Tabulka sestavy - Tasmánie NPL

# TýmMP
Odehrané zápasy
W
Výhra
D
Remízy
L
Prohry
GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsPosledních 6PPG
ČK
Čisté konto (ČK).
Tabulka týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde inkasovaly 0 branek. Statistiky jsou převzaty pouze z ligových her.
* Tým musí mít odehráno minimálně 7 zápasů, než se kvalifikuje do tohoto CS tabulek.
FTS
Nepodařilo se skórovat (FTS).
Zápasy, kde se tomuto týmu nepodařilo skórovat.
BTTS
Oba týmy vstřelí gól (BTTS).
Seznam týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde oba týmy skórovaly. Statistiky pouze ze zápasů týmů v domácí lize.
* Před zařazením do této tabulky BTTS musí tím odehrát minimálně 7 zápasů.
Nad 2,5
Nad 2,5 (2,5+).
Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 2,5 (tj.: 3, 4 nebo 5 gólů).
Další zápas
1Devonport City FCDevonport City FC
Devonport City FC

Devonport City FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 2 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.45
Domácí
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.50
Hosté
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 80% 80% 80%
Ø 4.10 3.10 5.10
Hodnoceno 3.10 2.30 3.90
Inkasované 1.00 0.80 1.20
BTTS 60% 50% 70%
ČK 40% 50% 30%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

65012051515
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.50
50%0%50%100%-
2Kingborough Lions United SCKingborough Lions United SC
Kingborough Lions United SC

Kingborough Lions United SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 3 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.30
Domácí
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.80
Hosté
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 75% 90% 60%
Ø 3.75 3.20 4.30
Hodnoceno 2.85 2.60 3.10
Inkasované 0.90 0.60 1.20
BTTS 55% 60% 50%
ČK 40% 40% 40%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

65011641215
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.50
50%0%50%67%-
3South Hobart SCSouth Hobart SC
South Hobart SC

South Hobart SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 1 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.47
Domácí
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.70
Hosté
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
2.22
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 79% 90% 67%
Ø 4.42 4.70 4.11
Hodnoceno 3.42 3.60 3.22
Inkasované 1.00 1.10 0.89
BTTS 68% 60% 78%
ČK 21% 30% 11%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6402138512
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.00
17%33%50%67%-
4South East United FCSouth East United FC
South East United FC

South East United FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 7 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.17
Domácí
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.67
Hosté
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.67
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 39% 56% 22%
Ø 4.28 4.11 4.44
Hodnoceno 1.44 1.56 1.33
Inkasované 2.83 2.56 3.11
BTTS 50% 56% 44%
ČK 17% 33% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6402128412
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
2.00
17%33%50%50%-
5Clarence Zebras FCClarence Zebras FC
Clarence Zebras FC

Clarence Zebras FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 5 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.47
Domácí
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.44
Hosté
  • D
  • D
  • W
  • L
  • D
1.50
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 42% 44% 40%
Ø 3.21 3.22 3.20
Hodnoceno 1.63 1.56 1.70
Inkasované 1.58 1.67 1.50
BTTS 58% 56% 60%
ČK 26% 33% 20%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6222101008
  • D
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.33
17%0%83%67%-
6Glenorchy Knights FCGlenorchy Knights FC
Glenorchy Knights FC

Glenorchy Knights FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 8 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
0.94
Domácí
  • D
  • D
  • L
  • L
  • W
1.22
Hosté
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
0.67
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 28% 33% 22%
Ø 3.11 3.00 3.22
Hodnoceno 1.28 1.44 1.11
Inkasované 1.83 1.56 2.11
BTTS 67% 89% 44%
ČK 11% 0% 22%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6213813-57
  • W
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
1.17
17%17%67%67%-
7Launceston City FCLaunceston City FC
Launceston City FC

