Quinton Elliot Staty
2026
2025
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Quinton Elliot. Quinton Elliot rozegrał łącznie 49 meczów, strzelił 3 goli i przeprowadził 1 asyst. Quinton Elliot rozegrał najwięcej meczów w MLS Next Pro z 49 w USA. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w USL Championship
USL Championship Statystyki dla Quinton Elliot
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 10 | Nie dotyczy | 11 |
| minuty | 468 | 47 minut na mecz | 9 |
| Mecze rozpoczęte | 5 | Nie dotyczy | 12 |
| Mecze jako zastępca | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 46 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 28 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 59 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 62 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.09 | 0.02 | 22 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.09 | 0.02 | 22 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Quinton Elliot jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie USL Championship 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 2 | 0.38 | 24 |
| Strzały celne | 0/ 2 | 0.00 | 20 |
| Strzały niecelne | 2/ 2 | 0.38 | 36 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 74 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 46 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 20 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Quinton Elliot oddał 2 strzałów w 10 meczach do tej pory w USL Championship 2026 sezonie. Spośród 2 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Quinton Elliot wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.38 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 47 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.47 | 0.09 | 32 |
| Podania | 167 | 32.12 | 45 |
| Udane podania | 137/ 167 | 26.35 | 49 |
| Współczynnik udanych podań | 82.04% | Nie dotyczy | 63 |
| Kluczowe podania | 4 | 0.77 | 51 |
| Dośrodkowania | 9 | 1.73 | 63 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 9 | 0.19 | 47 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 11.11% | Nie dotyczy | 31 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Quinton Elliot nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie USL Championship.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 23 | 4.42 | 99 |
| Udane dryblingi | 17 | 3.27 | 99 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 73.91% | Nie dotyczy | 89 |
| Stracił posiadanie piłki | 3 | 0.58 | 41 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 49 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 4 | 0.77 | 99 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 117 min / karta | Nie dotyczy | 18 |
| Kartki powyżej 0.5 | 4 | 40% | 98 |
| Faule popełnione | 9 | 1.73 | 79 |
| Faul przeciwko | 4 | 0.77 | 36 |
Quinton Elliot otrzymał 4 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 10 meczach do tej pory w sezonie USL Championship 2026. Popełnia 1.73 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 12 | 2.31 | 3 |
| Minuty na straconą bramkę | 39 min | Nie dotyczy | 3 |
| Czyste konto | 1 | 10% | 8 |
| Przechwytywanie piłki | 8 | 1.54 | 73 |
| Przejęcia | 4 | 0.77 | 56 |
| Pojedynki naziemne | 64 | 12.31 | 88 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 35 | 6.73 | 95 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 6 | 1.15 | 55 |
| Dribbled Past | 4 | 0.77 | 15 |
| Wybicia | 18 | 3.46 | 79 |
| Zablokowane strzały | 2 | 0.38 | 72 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Quinton Elliot nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
MLS Next Pro Statystyki dla Quinton Elliot
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 15 | Nie dotyczy | 57 |
| minuty | 1350 | 90 minut na mecz | 69 |
| Mecze rozpoczęte | 15 | Nie dotyczy | 74 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 44 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 28 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 53 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 63 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.50 | 0.03 | 29 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.50 | 0.03 | 30 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 7 | 0.44 | 30 |
| Strzały celne | 1/ 7 | 0.06 | 27 |
| Strzały niecelne | 6/ 7 | 0.38 | 36 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 76 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 45 |
| Celność strzału | 14.29% | Nie dotyczy | 29 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 43 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.83 | 0.12 | 42 |
| Podania | 863 | 54.47 | 88 |
| Udane podania | 710/ 863 | 44.81 | 84 |
| Współczynnik udanych podań | 82.27% | Nie dotyczy | 47 |
| Kluczowe podania | 9 | 0.57 | 39 |
| Dośrodkowania | 7 | 0.44 | 43 |
| Udane dośrodkowania | 2/ 7 | 0.13 | 48 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 28.57% | Nie dotyczy | 69 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 30 | 1.89 | 75 |
| Udane dryblingi | 22 | 1.39 | 90 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 73.33% | Nie dotyczy | 88 |
| Stracił posiadanie piłki | 10 | 0.63 | 54 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 48 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 4 | 0.27 | 74 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 338 min / karta | Nie dotyczy | 45 |
| Kartki powyżej 0.5 | 4 | 27% | 89 |
| Faule popełnione | 13 | 0.82 | 34 |
| Faul przeciwko | 12 | 0.76 | 36 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 22 | 1.47 | 50 |
| Minuty na straconą bramkę | 61 min | Nie dotyczy | 51 |
| Czyste konto | 3 | 20% | 59 |
| Przechwytywanie piłki | 33 | 2.08 | 78 |
| Przejęcia | 22 | 1.39 | 86 |
| Pojedynki naziemne | 141 | 8.90 | 61 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 87 | 5.49 | 85 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 22 | 1.39 | 87 |
| Dribbled Past | 10 | 0.63 | 28 |
| Wybicia | 61 | 3.85 | 92 |
| Zablokowane strzały | 15 | 0.95 | 96 |
| Rzuty karne oddane | 2 | 0.13 | 3 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
USL Cup Statystyki dla Quinton Elliot
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 71 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 54 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 79 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 84 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 21 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 20 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 52 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 23 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 95 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 75 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 52 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 75 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.07 | 0.07 | 40 |
| Podania | 50 | 50.00 | 83 |
| Udane podania | 37/ 50 | 37.00 | 70 |
| Współczynnik udanych podań | 74.00% | Nie dotyczy | 18 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 30 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 33 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 51 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 53 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 29 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 47 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 47 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 1.00 | 11 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 73 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 56 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 56 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 58 |
| Faule popełnione | 1 | 1.00 | 55 |
| Faul przeciwko | 2 | 2.00 | 88 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 2 | 11 |
| Minuty na straconą bramkę | 45 min | Nie dotyczy | 14 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 22 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 2.00 | 89 |
| Przejęcia | 1 | 1.00 | 73 |
| Pojedynki naziemne | 16 | 16.00 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 9 | 9.00 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 2.00 | 81 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 3 | 3.00 | 76 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 49 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Quinton Elliot to Pomocnik, który pojawił się w 10 meczach tego sezonu w USL Championship, grając łącznie 468 minut. Quinton Elliot ma średnią 0 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Quinton Elliot zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 17 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Monterey Bay FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.18 Gole
0.06 Asysty
0.24 Żółte Kartki