Loading

13
Meciuri

38%
31%
31%

5 Victorii

4 Egaluri(31%)

4 Victorii

FC Puch Logo

Puch
(31%)

Statisticile întâlnirilor directe dintre USC Eugendorf și FC Puch arată că din 13, USC Eugendorf a câștigat de 5 ori, iar FC Puch a câștigat de 4 ori. Au fost 4 meciuri care s-au încheiat la egalitate între USC Eugendorf și FC Puch.

100%Peste 1.5
13 / 13 Meciuri
69%Peste 2.5
9 / 13 Meciuri
54%Peste 3.5
7 / 13 Meciuri
77%GG
10 / 13 Meciuri
15%Niciun gol primit
USC Eugendorf
8%Niciun gol primit
FC Puch

Toate Predicțiile- USC Eugendorf vs FC Puch

90%Peste 2.5
Media Ligii : 79%
90%Peste 1.5
Media Ligii : 95%
90%GG
Media Ligii : 65%
5.23Goluri/Meci
Media Ligii : 4.34
Peste 1.5, MT/ST și altele
Peste 8.5, 9.5 și altele

* Statistici medii între USC Eugendorf și FC Puch de-a lungul acestui sezon.

Ce înseamnă aceste statistici? Citiți Glosarul
Formă - Acasă
 
Formă - Deplasare
USC Eugendorf Logo
1.40
  • E
    USC Eugendorf

    USC Eugendorf

    Landesliga Salzburg

    08-11 10:00am

    3 - 3

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Seekirchen II

    Seekirchen II

  • Î
    USC Eugendorf

    USC Eugendorf

    Landesliga Salzburg

    08-21 10:15am

    2 - 3

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    UFC Siezenheim

    UFC Siezenheim

  • Î
    USC Eugendorf

    USC Eugendorf

    Landesliga Salzburg

    09-4 10:00am

    0 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    SV Bürmoos

    SV Burmoos

  • V
    USC Eugendorf

    USC Eugendorf

    Landesliga Salzburg

    09-19 6:30am

    7 - 1

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    ATSV Salzburg

    ATSV Salzburg

  • V
    USC Eugendorf

    USC Eugendorf

    Landesliga Salzburg

    10-2 10:15am

    4 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    Salzburger AK 1914

    Salzburger AK 1914

  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

USC Eugendorf
Salzburger AK 1914
USC Eugendorf
ATSV Salzburg
USC Eugendorf
SV Burmoos
USC Eugendorf
UFC Siezenheim
USC Eugendorf
Seekirchen II
  • Trecut

  • Următorul

FC Puch logoFC Puch este +61% superioară în ce privește Puncte Pe Meci

2.25
  • V
    ÖTSU Henndorf

    OTSU Henndorf

    Landesliga Salzburg

    08-11 10:00am

    2 - 3

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    FC Puch

    FC Puch

  • V
    SV Schwarzach

    SV Schwarzach

    Landesliga Salzburg

    08-21 10:00am

    1 - 3

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    FC Puch

    FC Puch

  • V
    USV 1960 Berndorf

    USV 1960 Berndorf

    Landesliga Salzburg

    09-11 11:00am

    1 - 5

    Final

    ( Pauză : 1 - 1 )

    FC Puch

    FC Puch

  • Î
    USK Anif

    USK Anif

    Landesliga Salzburg

    10-10 5:00am

    4 - 2

    Final

    ( Pauză : 2 - 1 )

    FC Puch

    FC Puch

FC Puch Logo
  • Tot

  • Acasă

  • Deplasare

USK Anif
FC Puch
USV 1960 Berndorf
FC Puch
Mittersill
Puch
SV Schwarzach
FC Puch
OTSU Henndorf
FC Puch
  • Trecut

  • Următorul

Obțineți predicții zilnice gratuite

Abonează-te la FootyStats Predictions și primește zilnic 3 ~ 10 pronosticuri gratuite de la utilizatori. Profit urmărit!

Introduceți adresa de email pentru abonare. *

Goluri Marcate Cine va marca mai mult?

FC Puch este +2% superioară în ce privește Goluri Marcate

Eugendorf
3.2 Goluri/Meci

USC Eugendorf (Acasă)

Puch
3.25 Goluri/Meci

FC Puch (Deplasare)

Goluri Marcate Per MeciEugendorfPuch
Peste 0.580%100%
Peste 1.580%100%
Peste 2.560%75%
Peste 3.540%25%
Nu au Marcat20%0%
Marcat în prima repriză / A doua reprizăEugendorfPuch
Marcat în 1H100%100%
Marcat în 2H100%100%
Marcat in Ambele Reprize0%100%
Medie Goluri Marcate 1H01
Medie Goluri Marcate 2H0.002.50

* Statisticile se bazează pe recordul de marcări de acasă ale echipei USC Eugendorf și datele echipei FC Puch în meciurile în deplasare.

