Tabela 1 Połowy - Liga I

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
W - D - L
Prowadzenie - Remis - Przegrywanie w 1 Połowie
ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Ostatnie 5PNM
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
0.5+
Powyżej 0.5 (0.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 0.5 (tj. 1, 2 lub 3 gole)
1.5+
Powyżej 1.5 (1.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
2.5+
Powyżej 2.5 (2.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.
1FC Dinamo 1948 BucurestiFC Dinamo 1948 Bucuresti
FC Dinamo 1948 Bucuresti

FC Dinamo 1948 Bucuresti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 1 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
2.00
Dom
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
  • D
1.25
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 100% 25%
Śr. 2.71 4.33 1.50
Zdobyto 2.00 3.67 0.75
Stracone 0.71 0.67 0.75
BTTS 57% 67% 50%
CK 29% 33% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

74-1-252+313
  • W
  • W
  • D
  • W
  • L
1.86
71%0%43%86%14%0%1
2ACS Petrolul 52 PloiestiACS Petrolul 52 Ploiesti
ACS Petrolul 52 Ploiesti

ACS Petrolul 52 Ploiesti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 3 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.71
Dom
  • W
  • W
  • L
2.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • W
1.50
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 67% 50%
Śr. 2.43 1.33 3.25
Zdobyto 1.00 0.67 1.25
Stracone 1.43 0.67 2.00
BTTS 29% 0% 50%
CK 29% 67% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

73-2-255011
  • L
  • W
  • D
  • D
  • W
1.57
43%29%43%86%43%14%1.43
3CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
CS Universitatea Craiova

CS Universitatea Craiova

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 4 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • D
  • W
  • D
1.57
Dom
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 75% 0%
Śr. 3.29 3.25 3.33
Zdobyto 2.00 2.75 1.00
Stracone 1.29 0.50 2.33
BTTS 57% 25% 100%
CK 29% 50% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

73-2-243+111
  • W
  • L
  • D
  • W
  • W
1.57
71%0%57%71%29%0%1
4FC Corvinul HunedoaraFC Corvinul Hunedoara
FC Corvinul Hunedoara

FC Corvinul Hunedoara

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 6 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.43
Dom
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 50% 0%
Śr. 1.71 2.50 0.67
Zdobyto 1.14 2.00 0.00
Stracone 0.57 0.50 0.67
BTTS 29% 50% 0%
CK 57% 50% 67%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

72-5-031+211
  • D
  • D
  • W
  • D
  • W
1.57
86%14%57%43%14%0%0.57
5FC Arges PitestiFC Arges Pitesti
FC Arges Pitesti

FC Arges Pitesti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 10 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.43
Dom
  • W
  • W
  • D
  • L
1.75
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 1.29 1.25 1.33
Zdobyto 0.57 0.75 0.33
Stracone 0.71 0.50 1.00
BTTS 14% 25% 0%
CK 43% 50% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

72-4-133010
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.43
71%14%57%57%29%0%0.86
6SSC Farul ConstantaSSC Farul Constanta
SSC Farul Constanta

SSC Farul Constanta

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 7 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.43
Dom
  • W
  • W
  • D
2.33
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • D
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 67% 0%
Śr. 2.57 2.33 2.75
Zdobyto 1.43 1.67 1.25
Stracone 1.14 0.67 1.50
BTTS 71% 33% 100%
CK 29% 67% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

72-4-163+310
  • W
  • W
  • D
  • D
  • D
1.43
57%29%57%57%43%14%1.29
7FC Rapid BucurestiFC Rapid Bucuresti
FC Rapid Bucuresti

FC Rapid Bucuresti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 2 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.71
Dom
  • W
  • W
  • L
  • D
1.75
Wyjazd
  • D
  • D
  • W
1.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 1.71 2.00 1.33
Zdobyto 1.14 1.25 1.00
Stracone 0.57 0.75 0.33
BTTS 43% 50% 33%
CK 43% 25% 67%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

72-4-141+310
  • W
  • D
  • D
  • D
  • L
1.43
86%0%71%43%14%14%0.71
8SC Fotbal Club FCSB SASC Fotbal Club FCSB SA
SC Fotbal Club FCSB SA

SC Fotbal Club FCSB SA

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 5 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • W
  • L
  • L
1.57
Dom
  • W
  • D
  • W
  • L
1.75
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
1.33
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 2.57 3.75 1.00
Zdobyto 1.43 2.00 0.67
Stracone 1.14 1.75 0.33
BTTS 43% 75% 0%
CK 43% 25% 67%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

