Mauricio Cuevas Portrait

Mauricio Cuevas Staty

Klub : LA Galaxy
Reprezentacja Kraju : LA Galaxy
Pozycja : Obrońca - Prawy tył
Narodowość : USA
Birthplace : Los Angeles - USA
Numer na koszulce : #19
Wiek (Data urodzenia) : 23 (10.2.2003)
Wzrost : 170cm
Waga : 54kg

2026

2026/2027

2025

2024

2023

2022

2026 i statystyki kariery- Mauricio Cuevas

6.66
Średni ranking w MLSRanking Straconych Goli : 166 / 252 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

12

0

13

1

4

0

722'

3

0

2

1

0

0

200'

Suma 2026

20

0

17

5

4
0

1290'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

37

2

29

3

8

0

1511'

9

0

6

2

2

0

549'

6

0

10

1

1

0

534'

5

0

6

0

0

0

366'

1

0

1

0

0

0

20'

Suma 6075

72

3

60

15

14
1

3880'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Mauricio Cuevas. Mauricio Cuevas rozegrał łącznie 72 meczów, strzelił 3 goli i przeprowadził 3 asyst. Mauricio Cuevas rozegrał najwięcej meczów w MLS z 72 w USA. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w MLS

1.62Gole Stracone / 90'
13 Bramki w 12 Meczach
33rd percentyl
8%Czyste konto
1 / 12 Czystych kart
21st percentyl
0.50Kartki na 90
4 Kartki Łącznie
95th percentyl

Statystyki Mauricio Cuevas - szczegółowe

MLS Statystyki dla Mauricio Cuevas

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze12Nie dotyczy
21
minuty72260 minut na mecz
26
Mecze rozpoczęte7Nie dotyczy
24
Mecze jako zastępca5Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony4Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone131.62
33
Minuty na straconą bramkę56 minNie dotyczy
35
Czyste konto18%
21
Przechwytywanie piłki121.49
54
Przejęcia40.50
31
Pojedynki naziemne556.85
33
Pojedynki naziemne wygrane283.49
33
Pojedynki powietrzne wygrane20.25
17
Dribbled Past20.25
80
Wybicia283.49
80
Zablokowane strzały30.37
69
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Mauricio Cuevas stracił 13 bramek i zachował 1 czystych kont w 12 meczach w MLS 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Mauricio Cuevas przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 56 minut. Co więcej, wykonał 1.49 bloków i 0.50 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Mauricio Cuevas notuje również 3.49 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki4Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek40.5
95
Minuty na otrzymaną kartkę181 min / kartaNie dotyczy
21
Kartki powyżej 0.5433%
95
Faule popełnione111.37
69
Faul przeciwko91.12
61

Mauricio Cuevas otrzymał 4 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 12 meczach do tej pory w sezonie MLS 2026. Popełnia 1.37 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
41
Udział przy golu00
26
Gole u siebie00
58
Gole na wyjeździe00
61
Oczekiwane bramki (xG)0.540.07
39
Bez kar xG (npxG)0.540.07
40
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Mauricio Cuevas jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie MLS 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały50.62
36
Strzały celne
3/ 5
0.37
60
Strzały niecelne
2/ 5
0.25
24
Strzał w słupek0 razy0.00
71
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
41
Celność strzału60.00%Nie dotyczy
94
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Mauricio Cuevas oddał 5 strzałów w 12 meczach do tej pory w MLS 2026 sezonie. Spośród 5 strzałów, 3 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Mauricio Cuevas wynosi 60.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.62 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
45
Oczekiwane asysty (xA)1.140.14
47
Podania39449.05
66
Udane podania
305/ 394
37.97
59
Współczynnik udanych podań77.41%Nie dotyczy
19
Kluczowe podania141.74
87
Dośrodkowania394.85
93
Udane dośrodkowania
12/ 39
1.49
95
Współczynnik udanych dośrodkowań30.77%Nie dotyczy
76
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Mauricio Cuevas nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie MLS.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi91.12
55
Udane dryblingi50.62
63
Współczynnik skuteczności dryblingu55.56%Nie dotyczy
71
Stracił posiadanie piłki30.37
67
Spalone20.25
79

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Mauricio Cuevas nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Leagues Cup Statystyki dla Mauricio Cuevas

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze3Nie dotyczy
73
minuty20067 minut na mecz
20
Mecze rozpoczęte3Nie dotyczy
87
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone20.9
65
Minuty na straconą bramkę100 minNie dotyczy
67
Czyste konto133%
78
Przechwytywanie piłki20.90
33
Przejęcia41.80
91
Pojedynki naziemne104.50
20
Pojedynki naziemne wygrane52.25
22
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
26
Dribbled Past00.00
99
Wybicia62.70
77
Zablokowane strzały00.00
53
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Mauricio Cuevas stracił 13 bramek i zachował 1 czystych kont w 3 meczach w MLS 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Mauricio Cuevas przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 100 minut. Co więcej, wykonał 0.90 bloków i 1.80 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Mauricio Cuevas notuje również 2.70 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
61
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
61
Kartki powyżej 0.500%
62
Faule popełnione10.45
30
Faul przeciwko10.45
33