Launceston City FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 4 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.60
Domácí
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.60
Hosté
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
1.60
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 50% 50% 50%
Ø 4.15 4.00 4.30
Hodnoceno 2.05 1.90 2.20
Inkasované 2.10 2.10 2.10
BTTS 70% 70% 70%
ČK 20% 30% 10%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6123617-115
  • L
  • D
  • L
  • L
  • D
  • W
0.83
17%50%50%67%-
8Riverside Olympic FCRiverside Olympic FC
Riverside Olympic FC

Riverside Olympic FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 6 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
1.33
Domácí
  • D
  • L
  • W
  • L
  • D
1.56
Hosté
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
1.11
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 39% 44% 33%
Ø 3.56 3.33 3.78
Hodnoceno 1.72 2.11 1.33
Inkasované 1.83 1.22 2.44
BTTS 44% 22% 67%
ČK 33% 56% 11%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6114716-94
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
0.67
33%17%67%67%-
9Ulverstone FCUlverstone FC
Ulverstone FC

Ulverstone FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 10 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.22
Domácí
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.44
Hosté
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 6% 11% 0%
Ø 4.22 5.11 3.33
Hodnoceno 0.83 1.22 0.44
Inkasované 3.39 3.89 2.89
BTTS 50% 67% 33%
ČK 0% 0% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6105516-113
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
  • L
0.50
0%67%33%50%-
10Launceston United SCLaunceston United SC
Launceston United SC

Launceston United SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 9 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.28
Domácí
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.33
Hosté
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.22
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 6% 11% 0%
Ø 4.33 5.44 3.22
Hodnoceno 0.94 1.11 0.78
Inkasované 3.39 4.33 2.44
BTTS 61% 56% 67%
ČK 0% 0% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6006419-150
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
0%50%50%67%-

TABULKA POSLEDNÍCH 5 UTKÁNÍ (Tasmánie NPL)

# TýmMP
Odehrané zápasy
W
Výhra
D
Remízy
L
Prohry
GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsLast 5PPG
ČK
Čisté konto (ČK).
Tabulka týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde inkasovaly 0 branek. Statistiky jsou převzaty pouze z ligových her.
* Tým musí mít odehráno minimálně 7 zápasů, než se kvalifikuje do tohoto CS tabulek.
FTS
Nepodařilo se skórovat (FTS).
Zápasy, kde se tomuto týmu nepodařilo skórovat.
BTTS
Oba týmy vstřelí gól (BTTS).
Seznam týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde oba týmy skórovaly. Statistiky pouze ze zápasů týmů v domácí lize.
* Před zařazením do této tabulky BTTS musí tím odehrát minimálně 7 zápasů.
Nad 2,5
Nad 2,5 (2,5+).
Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 2,5 (tj.: 3, 4 nebo 5 gólů).
1Devonport City FCDevonport City FC
Devonport City FC

Devonport City FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 2 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.45
Domácí
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.50
Hosté
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 80% 80% 80%
Ø 4.10 3.10 5.10
Hodnoceno 3.10 2.30 3.90
Inkasované 1.00 0.80 1.20
BTTS 60% 50% 70%
ČK 40% 50% 30%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

55001921715
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
3.00
60%0%40%100%
2Kingborough Lions United SCKingborough Lions United SC
Kingborough Lions United SC

Kingborough Lions United SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 3 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.30
Domácí
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.80
Hosté
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 75% 90% 60%
Ø 3.75 3.20 4.30
Hodnoceno 2.85 2.60 3.10
Inkasované 0.90 0.60 1.20
BTTS 55% 60% 50%
ČK 40% 40% 40%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

54011441012
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
40%0%60%80%
3South Hobart SCSouth Hobart SC
South Hobart SC

South Hobart SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 1 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.47
Domácí
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.70
Hosté
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
2.22
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 79% 90% 67%
Ø 4.42 4.70 4.11
Hodnoceno 3.42 3.60 3.22
Inkasované 1.00 1.10 0.89
BTTS 68% 60% 78%
ČK 21% 30% 11%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