72-3-254+19
  • L
  • D
  • D
  • D
  • L
1.29
57%14%57%71%57%0%1.29
9Sepsi OSK Sfantu GheorgheSepsi OSK Sfantu Gheorghe
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 8 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • D
  • D
  • W
1.43
Dom
  • W
  • D
  • D
1.67
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • W
1.25
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 33% 25%
Śr. 1.00 1.00 1.00
Zdobyto 0.57 0.67 0.50
Stracone 0.43 0.33 0.50
BTTS 29% 33% 25%
CK 57% 67% 50%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

71-6-021+19
  • D
  • D
  • D
  • D
  • D
1.29
86%14%71%29%14%0%0.43
10AFC BotosaniAFC Botosani
AFC Botosani

AFC Botosani

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 13 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • W
  • D
1.00
Dom
  • D
  • D
  • W
1.67
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • D
0.50
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 33% 0%
Śr. 2.14 1.00 3.00
Zdobyto 1.00 0.67 1.25
Stracone 1.14 0.33 1.75
BTTS 57% 33% 75%
CK 43% 67% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

71-5-13308
  • W
  • D
  • D
  • D
  • D
1.14
57%29%57%57%29%0%0.86
11FC Otelul GalatiFC Otelul Galati
FC Otelul Galati

FC Otelul Galati

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 9 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • D
  • W
  • D
1.43
Dom
  • W
  • D
  • D
  • W
2.00
Wyjazd
  • D
  • L
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 50% 0%
Śr. 2.43 2.00 3.00
Zdobyto 1.29 1.25 1.33
Stracone 1.14 0.75 1.67
BTTS 71% 75% 67%
CK 14% 25% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

72-2-34408
  • L
  • L
  • D
  • D
  • L
1.14
57%14%57%71%29%14%1.14
12SCS CFR 1907 ClujSCS CFR 1907 Cluj
SCS CFR 1907 Cluj

SCS CFR 1907 Cluj

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 11 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.50
Dom
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 100% 25%
Śr. 3.50 3.00 3.75
Zdobyto 1.83 3.00 1.25
Stracone 1.67 0.00 2.50
BTTS 50% 0% 75%
CK 33% 100% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

62-1-356-17
  • W
  • L
  • L
  • D
  • W
1.17
33%17%67%83%50%50%1.83
13AFC UTA AradAFC UTA Arad
AFC UTA Arad

AFC UTA Arad

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 14 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • D
  • W
0.86
Dom
  • D
  • D
  • D
1.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 0% 25%
Śr. 2.29 1.33 3.00
Zdobyto 0.86 0.67 1.00
Stracone 1.43 0.67 2.00
BTTS 43% 33% 50%
CK 29% 67% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

71-4-213-27
  • D
  • D
  • L
  • D
  • W
1.00
71%0%86%43%14%0%0.57
14FC VoluntariFC Voluntari
FC Voluntari

FC Voluntari

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 15 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
0.71
Dom
  • D
  • W
  • L
  • D
1.25
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 25% 0%
Śr. 3.57 3.00 4.33
Zdobyto 1.00 1.50 0.33
Stracone 2.57 1.50 4.00
BTTS 57% 75% 33%
CK 14% 25% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

71-3-348-46
  • D
  • L
  • D
  • L
  • W
0.86
14%43%57%86%57%29%1.71
15FC Universitatea ClujFC Universitatea Cluj
FC Universitatea Cluj

FC Universitatea Cluj

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 12 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Dom
  • W
  • W
  • W
  • L
2.25
Wyjazd
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 75% 0%
Śr. 3.00 3.50 2.00
Zdobyto 1.50 2.00 0.50
Stracone 1.50 1.50 1.50
BTTS 83% 100% 50%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

62-0-435-26
  • L
  • L
  • W
  • L
  • L
1.00
33%17%50%100%17%17%1.33
16AFK Csikszereda Miercurea CiucAFK Csikszereda Miercurea Ciuc
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 16 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.14
Dom
  • L
  • D
  • L
0.33
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 0% 0% 0%
Śr. 2.43 2.33 2.50
Zdobyto 0.57 0.67 0.50
Stracone 1.86 1.67 2.00
BTTS 29% 33% 25%
CK 14% 33% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

70-4-327-54
  • D
  • L
  • D
  • D
  • L
0.57
57%29%71%43%43%29%1.29

* Wszystkie statystyki w tej tabeli pochodzą z wyników pierwszej połowy.

