
Nermin Karic Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Nermin Karic. Nermin Karic rozegrał łącznie 191 meczów, strzelił 17 goli i przeprowadził 5 asyst. Nermin Karic rozegrał najwięcej meczów w Serie B z 191 w Włochy. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Serie B
Serie B Statystyki dla Nermin Karic
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 9 | Nie dotyczy | 68 |
| minuty | 423 | 47 minut na mecz | 26 |
| Mecze rozpoczęte | 5 | Nie dotyczy | 34 |
| Mecze jako zastępca | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 59 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 41 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 74 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.90 | 0.19 | 68 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.90 | 0.19 | 70 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Nermin Karic jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Serie B 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 12 | 2.55 | 85 |
| Strzały celne | 4/ 12 | 0.85 | 86 |
| Strzały niecelne | 8/ 12 | 1.70 | 82 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 80 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 59 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 69 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Nermin Karic oddał 12 strzałów w 9 meczach do tej pory w Serie B 2026/2027 sezonie. Spośród 12 strzałów, 4 strzały były celne, a pozostałe 8 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Nermin Karic wynosi 33.33%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 2.55 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 60 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.65 | 0.14 | 55 |
| Podania | 183 | 38.94 | 54 |
| Udane podania | 142/ 183 | 30.21 | 51 |
| Współczynnik udanych podań | 77.60% | Nie dotyczy | 24 |
| Kluczowe podania | 11 | 2.34 | 94 |
| Dośrodkowania | 15 | 3.19 | 79 |
| Udane dośrodkowania | 4/ 15 | 0.85 | 83 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 26.67% | Nie dotyczy | 70 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Nermin Karic nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Serie B.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 17 | 3.62 | 93 |
| Udane dryblingi | 7 | 1.49 | 90 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 41.18% | Nie dotyczy | 39 |
| Stracił posiadanie piłki | 6 | 1.28 | 19 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 60 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.21 | 60 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 423 min / karta | Nie dotyczy | 74 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 11% | 54 |
| Faule popełnione | 5 | 1.06 | 46 |
| Faul przeciwko | 4 | 0.85 | 44 |
Nermin Karic otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 9 meczach do tej pory w sezonie Serie B 2026/2027. Popełnia 1.06 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 8 | 1.7 | 17 |
| Minuty na straconą bramkę | 53 min | Nie dotyczy | 17 |
| Czyste konto | 2 | 22% | 56 |
| Przechwytywanie piłki | 4 | 0.85 | 29 |
| Przejęcia | 1 | 0.21 | 26 |
| Pojedynki naziemne | 48 | 10.21 | 69 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 18 | 3.83 | 37 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 3 | 0.64 | 38 |
| Dribbled Past | 5 | 1.06 | 13 |
| Wybicia | 7 | 1.49 | 50 |
| Zablokowane strzały | 3 | 0.64 | 83 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Nermin Karic nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Nermin Karic to Pomocnik, który pojawił się w 9 meczach tego sezonu w Serie B, grając łącznie 423 minut. Nermin Karic ma średnią 0 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Nermin Karic zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 17 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu SS Juve Stabia.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.12 Gole
0.16 Asysty
0.08 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0.04 Asysty
0.31 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.15 Gole
0 Asysty
0.18 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.27 Gole
0 Asysty
0.27 Żółte Kartki