Prosečno Ukupno Golova - Barbados Premijer Liga

Takmičenje
Golovi
- Statistika u ovoj kategoriji :
- Prosečno Ukupno Golova -
- Postignuto Golova -
- Primljeno Golova -
- Sačuvane Mreže -
- Oba Tima Postigla Gol -
- Bez Postignutog Gola -
- xG (Očekivani Golovi)
Prosečno Ukupno Golova - Premijer Liga
| # | Tim | MP | Ukupno Golova | Pros. | Domaći | Gostujući | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Wotton FC | 14 | 70 | 5.00 / utakmica | 3.14 | 6.86 |
| 2 | ![]() | Paradise SC | 16 | 67 | 4.19 / utakmica | 4.10 | 4.33 |
| 3 | ![]() | St Andrew Lions | 15 | 52 | 3.47 / utakmica | 4.29 | 2.75 |
| 4 | ![]() | Brittons Hill United FC | 16 | 54 | 3.38 / utakmica | 3.40 | 3.33 |
| 5 | ![]() | Kick Start FC | 14 | 39 | 2.79 / utakmica | 2.00 | 3.22 |
| 6 | ![]() | Bagatelle FC | 16 | 44 | 2.75 / utakmica | 2.67 | 2.80 |
| 7 | ![]() | University of West Indies Blackbirds | 16 | 43 | 2.69 / utakmica | 3.25 | 2.13 |
| 8 | ![]() | Ellerton FC | 15 | 40 | 2.67 / utakmica | 2.38 | 3.00 |
| 9 | ![]() | JADA Group Weymouth Wales | 14 | 37 | 2.64 / utakmica | 3.71 | 1.57 |
| 10 | ![]() | Pride of Gall Hill FC | 14 | 34 | 2.43 / utakmica | 2.29 | 2.57 |
Domaći / Prosečno Ukupno Golova (Premijer Liga)
| # | Tim | MP | Domaći Ukupno Golova | Domaći Pros. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | St Andrew Lions | 7 | 30 | 4.29 / utakmica |
| 2 | ![]() | Paradise SC | 10 | 41 | 4.10 / utakmica |
| 3 | ![]() | JADA Group Weymouth Wales | 7 | 26 | 3.71 / utakmica |
| 4 | ![]() | Brittons Hill United FC | 10 | 34 | 3.40 / utakmica |
| 5 | ![]() | University of West Indies Blackbirds | 8 | 26 | 3.25 / utakmica |
| 6 | ![]() | Wotton FC | 7 | 22 | 3.14 / utakmica |
| 7 | ![]() | Bagatelle FC | 6 | 16 | 2.67 / utakmica |
| 8 | ![]() | Ellerton FC | 8 | 19 | 2.38 / utakmica |
| 9 | ![]() | Pride of Gall Hill FC | 7 | 16 | 2.29 / utakmica |
| 10 | ![]() | Kick Start FC | 5 | 10 | 2.00 / utakmica |
Gostujući / Prosečno Ukupno Golova (Premijer Liga)
| # | Tim | MP | Gostujući Ukupno Golova | Gostujući Pros. | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | Wotton FC | 7 | 48 | 6.86 / utakmica |
| 2 | ![]() | Paradise SC | 6 | 26 | 4.33 / utakmica |
| 3 | ![]() | Brittons Hill United FC | 6 | 20 | 3.33 / utakmica |
| 4 | ![]() | Kick Start FC | 9 | 29 | 3.22 / utakmica |
| 5 | ![]() | Ellerton FC | 7 | 21 | 3.00 / utakmica |
| 6 | ![]() | Bagatelle FC | 10 | 28 | 2.80 / utakmica |
| 7 | ![]() | St Andrew Lions | 8 | 22 | 2.75 / utakmica |
| 8 | ![]() | Pride of Gall Hill FC | 7 | 18 | 2.57 / utakmica |
| 9 | ![]() | University of West Indies Blackbirds | 8 | 17 | 2.13 / utakmica |
| 10 | ![]() | JADA Group Weymouth Wales | 7 | 11 | 1.57 / utakmica |
Koji tim doživljava najviše golova u Premijer Liga?
Za 2026 sezonu, najveći ukupan broj golova u celoj ligi postigao je Wotton FC sa 70 golova u 14 utakmica. Ovaj pokazatelj uključuje i golove koje je tim postigao i primio. Wotton FC je zadržao prosek od 5 ukupnih golova po utakmici. Kada igraju u gostima, u proseku imaju 3.14 postignutih i primljenih golova - što ih čini intenzivnim iskustvom na utakmici za domaće navijače koji prisustvuju utakmicama Wotton FC.
Broj golova postignutih u utakmicama koje je igrao Paradise SC i St Andrew Lions tokom ove Premijer Liga sezone su takođe visoki. Paradise SC i St Andrew Lions su imali 70 i 67 ukupno golova respektivno. Oba tima su zadržala oko 4.19 postignutih i primljenih golova u bilo kojoj odigranoj utakmici. Naprotiv, Pride of Gall Hill FC ima najmanje gol učešće od bilo kog tima u Premijer Liga. Ukupno 34 golova je postignuto tokom njihovih utakmica Premijer Liga što je u proseku 2.43 po utakmici.
Prosečno Ukupno Golova - Barbados
- Divizija 1