Dom / Tabela 1 Połowy (Liga I)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
W - D - L (1 Poł.)
Prowadzenie - Remis - Przegrywanie w 1 Połowie
ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Ostatnie 5 (1 Poł.)PNM (1 Poł.)
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
0.5+
Powyżej 0.5 (0.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 0.5 (tj. 1, 2 lub 3 gole)
1.5+
Powyżej 1.5 (1.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
2.5+
Powyżej 2.5 (2.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.
1FC Dinamo 1948 BucurestiFC Dinamo 1948 Bucuresti
FC Dinamo 1948 Bucuresti

FC Dinamo 1948 Bucuresti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 1 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
2.00
Dom
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
  • D
1.25
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 100% 25%
Śr. 2.71 4.33 1.50
Zdobyto 2.00 3.67 0.75
Stracone 0.71 0.67 0.75
BTTS 57% 67% 50%
CK 29% 33% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

33-0-040+49
  • W
    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

    Liga I

    25.7 18:30

    5 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

  • W
    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

    Liga I

    08.8 19:30

    4 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Voluntari

    FC Voluntari

  • W
    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

    Liga I

    22.8 19:30

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

3.00
100%0%0%100%33%0%1.33
2FC Corvinul HunedoaraFC Corvinul Hunedoara
FC Corvinul Hunedoara

FC Corvinul Hunedoara

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 6 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.43
Dom
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 50% 0%
Śr. 1.71 2.50 0.67
Zdobyto 1.14 2.00 0.00
Stracone 0.57 0.50 0.67
BTTS 29% 50% 0%
CK 57% 50% 67%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

42-2-031+28
  • W
    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

    Liga I

    20.7 16:30

    3 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

  • D
    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

    Liga I

    02.8 16:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

  • W
    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

    Liga I

    16.8 19:30

    3 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

  • D
    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

    Liga I

    29.8 19:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

2.00
75%25%25%75%25%0%1
3ACS Petrolul 52 PloiestiACS Petrolul 52 Ploiesti
ACS Petrolul 52 Ploiesti

ACS Petrolul 52 Ploiesti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 3 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.71
Dom
  • W
  • W
  • L
2.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • W
1.50
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 67% 50%
Śr. 2.43 1.33 3.25
Zdobyto 1.00 0.67 1.25
Stracone 1.43 0.67 2.00
BTTS 29% 0% 50%
CK 29% 67% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

32-1-020+27
  • W
    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

    Liga I

    19.7 17:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

  • W
    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

    Liga I

    09.8 16:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

  • L
    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

    Liga I

    21.8 18:30

    0 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

2.33
100%0%33%67%0%0%0.67
4CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
CS Universitatea Craiova

CS Universitatea Craiova

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 4 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • D
  • W
  • D
1.57
Dom
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 75% 0%
Śr. 3.29 3.25 3.33
Zdobyto 2.00 2.75 1.00
Stracone 1.29 0.50 2.33
BTTS 57% 25% 100%
CK 29% 50% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

42-1-131+27
  • W
    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

    Liga I

    18.7 19:15

    4 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

  • W
    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

    Liga I

    01.8 19:30

    4 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

  • L
    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

    Liga I

    09.8 19:30

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

  • W
    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

    Liga I

    23.8 16:30

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Voluntari

    FC Voluntari

1.75
75%0%50%75%25%0%1
5FC Arges PitestiFC Arges Pitesti
FC Arges Pitesti

FC Arges Pitesti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 10 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.43
Dom
  • W
  • W
  • D
  • L
1.75
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 1.29 1.25 1.33
Zdobyto 0.57 0.75 0.33
Stracone 0.71 0.50 1.00
BTTS 14% 25% 0%
CK 43% 50% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-3-021+16
  • W
    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

    Liga I

    24.7 19:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

  • W
    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

    Liga I

    31.7 16:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

  • D
    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

    Liga I

    14.8 19:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

  • L
    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

    Liga I

    29.8 16:30

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

1.50
75%25%50%50%25%0%0.75
6FC VoluntariFC Voluntari
FC Voluntari

FC Voluntari

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 15 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
0.71
Dom
  • D
  • W
  • L
  • D
1.25
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 25% 0%
Śr. 3.57 3.00 4.33
Zdobyto 1.00 1.50 0.33
Stracone 2.57 1.50 4.00
BTTS 57% 75% 33%
CK 14% 25% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-3-043+16
  • D
    FC Voluntari

