Tabulka sestavy - Brazílie Matogrossense 2

Soutěž
Góly
- Statistika v této kategorii :
- Tabulky pro domácí a hosty -
- Tabulka -
- Výhoda domácích -
- Předpovědi -
- Návštěvnost -
- Statistiky hráčů -
- Remízy -
- Platy
Tabulka sestavy - Matogrossense 2
| # | Tým | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Posledních 6 | PPG | ČK | FTS | BTTS | Nad 2,5 | Další zápas | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | АА Uirapuru | 4 | 3 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 10 |
| 2.50 | 25% | 0% | 75% | 100% | - |
| 2 | ![]() | Sinop FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 7 |
| 2.33 | 67% | 33% | 33% | 67% | |
| 3 | ![]() | Sorriso EC | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 3 | 9 | 7 |
| 1.75 | 50% | 0% | 50% | 50% | - |
| 4 | ![]() | Santa Cruz FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 |
| 1.50 | 75% | 50% | 25% | 0% | - |
| 5 | ![]() | Sociedade Acao Futebol | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 5 |
| 1.67 | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 6 | ![]() | Cacerense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 4 |
| 1.33 | 67% | 33% | 33% | 67% | |
| 7 | ![]() | Sorriso EC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 4 |
| 1.00 | 50% | 75% | 0% | 50% | - |
| 8 | ![]() | Clube Atletico Matogrossense | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 12 | -9 | 2 |
| 0.50 | 25% | 50% | 50% | 75% | - |
| 9 | ![]() | Paulistano FC Cuiaba | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | -5 | 2 |
| 0.50 | 50% | 75% | 25% | 50% | - |
| 10 | ![]() | Associacao Camponovense Celeiro de Futebol | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | -15 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 67% |
TABULKA POSLEDNÍCH 5 UTKÁNÍ (Matogrossense 2)
| # | Tým | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Last 5 | PPG | ČK | FTS | BTTS | Nad 2,5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | АА Uirapuru | 4 | 3 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 10 |
| 2.50 | 25% | 0% | 75% | 100% |
| 2 | ![]() | Sinop FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 7 |
| 2.33 | 67% | 33% | 33% | 67% |
| 3 | ![]() | Sorriso EC | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 3 | 9 | 7 |
| 1.75 | 50% | 0% | 50% | 50% |
| 4 | ![]() | Santa Cruz FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 |
| 1.50 | 75% | 50% | 25% | 0% |
| 5 | ![]() | Sociedade Acao Futebol | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 5 |
| 1.67 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 6 | ![]() | Cacerense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 4 |
| 1.33 | 67% | 33% | 33% | 67% |
| 7 | ![]() | Sorriso EC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 4 |
| 1.00 | 50% | 75% | 0% | 50% |
| 8 | ![]() | Clube Atletico Matogrossense | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 12 | -9 | 2 |
| 0.50 | 25% | 50% | 50% | 75% |
| 9 | ![]() | Paulistano FC Cuiaba | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | -5 | 2 |
| 0.50 | 50% | 75% | 25% | 50% |
| 10 | ![]() | Associacao Camponovense Celeiro de Futebol | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | -15 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 67% |
Které týmy si vedou dobře na základě posledních 5 utkání? - Průvodce formulářem
• Vynikající : АА Uirapuru si vede výjimečně dobře, když v posledních 5 zápasech získal 2.5 bodů na zápas.
• Velmi dobré : Sorriso EC je na tom stejně jako АА Uirapuru s průměrem 1.75 bodů za zápas v posledních 5 zápasech.
• Docela dobré : Sinop FC je třetím nejúspěšnějším týmem s 2 vítězstvími a 0 porážkami v posledních 5 zápasech s průměrem 2.33 bodů za zápas.