Goluri Primite Cine va primi goluri?

Ambele echipe sunt la egalitate în ce privește Goluri Primite

Eugendorf
2 Primit/meci

USC Eugendorf (Acasă)

Puch
2 Primit/meci

FC Puch (Deplasare)

Primite/MeciEugendorfPuch
Peste 0.5100%100%
Peste 1.560%50%
Peste 2.540%25%
Peste 3.50%25%
Niciun gol primit0%0%
Goluri primite în prima/a doua reprizăEugendorfPuch
1H Clean Sheets0%0%
2H Clean Sheets0%50%
1h Concedate Medie01.5
2h Concedate Medie0.001.00

* Statisticile se bazează pe recordul de goluri primite acasă ale echipei USC Eugendorf și datele echipei FC Puch în meciurile în deplasare.

Predicții Peste 2.5 și Ambele echipe marchează Câte goluri în această partidă?

USC Eugendorf și FC Puch peste 0.5 ~ 4.5 și ambele echipe marchează.

Goluri MeciEugendorfPuchÎn medie
Peste 0.5100%100%100%
Peste 1.580%100%90%
Peste 2.580%100%90%
Peste 3.580%100%90%
Peste 4.580%75%78%
GG80%100%90%
GG și Victorie40%75%58%
GG și Egalitate20%0%10%
BTTS & Peste 2.580%100%90%
BTTS Nu & Peste 2.50%0%0%
Prima Repriză GoluriEugendorfPuchÎn medie
BTTS 1H
1H Peste 0.5
1H Peste 1.5
1H Peste 2.5
a Doua Repriză GoluriEugendorfPuchÎn medie
BTTS 2H
GG Ambele Reprize
2H Peste 0.5
2H Peste 1.5
2H Peste 2.5
Goluri (Sub)EugendorfPuchÎn medie
Sub 0.50%0%0%
Sub 1.520%0%10%
Sub 2.520%0%10%
Sub 3.520%0%10%
Sub 4.520%25%23%
1H/2HEugendorfPuchÎn medie
1H Sub 0.5100%0%50%
1H Sub 1.5100%0%50%
1H Sub 2.5100%50%75%
2H Sub 0.5100%0%50%
2H sub 1.5100%0%50%
2H Sub 2.5100%0%50%

Cele mai recente predicții ale utilizatorilor

Încă nu există predicții ale utilizatorilor. Puteți posta una după ce au fost publicate cotele.

Statistici Cornere Câte cornere vor fi?

UNLOCKCornere / Meci

* Media cornerelor pe meci între USC Eugendorf și FC Puch

/meci
Cornere Câștigate
/meci
Cornere Câștigate
Cornere de MeciEugendorfPuchÎn medie
Peste 6
Peste 7
Peste 8
Peste 9
Peste 10
Peste 11
Peste 12
Peste 13
Prima reprizăEugendorfPuchÎn medie
1H Media
Peste 4 1H
Peste 5 1H
Peste 6 1H
A doua reprizăEugendorfPuchÎn medie
2H Media
Peste 4 2H
Peste 5 2H
Peste 6 2H

Totalul cornerelor pentru USC Eugendorf și FC Puch. Media ligii este media lui Landesliga Salzburg în 91 meciuri din sezonul 2026/2027.

Landesliga Salzburg Statistici Cornere

Cornere Echipă Cornere Luate/Oponent

Datele individuale ale cornerelor pentru USC Eugendorf și FC Puch.

Cornere EchipăEugendorfPuchÎn medie
Cornere obținute / Meci
Cornere primite / Meci
Peste 2.5 - Cornere Câștigate
Peste 3.5 - Cornere Câștigate
Peste 4.5 - Cornere Câștigate
Peste 2.5 - Cornere Împotriva
Peste 3.5 - Cornere Împotriva
Peste 4.5 - Cornere Împotriva

Va marca USC Eugendorf ?

USC Eugendorf
Marcat în
80%
din meciuri (Acasă)

Șansă Ridicată

Există o Șansă Ridicată ca USC Eugendorf să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
FC Puch
Fără Gol Primit în
0%
din meciuri (Deplasare)

Va marca FC Puch ?

USC Eugendorf
Fără Gol Primit în
0%
din meciuri (Acasă)

Șansă Foarte Ridicată

Există o Șansă Foarte Ridicată ca FC Puch să marcheze un gol bazându-ne pe datele noastre.
FC Puch
Marcat în
100%
din meciuri (Deplasare)
Treci la varianta Premium! Cu 1500 de ligi avantajoase în plus.