    FC Voluntari

    Liga I

    17.7 16:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    AFC Botoşani

    AFC Botosani

  • W
    FC Voluntari

    FC Voluntari

    Liga I

    01.8 16:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

  • L
    FC Voluntari

    FC Voluntari

    Liga I

    14.8 16:30

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

  • D
    FC Voluntari

    FC Voluntari

    Liga I

    28.8 16:00

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

1.50
25%75%25%75%75%25%1.75
7FC Universitatea ClujFC Universitatea Cluj
FC Universitatea Cluj

FC Universitatea Cluj

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 12 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Dom
  • W
  • W
  • W
  • L
2.25
Wyjazd
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 75% 0%
Śr. 3.00 3.50 2.00
Zdobyto 1.50 2.00 0.50
Stracone 1.50 1.50 1.50
BTTS 83% 100% 50%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

42-0-23306
  • W
    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

    Liga I

    19.7 15:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

  • W
    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

    Liga I

    03.8 16:30

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    AFC Botoşani

    AFC Botosani

  • W
    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

    Liga I

    17.8 16:30

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

  • L
    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

    Liga I

    28.8 19:00

    2 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

1.50
50%25%25%100%25%25%1.5
8SSC Farul ConstantaSSC Farul Constanta
SSC Farul Constanta

SSC Farul Constanta

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 7 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.43
Dom
  • W
  • W
  • D
2.33
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • D
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 67% 0%
Śr. 2.57 2.33 2.75
Zdobyto 1.43 1.67 1.25
Stracone 1.14 0.67 1.50
BTTS 71% 33% 100%
CK 29% 67% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

31-2-031+25
  • W
    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

    Liga I

    25.7 15:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

  • W
    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

    Liga I

    08.8 16:30

    3 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 1 )

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

  • D
    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

    Liga I

    30.8 14:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFC Botoşani

    AFC Botosani

1.67
67%33%67%33%33%33%1.33
9FC Rapid BucurestiFC Rapid Bucuresti
FC Rapid Bucuresti

FC Rapid Bucuresti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 2 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.71
Dom
  • W
  • W
  • L
  • D
1.75
Wyjazd
  • D
  • D
  • W
1.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 1.71 2.00 1.33
Zdobyto 1.14 1.25 1.00
Stracone 0.57 0.75 0.33
BTTS 43% 50% 33%
CK 43% 25% 67%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-2-131+25
  • W
    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

    Liga I

    20.7 19:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

  • W
    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

    Liga I

    02.8 19:30

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 0 )

    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

  • L
    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

    Liga I

    15.8 19:30

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

  • D
    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

    Liga I

    31.8 18:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

1.25
75%0%75%50%25%25%1
10Sepsi OSK Sfantu GheorgheSepsi OSK Sfantu Gheorghe
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 8 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • D
  • D
  • W
1.43
Dom
  • W
  • D
  • D
1.67
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • W
1.25
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 33% 25%
Śr. 1.00 1.00 1.00
Zdobyto 0.57 0.67 0.50
Stracone 0.43 0.33 0.50
BTTS 29% 33% 25%
CK 57% 67% 50%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

31-2-010+15
  • W
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

    Liga I

    26.7 15:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

  • D
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

    Liga I

    10.8 19:30

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

  • D
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

    Liga I

    23.8 14:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

1.67
100%0%67%33%0%0%0.33
11FC Otelul GalatiFC Otelul Galati
FC Otelul Galati

FC Otelul Galati

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 9 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • D
  • W
  • D
1.43
Dom
  • W
  • D
  • D
  • W
2.00
Wyjazd
  • D
  • L
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 50% 0%
Śr. 2.43 2.00 3.00
Zdobyto 1.29 1.25 1.33
Stracone 1.14 0.75 1.67
BTTS 71% 75% 67%
CK 14% 25% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-2-11105
  • W
    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

    Liga I

    18.7 16:30

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

  • D
    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

    Liga I

    31.7 19:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

  • D
    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

    Liga I

    16.8 16:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

  • W
    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

    Liga I

    24.8 19:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

1.25
75%0%75%50%0%0%0.5
12SC Fotbal Club FCSB SASC Fotbal Club FCSB SA
SC Fotbal Club FCSB SA

