Wartość rynkowa - San Marino Super Cup

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabela 1 Połowy -
- Tabela 2 Połowy -
- Prowadzenie lub Przegrywanie w 1 Poł. -
- Wartość rynkowa -
- Zbiory danych i pliki do pobrania w Excelu -
- Kurs -
- Oczekiwane Punkty
Wartość rynkowa - Super Cup
Zawodnicy o najwyższej wartości rynkowej dla Super Cup (San Marino)
| # | Zawodnik | Wartość | Zmiana | Pozycja | Wiek | razy | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Imre Badalassi | €125,000 | -16.67% | Nap. | 29 | 1 |
| 2 | ![]() |
Lorenzo Dormi | €100,000 | +33.33% | Pom. | 29 | 1 |
| 3 | ![]() |
Manuel Battistini | €100,000 | - | Obr. | 30 | 1 |
| 4 | ![]() |
Alessandro Golinucci | €100,000 | - | Pom. | 30 | 1 |
| 5 | ![]() |
Mattia Migani | €75,000 | - | Bram. | 32 | 1 |
| 6 | ![]() |
Luca Ceccaroli | €50,000 | +100.00% | Nap. | 29 | 1 |
| 7 | ![]() |
Marcello Scarponi | €50,000 | - | Pom. | 32 | 1 |
| 8 | ![]() |
Michele Rinaldi | €50,000 | -33.33% | Obr. | 37 | 1 |
| 9 | ![]() |
Paolo Vandi | €25,000 | - | Obr. | 30 | 1 |
| 10 | ![]() |
Riccardo Pieri | €25,000 | - | Nap. | 30 | 1 |
| 11 | ![]() |
Fabio Giovagnoli | €10,000 | - | Pom. | 32 | 1 |
| 12 | ![]() |
Luca Cecchetti | €10,000 | - | Nap. | 24 | 1 |
| 13 | ![]() |
Roberto Rosini | €0 | -100.00% | Obr. | 33 | 1 |
| 14 | ![]() |
Nicolas Lombardi | €0 | -100.00% | Pom. | 29 | 1 |
| 15 | ![]() |
Nicola Gai | €0 | -100.00% | Pom. | 37 | 1 |
| 16 | ![]() |
Alex Gasperoni | €0 | -100.00% | Pom. | 40 | 1 |
Kto jest zawodnikiem o najwyższej wartości rynkowej w Super Cup?
Obecnie zawodnikiem z najwyższą wartością rynkową w Super Cup jest Imre Badalassi z wartością rynkową €125k. Wartość rynkowa Imre Badalassi uległa zmianie o -16.67% od zeszłego roku. Graczem z 2. najwyższą wartością rynkową jest Lorenzo Dormi z wartością rynkową €100k. Jest to 25% mniej niż Imre Badalassi. Graczem z trzecią najwyższą wartością rynkową w Super Cup jest Manuel Battistini z wartością €100k. Jest to wartość 25% niższa niż wartość zawodnika z najwyższą wartością w Super Cup. Czwarte i piąte miejsce zajmują Alessandro Golinucci i Mattia Migani z wartością odpowiednio €100k i €75k.
Wartości rynkowe według drużyn dla Super Cup (wartości całkowite i średnie)
* Ta tabela zawiera dane tylko dla znanych wartości rynkowych
| # | Drużyna | Całkowita wartość | Średnia wartość | Zawodnicy | PNM | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Tre Penne | €470,000 | €36,154 | 13 | 0.00 |
| 2 | ![]() |
Virtus | €250,000 | €83,333 | 3 | 3.00 |
Najbardziej wartościowi zawodnicy dla każdej drużyny
| # | Drużyna | Najbardziej wartościowy zawodnik | Wartość | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Tre Penne | Imre Badalassi | €125k |
| 2 | ![]() |
Virtus | Manuel Battistini | €100k |
Która drużyna ma najbardziej wartościowy zespół w Super Cup?
Drużyną z najwyższą łączną wartością składu w Super Cup jest Tre Penne z €470,000. Zawodnicy Tre Penne (którzy wystąpili co najmniej raz w tym sezonie) mają średnią wartość rynkową €36,154. Drużyną z 2. najwyższą wartością rynkową jest Virtus z wartością drużyny €250,000. Drużyną o najniższej wartości rynkowej jest Virtus z łączną wartością €250,000.