Versiunea Premium îți va aduce mai multe victorii. 1500 de ligi suplimentare profitabile și mai puțin monitorizate de casele de pariuri. În plus, primești statistici despre loviturile de colț și cartonașe, împreună cu download CSV. Abonează-te astăzi!

UNLOCKTotal Cartonașe/meci

* Suma cartonașelor primite pe meci între USC Eugendorf și FC Puch

Cartonașe
/meci
USC Eugendorf
Cartonașe
/meci
FC Puch
Cartonașe MeciEugendorfPuchÎn medie
Peste 2.5
Peste 3.5
Peste 4.5
Peste 5.5
Peste 6.5
Cartonașe PrimiteEugendorfPuchÎn medie
Media cartonașelor primite
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5
Cartonșele AdversaruluiEugendorfPuchÎn medie
Peste 0.5
Peste 1.5
Peste 2.5
Peste 3.5

Totalul cartonașelor pentru USC Eugendorf și FC Puch. Media ligii este media lui Landesliga Salzburg. Au fost 62 cartonașe în 91 meciuri din sezonul 2026/2027.

Landesliga Salzburg Statistici Cartonașe Roșii/Galbene

Victorie-Egal-Înfrângere în prima/a doua repriză

Formula la pauză
 
Formula la pauză
USC Eugendorf Logo
0.00
Pauză

FC Puch logoFC Puch este avantajos în ceea ce privește Formula la pauză

0.50
Pauză
FC Puch Logo
Formație 1H/2HEugendorfPuch
1H Victorii0%0%
2H Victorii0%50%
1H Egal0%50%
2H Egal0%0%
1H Pierderi0%50%
2H Pierderi0%50%

Statisticile de cartonașe în prima și cea de-a doua repriză pentru USC Eugendorf și FC Puch pentru predicțiile tale

Cartonașe (Prima/A doua Repriză)EugendorfPuchÎn medie
Media cartonașelor primite în prima repriză
Media cartonașelor primite în a doua repriză
Media cartonașelor în meci (prima repriză)
Media cartonașelor în meci (a doua repriză)
Procentaj % în prima repriză cu mai multe cartonașe
Procentaj % într-a doua repriză cu mai multe cartonașe
1H/2H PesteEugendorfPuchÎn medie
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în prima repriză
Peste 0.5 cartonașe primite în a doua repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în prima repriză
Între 2 și 3 cartonașe în total în a doua repriză
Peste 3 cartonașe în total în prima repriză
Peste 3 cartonașe în total în a doua repriză

Cine va Marca Prima?

USC EugendorfUSC Eugendorf
 
USC Eugendorf

0%

A marcat prima în 0 / 11 meciuri

FC PuchFC Puch
 
FC Puch

27%

A marcat prima în 3 / 11 meciuri

Goluri Per Minute
Golurile echipei USC Eugendorf și echipei FC Puch în primele 10 și 15 minute.

La fiecare 10 minEugendorfPuch
0 - 10 Min'2%4%
11 - 20 Min'2%4%
21 - 30 Min'2%2%
31 - 40 Min'0%0%
41 - 50 Min'5%0%
51 - 60 Min'3%2%
61 - 70 Min'2%4%
71 - 80 Min'3%4%
81 - 90 Min'3%4%
La fiecare 15 minEugendorfPuch
0 - 15 Min'3%4%
16 - 30 Min'2%6%
31 - 45 Min'5%0%
46 - 60 Min'3%2%
61 - 75 Min'3%8%
76 - 90 Min'5%4%
Goluri marcate interval 10 minEugendorfPuch
0 - 10 Min'0%3%
11 - 20 Min'3%3%
21 - 30 Min'0%0%
31 - 40 Min'0%0%
41 - 50 Min'6%0%
51 - 60 Min'6%3%
61 - 70 Min'3%3%
71 - 80 Min'3%7%
81 - 90 Min'3%3%
Goluri Marcate la 15 min'EugendorfPuch
0 - 15 Min'3%3%
16 - 30 Min'0%3%
31 - 45 Min'6%0%
46 - 60 Min'6%3%
61 - 75 Min'6%10%
76 - 90 Min'3%3%
goluri primite interval 10 minEugendorfPuch
0 - 10 Min'4%5%
11 - 20 Min'0%5%
21 - 30 Min'4%5%
31 - 40 Min'0%0%
41 - 50 Min'4%0%
51 - 60 Min'0%0%
61 - 70 Min'0%5%
71 - 80 Min'4%0%
81 - 90 Min'4%5%
Goluri Primite la 15 min'EugendorfPuch
0 - 15 Min'4%5%
16 - 30 Min'4%11%
31 - 45 Min'4%0%
46 - 60 Min'0%0%
61 - 75 Min'0%5%
76 - 90 Min'8%5%

La minutele 45 și 90 sunt incluse golurile marcate în timpul de prelungiri.