5401137612
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
2.40
20%20%60%80%
4South East United FCSouth East United FC
South East United FC

South East United FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 7 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.17
Domácí
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.67
Hosté
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.67
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 39% 56% 22%
Ø 4.28 4.11 4.44
Hodnoceno 1.44 1.56 1.33
Inkasované 2.83 2.56 3.11
BTTS 50% 56% 44%
ČK 17% 33% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

5401127512
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.40
20%20%60%60%
5Clarence Zebras FCClarence Zebras FC
Clarence Zebras FC

Clarence Zebras FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 5 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.47
Domácí
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.44
Hosté
  • D
  • D
  • W
  • L
  • D
1.50
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 42% 44% 40%
Ø 3.21 3.22 3.20
Hodnoceno 1.63 1.56 1.70
Inkasované 1.58 1.67 1.50
BTTS 58% 56% 60%
ČK 26% 33% 20%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

52128807
  • D
  • L
  • W
  • W
  • L
1.40
20%0%80%60%
6Glenorchy Knights FCGlenorchy Knights FC
Glenorchy Knights FC

Glenorchy Knights FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 8 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
0.94
Domácí
  • D
  • D
  • L
  • L
  • W
1.22
Hosté
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
0.67
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 28% 33% 22%
Ø 3.11 3.00 3.22
Hodnoceno 1.28 1.44 1.11
Inkasované 1.83 1.56 2.11
BTTS 67% 89% 44%
ČK 11% 0% 22%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

52127707
  • W
  • L
  • W
  • L
  • D
1.40
20%20%60%60%
7Riverside Olympic FCRiverside Olympic FC
Riverside Olympic FC

Riverside Olympic FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 6 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
1.33
Domácí
  • D
  • L
  • W
  • L
  • D
1.56
Hosté
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
1.11
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 39% 44% 33%
Ø 3.56 3.33 3.78
Hodnoceno 1.72 2.11 1.33
Inkasované 1.83 1.22 2.44
BTTS 44% 22% 67%
ČK 33% 56% 11%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

5113612-64
  • L
  • L
  • D
  • L
  • W
0.80
40%20%60%60%
8Ulverstone FCUlverstone FC
Ulverstone FC

Ulverstone FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 10 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.22
Domácí
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.44
Hosté
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 6% 11% 0%
Ø 4.22 5.11 3.33
Hodnoceno 0.83 1.22 0.44
Inkasované 3.39 3.89 2.89
BTTS 50% 67% 33%
ČK 0% 0% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

5104510-53
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.60
0%60%40%40%
9Launceston City FCLaunceston City FC
Launceston City FC

Launceston City FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 4 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.60
Domácí
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.60
Hosté
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
1.60
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 50% 50% 50%
Ø 4.15 4.00 4.30
Hodnoceno 2.05 1.90 2.20
Inkasované 2.10 2.10 2.10
BTTS 70% 70% 70%
ČK 20% 30% 10%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

5023215-132
  • L
  • D
  • L
  • L
  • D
0.40
20%60%40%60%
10Launceston United SCLaunceston United SC
Launceston United SC

Launceston United SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 9 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.28
Domácí
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.33
Hosté
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.22
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 6% 11% 0%
Ø 4.33 5.44 3.22
Hodnoceno 0.94 1.11 0.78
Inkasované 3.39 4.33 2.44
BTTS 61% 56% 67%
ČK 0% 0% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

5005418-140
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
0%40%60%80%

Které týmy si vedou dobře na základě posledních 5 utkání? - Průvodce formulářem

Vynikající : Devonport City FC si vede výjimečně dobře, když v posledních 5 zápasech získal 3 bodů na zápas.

Velmi dobré : Kingborough Lions United SC je na tom stejně jako Devonport City FC s průměrem 2.4 bodů za zápas v posledních 5 zápasech.

