Tabela Forme - Makao Elitna Liga

Takmičenje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Tabele Kod Kuće & U Gostima -
- Tabela Forme -
- Prednost Domaćina -
- Prognoze -
- Posećenost -
- Statistika Igrača -
- Nerešeni Rezultati -
- Plate
Tabela Forme - Elitna Liga
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | GA | GD | B. | Poslednjih 6 | Bodova po Utakmici | CS | FTS | BTTS | Više od 2.5 | Sled. Utakmica | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Chiba FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 40 | 4 | 36 | 18 |
| 3.00 | 67% | 0% | 33% | 100% | - |
| 2 | ![]() | Chao Pak Kei | 6 | 5 | 1 | 0 | 29 | 5 | 24 | 16 |
| 2.67 | 33% | 0% | 67% | 100% | - |
| 3 | ![]() | Jia Hua | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 12 | 5 | 13 |
| 2.17 | 33% | 17% | 50% | 100% | - |
| 4 | ![]() | Gorila do Universo | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 19 | -2 | 10 |
| 1.67 | 0% | 17% | 83% | 100% | - |
| 5 | ![]() | Hang Sai SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 20 | 20 | 0 | 7 |
| 1.17 | 0% | 17% | 83% | 100% | - |
| 6 | ![]() | Shao Jiang SA | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 7 |
| 1.17 | 17% | 33% | 50% | 83% | - |
| 7 | ![]() | Casa do Sport Lisboa e Benfica | 6 | 2 | 0 | 4 | 19 | 18 | 1 | 6 |
| 1.00 | 17% | 17% | 67% | 100% | - |
| 8 | ![]() | Artilheiros | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 36 | -26 | 4 |
| 0.67 | 0% | 17% | 83% | 100% | - |
| 9 | ![]() | Cheng Fung | 6 | 0 | 3 | 3 | 9 | 21 | -12 | 3 |
| 0.50 | 0% | 17% | 83% | 83% | - |
| 10 | ![]() | Universidade de Macau | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | 33 | -25 | 1 |
| 0.17 | 0% | 33% | 67% | 100% | - |
TABELA FORME NA POSLEDNJIH 5 (Elitna Liga)
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | GA | GD | B. | Last 5 | Bodova po Utakmici | CS | FTS | BTTS | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Chiba FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 34 | 4 | 30 | 15 |
| 3.00 | 60% | 0% | 40% | 100% |
| 2 | ![]() | Chao Pak Kei | 5 | 4 | 1 | 0 | 26 | 5 | 21 | 13 |
| 2.60 | 20% | 0% | 80% | 100% |
| 3 | ![]() | Jia Hua | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 12 | 0 | 10 |
| 2.00 | 20% | 20% | 60% | 100% |
| 4 | ![]() | Gorila do Universo | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 15 | -2 | 9 |
| 1.80 | 0% | 20% | 80% | 100% |
| 5 | ![]() | Hang Sai SC | 5 | 2 | 1 | 2 | 20 | 17 | 3 | 7 |
| 1.40 | 0% | 0% | 100% | 100% |
| 6 | ![]() | Casa do Sport Lisboa e Benfica | 5 | 2 | 0 | 3 | 19 | 13 | 6 | 6 |
| 1.20 | 20% | 0% | 80% | 100% |
| 7 | ![]() | Shao Jiang SA | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 11 | -3 | 4 |
| 0.80 | 20% | 40% | 40% | 80% |
| 8 | ![]() | Artilheiros | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 33 | -24 | 4 |
| 0.80 | 0% | 20% | 80% | 100% |
| 9 | ![]() | Cheng Fung | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 17 | -12 | 2 |
| 0.40 | 0% | 20% | 80% | 80% |
| 10 | ![]() | Universidade de Macau | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 | 27 | -19 | 1 |
| 0.20 | 0% | 20% | 80% | 100% |
Koji Timovi Igraju Dobro Na Osnovu Forme Na Poslednjih 5? - Vodič za Formu
• Odlično : Chiba FC igra izuzetno dobro sa 3 bodova po utakmici osvojenih u poslednjih 5 utakmica.
• Vrlo dobro : Chao Pak Kei je na istom putu kao i Chiba FC sa prosekom od 2.6 bodova po utakmici u poslednjih 5 utakmica.
• Sasvim dobro : Jia Hua je 3. tim sa najboljim učinkom sa 3 pobeda i 1 poraza u poslednjih 5 utakmica sa prosekom od 2 bodova po utakmici.
