Eren Paşahan Portrait

Eren Paşahan Staty

Pozycja : Obrońca - Środkowy tył
Narodowość : Turkey
Birthplace : Turkey - Turkey
Wiek (Data urodzenia) : 20 (05.1.2006)
Wzrost : 179cm
Waga : 76kg

2023/2024

2026/2027

2023/2024 i statystyki kariery- Eren Paşahan

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

10

2

11

2

2

0

805'

Suma 2023/2024

10

2

11

2

2
0

805'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

10

2

11

2

2

0

805'

5

1

8

0

0

0

450'

1

0

1

0

0

0

90'

Suma 2023/2024

16

3

20

2

2
0

1345'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Eren Paşahan. Eren Paşahan rozegrał łącznie 16 meczów, strzelił 3 goli i przeprowadził 0 asyst. Eren Paşahan rozegrał najwięcej meczów w U19 Elit A z 16 w Turcja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w U19 Elit A

1.23Gole Stracone / 90'
11 Bramki w 10 Meczach
20%Czyste konto
2 / 10 Czystych kart
0.22Kartki na 90
2 Kartki Łącznie
-1 percentyl

Statystyki Eren Paşahan - szczegółowe

U19 Elit A Statystyki dla Eren Paşahan

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze10Nie dotyczy
minuty80581 minut na mecz

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone111.23
Minuty na straconą bramkę73 minNie dotyczy
Czyste konto220%

Jako obrońca, Eren Paşahan stracił 11 bramek i zachował 2 czystych kont w 10 meczach w U19 Elit A 2023/2024 sezonie. Oznacza to, że gdy Eren Paşahan przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 73 minut.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki2Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek20.22
Minuty na otrzymaną kartkę403 min / kartaNie dotyczy

Eren Paşahan otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 10 meczach do tej pory w sezonie U19 Elit A 2023/2024.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte20.22
Udział przy golu20.22
Gole u siebie10.2
Gole na wyjeździe10.25
Minuty na bramkę403 Minuty na bramkęNie dotyczy

Eren Paşahan zdobył 2 bramki w 10 meczach do tej pory w sezonie U19 Elit A 2023/2024. 1 z 2 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Eren Paşahan na 90 minut wynosi 0.22. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Eren Paşahan w tym sezonie to 2.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Eren Paşahan nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie U19 Elit A.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Eren Paşahan nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Eren Paşahan

Eren Paşahan to Obrońca, który pojawił się w 10 meczach tego sezonu w U19 Elit A, grając łącznie 805 minut. Eren Paşahan traci średnio 1.23 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 20%. Oznacza to, że Eren Paşahan zachował czyste konto w 2 meczach spośród 10, w których grał.

Eren Paşahan zdobył jak dotąd 2 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 7 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Galatasaray Spor Kulubu Under 19.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 403 minut

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

92 / 377 Graczy

Ranking Straconych Goli

61 / 144 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2026/2027
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

5

1

8

0

0

0

450'

1

0

1

0

0

0

90'

Suma 2026/2027

6

1

9

0

0
0

540'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.2 Gole

1.6
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!