
Elvis Chipezeze Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Elvis Chipezeze. Elvis Chipezeze rozegrał łącznie 161 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 0 asyst. Elvis Chipezeze rozegrał najwięcej meczów w Premier Soccer League z 161 w RPA. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Premier Soccer League
Premier Soccer League Statystyki dla Elvis Chipezeze
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 28 | Nie dotyczy | 96 |
| minuty | 2520 | 90 minut na mecz | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 28 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki bramkarzy
| Bramkarz | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały przyjęte | 97 | 3.46 | 95 |
| Obrony | 57 | 2.04 | 28 |
| Interwencje | 57 Obrony / 97 Strzały | 58.76% | 14 |
| Uderzenia | 6 | 0.21 | 27 |
Jako bramkarz, Elvis Chipezeze stracił 38 goli i zachował 6 czystych kont w 28 meczach w Premier Soccer League 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Elvis Chipezeze jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 66 minut. Statystycznie Elvis Chipezeze traci 1.36 bramek na 90 minut.
Obronione zostało 57 z 97 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Elvis Chipezeze wynosi 58.76%.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 38 | 1.36 | 12 |
| Minuty na straconą bramkę | 66 min | Nie dotyczy | 12 |
| Czyste konto | 6 | 21% | 19 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.04 | 6 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 11 |
| Pojedynki naziemne | 21 | 0.75 | 4 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 20 | 0.71 | 5 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 6 | 0.21 | 6 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 16 | 0.57 | 23 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 31 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 3 | 0.11 | 44 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 840 min / karta | Nie dotyczy | 79 |
| Kartki powyżej 0.5 | 3 | 11% | 59 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 6 |
| Faul przeciwko | 13 | 0.46 | 15 |
Elvis Chipezeze otrzymał 3 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 28 meczach do tej pory w sezonie Premier Soccer League 2025/2026. Popełnia 0.00 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 53 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 37 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 64 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 69 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 10 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 10 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Elvis Chipezeze jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Premier Soccer League 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 9 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 23 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 11 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 78 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 54 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 23 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Elvis Chipezeze nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie Premier Soccer League 2025/2026.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 57 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.89 | 0.03 | 3 |
| Podania | 610 | 21.79 | 17 |
| Udane podania | 352/ 610 | 12.57 | 10 |
| Współczynnik udanych podań | 57.70% | Nie dotyczy | 3 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.04 | 10 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 12 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 30 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 30 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Elvis Chipezeze nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Premier Soccer League.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 7 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 12 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 12 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.04 | 86 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 41 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Elvis Chipezeze nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Play-offs 1/2 Statystyki dla Elvis Chipezeze
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 4 | Nie dotyczy |
| minuty | 360 | 90 minut na mecz |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 0.5 |
| Minuty na straconą bramkę | 180 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 1 | 25% |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 |
| Udział przy golu | 0 | 0 |
| Gole u siebie | 0 | 0 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
WC Qualification Africa Statystyki dla Elvis Chipezeze
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki bramkarzy
| Bramkarz | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały przyjęte | 1 | 1.00 | 61 |
| Obrony | 0 | 0.00 | 0 |
| Interwencje | 0 Obrony / 1 Strzały | 0.00% | 0 |
| Uderzenia | 0 | 0.00 | 0 |
Jako bramkarz, Elvis Chipezeze stracił 38 goli i zachował 6 czystych kont w 1 meczach w Premier Soccer League 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Elvis Chipezeze jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 0 minut. Statystycznie Elvis Chipezeze traci 1.36 bramek na 90 minut.
Obronione zostało 0 z 1 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Elvis Chipezeze wynosi 0.00%.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 4 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 7 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 58 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 61 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 44 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 45 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 62 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 52 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 82 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 1 | 99 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 90 min / karta | Nie dotyczy | 39 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 100% | 99 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 61 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 51 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 62 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 46 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 71 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 77 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 51 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 51 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 70 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 77 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 96 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 86 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 77 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 66 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 27 |
| Podania | 0 | 0.00 | 42 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 70 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 73 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 92 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 92 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 68 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 72 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 72 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 85 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
International Friendlies Statystyki dla Elvis Chipezeze
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 1 | 100% |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 |
| Udział przy golu | 0 | 0 |
| Gole u siebie | 0 | 0 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Elvis Chipezeze to Bramkarz, który pojawił się w 28 meczach tego sezonu w Premier Soccer League, grając łącznie 2520 minut. Elvis Chipezeze traci średnio 1.36 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 21%. Oznacza to, że Elvis Chipezeze zachował czyste konto w 6 meczach spośród 28, w których grał.
Elvis Chipezeze zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 27 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Magesi FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.04
Stracone
0.04 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.71
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.5
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.5
Stracone
0.15 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.14
Stracone
0.23 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.79
Stracone
0.15 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.15
Stracone
0.08 Żółte Kartki