TABULKA DOMÁCÍ (Matogrossense 2)
| # | Tým | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Posledních 6 | PPG | ČK | FTS | BTTS | Nad 2,5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | АА Uirapuru | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 2 | ![]() | Sinop FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 |
| 2.00 | 100% | 50% | 0% | 50% |
| 3 | ![]() | Cacerense | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 |
| 2.00 | 100% | 50% | 0% | 50% |
| 4 | ![]() | Sorriso EC | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 5 | ![]() | Sorriso EC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 50% |
| 6 | ![]() | Santa Cruz FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| 1.00 | 50% | 50% | 50% | 0% |
| 7 | ![]() | Sociedade Acao Futebol | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 8 | ![]() | Clube Atletico Matogrossense | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | -6 | 1 |
| 0.50 | 50% | 50% | 50% | 50% |
| 9 | ![]() | Paulistano FC Cuiaba | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 10 | ![]() | Associacao Camponovense Celeiro de Futebol | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 0% |
Které týmy mají nejlepší a nejhorší domácí formu?
• Cacerense je nejlepším hráčem na domácím stadionu s s 0 prohrami a 1 výhrami v posledních 6. domácích zápasech. Jejich průměrný počet bodů za zápas je nejvyšší ze všech ostatních klubů s 2.
• Sinop FC předvádí na svém domácím stadionu (Estádio Municipal Passo Das Emas) vynikající výkony. S 1 vítězství, 1 remízami a 0 prohry. Jejich forma je vynesla na 2. místo v Matogrossense 2 tabulce domácích. Průměrný počet bodů na zápas vychází na 2, což je téměř stejně dobré jako Cacerense.
• Associacao Camponovense Celeiro de Futebol výkony byly průměrné na domácím stadionu (). Associacao Camponovense Celeiro de Futebol se podařilo získat pouze 0 výher v posledních 6. her odehraných zápasů na domácím stadionu. Jejich průměrný počet bodů na zápas je 0, což z nich dělá 2. nejhorší výkonnostní stranu v Matogrossense 2 na domácím hřišti.
• Žalostné, prostě žalostné. Paulistano FC Cuiaba' výkony na domácím hřišti byly příšerné. S 0 výhrou, 0 remízou, 2 prohrou a jenom 0 bodů na zápas v posledních 6 domácích zápasech, Paulistano FC Cuiaba se prostě v domácích zápasech neukázal.
TABULKA HOSTUJÍCÍ (Matogrossense 2)
| # | Tým | MP | W | D | L | GF | GA | GD | Pts | Posledních 6 | PPG | ČK | FTS | BTTS | Nad 2,5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | АА Uirapuru | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 100% |
| 2 | ![]() | Sorriso EC | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 0% |
| 3 | ![]() | Santa Cruz FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 |
| 2.00 | 100% | 50% | 0% | 0% |
| 4 | ![]() | Sociedade Acao Futebol | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 5 | ![]() | Sinop FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 6 | ![]() | Paulistano FC Cuiaba | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 1.00 | 100% | 100% | 0% | 0% |
| 7 | ![]() | Sorriso EC | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 | 1 |
| 0.50 | 50% | 100% | 0% | 50% |
| 8 | ![]() | Clube Atletico Matogrossense | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 50% | 50% | 100% |
| 9 | ![]() | Cacerense | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 10 | ![]() | Associacao Camponovense Celeiro de Futebol | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | -13 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 100% |
Které týmy mají nejlepší a nejhorší formu?
• АА Uirapuru je v neuvěřitelné sérii, kdy hraje na hostujících zápasech. Dokázali 2 vyhrát v posledních 6. zápasech hraných mimo domácí hřiště. АА Uirapuru, který má nejvyšší bodový zisk na svém kontě s 6 což z něj dělá nejlepšího hráče na venkovních hřištích v Matogrossense 2.
• Associacao Camponovense Celeiro de Futebol je ve hostujících zápasech zklamáním. Zůstávají nejhorším hráčem s 0 výhrami v posledních 6 zápasech hraných mimo domovský stadion, což je pro klub a jeho fanoušky značně nepříznivé.
Tabulka sestavy - Brazílie
- Divize 1
- Divize 2
- Divize 3
- Divize 4
- Pohár
- Pohár
- Divize 1
- Divize 1
- Pohár
- Pohár
- Pohár
- Divize 1
- Pohár








