Postignuto Golova - Norveška Prva Divizija

Takmičenje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Prosečno Ukupno Golova -
- Postignuto Golova -
- Primljeno Golova -
- Sačuvane Mreže -
- Oba Tima Postigla Gol -
- Bez Postignutog Gola -
- xG (Očekivani Golovi)
Postignuto Golova - Prva Divizija
| # | Tim | MP | Postignuto Golova | Domaći | Gostujući | Prednost Domaćina | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Kongsvinger IL | 25 | 76 | 3.04 Gol / utakmica | 3.92 / utakmica | 2.08 / utakmica | +29% |
| 2 | ![]() | FK Haugesund | 25 | 75 | 3.00 Gol / utakmica | 3.08 / utakmica | 2.92 / utakmica | +3% |
| 3 | ![]() | Stromsgodset IF | 25 | 66 | 2.64 Gol / utakmica | 2.58 / utakmica | 2.69 / utakmica | -2% |
| 4 | ![]() | Ranheim Fotball | 25 | 63 | 2.52 Gol / utakmica | 3.00 / utakmica | 2.00 / utakmica | +19% |
| 5 | ![]() | Stabaek Fotball | 25 | 59 | 2.36 Gol / utakmica | 2.92 / utakmica | 1.85 / utakmica | +24% |
| 6 | ![]() | Odds BK | 25 | 52 | 2.08 Gol / utakmica | 2.15 / utakmica | 2.00 / utakmica | +3% |
| 7 | ![]() | IL Hodd | 25 | 41 | 1.64 Gol / utakmica | 1.92 / utakmica | 1.38 / utakmica | +17% |
| 8 | ![]() | Sogndal Fotball | 24 | 39 | 1.63 Gol / utakmica | 2.09 / utakmica | 1.23 / utakmica | +28% |
| 9 | ![]() | Strommen IF | 25 | 40 | 1.60 Gol / utakmica | 1.50 / utakmica | 1.69 / utakmica | -6% |
| 10 | ![]() | Moss FK | 25 | 40 | 1.60 Gol / utakmica | 1.42 / utakmica | 1.77 / utakmica | -11% |
| 11 | ![]() | FC Lyn Oslo | 25 | 40 | 1.60 Gol / utakmica | 1.62 / utakmica | 1.58 / utakmica | +1% |
| 12 | ![]() | Egersunds IK | 25 | 39 | 1.56 Gol / utakmica | 1.69 / utakmica | 1.42 / utakmica | +8% |
| 13 | ![]() | Asane Fotball | 25 | 36 | 1.44 Gol / utakmica | 1.92 / utakmica | 0.92 / utakmica | +33% |
| 14 | ![]() | Sandnes Ulf | 25 | 36 | 1.44 Gol / utakmica | 1.54 / utakmica | 1.33 / utakmica | +7% |
| 15 | ![]() | Bryne FK | 25 | 34 | 1.36 Gol / utakmica | 1.50 / utakmica | 1.23 / utakmica | +10% |
| 16 | ![]() | Raufoss IL | 24 | 27 | 1.13 Gol / utakmica | 1.23 / utakmica | 1.00 / utakmica | +9% |
Domaći / Postignuto Golova (Prva Divizija)
| # | Tim | MP | Golovi Kod Kuće | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Kongsvinger IL | 13 | 51 | 3.92 / utakmica |
| 2 | ![]() | FK Haugesund | 12 | 37 | 3.08 / utakmica |
| 3 | ![]() | Ranheim Fotball | 13 | 39 | 3.00 / utakmica |
| 4 | ![]() | Stabaek Fotball | 12 | 35 | 2.92 / utakmica |
| 5 | ![]() | Stromsgodset IF | 12 | 31 | 2.58 / utakmica |
| 6 | ![]() | Odds BK | 13 | 28 | 2.15 / utakmica |
| 7 | ![]() | Sogndal Fotball | 11 | 23 | 2.09 / utakmica |
| 8 | ![]() | IL Hodd | 12 | 23 | 1.92 / utakmica |
