Mohammad Ahmadi Staty

Pozycja : Defender
Narodowość : Sweden
Birthplace : Sweden - Sweden
Numer na koszulce : #2
Wiek (Data urodzenia) : 26 (09.1.2000)

2026

2025

2024

2023

2022

2020

2026 i statystyki kariery- Mohammad Ahmadi

5.97
Średni ranking w Ettan SouthRanking Straconych Goli : 62 / 98 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

18

0

27

2

3

0

1620'

Suma 2026

18

0

27

2

3
0

1620'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

80

2

109

15

9

0

6525'

23

1

35

2

4

1

1852'

2

0

0

2

0

0

180'

2

0

0

0

0

0

49'

Suma 8098

108

3

145

19

13
1

8696'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Mohammad Ahmadi. Mohammad Ahmadi rozegrał łącznie 108 meczów, strzelił 3 goli i przeprowadził 2 asyst. Mohammad Ahmadi rozegrał najwięcej meczów w Ettan South z 108 w Szwecja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Ettan South

1.50Gole Stracone / 90'
27 Bramki w 18 Meczach
40th percentyl
11%Czyste konto
2 / 18 Czystych kart
22nd percentyl
0.17Kartki na 90
3 Kartki Łącznie
72nd percentyl

Statystyki Mohammad Ahmadi - szczegółowe

Ettan South Statystyki dla Mohammad Ahmadi

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze18Nie dotyczy
88
minuty162090 minut na mecz
92
Mecze rozpoczęte18Nie dotyczy
91
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone271.5
40
Minuty na straconą bramkę60 minNie dotyczy
40
Czyste konto211%
22
Przechwytywanie piłki20.12
72
Przejęcia171.00
86
Pojedynki naziemne865.06
53
Pojedynki naziemne wygrane472.76
64
Pojedynki powietrzne wygrane201.18
90
Dribbled Past00.00
99
Wybicia301.76
94
Zablokowane strzały10.06
49
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Mohammad Ahmadi stracił 27 bramek i zachował 2 czystych kont w 18 meczach w Ettan South 2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Mohammad Ahmadi przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 60 minut. Co więcej, wykonał 0.12 bloków i 1.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Mohammad Ahmadi notuje również 1.76 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki3Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek30.17
72
Minuty na otrzymaną kartkę540 min / kartaNie dotyczy
58
Kartki powyżej 0.5317%
80
Faule popełnione10.06
18
Faul przeciwko30.18
33

Mohammad Ahmadi otrzymał 3 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 18 meczach do tej pory w sezonie Ettan South 2026. Popełnia 0.06 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
40
Udział przy golu00
29
Gole u siebie00
55
Gole na wyjeździe00
56
Oczekiwane bramki (xG)0.650.04
36
Bez kar xG (npxG)0.650.04
37
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Mohammad Ahmadi jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Ettan South 2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały90.53
70
Strzały celne
2/ 9
0.12
56
Strzały niecelne
7/ 9
0.41
74
Strzał w słupek0 razy0.00
94
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
44
Celność strzału22.22%Nie dotyczy
44
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Mohammad Ahmadi oddał 9 strzałów w 18 meczach do tej pory w Ettan South 2026 sezonie. Spośród 9 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 7 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Mohammad Ahmadi wynosi 22.22%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.53 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
59
Oczekiwane asysty (xA)0.550.03
33
Podania30217.76
68
Udane podania
243/ 302
14.29
66
Współczynnik udanych podań80.46%Nie dotyczy
53
Kluczowe podania10.06
26
Dośrodkowania10.06
28
Udane dośrodkowania
0/ 1
0.00
41
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
41
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Mohammad Ahmadi nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Ettan South.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi20.12
32
Udane dryblingi10.06
32
Współczynnik skuteczności dryblingu50.00%Nie dotyczy
53
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
70

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Mohammad Ahmadi nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Mohammad Ahmadi

Mohammad Ahmadi to Obrońca, który pojawił się w 18 meczach tego sezonu w Ettan South, grając łącznie 1620 minut. Mohammad Ahmadi traci średnio 1.5 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 11%. Oznacza to, że Mohammad Ahmadi zachował czyste konto w 2 meczach spośród 18, w których grał.

Mohammad Ahmadi zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 11 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Angelholms FF.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

212 / 251 Graczy

Ranking Straconych Goli

62 / 98 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

28

1

37

6

2

0

2257'

Suma 2025

28

1

37

6

2
0

2257'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.04 Gole

1.48
 Stracone

0.08  Żółte Kartki

Sezon 2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

8

1

12

0

2

0

706'

Suma 2024

8

1

12

0

2
0

706'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.13 Gole

1.53
 Stracone

0.25  Żółte Kartki

Sezon 2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

26

0

33

7

2

0

1942'

Suma 2023

26

0

33

7

2
0

1942'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.53
 Stracone

0.09  Żółte Kartki

Sezon 2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

23

1

35

2

4

1

1852'

2

0

0

2

0

0

180'

Suma 2022

25

1

35

4

4
1

2032'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.05 Gole

1.7
 Stracone

0.19  Żółte Kartki

Sezon 2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

0

0

0

0

49'

Suma 2020

3

0

1

0

0
0

139'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!