Šutevi - Kakkonen

Timski Šutevi

# Tim Više od 10.5 Više od 11.5 Više od 12.5 Više od 13.5 Više od 14.5 Više od 15.5
1PEPO Lappeenranta LogoPEPO Lappeenranta82%77%77%64%41%27%
2Aanekosken Huima Suolahden Urho LogoAanekosken Huima Suolahden Urho74%65%65%61%52%39%
3Jakobstads Bollklubb LogoJakobstads Bollklubb70%52%48%43%43%39%
4FC Honka LogoFC Honka68%64%52%52%44%44%
5Atlantis FC LogoAtlantis FC68%64%59%55%50%41%
6FC Reipas Lahti LogoFC Reipas Lahti67%50%46%33%25%17%
7Union Plaani LogoUnion Plaani65%48%43%39%39%35%
8FC Kiffen LogoFC Kiffen63%50%50%42%28%25%
9Tampereen Ilves II LogoTampereen Ilves II61%61%52%43%35%30%
10FC Vaajakoski LogoFC Vaajakoski61%43%39%35%30%30%
11FF Jaro U23 LogoFF Jaro U2359%55%50%45%45%32%
12Seinajoen Jalkapallokerho Juniorit Youth LogoSeinajoen Jalkapallokerho Juniorit Youth57%57%50%46%38%28%
13Pallo Iirot Rauma LogoPallo Iirot Rauma56%56%48%39%35%26%
14Vaasan Palloseura juniorit LogoVaasan Palloseura juniorit56%39%39%39%39%35%
15Gamlakarleby Bollklubb Kokkola LogoGamlakarleby Bollklubb Kokkola55%55%55%36%36%36%
16Espoon Palloseura FC LogoEspoon Palloseura FC52%30%26%26%22%22%
17Puistolan Urheilijat LogoPuistolan Urheilijat48%48%48%35%30%22%
18GrIFK Grankulla LogoGrIFK Grankulla46%38%28%28%17%17%
19Narpes Kraft Fotbollsforening LogoNarpes Kraft Fotbollsforening45%41%32%23%14%9%
20Idrottsforeningen Kamraterna i Abo LogoIdrottsforeningen Kamraterna i Abo43%35%30%30%26%26%
21Idrottsforeningen Kamraterna i Helsingfors LogoIdrottsforeningen Kamraterna i Helsingfors41%18%18%18%5%5%
22Jalkapalloseura Hercules LogoJalkapalloseura Hercules41%41%41%36%32%18%
23Tornion Pallo 47 LogoTornion Pallo 4740%40%40%35%25%25%
24PPJ LogoPPJ39%30%30%26%22%9%
25Hameenlinnan Jalkapalloseura Akatemia LogoHameenlinnan Jalkapalloseura Akatemia35%30%26%22%17%17%
26Helsingin Palloseura LogoHelsingin Palloseura32%27%23%18%9%5%
27Esbo Bollklubb LogoEsbo Bollklubb30%30%30%30%30%26%
28Myllykosken Pallo 47 LogoMyllykosken Pallo 4728%25%8%4%4%4%
29Musan Salama LogoMusan Salama26%26%22%17%17%9%
30Nurmijarven Jalkapalloseura LogoNurmijarven Jalkapalloseura17%17%17%13%9%4%

Šutevi na Utakmici

# Tim Više od 23.5 Više od 24.5 Više od 25.5 Više od 26.5
1SJK-juniorit Youth LogoSeinajoen Jalkapallokerho Juniorit Youth71%63%54%46%
2Jaro II LogoFF Jaro U2368%68%59%59%
3GBK LogoGamlakarleby Bollklubb Kokkola68%64%59%50%
4Union Plaani LogoUnion Plaani61%56%56%52%
5Huima / Urho LogoAanekosken Huima Suolahden Urho56%52%52%43%
6P-Iirot LogoPallo Iirot Rauma56%39%39%39%
7VPS II LogoVaasan Palloseura juniorit56%52%52%43%
8NJS LogoNurmijarven Jalkapalloseura56%56%43%35%
9Atlantis LogoAtlantis FC55%55%50%45%
10Kraft LogoNarpes Kraft Fotbollsforening55%55%50%36%
11JS Hercules LogoJalkapalloseura Hercules55%50%50%50%
12HPS LogoHelsingin Palloseura55%55%50%36%
13Kiffen LogoFC Kiffen54%54%46%38%
14Vaajakoski LogoFC Vaajakoski52%48%43%30%
15TP-47 LogoTornion Pallo 4750%50%35%30%
16PPJ LogoPPJ48%48%48%39%
17MuSa LogoMusan Salama48%39%39%35%
18MYPA LogoMyllykosken Pallo 4746%42%42%33%
19PEPO LogoPEPO Lappeenranta45%45%41%32%
20Ilves II LogoTampereen Ilves II43%39%30%30%
21JBK LogoJakobstads Bollklubb39%35%26%22%
22HJS Akatemia LogoHameenlinnan Jalkapalloseura Akatemia39%39%39%35%
23PuiU Helsinki LogoPuistolan Urheilijat35%35%35%30%
24GrIFK LogoGrIFK Grankulla33%28%17%17%
25Honka LogoFC Honka32%32%20%20%
26EBK LogoEsbo Bollklubb30%30%26%22%
27EPS LogoEspoon Palloseura FC22%13%13%9%
28Reipas LogoFC Reipas Lahti21%21%17%13%
29HIFK LogoIdrottsforeningen Kamraterna i Helsingfors18%18%18%14%
30ÅIFK LogoIdrottsforeningen Kamraterna i Abo17%17%17%17%

Igrači - Upućeno Šuteva

No data

/rs/
https://cdn.footystats.org/
- Počinje za###min'
- Počinje za###Sati'
U-Igri'
- Počelo
●Uskoro
●Počelo
no

Učitavanje Statistike

PRIDRUŽITE SE PREMIUM. PROFIT ODMAH.