Tabela 2. Poluvremena - Škotska Premijeršip

Nacija
Divizija
1
Timovi
12
Sezona
Utakmice
75/198 Odigrano
Tok
38% završeno
Takmičenje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Tabela 1. Poluvremena -
- Tabela 2. Poluvremena -
- Pobeđivanje ili Gubljenje na Poluvremenu -
- Tržišna Vrednost -
- Skupovi podataka i Excel preuzimanja -
- Kvote -
- Expected Points
Tabela 2. Poluvremena - Premijeršip
| # | Tim | MP | W - D - L | GF | GA | GD | B. | Poslednjih 5 | Bodova po Utakmici | CS | BTTS | FTS | 0.5 | 1.5 | 2.5 | Pros. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Celtic FC | 13 | 7-5-1 | 10 | 2 | +8 | 26 |
| 2.00 | 85% | 8% | 46% | 62% | 23% | 8% | 0.92 |
| 2 | ![]() | Rangers FC | 12 | 6-4-2 | 11 | 5 | +6 | 22 |
| 1.83 | 67% | 25% | 25% | 83% | 33% | 17% | 1.33 |
| 3 | ![]() | Heart of Midlothian FC | 12 | 7-1-4 | 14 | 9 | +5 | 22 |
| 1.83 | 42% | 25% | 33% | 100% | 67% | 25% | 1.92 |
| 4 | ![]() | Dundee FC | 12 | 4-6-2 | 11 | 9 | +2 | 18 |
| 1.50 | 33% | 50% | 25% | 92% | 67% | 8% | 1.67 |
| 5 | ![]() | Hibernian FC | 12 | 2-10-0 | 10 | 5 | +5 | 16 |
| 1.33 | 57% | 42% | 42% | 57% | 50% | 8% | 1.25 |
| 6 | ![]() | Falkirk FC | 13 | 4-4-5 | 6 | 8 | -2 | 16 |
| 1.23 | 54% | 15% | 54% | 77% | 23% | 8% | 1.08 |
| 7 | ![]() | Saint Johnstone FC | 13 | 3-6-4 | 9 | 12 | -3 | 15 |
| 1.15 | 31% | 38% | 46% | 85% | 46% | 15% | 1.62 |
| 8 | ![]() | Motherwell FC | 13 | 3-6-4 | 7 | 9 | -2 | 15 |
| 1.15 | 54% | 23% | 54% | 69% | 38% | 15% | 1.23 |
| 9 | ![]() | Aberdeen FC | 12 | 3-4-5 | 8 | 9 | -1 | 13 |
| 1.08 | 50% | 8% | 67% | 75% | 42% | 17% | 1.42 |
| 10 | ![]() | Dundee United FC | 12 | 3-4-5 | 4 | 8 | -4 | 13 |
| 1.08 | 50% | 8% | 67% | 75% | 25% | 0% | 1 |
| 11 | ![]() | Kilmarnock FC | 13 | 2-4-7 | 7 | 12 | -5 | 10 |
| 0.77 | 38% | 31% | 62% | 69% | 31% | 31% | 1.46 |
| 12 | ![]() | Saint Mirren FC | 13 | 2-4-7 | 4 | 13 | -9 | 10 |
| 0.77 | 31% | 15% | 69% | 85% | 38% | 8% | 1.31 |
* Sve statistike u ovoj tabeli su preuzete iz rezultata poluvremena.
Domaći / Tabela 2. Poluvremena (Premijeršip)
| # | Tim | MP | W - D - L (HT) | GF | GA | GD | B. | Poslednjih 5 (2H) | Bodova po Utakmici (2H) | CS | BTTS | FTS | 0.5 | 1.5 | 2.5 | Pros. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Heart of Midlothian FC | 6 | 5-0-1 | 11 | 3 | +8 | 15 |
| 2.50 | 50% | 33% | 17% | 100% | 83% | 50% | 2.33 |
| 2 | ![]() | Celtic FC | 7 | 3-3-1 | 4 | 1 | +3 | 12 |
| 1.71 | 86% | 0% | 56% | 56% | 14% | 0% | 0.71 |
| 3 | ![]() | Dundee FC | 6 | 2-4-0 | 6 | 4 | +2 | 10 |
| 1.67 | 33% | 67% | 17% | 83% | 67% | 17% | 1.67 |
| 4 | ![]() | Rangers FC | 5 | 2-2-1 | 5 | 2 | +3 | 8 |
| 1.60 | 60% | 20% | 40% | 80% | 40% | 20% | 1.4 |
| 5 | ![]() | Hibernian FC | 6 | 1-5-0 | 3 | 2 | +1 | 8 |
| 1.33 | 67% | 33% | 50% | 50% | 33% | 0% | 0.83 |
| 6 | ![]() | Aberdeen FC | 7 | 2-2-3 | 4 | 6 | -2 | 8 |
| 1.14 | 56% | 0% | 71% | 71% | 43% | 14% | 1.43 |
| 7 | ![]() | Falkirk FC | 6 | 2-1-3 | 2 | 4 | -2 | 7 |
| 1.17 | 50% | 0% | 67% | 83% | 17% | 0% | 1 |
| 8 | ![]() | Saint Johnstone FC | 7 | 1-4-2 | 6 | 7 | -1 | 7 |
| 1.00 | 14% | 56% | 43% | 86% | 56% | 14% | 1.86 |
