Loading
Progresul protiv FC Progresul 1944 SpartacStatistika, Podaci & Direktni Susreti


*Prosečna statistika između Progresul i FC Progresul 1944 Spartac tokom tekuće sezone
Premium će vam doneti više pobeda. 500 Dodatnih liga za koje je poznato da su profitabilne i da ih kladioničari manje prate. Pored toga, dobijate statistiku kornera i statistiku kartona zajedno sa CSV preuzimanjima. Pretplatite se danas!
Progresul
36%
Prvi postigao gol u 4 / 11 utakmica
FC Progresul 1944 Spartac
27%
Prvi postigao gol u 3 / 11 utakmica
Golovi Po Minutima
Golovi do 10 minuta i 15 minuta za Progresul and FC Progresul 1944 Spartac.
| Do 10 Min' | Progresul | Progresul Spartac |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 13% | 11% |
| 11 - 20 Min' | 11% | 4% |
| 21 - 30 Min' | 5% | 4% |
| 31 - 40 Min' | 8% | 4% |
| 41 - 50 Min' | 13% | 7% |
| 51 - 60 Min' | 0% | 4% |
| 61 - 70 Min' | 13% | 14% |
| 71 - 80 Min' | 11% | 11% |
| 81 - 90 Min' | 13% | 11% |
| Do 15 Min' | Progresul | Progresul Spartac |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 21% | 11% |
| 16 - 30 Min' | 8% | 7% |
| 31 - 45 Min' | 16% | 11% |
| 46 - 60 Min' | 5% | 4% |
| 61 - 75 Min' | 18% | 18% |
| 76 - 90 Min' | 18% | 18% |
| Postignuti Golovi Do 10 min' | Progresul | Progresul Spartac |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 6% | 17% |
| 11 - 20 Min' | 18% | 0% |
| 21 - 30 Min' | 0% | 0% |
| 31 - 40 Min' | 12% | 8% |
| 41 - 50 Min' | 18% | 0% |
| 51 - 60 Min' | 0% | 8% |
| 61 - 70 Min' | 0% | 8% |
| 71 - 80 Min' | 24% | 8% |
| 81 - 90 Min' | 6% | 8% |
| Postignuto Golova Do 15 min' | Progresul | Progresul Spartac |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 24% | 17% |
| 16 - 30 Min' | 0% | 0% |
| 31 - 45 Min' | 28% | 8% |
| 46 - 60 Min' | 0% | 8% |
| 61 - 75 Min' | 12% | 17% |
| 76 - 90 Min' | 18% | 8% |
| Primljeni Golovi Do 10 min' | Progresul | Progresul Spartac |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 19% | 6% |
| 11 - 20 Min' | 5% | 6% |
| 21 - 30 Min' | 10% | 6% |
| 31 - 40 Min' | 5% | 0% |
| 41 - 50 Min' | 10% | 13% |
| 51 - 60 Min' | 0% | 0% |
| 61 - 70 Min' | 24% | 19% |
| 71 - 80 Min' | 0% | 13% |
| 81 - 90 Min' | 19% | 13% |
| Primljeno Golova Do 15 min' | Progresul | Progresul Spartac |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 19% | 6% |
| 16 - 30 Min' | 14% | 13% |
| 31 - 45 Min' | 5% | 13% |
| 46 - 60 Min' | 10% | 0% |
| 61 - 75 Min' | 24% | 19% |
| 76 - 90 Min' | 19% | 25% |
45' i 90' uključuju golove u zaustavnom vremenu.
| Tim | MP | % Pobeda | GF | GA | GD | B. | Pros. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Omega Sport Bucuresti |
11 | 64% | 15 | 7 | 8 | 25 | 2.00 |
2 |
FC Academica Clinceni |
11 | 64% | 28 | 16 | 12 | 23 | 4.00 |
3 |
SCM Dunarea 2020 Giurgiu |
11 | 55% | 27 | 16 | 11 | 23 | 3.91 |
4 |
CSM Alexandria |
11 | 55% | 16 | 10 | 6 | 21 | 2.36 |
5 |
Progresul |
11 | 36% | 17 | 21 | -4 | 15 | 3.45 |
6 |
ACS Axi Adunatii Copaceni |
11 | 45% | 9 | 17 | -8 | 15 | 2.36 |
7 |
CS Dunarea Turris Turnu Magurele |
11 | 18% | 21 | 15 | 6 | 12 | 3.27 |
8 |
Dinamo Bucuresti II |
11 | 36% | 14 | 20 | -6 | 12 | 3.09 |
9 |
FC Voluntari II |
11 | 27% | 16 | 20 | -4 | 11 | 3.27 |
10 |
FCSB II |
11 | 27% | 22 | 30 | -8 | 10 | 4.73 |
11 |
Oxigen Bucuresti |
11 | 27% | 14 | 23 | -9 | 10 | 3.36 |
12 |
FC Progresul 1944 Spartac |
11 | 18% | 12 | 16 | -4 | 7 | 2.55 |
| Tim | MP | % Pobeda | GF | GA | GD | B. | Pros. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Omega Sport Bucuresti |
11 | 64% | 15 | 7 | 8 | 25 | 2.00 |
2 |
FC Academica Clinceni |
11 | 64% | 28 | 16 | 12 | 23 | 4.00 |
3 |
SCM Dunarea 2020 Giurgiu |
11 | 55% | 27 | 16 | 11 | 23 | 3.91 |
4 |
CSM Alexandria |
11 | 55% | 16 | 10 | 6 | 21 | 2.36 |
5 |
Progresul |
11 | 36% | 17 | 21 | -4 | 15 | 3.45 |
6 |
ACS Axi Adunatii Copaceni |
11 | 45% | 9 | 17 | -8 | 15 | 2.36 |
7 |
CS Dunarea Turris Turnu Magurele |
11 | 18% | 21 | 15 | 6 | 12 | 3.27 |
8 |
Dinamo Bucuresti II |
11 | 36% | 14 | 20 | -6 | 12 | 3.09 |
9 |
FC Voluntari II |
11 | 27% | 16 | 20 | -4 | 11 | 3.27 |
10 |
FCSB II |
11 | 27% | 22 | 30 | -8 | 10 | 4.73 |
11 |
Oxigen Bucuresti |
11 | 27% | 14 | 23 | -9 | 10 | 3.36 |
12 |
FC Progresul 1944 Spartac |
11 | 18% | 12 | 16 | -4 | 7 | 2.55 |
* 3. Liga Series 5 Table Forme je takođe dostupna









