Loading

Pokazywane jest ostatnie 10 statystyk, ponieważ jest to mecz z początku sezonu. Pokaż statystyki sezonu

Statystyki 1 na 1 / Poprzednie wyniki - SD Amorebieta - SD Eibar II

2
Mecze

100%
0%
0%

2 Zwycięstwa

Historia meczów SD Amorebieta vs SD Eibar II pokazuje, że spośród 2 spotkań, które rozegrali, SD Amorebieta wygrał 2 razy, a SD Eibar II 0 razy. 0 spotkań pomiędzy SD Amorebieta i SD Eibar II zakończyło się remisem.

100%Powyżej 1.5
2 / 2 Mecze
0%Powyżej 2.5
0 / 2 Mecze
0%Powyżej 3.5
0 / 2 Mecze
0%BTTS
0 / 2 Mecze
100%Czyste konto
SD Amorebieta
0%Czyste konto
SD Eibar II

Wszystkie prognozy- SD Amorebieta - SD Eibar II

45%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 50%
75%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 75%
55%BTTS
Średnia Ligi : 50%
2Gole/mecz
Średnia Ligi : 2.25
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla SD Amorebieta vs SD Eibar II w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Ogólnie
 
Forma - Ogólnie
SD Amorebieta Logo
1.70
  • W
  • L
  • D
  • D
  • W
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

UD Mutilvera
SD Amorebieta
SD Amorebieta
Sestao River Club
Real Unión
SD Amorebieta
SD Amorebieta
SD Gernika Club
Deportivo Alaves II
SD Amorebieta
  • Poprzednie

  • Następne

SD Amorebieta logoWyniki SD Amorebieta+21% better w stosunku do Punkty na mecz

1.40
  • D
  • L
  • D
  • W
  • L
SD Eibar II Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

Real Oviedo CF Vetusta
SD Eibar II

2025/2026

Eibar II
Náxara CD
SD Ejea
Eibar II
Eibar II
CD Ebro
Utebo
Eibar II
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki SD Eibar II+33% better w stosunku do Gole Zdobyte

SD Amorebieta
1.2 Gole/mecz

SD Amorebieta (Dom)

Eibar II
1.6 Gole/mecz

SD Eibar II (Wyjazd)

Wynik na meczSD AmorebietaEibar II
Powyżej 0.570%80%
Powyżej 1.540%40%
Powyżej 2.510%30%
Powyżej 3.50%10%
Brak zdobytych bramek30%20%
Zdobyte w 1P/2PSD AmorebietaEibar II
Zdobyto w 1 Połowie50%50%
Zdobyto w 2 Połowie30%60%
Punkty w obu połowach10%30%
Zdobyto Średnio 1 Poł.0.60.7
Zdobyto Średnio 2 Poł.0.600.90

* Statystyki obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez SD Amorebieta i SD Eibar II.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki SD Amorebieta+100% better w stosunku do Gole Stracone

SD Amorebieta
0.7 Stracone bramki / mecz

SD Amorebieta (Dom)

Eibar II
1.4 Stracone bramki / mecz

SD Eibar II (Wyjazd)

Stracone / meczSD AmorebietaEibar II
Powyżej 0.540%90%
Powyżej 1.520%50%
Powyżej 2.510%0%
Powyżej 3.50%0%
Czyste konto60%10%
Stracone w 1P/2PSD AmorebietaEibar II
Czyste konta 1 Poł.80%40%
Czyste konta 2 Poł.70%40%
Stracone Średnio 1 Poł.0.20.6
Stracone Średnio 2 Poł.0.500.80

* Dane na temat straconych bramek obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez SD Amorebieta i SD Eibar II.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla SD Amorebieta i SD Eibar II.

Gole ŁącznieSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Powyżej 0.570%100%85%
Powyżej 1.560%90%75%
Powyżej 2.530%60%45%
Powyżej 3.510%30%20%
Powyżej 4.510%20%15%
BTTS40%70%55%
BTTS i Wygrana10%30%20%
BTTS i Remis20%20%20%
BTTS & Powyżej 2.530%50%40%
BTTS Nie & Powyżej 2.50%10%5%
Gole w 1 PołowieSD AmorebietaEibar IIŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieSD AmorebietaEibar IIŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)SD AmorebietaEibar IIŚrednia
Poniżej 0.530%0%15%
Poniżej 1.540%10%25%
Poniżej 2.570%40%55%
Poniżej 3.590%70%80%
Poniżej 4.590%80%85%
1 Poł./2 Poł.SD AmorebietaEibar IIŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.540%30%35%
1 Poł. Poniżej 1.580%50%65%
1 Poł. Poniżej 2.5100%90%95%
2 Poł. Poniżej 0.560%20%40%
2 Poł. Poniżej 1.560%40%50%
2 Poł. Poniżej 2.590%90%90%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy SD Amorebieta i SD Eibar II

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla SD Amorebieta i SD Eibar II. Średnia ligowa to średnia Segunda División RFEF Group 1 w 4 meczach w sezonie 2026/2027.