| 9 | ![]() | Motherwell FC | 6 | 2-1-3 | 3 | 5 | -2 | 7 |
| 1.17 | 50% | 0% | 67% | 83% | 33% | 17% | 1.33 |
| 10 | ![]() | Dundee United FC | 6 | 1-3-2 | 2 | 3 | -1 | 6 |
| 1.00 | 50% | 17% | 67% | 67% | 17% | 0% | 0.83 |
| 11 | ![]() | Saint Mirren FC | 7 | 1-3-3 | 3 | 6 | -3 | 6 |
| 0.86 | 28% | 28% | 56% | 86% | 43% | 0% | 1.29 |
| 12 | ![]() | Kilmarnock FC | 6 | 1-1-4 | 3 | 6 | -3 | 4 |
| 0.67 | 17% | 33% | 67% | 83% | 33% | 33% | 1.5 |
Gostujući / Tabela 2. Poluvremena (Premijeršip)
| # | Tim | MP | W - D - L (HT) | GF | GA | GD | B. | Poslednjih 5 (2H) | Bodova po Utakmici (2H) | CS | BTTS | FTS | 0.5 | 1.5 | 2.5 | Pros. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Celtic FC | 6 | 4-2-0 | 6 | 1 | +5 | 14 |
| 2.33 | 83% | 17% | 33% | 67% | 33% | 17% | 1.17 |
| 2 | ![]() | Rangers FC | 7 | 4-2-1 | 6 | 3 | +3 | 14 |
| 2.00 | 71% | 28% | 14% | 86% | 28% | 14% | 1.29 |
| 3 | ![]() | Falkirk FC | 7 | 2-3-2 | 4 | 4 | 0 | 9 |
| 1.29 | 56% | 28% | 43% | 71% | 28% | 14% | 1.14 |
| 4 | ![]() | Dundee FC | 6 | 2-2-2 | 5 | 5 | 0 | 8 |
| 1.33 | 33% | 33% | 33% | 100% | 67% | 0% | 1.67 |
| 5 | ![]() | Hibernian FC | 6 | 1-5-0 | 7 | 3 | +4 | 8 |
| 1.33 | 50% | 50% | 33% | 67% | 67% | 17% | 1.67 |
| 6 | ![]() | Saint Johnstone FC | 6 | 2-2-2 | 3 | 5 | -2 | 8 |
| 1.33 | 50% | 17% | 50% | 83% | 33% | 17% | 1.33 |
| 7 | ![]() | Motherwell FC | 7 | 1-5-1 | 4 | 4 | 0 | 8 |
| 1.14 | 56% | 43% | 43% | 56% | 43% | 14% | 1.14 |
| 8 | ![]() | Heart of Midlothian FC | 6 | 2-1-3 | 3 | 6 | -3 | 7 |
| 1.17 | 33% | 17% | 50% | 100% | 50% | 0% | 1.5 |
| 9 | ![]() | Dundee United FC | 6 | 2-1-3 | 2 | 5 | -3 | 7 |
| 1.17 | 50% | 0% | 67% | 83% | 33% | 0% | 1.17 |
| 10 | ![]() | Kilmarnock FC | 7 | 1-3-3 | 4 | 6 | -2 | 6 |
| 0.86 | 56% | 28% | 56% | 56% | 28% | 28% | 1.43 |
| 11 | ![]() | Aberdeen FC | 5 | 1-2-2 | 4 | 3 | +1 | 5 |
| 1.00 | 40% | 20% | 60% | 80% | 40% | 20% | 1.4 |
| 12 | ![]() | Saint Mirren FC | 6 | 1-1-4 | 1 | 7 | -6 | 4 |
| 0.67 | 33% | 0% | 83% | 83% | 33% | 17% | 1.33 |
Tabela 2. Poluvremena - Škotska
Premijeršip Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 1
- Divizija 1
Čempionšip Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 2
- Divizija 2
Liga Jedan Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 3
- Divizija 3
Liga Dva Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 4
- Divizija 4
Škotska Plej-of 1/2 Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 1
- Divizija 1
Ženska Premijer Liga 1 Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 1
- Divizija 1
Škotska Plej-of 3/4 Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 1
- Divizija 1
Škotska Plej-of 2/3 Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 1
- Divizija 1
Škotska Plej-of 4/5 Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 1
- Divizija 1
SWPL 2 Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 2
- Divizija 2
Žensko Prvenstvo Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 3
- Divizija 3
Highland League Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 5
- Divizija 5
Lowland League Tabela 2. Poluvremena
- Divizija 5
- Divizija 5