SC Fotbal Club FCSB SA

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 5 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • W
  • L
  • L
1.57
Dom
  • W
  • D
  • W
  • L
1.75
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
1.33
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 2.57 3.75 1.00
Zdobyto 1.43 2.00 0.67
Stracone 1.14 1.75 0.33
BTTS 43% 75% 0%
CK 43% 25% 67%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-1-234-14
  • W
    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

    Liga I

    17.7 19:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

  • D
    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

    Liga I

    03.8 19:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

  • W
    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

    Liga I

    17.8 19:30

    3 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    AFC Botoşani

    AFC Botosani

  • L
    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

    Liga I

    30.8 19:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

1.00
25%25%50%100%75%0%1.75
13SCS CFR 1907 ClujSCS CFR 1907 Cluj
SCS CFR 1907 Cluj

SCS CFR 1907 Cluj

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 11 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.50
Dom
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 100% 25%
Śr. 3.50 3.00 3.75
Zdobyto 1.83 3.00 1.25
Stracone 1.67 0.00 2.50
BTTS 50% 0% 75%
CK 33% 100% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

21-1-030+34
  • W
    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

    Liga I

    27.7 16:30

    5 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 0 )

    FC Voluntari

    FC Voluntari

  • W
    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

    Liga I

    23.8 19:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

2.00
100%0%50%50%50%50%1.5
14AFC BotosaniAFC Botosani
AFC Botosani

AFC Botosani

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 13 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • W
  • D
1.00
Dom
  • D
  • D
  • W
1.67
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • D
0.50
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 33% 0%
Śr. 2.14 1.00 3.00
Zdobyto 1.00 0.67 1.25
Stracone 1.14 0.33 1.75
BTTS 57% 33% 75%
CK 43% 67% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

30-2-101-12
  • D
    AFC Botoşani

    AFC Botosani

    Liga I

    27.7 19:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

  • D
    AFC Botoşani

    AFC Botosani

    Liga I

    10.8 16:30

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

  • W
    AFC Botoşani

    AFC Botosani

    Liga I

    24.8 16:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

0.67
67%0%100%33%0%0%0.33
15AFC UTA AradAFC UTA Arad
AFC UTA Arad

AFC UTA Arad

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 14 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • D
  • W
0.86
Dom
  • D
  • D
  • D
1.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 0% 25%
Śr. 2.29 1.33 3.00
Zdobyto 0.86 0.67 1.00
Stracone 1.43 0.67 2.00
BTTS 43% 33% 50%
CK 29% 67% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

30-2-102-22
  • D
    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

    Liga I

    24.7 16:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

  • D
    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

    Liga I

    07.8 19:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

  • D
    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

    Liga I

    22.8 16:30

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

0.67
67%0%100%33%33%0%0.67
16AFK Csikszereda Miercurea CiucAFK Csikszereda Miercurea Ciuc
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 16 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.14
Dom
  • L
  • D
  • L
0.33
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 0% 0% 0%
Śr. 2.43 2.33 2.50
Zdobyto 0.57 0.67 0.50
Stracone 1.86 1.67 2.00
BTTS 29% 33% 25%
CK 14% 33% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

30-1-214-31
  • L
    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    Liga I

    26.7 18:30

    0 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

  • D
    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    Liga I

    15.8 16:30

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

  • L
    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    Liga I

    29.8 14:00

    2 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

0.33
33%33%67%67%67%33%1.67

Wyjazd / Tabela 1 Połowy (Liga I)

# DrużynaMecze
Rozegrane Mecze
W - D - L (1 Poł.)
Prowadzenie - Remis - Przegrywanie w 1 Połowie
ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Ostatnie 5 (1 Poł.)PNM (1 Poł.)
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
BTTS
Obie drużyny strzelą (BTTS).
Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej.
* Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS.
Brak Zdobytych Pkt
Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt).
Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki.
0.5+
Powyżej 0.5 (0.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 0.5 (tj. 1, 2 lub 3 gole)
1.5+
Powyżej 1.5 (1.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 1.5 (tj. 2, 3 lub 4 gole)
2.5+
Powyżej 2.5 (2.5+).
Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli)
Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.
1AFC BotosaniAFC Botosani
AFC Botosani

AFC Botosani

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 13 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • W
  • D
1.00
Dom
  • D
  • D
  • W
1.67
Wyjazd
  • D
  • L
  • L
  • D
0.50
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 33% 0%
Śr. 2.14 1.00 3.00
Zdobyto 1.00 0.67 1.25
Stracone 1.14 0.33 1.75
BTTS 57% 33% 75%
CK 43% 67% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-3-032+16
  • D
    FC Voluntari