Docela dobré : South Hobart SC je třetím nejúspěšnějším týmem s 4 vítězstvími a 1 porážkami v posledních 5 zápasech s průměrem 2.4 bodů za zápas.

TABULKA DOMÁCÍ (Tasmánie NPL)

# TýmMP
Odehrané zápasy
W
Výhra
D
Remízy
L
Prohry
GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsPosledních 6PPG
ČK
Čisté konto (ČK).
Tabulka týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde inkasovaly 0 branek. Statistiky jsou převzaty pouze z ligových her.
* Tým musí mít odehráno minimálně 7 zápasů, než se kvalifikuje do tohoto CS tabulek.
FTS
Nepodařilo se skórovat (FTS).
Zápasy, kde se tomuto týmu nepodařilo skórovat.
BTTS
Oba týmy vstřelí gól (BTTS).
Seznam týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde oba týmy skórovaly. Statistiky pouze ze zápasů týmů v domácí lize.
* Před zařazením do této tabulky BTTS musí tím odehrát minimálně 7 zápasů.
Nad 2,5
Nad 2,5 (2,5+).
Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 2,5 (tj.: 3, 4 nebo 5 gólů).
1Kingborough Lions United SCKingborough Lions United SC
Kingborough Lions United SC

Kingborough Lions United SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 3 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.30
Domácí
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.80
Hosté
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 75% 90% 60%
Ø 3.75 3.20 4.30
Hodnoceno 2.85 2.60 3.10
Inkasované 0.90 0.60 1.20
BTTS 55% 60% 50%
ČK 40% 40% 40%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

65101541116
  • W
  • W
  • W
  • W
  • D
  • W
2.67
33%0%67%67%
2South Hobart SCSouth Hobart SC
South Hobart SC

South Hobart SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 1 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.47
Domácí
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.70
Hosté
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
2.22
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 79% 90% 67%
Ø 4.42 4.70 4.11
Hodnoceno 3.42 3.60 3.22
Inkasované 1.00 1.10 0.89
BTTS 68% 60% 78%
ČK 21% 30% 11%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

65012081215
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.50
17%17%67%83%
3South East United FCSouth East United FC
South East United FC

South East United FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 7 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.17
Domácí
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.67
Hosté
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.67
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 39% 56% 22%
Ø 4.28 4.11 4.44
Hodnoceno 1.44 1.56 1.33
Inkasované 2.83 2.56 3.11
BTTS 50% 56% 44%
ČK 17% 33% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

65011111015
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.50
50%17%33%50%
4Devonport City FCDevonport City FC
Devonport City FC

Devonport City FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 2 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.45
Domácí
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.50
Hosté
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 80% 80% 80%
Ø 4.10 3.10 5.10
Hodnoceno 3.10 2.30 3.90
Inkasované 1.00 0.80 1.20
BTTS 60% 50% 70%
ČK 40% 50% 30%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

64111771013
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
  • D
2.17
33%0%67%83%
5Riverside Olympic FCRiverside Olympic FC
Riverside Olympic FC

Riverside Olympic FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 6 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
1.33
Domácí
  • D
  • L
  • W
  • L
  • D
1.56
Hosté
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
1.11
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 39% 44% 33%
Ø 3.56 3.33 3.78
Hodnoceno 1.72 2.11 1.33
Inkasované 1.83 1.22 2.44
BTTS 44% 22% 67%
ČK 33% 56% 11%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

622214868
  • D
  • L
  • W
  • L
  • D
  • W
1.33
50%33%33%67%
6Clarence Zebras FCClarence Zebras FC
Clarence Zebras FC

Clarence Zebras FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 5 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.47
Domácí
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.44
Hosté
  • D
  • D
  • W
  • L
  • D
1.50
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 42% 44% 40%
Ø 3.21 3.22 3.20
Hodnoceno 1.63 1.56 1.70
Inkasované 1.58 1.67 1.50
BTTS 58% 56% 60%
ČK 26% 33% 20%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6213611-57
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
  • L
1.17
17%17%67%67%
7Launceston City FCLaunceston City FC
Launceston City FC

