Guillermo Macho Muñoz Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Guillermo Macho Muñoz. Guillermo Macho Muñoz rozegrał łącznie 94 meczów, strzelił 5 goli i przeprowadził 0 asyst. Guillermo Macho Muñoz rozegrał najwięcej meczów w Primera Division RFEF Group 1 z 94 w Hiszpania. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Segunda División
Segunda División Statystyki dla Guillermo Macho Muñoz
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 8 | Nie dotyczy | 29 |
| minuty | 453 | 57 minut na mecz | 17 |
| Mecze rozpoczęte | 5 | Nie dotyczy | 19 |
| Mecze jako zastępca | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.2 | 78 |
| Udział przy golu | 1 | 0.2 | 64 |
| Gole u siebie | 1 | 0.39 | 87 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 70 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.56 | 0.31 | 83 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.56 | 0.31 | 84 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 453 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Guillermo Macho Muñoz zdobył 1 bramki w 8 meczach do tej pory w sezonie Segunda División 2026/2027. 1 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Guillermo Macho Muñoz na 90 minut wynosi 0.2. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Guillermo Macho Muñoz w tym sezonie to 1. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.2 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.31. Daje to zawodnikowi Guillermo Macho Muñoz wynik npxG na poziomie 1.56, co plasuje go w 84 z najlepszych graczy Segunda División.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 11 | 2.19 | 80 |
| Strzały celne | 5/ 11 | 0.99 | 88 |
| Strzały niecelne | 6/ 11 | 1.19 | 75 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 81 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 9.09% | Nie dotyczy | 66 |
| Celność strzału | 45.45% | Nie dotyczy | 80 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 11.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Guillermo Macho Muñoz oddał 11 strzałów w 8 meczach do tej pory w Segunda División 2026/2027 sezonie. Spośród 11 strzałów, 5 strzały były celne, a pozostałe 6 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Guillermo Macho Muñoz wynosi 45.45%. Zdobywa on bramkę za każdym 11.00 strzałem, których oddaje 2.19 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 57 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.64 | 0.13 | 54 |
| Podania | 260 | 51.66 | 81 |
| Udane podania | 222/ 260 | 44.11 | 79 |
| Współczynnik udanych podań | 85.38% | Nie dotyczy | 69 |
| Kluczowe podania | 4 | 0.79 | 49 |
| Dośrodkowania | 10 | 1.99 | 68 |
| Udane dośrodkowania | 3/ 10 | 0.60 | 78 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 30.00% | Nie dotyczy | 81 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Guillermo Macho Muñoz nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Segunda División.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 4 | 0.79 | 39 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.20 | 31 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 25.00% | Nie dotyczy | 26 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.20 | 74 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 52 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.2 | 43 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 453 min / karta | Nie dotyczy | 77 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 12% | 41 |
| Faule popełnione | 6 | 1.19 | 51 |
| Faul przeciwko | 12 | 2.38 | 91 |
Guillermo Macho Muñoz otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 8 meczach do tej pory w sezonie Segunda División 2026/2027. Popełnia 1.19 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 6 | 1.19 | 52 |
| Minuty na straconą bramkę | 76 min | Nie dotyczy | 53 |
| Czyste konto | 2 | 25% | 50 |
| Przechwytywanie piłki | 8 | 1.59 | 55 |
| Przejęcia | 8 | 1.59 | 90 |
| Pojedynki naziemne | 54 | 10.73 | 70 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 27 | 5.36 | 67 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 6 | 1.19 | 62 |
| Dribbled Past | 8 | 1.59 | 6 |
| Wybicia | 4 | 0.79 | 28 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.20 | 50 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Guillermo Macho Muñoz nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Guillermo Macho Muñoz to Pomocnik, który pojawił się w 8 meczach tego sezonu w Segunda División, grając łącznie 453 minut. Guillermo Macho Muñoz ma średnią 0 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Guillermo Macho Muñoz zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 6 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu CD Eldense.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 453 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2026
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.24 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.08 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.17 Gole
0 Asysty
0.22 Żółte Kartki