    FC Voluntari

    Liga I

    17.7 16:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    AFC Botoşani

    AFC Botosani

  • L
    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

    Liga I

    03.8 16:30

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    AFC Botoşani

    AFC Botosani

  • L
    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

    Liga I

    17.8 19:30

    3 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    AFC Botoşani

    AFC Botosani

  • D
    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

    Liga I

    30.8 14:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFC Botoşani

    AFC Botosani

1.50
50%50%25%75%50%0%1.25
2SSC Farul ConstantaSSC Farul Constanta
SSC Farul Constanta

SSC Farul Constanta

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 7 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • D
  • D
  • D
1.43
Dom
  • W
  • W
  • D
2.33
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • D
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 67% 0%
Śr. 2.57 2.33 2.75
Zdobyto 1.43 1.67 1.25
Stracone 1.14 0.67 1.50
BTTS 71% 33% 100%
CK 29% 67% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-2-132+15
  • L
    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

    Liga I

    19.7 15:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

  • D
    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

    Liga I

    03.8 19:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

  • D
    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

    Liga I

    14.8 19:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

  • D
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

    Liga I

    23.8 14:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

1.25
50%25%50%75%50%0%1.25
3FC Rapid BucurestiFC Rapid Bucuresti
FC Rapid Bucuresti

FC Rapid Bucuresti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 2 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • D
  • L
  • W
  • D
1.71
Dom
  • W
  • W
  • L
  • D
1.75
Wyjazd
  • D
  • D
  • W
1.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 1.71 2.00 1.33
Zdobyto 1.14 1.25 1.00
Stracone 0.57 0.75 0.33
BTTS 43% 50% 33%
CK 43% 25% 67%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

31-2-010+15
  • D
    AFC Botoşani

    AFC Botosani

    Liga I

    27.7 19:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

  • D
    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

    Liga I

    07.8 19:00

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

  • W
    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

    Liga I

    21.8 18:30

    0 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

1.67
100%0%67%33%0%0%0.33
4SC Fotbal Club FCSB SASC Fotbal Club FCSB SA
SC Fotbal Club FCSB SA

SC Fotbal Club FCSB SA

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 5 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • W
  • L
  • L
1.57
Dom
  • W
  • D
  • W
  • L
1.75
Wyjazd
  • W
  • D
  • L
1.33
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 2.57 3.75 1.00
Zdobyto 1.43 2.00 0.67
Stracone 1.14 1.75 0.33
BTTS 43% 75% 0%
CK 43% 25% 67%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

31-2-020+25
  • W
    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    Liga I

    26.7 18:30

    0 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

  • D
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

    Liga I

    10.8 19:30

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

  • L
    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

    Liga I

    23.8 19:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

1.67
100%0%67%33%33%0%0.67
5AFC UTA AradAFC UTA Arad
AFC UTA Arad

AFC UTA Arad

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 14 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • D
  • L
  • D
  • W
0.86
Dom
  • D
  • D
  • D
1.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 0% 25%
Śr. 2.29 1.33 3.00
Zdobyto 0.86 0.67 1.00
Stracone 1.43 0.67 2.00
BTTS 43% 33% 50%
CK 29% 67% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-2-11105
  • L
    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

    Liga I

    18.7 19:15

    4 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

  • L
    FC Voluntari

    FC Voluntari

    Liga I

    01.8 16:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

  • L
    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

    Liga I

    17.8 16:30

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

  • W
    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

    Liga I

    30.8 19:00

    1 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

1.25
75%0%75%50%0%0%0.5
6FC Dinamo 1948 BucurestiFC Dinamo 1948 Bucuresti
FC Dinamo 1948 Bucuresti

FC Dinamo 1948 Bucuresti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 1 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • W
  • W
  • W
  • D
2.00
Dom
  • W
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • L
  • D
  • W
  • D
1.25
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 100% 25%
Śr. 2.71 4.33 1.50
Zdobyto 2.00 3.67 0.75
Stracone 0.71 0.67 0.75
BTTS 57% 67% 50%
CK 29% 33% 25%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-1-212-14
  • L
    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

    Liga I

    19.7 17:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

  • D
    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

    Liga I

    31.7 19:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

  • W
    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

    Liga I

    15.8 19:30

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

  • D
    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

    Liga I

    29.8 19:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

1.00
50%0%75%75%0%0%0.75
7ACS Petrolul 52 PloiestiACS Petrolul 52 Ploiesti
ACS Petrolul 52 Ploiesti

