tim Iec a MFA Development Team's v prvním a druhém poločase pro vaše předpovědi.

Karty (1. poločas/ 2. poločas)Tim IecMacau U23Průměr
1.polovina obdržených karet průměr
2.polovina obdržených karet průměr
Průměr zápasových karet (1.pol.)
Průměr zápasových karet (2.pol.)
1.polovna měla více karet v %
2.polovina měla více karet v %
1./2. poločas nadTim IecMacau U23Průměr
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina pod 0,5 obdržených karet
2.polovina pod 0,5 obdržených karet
1.polovina skončila s 2-3 kartami
2.polovina skončila se 2-3 kartami
1.polovina přes 3
2.polovina přes 3

Kdo vstřelí gól jako první?

CD Tim IecCD Tim Iec
 
CD Tim Iec

17%

Skóroval jako první v zápasech 2 / 12

MFA Development TeamMFA Development Team
 
MFA Development Team

9%

Skóroval jako první v zápasech 1 / 11

Góly podle minut
CD Tim Iec a MFA Development Team's dal gól 10 a 15 minut.

do 10-ti MinTim IecMacau U23
0 - 10 Min4%5%
11 - 20 Min4%9%
21 - 30 Min4%3%
31 - 40 Min9%9%
41 - 50 Min2%0%
51 - 60 Min4%5%
61 - 70 Min4%2%
71 - 80 Min6%7%
81 - 90 Min19%5%
do 15-ti MinTim IecMacau U23
0 - 15 Min6%10%
16 - 30 Min6%7%
31 - 45 Min9%9%
46 - 60 Min6%5%
61 - 75 Min9%5%
76 - 90 Min21%9%
Góly vstřelené do 10 minTim IecMacau U23
0 - 10 Min0%0%
11 - 20 Min7%8%
21 - 30 Min7%0%
31 - 40 Min7%8%
41 - 50 Min0%0%
51 - 60 Min7%0%
61 - 70 Min7%0%
71 - 80 Min14%0%
81 - 90 Min21%0%
Góly vstřelené do 15 minTim IecMacau U23
0 - 15 Min7%8%
16 - 30 Min7%0%
31 - 45 Min7%8%
46 - 60 Min7%0%
61 - 75 Min14%0%
76 - 90 Min28%0%
Inkasované góly do 10 minTim IecMacau U23
0 - 10 Min6%7%
11 - 20 Min3%9%
21 - 30 Min3%4%
31 - 40 Min9%9%
41 - 50 Min3%0%
51 - 60 Min3%7%
61 - 70 Min3%2%
71 - 80 Min3%9%
81 - 90 Min18%7%
Inkasované góly do 15 minTim IecMacau U23
0 - 15 Min6%11%
16 - 30 Min6%9%
31 - 45 Min9%9%
46 - 60 Min6%7%
61 - 75 Min6%7%
76 - 90 Min18%11%

45min a 90min zahrnuje i góly po zranění.

Střely, ofsajdy, fauly & další

Týmové střelyTim IecMacau U23Průměr
Střely na zápas8.503.006.00
Konverzní poměr střelNedostupnéNedostupnéNedostupné
Střely na branku /zápas4.252.003.00
Střely mimo branku /zápas4.251.003.00
Počet střel na vstřelený gólNedostupnéNedostupnéNedostupné
Týmové střely nad 10,50%0%0%
Týmové střely nad 11,50%0%0%
Týmové střely nad 12,50%0%0%
Týmové střely nad 13,50%0%0%
Týmové střely nad 14,50%0%0%
Týmové střely nad 15,50%0%0%
Týmové střely na branku 3,5+0%0%0%
Týmové střely na branku 4,5+0%0%0%
Týmové střely na branku 5,5+0%0%0%
Týmové střely na branku 6,5+0%0%0%
Zápasové střelyTim IecMacau U23Průměr
Zápasové střely nad 23,50%0%0%
Zápasové střely nad 24,50%0%0%
Zápasové střely naf 25,50%0%0%
Zápasové střely nad 26,50%0%0%
Střely na branku v zápase nad 7,50%0%0%
Střely na branku v zápase nad 8,50%0%0%
Střely na branku v zápase nad 9,50%0%0%
Statistiky ofsajdůTim IecMacau U23Průměr
Ofsajdy /zápas5.504.005.00
Více než 2,5 ofsajdu100%100%100%
Více než 3,5 ofsajdu100%100%100%
Různé statistikyTim IecMacau U23Průměr
Udělené fauly / zápas5.750.003.00
Faulovaný proti / zápas000.00
Průměrné držení míče47%29%38%
% remíz v zápasu29%0%15%

Některé údaje jsou zaokrouhleny nahoru nebo dolů na nejbližší procento, a proto se jejich součet může rovnat 101 %.

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 Chao Pak Kei

6

100%

31

3

28

18

5.67

2

 Casa do Sport Lisboa e Benfica

6

83%

17

2

15

16

3.17

3

 CD Monte Carlo

8

50%

17

10

7

14

3.38

4

 Tak Chun Ka I

8

50%

14

14

0

13

3.50

5

 Cheng Fung

5

60%

13

8

5

10

4.20

6

 Sporting Clube de Macau

5

40%

9

9

0

7

3.60

7

 CD Tim Iec

7

14%

7

20

-13

5

3.86

8

 Hang Sai SC

5

20%

8

13

-5

3

4.20

9

 MFA Development Team

8

13%

10

25

-15

3

4.38

10

 Policia de Seguranca Publica

4

0%

1

14

-13

0

3.75

   Tým MP Výhra v % GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsØ
Průměrný počet gólů na zápas (AVG).
Průměrný počet gólů na zápas.
Počítáno za celou sezónu.

1

 Cheng Fung

8

75%

18

11

7

18

3.63

2

 Chao Pak Kei

7

57%

23

9

14

14

4.57

3

 Hang Sai SC

8

50%

15

17

-2

12

4.00

4

 Tak Chun Ka I

5

60%

13

10

3

10

4.60

5

 Policia de Seguranca Publica

8

38%

10

13

-3

10

2.88

6

 CD Monte Carlo

4

50%

6

4

2

7

2.50

7

 Casa do Sport Lisboa e Benfica

7

29%

10

11

-1

7

3.00

8

 Sporting Clube de Macau

7

29%

14

18

-4

7

4.57

9

 CD Tim Iec

5

20%

7

13

-6

4

4.00

10

 MFA Development Team

3

0%

2

21

-19

0

7.67

* Liga de Elite Home Table and Away Tables je také dostupný

Kurzy na zápas

×
Přidat předpovědi
/cz/
https://cdn.footystats.org/
- Začne v###min'
- Začne v###H'
Ve hře'
- Začalo
Brzo
Začalo
no

Načítání statistik

PŘIPOJTE SE K PREMIUM. MĚJTE ZISK UŽ TEĎ.