Launceston City FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 4 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.60
Domácí
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.60
Hosté
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
1.60
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 50% 50% 50%
Ø 4.15 4.00 4.30
Hodnoceno 2.05 1.90 2.20
Inkasované 2.10 2.10 2.10
BTTS 70% 70% 70%
ČK 20% 30% 10%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6213917-87
  • D
  • W
  • L
  • W
  • L
  • L
1.17
17%0%83%67%
8Glenorchy Knights FCGlenorchy Knights FC
Glenorchy Knights FC

Glenorchy Knights FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 8 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
0.94
Domácí
  • D
  • D
  • L
  • L
  • W
1.22
Hosté
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
0.67
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 28% 33% 22%
Ø 3.11 3.00 3.22
Hodnoceno 1.28 1.44 1.11
Inkasované 1.83 1.56 2.11
BTTS 67% 89% 44%
ČK 11% 0% 22%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6123710-35
  • W
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
0.83
0%17%83%67%
9Ulverstone FCUlverstone FC
Ulverstone FC

Ulverstone FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 10 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.22
Domácí
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.44
Hosté
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 6% 11% 0%
Ø 4.22 5.11 3.33
Hodnoceno 0.83 1.22 0.44
Inkasované 3.39 3.89 2.89
BTTS 50% 67% 33%
ČK 0% 0% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6105620-143
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.50
0%50%50%83%
10Launceston United SCLaunceston United SC
Launceston United SC

Launceston United SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 9 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.28
Domácí
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.33
Hosté
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.22
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 6% 11% 0%
Ø 4.33 5.44 3.22
Hodnoceno 0.94 1.11 0.78
Inkasované 3.39 4.33 2.44
BTTS 61% 56% 67%
ČK 0% 0% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6105826-183
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
  • L
0.50
0%50%50%83%

Které týmy mají nejlepší a nejhorší domácí formu?

Kingborough Lions United SC je nejlepším hráčem na domácím stadionu (Lightwood Park) s s 0 prohrami a 5 výhrami v posledních 6. domácích zápasech. Jejich průměrný počet bodů za zápas je nejvyšší ze všech ostatních klubů s 2.67.

South Hobart SC předvádí na svém domácím stadionu (Darcy Street Ground) vynikající výkony. S 5 vítězství, 0 remízami a 1 prohry. Jejich forma je vynesla na 2. místo v Tasmánie NPL tabulce domácích. Průměrný počet bodů na zápas vychází na 2.5, což je téměř stejně dobré jako Kingborough Lions United SC.

Ulverstone FC výkony byly průměrné na domácím stadionu (). Ulverstone FC se podařilo získat pouze 1 výher v posledních 6. her odehraných zápasů na domácím stadionu. Jejich průměrný počet bodů na zápas je 0.5, což z nich dělá 2. nejhorší výkonnostní stranu v Tasmánie NPL na domácím hřišti.

• Žalostné, prostě žalostné. Launceston United SC' výkony na domácím hřišti byly příšerné. S 1 výhrou, 0 remízou, 5 prohrou a jenom 0.5 bodů na zápas v posledních 6 domácích zápasech, Launceston United SC se prostě v domácích zápasech neukázal.

TABULKA HOSTUJÍCÍ (Tasmánie NPL)