Segunda División RFEF Group 1 Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla SD Amorebieta i SD Eibar II.

Rożne DrużynySD AmorebietaEibar IIŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy SD Amorebieta zdobędzie punkty?

SD Amorebieta
Zdobyto punkt w
0%
meczach (Ogólnie)

Niepewne

To Niepewne, czy SD Amorebieta zdobędzie punkt na podstawie naszych danych.
SD Eibar II
Czyste konto w
10%
meczach (Ogólnie)

Czy SD Eibar II zdobędzie punkty?

SD Amorebieta
Czyste konto w
60%
meczach (Ogólnie)

Niepewne

To Niepewne, czy SD Eibar II zdobędzie punkt na podstawie naszych danych.
SD Eibar II
Zdobyto punkt w
80%
meczach (Ogólnie)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy SD Amorebieta i SD Eibar II

Kartki
/mecz
SD Amorebieta
Kartki
/mecz
SD Eibar II
Kartki na meczSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla SD Amorebieta i SD Eibar II. Średnia ligowa to średnia Segunda División RFEF Group 1. Było 0 kartek w 4 meczach w sezonie 2026/2027.

Segunda División RFEF Group 1 Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
SD Amorebieta Logo
1.70
Do przerwy

SD Amorebieta logoWyniki SD Amorebieta+42% better w stosunku do Forma w 1 Połowie

1.20
Do przerwy
SD Eibar II Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.SD AmorebietaEibar II
Wygrane 1 Poł.40%20%
Wygrane 2 Poł.20%30%
Remisy 1 Poł.50%60%
Remisy 2 Poł.70%50%
Przegrane 1 Poł.10%20%
Przegrane 2 Poł.10%20%

Statystyki kartek SD Amorebieta i SD Eibar II z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)SD AmorebietaEibar IIŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.SD AmorebietaEibar IIŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