TABELA FORME KOD KUĆE (Elitna Liga)
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | GA | GD | B. | Poslednjih 6 | Bodova po Utakmici | CS | FTS | BTTS | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Chiba FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 31 | 8 | 23 | 14 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 100% |
| 2 | ![]() | Chao Pak Kei | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 4 | 7 | 13 |
| 2.17 | 50% | 17% | 50% | 67% |
| 3 | ![]() | Jia Hua | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 12 | 3 | 13 |
| 2.17 | 33% | 17% | 50% | 100% |
| 4 | ![]() | Gorila do Universo | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 31 | -15 | 12 |
| 2.00 | 0% | 33% | 67% | 100% |
| 5 | ![]() | Shao Jiang SA | 6 | 3 | 1 | 2 | 19 | 12 | 7 | 10 |
| 1.67 | 17% | 17% | 67% | 83% |
| 6 | ![]() | Casa do Sport Lisboa e Benfica | 6 | 2 | 2 | 2 | 22 | 14 | 8 | 8 |
| 1.33 | 33% | 17% | 67% | 83% |
| 7 | ![]() | Hang Sai SC | 6 | 1 | 2 | 3 | 13 | 17 | -4 | 5 |
| 0.83 | 0% | 17% | 83% | 83% |
| 8 | ![]() | Cheng Fung | 6 | 1 | 2 | 3 | 13 | 20 | -7 | 5 |
| 0.83 | 17% | 17% | 67% | 100% |
| 9 | ![]() | Artilheiros | 6 | 1 | 1 | 4 | 12 | 31 | -19 | 4 |
| 0.67 | 0% | 17% | 83% | 100% |
| 10 | ![]() | Universidade de Macau | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 19 | -16 | 1 |
| 0.17 | 17% | 67% | 33% | 67% |
Koji Timovi Imaju Najbolju I Najgoru Formu Kod Kuće?
• Chiba FC je bio najbolji igrač na svom domaćem stadionu sa 0 poraza i 4 pobeda u poslednjih 6 utakmica kod kuće. Njihov prosek bodova po utakmici je najviši od svih ostalih klubova sa 2.33.
• Chao Pak Kei je pokazao odlične nastupe na svom domaćem stadionu. Sa 4 pobeda, 1 nerešenih rezultata i 1 poraza. Njihova forma ih dovodi do 2. mesta na tabeli formi kod kuće u Elitna Liga. Prosečan broj bodova po utakmici im je 2.17 što je skoro jednako dobro kao Chiba FC.
• Učinak Artilheiros je ispod standarda na njihovom domaćem stadionu. Artilheiros je uspeo da pobedi samo 1 puta u poslednjih 6 utakmica odigranih na svom domaćem terenu . Njihov prosek bodova po utakmici je 0.67 što ih čini 2. ekipom sa najgorim učinkom u Elitna Liga kod kuće.
• Jadno, samo jadno. Nastupi Universidade de Macau su bili užasni kod kuće. Sa 0 pobeda, 1 nerešenih rezultata, 5 poraza i samo 0.17 bodova po utakmici u poslednjih 6 utakmica na domaćem terenu, Universidade de Macau se jednostavno ne pojavljuje na domaćim utakmicama.
TABELA FORME U GOSTIMA (Elitna Liga)
| # | Tim | MP | W | D | L | GF | GA | GD | B. | Poslednjih 6 | Bodova po Utakmici | CS | FTS | BTTS | Više od 2.5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Chao Pak Kei | 6 | 5 | 1 | 0 | 38 | 4 | 34 | 16 |
| 2.67 | 50% | 0% | 50% | 83% |
| 2 | ![]() | Chiba FC | 6 | 5 | 0 | 1 | 31 | 5 | 26 | 15 |
| 2.50 | 50% | 17% | 33% | 83% |
| 3 | ![]() | Jia Hua | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | 12 | 9 | 13 |
| 2.17 | 17% | 0% | 83% | 100% |
| 4 | ![]() | Cheng Fung | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 9 |
| 1.50 | 33% | 17% | 67% | 50% |
| 5 | ![]() | Casa do Sport Lisboa e Benfica | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 7 |
| 1.17 | 33% | 33% | 50% | 83% |
| 6 | ![]() | Hang Sai SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 17 | 2 | 7 |
| 1.17 | 0% | 17% | 83% | 100% |
| 7 | ![]() | Gorila do Universo | 6 | 1 | 2 | 3 | 17 | 24 | -7 | 5 |
| 0.83 | 17% | 17% | 67% | 100% |
| 8 | ![]() | Shao Jiang SA | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 14 | -7 | 5 |
| 0.83 | 17% | 33% | 67% | 83% |
| 9 | ![]() | Artilheiros | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 29 | -21 | 4 |
| 0.67 | 0% | 33% | 67% | 100% |
| 10 | ![]() | Universidade de Macau | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | 33 | -25 | 1 |
| 0.17 | 0% | 33% | 67% | 100% |
Koji Timovi Imaju Najbolju I Najgoru Formu U Gostima?
• Chao Pak Kei je u neverovatnom ritmu igrajući na gostujućim utakmicama. Uspeli su da ostvare 5 pobeda u poslednjih 6 utakmica odigranih u gostima. Chao Pak Kei ima najveći broj bodova sa 16 što ih čini najboljim timom na gostujućim terenima u Elitna Liga.
• Universidade de Macau je razočaravajuć u gostima. I dalje su najlošiji tim sa 0 pobeda u poslednjih 6 utakmica odigranih u gostima, što je prilično nepovoljno za klub i njihove navijače.
Tabela Forme - Makao
- Divizija 1