Wartość rynkowa napastników (napastników i skrzydłowych) dla Super Cup
* Ta tabela zawiera dane tylko dla znanych wartości rynkowych
| # | Zmiana | Wartość | Zmiana | Gole | Asysty | G+A | razy | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Imre Badalassi | €125,000 | -16.67% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2 | ![]() |
Luca Ceccaroli | €50,000 | +100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | ![]() |
Riccardo Pieri | €25,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | ![]() |
Luca Cecchetti | €10,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
Wartość rynkowa pomocników dla Super Cup
* Ta tabela zawiera dane tylko dla znanych wartości rynkowych
| # | Zawodnik | Wartość | Zmiana | Gole | Asysty | G+A | razy | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Lorenzo Dormi | €100,000 | +33.33% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2 | ![]() |
Alessandro Golinucci | €100,000 | - | 1 | 0 | 1 | 1 |
| 3 | ![]() |
Marcello Scarponi | €50,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | ![]() |
Fabio Giovagnoli | €10,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 5 | ![]() |
Nicolas Lombardi | €0 | -100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | ![]() |
Nicola Gai | €0 | -100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 7 | ![]() |
Alex Gasperoni | €0 | -100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
Kto jest najbardziej wartościowym środkowym obrońcą w Super Cup?
Pomocnicy z najwyższą wartością rynkową w Super Cup to: Lorenzo Dormi (€100k), Alessandro Golinucci (€100k) i Marcello Scarponi (€50k). Lorenzo Dormi asystował do tej pory przy 0 goli w sezonie 2026/27. Alessandro Golinucci i Marcello Scarponi mają odpowiednio 0 i 0.
Wartość rynkowa obrońców dla Super Cup
* Ta tabela zawiera dane tylko dla znanych wartości rynkowych
| # | Zawodnik | Wartość | Zmiana | Gole | Asysty | Stracone | razy | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Manuel Battistini | €100,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2 | ![]() |
Michele Rinaldi | €50,000 | -33.33% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | ![]() |
Paolo Vandi | €25,000 | - | 0 | 0 | 2 | 1 |
| 4 | ![]() |
Roberto Rosini | €0 | -100.00% | 0 | 0 | 2 | 1 |
Wartość rynkowa bramkarzy dla Super Cup
* Ta tabela zawiera dane tylko dla znanych wartości rynkowych
| # | Zawodnik | Wartość | Zmiana | Gole | Asysty | G+A | razy | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Manuel Battistini | €100,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2 | ![]() |
Michele Rinaldi | €50,000 | -33.33% | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | ![]() |
Paolo Vandi | €25,000 | - | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | ![]() |
Roberto Rosini | €0 | -100.00% | 0 | 0 | 0 | 1 |
Zawodnicy z największym wzrostem wartości rynkowej dla Super Cup
* Ta tabela zawiera dane tylko dla znanych wartości rynkowych
| # | Zawodnik | Wartość | Zmiana | Pozycja | razy | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() |
Luca Ceccaroli | €50,000 | +100.00% | Nap. | 1 |
| 2 | ![]() |
Lorenzo Dormi | €100,000 | +33.33% | Pom. | 1 |
| 3 | ![]() |
Mattia Migani | €75,000 | - | Bram. | 1 |
| 4 | ![]() |
Paolo Vandi | €25,000 | - | Obr. | 1 |
| 5 | ![]() |
Fabio Giovagnoli | €10,000 | - | Pom. | 1 |
| 6 | ![]() |
Riccardo Pieri | €25,000 | - | Nap. | 1 |
| 7 | ![]() |
Luca Cecchetti | €10,000 | - | Nap. | 1 |
| 8 | ![]() |
Marcello Scarponi | €50,000 | - | Pom. | 1 |
| 9 | ![]() |
Manuel Battistini | €100,000 | - | Obr. | 1 |
| 10 | ![]() |
Alessandro Golinucci | €100,000 | - | Pom. | 1 |
| 11 | ![]() |
Imre Badalassi | €125,000 | -16.67% | Nap. | 1 |
| 12 | ![]() |
Michele Rinaldi | €50,000 | -33.33% | Obr. | 1 |
| 13 | ![]() |
Roberto Rosini | €0 | -100.00% | Obr. | 1 |
| 14 | ![]() |
Nicolas Lombardi | €0 | -100.00% | Pom. | 1 |
| 15 | ![]() |
Nicola Gai | €0 | -100.00% | Pom. | 1 |
| 16 | ![]() |
Alex Gasperoni | €0 | -100.00% | Pom. | 1 |
Wartość rynkowa - San Marino
- Dywizja 1
- Puchar