SD AmorebietaSD Amorebieta
 
SD Amorebieta

60%

Zdobyli punkt pierwsi w 6 / 10 meczów

SD Eibar IISD Eibar II
 
SD Eibar II

60%

Zdobyli punkt pierwsi w 6 / 10 meczów

Gole według minuty
Gole SD Amorebieta i SD Eibar II do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.SD AmorebietaEibar II
0 - 10 Min.11%7%
11 - 20 Min.5%17%
21 - 30 Min.11%13%
31 - 40 Min.0%3%
41 - 50 Min.21%7%
51 - 60 Min.16%13%
61 - 70 Min.11%7%
71 - 80 Min.11%17%
81 - 90 Min.16%17%
Do 15 min.SD AmorebietaEibar II
0 - 10 Min.11%17%
16 - 30 Min.16%20%
31 - 45 Min.16%7%
46 - 60 Min.21%17%
61 - 75 Min.11%13%
76 - 90 Min.26%27%
Gole strzelone do 10 min.SD AmorebietaEibar II
0 - 10 Min.8%13%
11 - 20 Min.8%19%
21 - 30 Min.8%6%
31 - 40 Min.0%0%
41 - 50 Min.25%13%
51 - 60 Min.25%6%
61 - 70 Min.0%6%
71 - 80 Min.8%13%
81 - 90 Min.17%25%
Gole Zdobyte do 15 min.SD AmorebietaEibar II
0 - 10 Min.8%25%
16 - 30 Min.17%13%
31 - 45 Min.25%6%
46 - 60 Min.25%13%
61 - 75 Min.0%13%
76 - 90 Min.25%31%
Gole stracone do 10 min.SD AmorebietaEibar II
0 - 10 Min.14%0%
11 - 20 Min.0%14%
21 - 30 Min.14%21%
31 - 40 Min.0%7%
41 - 50 Min.14%0%
51 - 60 Min.0%21%
61 - 70 Min.28%7%
71 - 80 Min.14%21%
81 - 90 Min.14%7%
Gole Stracone do 15 min.SD AmorebietaEibar II
0 - 10 Min.14%7%
16 - 30 Min.14%28%
31 - 45 Min.0%7%
46 - 60 Min.14%21%
61 - 75 Min.28%14%
76 - 90 Min.28%21%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynySD AmorebietaEibar IIŚrednia
Strzały na Mecz10.2014.0012.00
Współczynnik konwersji strzałów12%12%12%
Strzały Celne / Mecz3.904.564.00
Strzały Chybione / Mecz6.309.448.00
Strzały na Zdobytą bramkę8.508.408
Strzały drużyny Powyżej 10.550%56%53%
Strzały drużyny Powyżej 11.530%56%43%
Strzały drużyny Powyżej 12.520%56%38%
Strzały drużyny Powyżej 13.520%33%27%
Strzały drużyny Powyżej 14.510%33%22%
Strzały drużyny Powyżej 15.50%33%17%
Celne strzały drużyny 3.5+80%67%74%
Celne strzały drużyny 4.5+30%56%43%
Celne strzały drużyny 5.5+10%22%16%
Celne strzały drużyny 6.5+10%22%16%
Strzały w meczuSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.520%44%32%
Strzały w meczu Powyżej 24.520%44%32%
Strzały w meczu Powyżej 25.510%44%27%
Strzały w meczu Powyżej 26.510%44%27%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.550%67%59%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.540%56%48%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.530%44%37%
Spalone - StatystykiSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Spalone / mecz0.004.002.00
Powyżej 2.5 Spalonych0%100%50%
Powyżej 3.5 Spalonych0%100%50%
Różne StatystykiSD AmorebietaEibar IIŚrednia
Faule popełnione / mecz0.0017.009.00
Faule przyjęte / mecz0158.00
Średnia posiadania piłki46%54%50%
Remis % FT50%20%35%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Tabela Ligi

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Coruxo FC

1

100%

2

0

2

3

2.00

2

 Club Portugalete

1

100%

1

0

1

3

1.00

3

 Gimnastica Torrelavega

1

100%

2

1

1

3

3.00

4

 Real Oviedo CF Vetusta

1

100%

2

1

1

3

3.00

5

 Arosa SC

0

0%

0

0

0

0

0

6

 CD Basconia

0

0%

0

0

0

0

0

7

 Bergantinos FC

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Club Marino de Luanco

0

0%

0

0

0

0

0

9

 SD Gernika Club

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Ourense CF

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Rayo Cantabria

0

0%

0

0

0

0

0

12

 SD Amorebieta

0

0%

0

0

0

0

0

13

 SD Compostela

0

0%

0

0

0

0

0

14

 Sestao River Club

0

0%

0

0

0

0

0

15

 Atletico Astorga FC

1

0%

0

1

-1

0

1.00

16

 SD Eibar II

1

0%

1

2

-1

0

3.00

17

 UD Llanera

1

0%

1

2

-1

0

3.00

18

 Deportivo Alaves II

1

0%

0

2

-2

0

2.00

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Coruxo FC

1

100%

2

0

2

3

2.00

2

 Club Portugalete

1

100%

1

0

1

3

1.00

3

 Gimnastica Torrelavega

1

100%

2

1

1

3

3.00

4

 Real Oviedo CF Vetusta

1

100%

2

1

1

3

3.00

5

 Arosa SC

0

0%

0

0

0

0

0

6

 CD Basconia

0

0%

0

0

0

0

0

7

 Bergantinos FC

0

0%

0

0

0

0

0

8

 Club Marino de Luanco

0

0%

0

0

0

0

0

9

 SD Gernika Club

0

0%

0

0

0

0

0

10

 Ourense CF

0

0%

0

0

0

0

0

11

 Rayo Cantabria

0

0%

0

0

0

0

0

12

 SD Amorebieta

0

0%

0

0

0

0

0

13

 SD Compostela

0

0%

0

0

0

0

0

14

 Sestao River Club

0

0%

0

0

0

0

0

15

 Atletico Astorga FC

1

0%

0

1

-1

0

1.00

16

 SD Eibar II

1

0%

1

2

-1

0

3.00

17

 UD Llanera

1

0%

1

2

-1

0

3.00

18

 Deportivo Alaves II

1

0%

0

2

-2

0

2.00

* Segunda División RFEF Group 1 Tabele Form są również dostępne

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!