
Fernando Calero Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
Języki
2017/2018
2016/2017
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Fernando Calero. Fernando Calero rozegrał łącznie 256 meczów, strzelił 8 goli i przeprowadził 1 asyst. Fernando Calero rozegrał najwięcej meczów w La Liga z 256 w Hiszpania. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w La Liga
La Liga Statystyki dla Fernando Calero
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 26 | Nie dotyczy | 52 |
| minuty | 2034 | 78 minut na mecz | 71 |
| Roczne wynagrodzenie | €1,562,500 | Nie dotyczy | 43 |
| Mecze rozpoczęte | 23 | Nie dotyczy | 70 |
| Mecze jako zastępca | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 29 | 1.28 | 42 |
| Minuty na straconą bramkę | 70 min | Nie dotyczy | 41 |
| Czyste konto | 7 | 27% | 66 |
| Przechwytywanie piłki | 25 | 1.11 | 27 |
| Przejęcia | 28 | 1.24 | 83 |
| Pojedynki naziemne | 138 | 6.11 | 12 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 69 | 3.05 | 13 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 33 | 1.46 | 71 |
| Dribbled Past | 6 | 0.27 | 83 |
| Wybicia | 125 | 5.53 | 91 |
| Zablokowane strzały | 29 | 1.28 | 99 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Fernando Calero stracił 29 bramek i zachował 7 czystych kont w 26 meczach w La Liga 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Fernando Calero przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 70 minut. Co więcej, wykonał 1.11 bloków i 1.24 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Fernando Calero notuje również 5.53 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 5 | 0.22 | 52 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 407 min / karta | Nie dotyczy | 55 |
| Kartki powyżej 0.5 | 5 | 19% | 74 |
| Faule popełnione | 14 | 0.62 | 14 |
| Faul przeciwko | 9 | 0.40 | 17 |
Fernando Calero otrzymał 5 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 26 meczach do tej pory w sezonie La Liga 2025/2026. Popełnia 0.62 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 38 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 21 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 53 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 57 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.75 | 0.03 | 23 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.75 | 0.03 | 23 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Fernando Calero jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie La Liga 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 12 | 0.53 | 29 |
| Strzały celne | 1/ 12 | 0.04 | 17 |
| Strzały niecelne | 11/ 12 | 0.49 | 40 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 68 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 40 |
| Celność strzału | 8.33% | Nie dotyczy | 17 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Fernando Calero oddał 12 strzałów w 26 meczach do tej pory w La Liga 2025/2026 sezonie. Spośród 12 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 11 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Fernando Calero wynosi 8.33%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.53 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 41 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 2.52 | 0.11 | 38 |
| Podania | 1146 | 50.71 | 78 |
| Udane podania | 1013/ 1146 | 44.82 | 79 |
| Współczynnik udanych podań | 88.39% | Nie dotyczy | 82 |
| Kluczowe podania | 3 | 0.13 | 11 |
| Dośrodkowania | 2 | 0.09 | 18 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 2 | 0.00 | 25 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 25 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Fernando Calero nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie La Liga.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 7 | 0.31 | 19 |
| Udane dryblingi | 2 | 0.09 | 14 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 28.57% | Nie dotyczy | 17 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.04 | 91 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 35 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Fernando Calero nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Copa del Rey Statystyki dla Fernando Calero
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €1,562,500 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1 | 64 |
| Minuty na straconą bramkę | 90 min | Nie dotyczy | 64 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 0 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 1.00 | 54 |
| Przejęcia | 1 | 1.00 | 74 |
| Pojedynki naziemne | 12 | 12.00 | 93 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 6 | 6.00 | 89 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 5 | 5.00 | 99 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 3 | 3.00 | 80 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 46 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Fernando Calero stracił 29 bramek i zachował 7 czystych kont w 1 meczach w La Liga 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Fernando Calero przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 90 minut. Co więcej, wykonał 1.00 bloków i 1.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Fernando Calero notuje również 3.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 1 | 99 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 90 min / karta | Nie dotyczy | 50 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 100% | 99 |
| Faule popełnione | 1 | 1.00 | 61 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 24 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 61 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 54 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 89 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 61 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.19 | 0.19 | 80 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.19 | 0.19 | 85 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 2 | 2.00 | 89 |
| Strzały celne | 1/ 2 | 1.00 | 93 |
| Strzały niecelne | 1/ 2 | 1.00 | 87 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 89 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 70 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 80 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 75 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.08 | 0.08 | 41 |
| Podania | 54 | 54.00 | 85 |
| Udane podania | 42/ 54 | 42.00 | 78 |
| Współczynnik udanych podań | 77.78% | Nie dotyczy | 37 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 30 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 46 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 61 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 61 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 35 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 50 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 50 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 74 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Fernando Calero to Obrońca, który pojawił się w 26 meczach tego sezonu w La Liga, grając łącznie 2034 minut. Fernando Calero traci średnio 1.28 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 27%. Oznacza to, że Fernando Calero zachował czyste konto w 7 meczach spośród 26, w których grał.
Fernando Calero zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 21 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Reial Club Deportiu Espanyol.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.13 Gole
1.02
Stracone
0.13 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.13 Gole
0.79
Stracone
0.5 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.5
Stracone
0.33 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.07
Stracone
0.25 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.68
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.72
Stracone
0.52 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.03 Gole
1.18
Stracone
0.2 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.08 Gole
1
Stracone
0.23 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.03 Gole
1.05
Stracone
0.22 Żółte Kartki