Șuturi, Offside-uri, Faulturi și altele

Șuturi EchipăEugendorfPuchÎn medie
Șuturi Pe Meci0.0021.0011.00
Rata de conversie a șuturilorN/A24%12%
Șuturi Pe Poartă/Meci0.0011.006.00
Șuturi La Poartă/Meci0.0010.005.00
Șuturi per gol marcatN/A4.202
Șuturi echipă peste 10.50%100%50%
Șuturi echipă peste 11.50%100%50%
Șuturi echipă peste 12.50%100%50%
Șuturi echipă peste 13.50%100%50%
Șuturi echipă peste 14.50%100%50%
Șuturi echipă peste 15.50%100%50%
Lovituri pe poartă ale echipei 3.5+0%100%50%
Lovituri pe poartă ale echipei 4.5+0%100%50%
Lovituri pe poartă ale echipei 5.5+0%100%50%
Lovituri pe poartă ale echipei 6.5+0%100%50%
Șuturi MeciEugendorfPuchÎn medie
Șuturi Meci Peste 23.50%100%50%
Șuturi Meci Peste 24.50%100%50%
Șuturi Meci Peste 25.50%100%50%
Șuturi Meci Peste 26.50%100%50%
Șuturi La Țintă Meci Peste 7.50%100%50%
Șuturi La Țintă Meci Peste 8.50%100%50%
Șuturi La Țintă Meci Peste 9.50%100%0%
Statistici OffsideEugendorfPuchÎn medie
Offside-uri/meci0.008.004.00
Peste 2.5 Offside-uri0%100%50%
Peste 3.5 Offside-uri0%100%50%
Diverse StatisticiEugendorfPuchÎn medie
Faulturi Comise/meci0.0010.005.00
Faulturi Primite/meci095.00
Posesie Medie0%50%25%
Procentaj de egalitate la finalul timpului regulamentar20%0%10%

Unele date sunt rotunjite în plus sau în minus la cel mai apropiat procent și, prin urmare, pot fi egale cu 101% atunci când sunt adunate.

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 SV StraSswalchen

6

100%

20

3

17

18

3.83

2

 SV Burmoos

6

100%

19

4

15

18

3.83

3

 Seekirchen II

6

83%

16

4

12

15

3.33

4

 USK Anif

5

80%

17

6

11

12

4.60

5

 TSU Bramberg

6

50%

18

10

8

12

4.67

6

 FC Puch

7

43%

17

11

6

12

4.00

7

 Salzburger AK 1914

5

60%

7

3

4

10

2.00

8

 USV 1960 Berndorf

7

43%

18

16

2

10

4.86

9

 USC Eugendorf

5

40%

16

10

6

7

5.20

10

 ATSV Salzburg

5

40%

7

11

-4

7

3.60

11

 SC Golling

5

40%

16

11

5

6

5.40

12

 UFV Thalgau

4

50%

9

13

-4

6

5.50

13

 OTSU Henndorf

6

17%

16

20

-4

5

6.00

14

 UFC Siezenheim

6

17%

9

15

-6

5

4.00

15

 SV Schwarzach

7

14%

6

19

-13

3

3.57

16

 TSV Neumarkt am Wallersee

5

0%

12

16

-4

1

5.60

   Echipa MJ Victorie % GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctMedie
Medie Goluri pe Meci (AVG).
Numărul mediu de goluri totale pe meci.
Calculat pe întreg sezonul.

1

 SV StraSswalchen

5

80%

14

6

8

12

4.00

2

 SV Burmoos

6

50%

17

9

8

12

4.33

3

 USK Anif

6

67%

18

11

7

12

4.83

4

 SC Golling

6

50%

13

9

4

10

3.67

5

 USC Eugendorf

6

50%

18

15

3

10

5.50

6

 FC Puch

4

75%

13

8

5

9

5.25

7

 Salzburger AK 1914

6

50%

10

11

-1

9

3.50

8

 OTSU Henndorf

6

50%

11

13

-2

9

4.00

9

 TSV Neumarkt am Wallersee

7

29%

15

20

-5

8

5.00

10

 UFC Siezenheim

5

20%

7

10

-3

5

3.40

11

 TSU Bramberg

5

20%

10

16

-6

4

5.20

12

 Seekirchen II

5

20%

8

19

-11

4

5.40

13

 UFV Thalgau

8

13%

5

20

-15

4

3.13

14

 USV 1960 Berndorf

5

0%

5

15

-10

1

4.00

15

 SV Schwarzach

5

0%

2

15

-13

1

3.40

16

 ATSV Salzburg

6

0%

6

26

-20

1

5.33

* Tabelul Acasă și Deplasare Landesliga Salzburg sunt de asemenea disponibile.

×
Adăugați Predicții
/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!