ACS Petrolul 52 Ploiesti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 3 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • L
  • W
1.71
Dom
  • W
  • W
  • L
2.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • W
  • W
1.50
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 57% 67% 50%
Śr. 2.43 1.33 3.25
Zdobyto 1.00 0.67 1.25
Stracone 1.43 0.67 2.00
BTTS 29% 0% 50%
CK 29% 67% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-1-235-24
  • L
    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

    Liga I

    24.7 19:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

  • L
    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

    Liga I

    01.8 19:30

    4 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

  • W
    FC Voluntari

    FC Voluntari

    Liga I

    14.8 16:30

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

  • W
    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

    Liga I

    28.8 19:00

    2 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

1.00
0%50%50%100%75%25%2
8CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova
CS Universitatea Craiova

CS Universitatea Craiova

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 4 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • D
  • W
  • D
1.57
Dom
  • W
  • W
  • L
  • W
2.25
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 75% 0%
Śr. 3.29 3.25 3.33
Zdobyto 2.00 2.75 1.00
Stracone 1.29 0.50 2.33
BTTS 57% 25% 100%
CK 29% 50% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

31-1-112-14
  • L
    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

    Liga I

    25.7 18:30

    5 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

  • D
    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

    Liga I

    16.8 16:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

  • D
    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

    Liga I

    31.8 18:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

1.33
67%0%67%67%33%0%1
9FC Arges PitestiFC Arges Pitesti
FC Arges Pitesti

FC Arges Pitesti

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 10 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • W
  • D
  • L
  • L
1.43
Dom
  • W
  • W
  • D
  • L
1.75
Wyjazd
  • L
  • W
  • L
1.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 43% 50% 33%
Śr. 1.29 1.25 1.33
Zdobyto 0.57 0.75 0.33
Stracone 0.71 0.50 1.00
BTTS 14% 25% 0%
CK 43% 50% 33%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

31-1-112-14
  • L
    SC Fotbal Club FCSB SA

    SC Fotbal Club FCSB SA

    Liga I

    17.7 19:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 0 )

    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

  • W
    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

    Liga I

    09.8 19:30

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

  • L
    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

    Liga I

    24.8 19:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

1.33
67%0%67%67%33%0%1
10Sepsi OSK Sfantu GheorgheSepsi OSK Sfantu Gheorghe
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 8 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • D
  • D
  • W
1.43
Dom
  • W
  • D
  • D
1.67
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
  • W
1.25
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 33% 25%
Śr. 1.00 1.00 1.00
Zdobyto 0.57 0.67 0.50
Stracone 0.43 0.33 0.50
BTTS 29% 33% 25%
CK 57% 67% 50%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

40-4-01104
  • L
    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

    Liga I

    20.7 19:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

  • D
    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

    Liga I

    02.8 16:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

  • D
    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    Liga I

    15.8 16:30

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

  • W
    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

    Liga I

    29.8 16:30

    0 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

1.00
75%25%75%25%25%0%0.5
11FC Corvinul HunedoaraFC Corvinul Hunedoara
FC Corvinul Hunedoara

FC Corvinul Hunedoara

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 6 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • D
  • W
  • D
  • D
1.43
Dom
  • W
  • D
  • W
  • D
2.00
Wyjazd
  • L
  • D
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 50% 0%
Śr. 1.71 2.50 0.67
Zdobyto 1.14 2.00 0.00
Stracone 0.57 0.50 0.67
BTTS 29% 50% 0%
CK 57% 50% 67%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

30-3-00003
  • L
    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

    Liga I

    25.7 15:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

  • D
    AFC Botoşani

    AFC Botosani

    Liga I

    10.8 16:30

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

  • D
    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

    Liga I

    22.8 16:30

    0 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

1.00
100%0%100%0%0%0%0
12FC Otelul GalatiFC Otelul Galati
FC Otelul Galati

FC Otelul Galati

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 9 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • D
  • L
  • D
  • W
  • D
1.43
Dom
  • W
  • D
  • D
  • W
2.00
Wyjazd
  • D
  • L
  • D
0.67
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 29% 50% 0%
Śr. 2.43 2.00 3.00
Zdobyto 1.29 1.25 1.33
Stracone 1.14 0.75 1.67
BTTS 71% 75% 67%
CK 14% 25% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