| 9 | ![]() | Asane Fotball | 13 | 25 | 1.92 / utakmica |
| 10 | ![]() | Egersunds IK | 13 | 22 | 1.69 / utakmica |
| 11 | ![]() | FC Lyn Oslo | 13 | 21 | 1.62 / utakmica |
| 12 | ![]() | Sandnes Ulf | 13 | 20 | 1.54 / utakmica |
| 13 | ![]() | Strommen IF | 12 | 18 | 1.50 / utakmica |
| 14 | ![]() | Bryne FK | 12 | 18 | 1.50 / utakmica |
| 15 | ![]() | Moss FK | 12 | 17 | 1.42 / utakmica |
| 16 | ![]() | Raufoss IL | 13 | 16 | 1.23 / utakmica |
Gostujući / Postignuto Golova (Prva Divizija)
| # | Tim | MP | Golovi U Gostima | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | FK Haugesund | 13 | 38 | 2.92 / utakmica |
| 2 | ![]() | Stromsgodset IF | 13 | 35 | 2.69 / utakmica |
| 3 | ![]() | Kongsvinger IL | 12 | 25 | 2.08 / utakmica |
| 4 | ![]() | Ranheim Fotball | 12 | 24 | 2.00 / utakmica |
| 5 | ![]() | Odds BK | 12 | 24 | 2.00 / utakmica |
| 6 | ![]() | Stabaek Fotball | 13 | 24 | 1.85 / utakmica |
| 7 | ![]() | Moss FK | 13 | 23 | 1.77 / utakmica |
| 8 | ![]() | Strommen IF | 13 | 22 | 1.69 / utakmica |
| 9 | ![]() | FC Lyn Oslo | 12 | 19 | 1.58 / utakmica |
| 10 | ![]() | Egersunds IK | 12 | 17 | 1.42 / utakmica |
| 11 | ![]() | IL Hodd | 13 | 18 | 1.38 / utakmica |
| 12 | ![]() | Sandnes Ulf | 12 | 16 | 1.33 / utakmica |
| 13 | ![]() | Sogndal Fotball | 13 | 16 | 1.23 / utakmica |
| 14 | ![]() | Bryne FK | 13 | 16 | 1.23 / utakmica |
| 15 | ![]() | Raufoss IL | 11 | 11 | 1.00 / utakmica |
| 16 | ![]() | Asane Fotball | 12 | 11 | 0.92 / utakmica |
Koji tim postiže najviše golova u Prva Divizija?
Kongsvinger IL trenutno drži titulu kao tim sa najviše golova u Prva Divizija ove sezone. Postigli su neverovatnih 76 golova ove sezone - to je u proseku 3.04 po utakmici! Nakon Kongsvinger IL, FK Haugesund je takođe postigao 75 golova ove sezone sa prosekom od 3 golova postignutih po utakmici. Sada što se tiče 3. tima sa najvećim brojem golova - Stromsgodset IF ima prosek od 2.64 postignutih golova po utakmici, što dovodi njihov ukupan broj do 66 postignutih golova ove sezone u Prva Divizija.
Koji tim postiže najmanje golova u Prva Divizija?
Timovima Raufoss IL i Bryne FK ne ide tako dobro u pogledu postignutih golova. Postižu najmanje golova u Prva Divizija Raufoss IL ima užasan prosek od 1.13 postignutih golova po utakmici. Ovo je najmanje u Prva Divizija. Bryne FK je sa druge strane postigao samo 34 golova ove sezone sa prosekom od samo 1.36 golova postignutih po utakmici.
Postignuto Golova - Norveška
- Divizija 1
- Divizija 2
- Divizija 3
- Divizija 4
- Divizija 2
- Divizija 1
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 4
- Divizija 3
- Divizija 3
- Divizija 3