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
73
Udział przy golu10.45
79
Gole u siebie00
81
Gole na wyjeździe00
91
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
18
Bez kar xG (npxG)0.000.00
18
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
18
Strzały celne
0/ 0
0.00
50
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
26
Strzał w słupek0 razy0.00
93
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
75
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
50
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.45
92
Oczekiwane asysty (xA)0.750.34
87
Podania7835.10
43
Udane podania
66/ 78
29.70
45
Współczynnik udanych podań84.62%Nie dotyczy
45
Kluczowe podania10.45
39
Dośrodkowania52.25
75
Udane dośrodkowania
2/ 5
0.90
84
Współczynnik udanych dośrodkowań40.00%Nie dotyczy
88
Minuty na asystę200 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi41.80
77
Udane dryblingi20.90
80
Współczynnik skuteczności dryblingu50.00%Nie dotyczy
78
Stracił posiadanie piłki20.90
29
Spalone00.00
77

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

CONCACAF Liga Mistrzów Statystyki dla Mauricio Cuevas

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze5Nie dotyczy
61
minuty36874 minut na mecz
60
Mecze rozpoczęte4Nie dotyczy
61
Mecze jako zastępca1Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone20.49
81
Minuty na straconą bramkę184 minNie dotyczy
85
Czyste konto360%
84
Przechwytywanie piłki71.71
64
Przejęcia30.73
50
Pojedynki naziemne235.62
22
Pojedynki naziemne wygrane133.18
31
Pojedynki powietrzne wygrane20.49
37
Dribbled Past30.73
33
Wybicia71.71
65
Zablokowane strzały00.00
52
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Mauricio Cuevas stracił 13 bramek i zachował 1 czystych kont w 5 meczach w MLS 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Mauricio Cuevas przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 184 minut. Co więcej, wykonał 1.71 bloków i 0.73 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Mauricio Cuevas notuje również 1.71 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
55
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
55
Kartki powyżej 0.500%
55
Faule popełnione51.22
63
Faul przeciwko20.49
32

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
63
Udział przy golu10.24
53
Gole u siebie00
75
Gole na wyjeździe00
78
Oczekiwane bramki (xG)0.110.03
32
Bez kar xG (npxG)0.110.03
34
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały20.49
34
Strzały celne
0/ 2
0.00
39
Strzały niecelne
2/ 2
0.49
47
Strzał w słupek0 razy0.00
89
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
62
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
39
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.24
77
Oczekiwane asysty (xA)1.430.35
91
Podania23156.49
74
Udane podania
211/ 231
51.60
78
Współczynnik udanych podań91.34%Nie dotyczy
89
Kluczowe podania112.69
97
Dośrodkowania194.65
92
Udane dośrodkowania
7/ 19
1.71
96
Współczynnik udanych dośrodkowań36.84%Nie dotyczy
84
Minuty na asystę368 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi122.93
88
Udane dryblingi71.71
92
Współczynnik skuteczności dryblingu58.33%Nie dotyczy
66
Stracił posiadanie piłki20.49
51
Spalone00.00
74

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Mauricio Cuevas

Mauricio Cuevas to Obrońca, który pojawił się w 12 meczach tego sezonu w MLS, grając łącznie 722 minut. Mauricio Cuevas traci średnio 1.62 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 8%. Oznacza to, że Mauricio Cuevas zachował czyste konto w 1 meczach spośród 12, w których grał.

Mauricio Cuevas zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 20 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu LA Galaxy.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

360 / 579 Graczy

Ranking Straconych Goli

166 / 252 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2026/2027
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

6

0

10

1

1

0

534'

Suma 2026/2027

6

0

10

1

1
0

534'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.69
 Stracone

0.17  Żółte Kartki

Sezon 2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

24

2

16

2

4

0

782'

6

0

4

1

2

0

349'

1

0

1

0

0

0

20'

Suma 2025

31

2

21

3

6
0

1151'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.23 Gole

1.84
 Stracone

0.46  Żółte Kartki

Sezon 2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

1

0

0

0

0

0

7'

5

0

6

0

0

0

366'

Suma 2024

6

0

6

0

0
0

373'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2023

2

0

4

0

2
1

84'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

4.29
 Stracone

3.21  Żółte Kartki

Sezon 2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2022

7

1

2

6

1
0

448'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.2 Gole

0.4
 Stracone

0.2  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!