# TýmMP
Odehrané zápasy
W
Výhra
D
Remízy
L
Prohry
GF
Góly pro (GF).
Počet gólů, které tento
tým vstřelil.
GA
Góly proti (GA).
Počet gólů, které tento
tým inkasoval.
GD
Rozdíl v počtu gólů (GD).
Vstřelené góly - inkasované góly
PtsPosledních 6PPG
ČK
Čisté konto (ČK).
Tabulka týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde inkasovaly 0 branek. Statistiky jsou převzaty pouze z ligových her.
* Tým musí mít odehráno minimálně 7 zápasů, než se kvalifikuje do tohoto CS tabulek.
FTS
Nepodařilo se skórovat (FTS).
Zápasy, kde se tomuto týmu nepodařilo skórovat.
BTTS
Oba týmy vstřelí gól (BTTS).
Seznam týmů s nejvyšším počtem zápasů, kde oba týmy skórovaly. Statistiky pouze ze zápasů týmů v domácí lize.
* Před zařazením do této tabulky BTTS musí tím odehrát minimálně 7 zápasů.
Nad 2,5
Nad 2,5 (2,5+).
Počet nebo procento zápasů, ve kterých celkový počet gólů přesáhl 2,5 (tj.: 3, 4 nebo 5 gólů).
1Kingborough Lions United SCKingborough Lions United SC
Kingborough Lions United SC

Kingborough Lions United SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 3 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
2.30
Domácí
  • D
  • W
  • W
  • W
  • W
2.80
Hosté
  • W
  • L
  • W
  • W
  • L
1.80
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 75% 90% 60%
Ø 3.75 3.20 4.30
Hodnoceno 2.85 2.60 3.10
Inkasované 0.90 0.60 1.20
BTTS 55% 60% 50%
ČK 40% 40% 40%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

64021951412
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.00
50%0%50%83%
2Devonport City FCDevonport City FC
Devonport City FC

Devonport City FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 2 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.45
Domácí
  • W
  • W
  • L
  • W
  • W
2.50
Hosté
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
2.40
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 80% 80% 80%
Ø 4.10 3.10 5.10
Hodnoceno 3.10 2.30 3.90
Inkasované 1.00 0.80 1.20
BTTS 60% 50% 70%
ČK 40% 50% 30%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

64021771012
  • W
  • W
  • W
  • L
  • W
  • L
2.00
33%0%67%100%
3South Hobart SCSouth Hobart SC
South Hobart SC

South Hobart SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 1 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.47
Domácí
  • W
  • W
  • W
  • W
  • L
2.70
Hosté
  • D
  • W
  • D
  • L
  • W
2.22
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 79% 90% 67%
Ø 4.42 4.70 4.11
Hodnoceno 3.42 3.60 3.22
Inkasované 1.00 1.10 0.89
BTTS 68% 60% 78%
ČK 21% 30% 11%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

63211661011
  • W
  • L
  • D
  • W
  • D
  • W
1.83
0%17%83%50%
4Clarence Zebras FCClarence Zebras FC
Clarence Zebras FC

Clarence Zebras FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 5 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • L
  • W
  • W
  • L
  • D
1.47
Domácí
  • W
  • L
  • D
  • L
  • W
1.44
Hosté
  • D
  • D
  • W
  • L
  • D
1.50
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 42% 44% 40%
Ø 3.21 3.22 3.20
Hodnoceno 1.63 1.56 1.70
Inkasované 1.58 1.67 1.50
BTTS 58% 56% 60%
ČK 26% 33% 20%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6231141049
  • D
  • L
  • W
  • D
  • D
  • W
1.50
17%0%83%83%
5Launceston City FCLaunceston City FC
Launceston City FC

Launceston City FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 4 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • D
  • L
  • L
  • D
  • L
1.60
Domácí
  • L
  • W
  • L
  • W
  • D
1.60
Hosté
  • W
  • D
  • L
  • L
  • L
1.60
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 50% 50% 50%
Ø 4.15 4.00 4.30
Hodnoceno 2.05 1.90 2.20
Inkasované 2.10 2.10 2.10
BTTS 70% 70% 70%
ČK 20% 30% 10%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6213616-107
  • L
  • L
  • L
  • D
  • W
  • W
1.17
17%50%50%83%
6South East United FCSouth East United FC
South East United FC

