
William Sands Staty
2026
2025
2024
2022
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla William Sands. William Sands rozegrał łącznie 34 meczów, strzelił 2 goli i przeprowadził 0 asyst. William Sands rozegrał najwięcej meczów w MLS z 34 w USA. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w MLS
MLS Statystyki dla William Sands
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 11 | Nie dotyczy | 79 |
| minuty | 928 | 84 minut na mecz | 75 |
| Mecze rozpoczęte | 11 | Nie dotyczy | 90 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 2 | 0.19 | 71 |
| Udział przy golu | 2 | 0.19 | 57 |
| Gole u siebie | 1 | 0.17 | 66 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.23 | 78 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.10 | 0.11 | 53 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.10 | 0.11 | 54 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 464 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
William Sands zdobył 2 bramki w 11 meczach do tej pory w sezonie MLS 2026. 1 z 2 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez William Sands na 90 minut wynosi 0.19. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) William Sands w tym sezonie to 2. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.19 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.11. Daje to zawodnikowi William Sands wynik npxG na poziomie 1.10, co plasuje go w 54 z najlepszych graczy MLS.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 7 | 0.68 | 44 |
| Strzały celne | 2/ 7 | 0.19 | 39 |
| Strzały niecelne | 5/ 7 | 0.48 | 47 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 78 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 14.29% | Nie dotyczy | 71 |
| Celność strzału | 28.57% | Nie dotyczy | 43 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 7.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
William Sands oddał 7 strzałów w 11 meczach do tej pory w MLS 2026 sezonie. Spośród 7 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 5 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów William Sands wynosi 28.57%. Zdobywa on bramkę za każdym 7.00 strzałem, których oddaje 0.68 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 55 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.05 | 0.10 | 29 |
| Podania | 369 | 35.79 | 38 |
| Udane podania | 307/ 369 | 29.77 | 40 |
| Współczynnik udanych podań | 83.20% | Nie dotyczy | 46 |
| Kluczowe podania | 7 | 0.68 | 45 |
| Dośrodkowania | 16 | 1.55 | 67 |
| Udane dośrodkowania | 4/ 16 | 0.39 | 67 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 25.00% | Nie dotyczy | 65 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
William Sands nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie MLS.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 11 | 1.07 | 54 |
| Udane dryblingi | 6 | 0.58 | 62 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 54.55% | Nie dotyczy | 72 |
| Stracił posiadanie piłki | 4 | 0.39 | 63 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 52 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.19 | 56 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 464 min / karta | Nie dotyczy | 68 |
| Kartki powyżej 0.5 | 2 | 18% | 72 |
| Faule popełnione | 10 | 0.97 | 45 |
| Faul przeciwko | 19 | 1.84 | 86 |
William Sands otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 11 meczach do tej pory w sezonie MLS 2026. Popełnia 0.97 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 11 | 1.07 | 78 |
| Minuty na straconą bramkę | 84 min | Nie dotyczy | 78 |
| Czyste konto | 3 | 27% | 65 |
| Przechwytywanie piłki | 18 | 1.75 | 66 |
| Przejęcia | 11 | 1.07 | 66 |
| Pojedynki naziemne | 103 | 9.99 | 75 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 63 | 6.11 | 92 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 20 | 1.94 | 87 |
| Dribbled Past | 1 | 0.10 | 90 |
| Wybicia | 38 | 3.69 | 80 |
| Zablokowane strzały | 3 | 0.29 | 61 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
William Sands nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
William Sands to Pomocnik, który pojawił się w 11 meczach tego sezonu w MLS, grając łącznie 928 minut. William Sands ma średnią 0 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
William Sands zdobył jak dotąd 2 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 5 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu New England Revolution.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 464 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.37 Żółte Kartki
Sezon 2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
1.3 Żółte Kartki