31-0-23303
  • D
    AFC UTA Arad

    AFC UTA Arad

    Liga I

    24.7 16:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 2 )

    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

  • L
    ACS Petrolul 52 Ploieşti

    ACS Petrolul 52 Ploiesti

    Liga I

    09.8 16:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

  • D
    FC Voluntari

    FC Voluntari

    Liga I

    28.8 16:00

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

1.00
33%33%33%100%67%33%2
13SCS CFR 1907 ClujSCS CFR 1907 Cluj
SCS CFR 1907 Cluj

SCS CFR 1907 Cluj

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 11 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • W
  • W
1.50
Dom
  • W
  • W
3.00
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • W
0.75
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 100% 25%
Śr. 3.50 3.00 3.75
Zdobyto 1.83 3.00 1.25
Stracone 1.67 0.00 2.50
BTTS 50% 0% 75%
CK 33% 100% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

41-0-326-43
  • L
    FC Oţelul Galaţi

    FC Otelul Galati

    Liga I

    18.7 16:30

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

  • L
    FC Rapid Bucureşti

    FC Rapid Bucuresti

    Liga I

    02.8 19:30

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 0 )

    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

  • L
    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

    Liga I

    16.8 19:30

    3 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

  • W
    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    Liga I

    29.8 14:00

    2 - 3

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 2 )

    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

0.75
0%25%75%100%50%50%2
14AFK Csikszereda Miercurea CiucAFK Csikszereda Miercurea Ciuc
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 16 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • L
  • D
  • L
  • L
0.14
Dom
  • L
  • D
  • L
0.33
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 0% 0% 0%
Śr. 2.43 2.33 2.50
Zdobyto 0.57 0.67 0.50
Stracone 1.86 1.67 2.00
BTTS 29% 33% 25%
CK 14% 33% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

40-3-113-23
  • L
    FC Corvinul Hunedoara

    FC Corvinul Hunedoara

    Liga I

    20.7 16:30

    3 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

  • L
    FC Argeș Pitești

    FC Arges Pitesti

    Liga I

    31.7 16:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

  • L
    SSC Farul Constanţa

    SSC Farul Constanta

    Liga I

    08.8 16:30

    3 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 1 )

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

  • L
    AFC Botoşani

    AFC Botosani

    Liga I

    24.8 16:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

    AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

0.75
75%25%75%25%25%25%1
15FC VoluntariFC Voluntari
FC Voluntari

FC Voluntari

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 15 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • W
  • L
  • L
  • L
  • D
0.71
Dom
  • D
  • W
  • L
  • D
1.25
Wyjazd
  • L
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 14% 25% 0%
Śr. 3.57 3.00 4.33
Zdobyto 1.00 1.50 0.33
Stracone 2.57 1.50 4.00
BTTS 57% 75% 33%
CK 14% 25% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

30-0-305-50
  • L
    SCS CFR 1907 Cluj

    SCS CFR 1907 Cluj

    Liga I

    27.7 16:30

    5 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 3 - 0 )

    FC Voluntari

    FC Voluntari

  • L
    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

    Liga I

    08.8 19:30

    4 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Voluntari

    FC Voluntari

  • L
    CS Universitatea Craiova

    CS Universitatea Craiova

    Liga I

    23.8 16:30

    3 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Voluntari

    FC Voluntari

0.00
0%0%100%100%33%33%1.67
16FC Universitatea ClujFC Universitatea Cluj
FC Universitatea Cluj

FC Universitatea Cluj

Liga I (Dyw. 1)

Pozycje ligowe 12 / 16

Rumunia

Forma Ostatnie 5 PNM
Ogólnie
  • L
  • W
  • W
  • L
  • L
1.50
Dom
  • W
  • W
  • W
  • L
2.25
Wyjazd
  • L
  • L
0.00
Statystyki Ogólnie Dom Wyjazd
% Zwyc. 50% 75% 0%
Śr. 3.00 3.50 2.00
Zdobyto 1.50 2.00 0.50
Stracone 1.50 1.50 1.50
BTTS 83% 100% 50%
CK 0% 0% 0%

Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5?
Dołącz do FootyStats Premium!

20-0-202-20
  • L
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

    Liga I

    26.7 15:30

    1 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

  • L
    FC Dinamo 1948 Bucureşti

    FC Dinamo 1948 Bucuresti

    Liga I

    22.8 19:30

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    FC Universitatea Cluj

    FC Universitatea Cluj

0.00
0%0%100%100%0%0%1
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!