South East United FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 7 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • W
  • W
  • W
1.17
Domácí
  • L
  • W
  • W
  • W
  • W
1.67
Hosté
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
0.67
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 39% 56% 22%
Ø 4.28 4.11 4.44
Hodnoceno 1.44 1.56 1.33
Inkasované 2.83 2.56 3.11
BTTS 50% 56% 44%
ČK 17% 33% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

62041117-66
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
  • W
1.00
0%50%50%67%
7Glenorchy Knights FCGlenorchy Knights FC
Glenorchy Knights FC

Glenorchy Knights FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 8 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • D
  • L
  • W
  • L
  • W
0.94
Domácí
  • D
  • D
  • L
  • L
  • W
1.22
Hosté
  • L
  • W
  • L
  • L
  • W
0.67
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 28% 33% 22%
Ø 3.11 3.00 3.22
Hodnoceno 1.28 1.44 1.11
Inkasované 1.83 1.56 2.11
BTTS 67% 89% 44%
ČK 11% 0% 22%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6204912-36
  • W
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.00
33%17%50%67%
8Riverside Olympic FCRiverside Olympic FC
Riverside Olympic FC

Riverside Olympic FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 6 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • D
  • L
  • L
1.33
Domácí
  • D
  • L
  • W
  • L
  • D
1.56
Hosté
  • D
  • L
  • W
  • L
  • L
1.11
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 39% 44% 33%
Ø 3.56 3.33 3.78
Hodnoceno 1.72 2.11 1.33
Inkasované 1.83 1.22 2.44
BTTS 44% 22% 67%
ČK 33% 56% 11%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6114617-114
  • L
  • L
  • W
  • L
  • D
  • L
0.67
17%17%67%67%
9Launceston United SCLaunceston United SC
Launceston United SC

Launceston United SC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 9 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.28
Domácí
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.33
Hosté
  • D
  • L
  • L
  • L
  • L
0.22
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 6% 11% 0%
Ø 4.33 5.44 3.22
Hodnoceno 0.94 1.11 0.78
Inkasované 3.39 4.33 2.44
BTTS 61% 56% 67%
ČK 0% 0% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6015617-111
  • L
  • L
  • L
  • L
  • D
  • L
0.17
0%17%83%67%
10Ulverstone FCUlverstone FC
Ulverstone FC

Ulverstone FC

Tasmánie NPL (Div. 2)

Pozice v lize 10 / 10

Austrálie

Sestava Posledních 5 PPG
Celkem
  • W
  • L
  • L
  • L
  • L
0.22
Domácí
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
0.44
Hosté
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statistiky Celkem Domácí Hosté
Výhra v % 6% 11% 0%
Ø 4.22 5.11 3.33
Hodnoceno 0.83 1.22 0.44
Inkasované 3.39 3.89 2.89
BTTS 50% 67% 33%
ČK 0% 0% 0%

Chcete vidět statistiky rohů , karet a FTS nad 2,5 ~ 3,5 zde?
Přejděte na FootyStats Premium!

6006215-130
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
0%83%17%33%

Které týmy mají nejlepší a nejhorší formu?

Kingborough Lions United SC je v neuvěřitelné sérii, kdy hraje na hostujících zápasech. Dokázali 4 vyhrát v posledních 6. zápasech hraných mimo domácí hřiště. Kingborough Lions United SC, který má nejvyšší bodový zisk na svém kontě s 12 což z něj dělá nejlepšího hráče na venkovních hřištích v Tasmánie NPL.

Ulverstone FC je ve hostujících zápasech zklamáním. Zůstávají nejhorším hráčem s 0 výhrami v posledních 6 zápasech hraných mimo domovský stadion, což je pro klub a jeho fanoušky značně nepříznivé.

Tabulka sestavy - Austrálie

/cz/
https://cdn.footystats.org/
- Začne v###min'
- Začne v###H'
Ve hře'
- Začalo
Brzo
Začalo
no

Načítání statistik

PŘIPOJTE SE K PREMIUM. MĚJTE ZISK UŽ TEĎ.