Samuel Petráš Portrait

Samuel Petráš Staty

Reprezentacja Kraju : Slovakia U21
Pozycja : Bramkarz - Bramkarz
Narodowość : Słowacja
Birthplace : Žilina - Slovakia
Numer na koszulce : #99
Wiek (Data urodzenia) : 27 (10.4.1999)
Wzrost : 190cm
Waga : 87kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Języki

2017/2018

2025/2026 i statystyki kariery- Samuel Petráš

4.74
Średni ranking w NB IRanking Straconych Goli : 8 / 107 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

22

0

18

9

1

0

1980'

2

0

1

1

0

0

180'

Suma 2025/2026

30

0

27

11

1
0

2700'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

78

0

99

18

1

0

7020'

45

0

40

19

4

1

4050'

28

0

41

3

2

0

2520'

3

0

4

1

0

0

270'

Suma 2023/2024

175

0

212

45

8
1

15750'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Samuel Petráš. Samuel Petráš rozegrał łącznie 175 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 0 asyst. Samuel Petráš rozegrał najwięcej meczów w Super Liga z 175 w Słowacja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w NB I

77%Interwencje
57 Obrony / 74 Strzały
99 percentyl
0.82Gole Stracone / 90'
18 Bramki w 22 Meczach
93rd percentyl
41%Czyste konto
9 / 22 Czystych kart
97th percentyl

Statystyki Samuel Petráš - szczegółowe

NB I Statystyki dla Samuel Petráš

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze22Nie dotyczy
61
minuty198090 minut na mecz
80
Roczne wynagrodzenie€180,000Nie dotyczy
71
Mecze rozpoczęte22Nie dotyczy
81
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki bramkarzy

BramkarzSumaNa 90 min lub %percentyl
Strzały przyjęte743.52
94
Obrony572.71
26
Interwencje57 Obrony / 74 Strzały77.03%
99
Uderzenia40.19
11

Jako bramkarz, Samuel Petráš stracił 18 goli i zachował 9 czystych kont w 22 meczach w NB I 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Samuel Petráš jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 110 minut. Statystycznie Samuel Petráš traci 0.82 bramek na 90 minut.

Obronione zostało 57 z 74 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Samuel Petráš wynosi 77.03%.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone180.82
93
Minuty na straconą bramkę110 minNie dotyczy
93
Czyste konto941%
97
Przechwytywanie piłki00.00
5
Przejęcia00.00
9
Pojedynki naziemne80.38
2
Pojedynki naziemne wygrane60.29
2
Pojedynki powietrzne wygrane20.10
2
Dribbled Past00.00
99
Wybicia150.71
13
Zablokowane strzały00.00
20
Rzuty karne oddane00.00
99

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek10.05
15
Minuty na otrzymaną kartkę1980 min / kartaNie dotyczy
99
Kartki powyżej 0.515%
20
Faule popełnione00.00
4
Faul przeciwko40.19
5

Samuel Petráš otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 22 meczach do tej pory w sezonie NB I 2025/2026. Popełnia 0.00 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
33
Udział przy golu00
22
Gole u siebie00
51
Gole na wyjeździe00
50
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
8
Bez kar xG (npxG)0.000.00
8
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Samuel Petráš jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie NB I 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
8
Strzały celne
0/ 0
0.00
15
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
10
Strzał w słupek0 razy0.00
70
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
35
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
15
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Samuel Petráš nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie NB I 2025/2026.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
42
Oczekiwane asysty (xA)0.860.04
7
Podania64230.57
42
Udane podania
465/ 642
22.14
42
Współczynnik udanych podań72.43%Nie dotyczy
35
Kluczowe podania10.05
10
Dośrodkowania00.00
12
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
25
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
25
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Samuel Petráš nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie NB I.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
7
Udane dryblingi00.00
11
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
11
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
44

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Samuel Petráš nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Puchar Węgier Statystyki dla Samuel Petráš

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze2Nie dotyczy
minuty18090 minut na mecz

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone10.5
Minuty na straconą bramkę180 minNie dotyczy
Czyste konto150%

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki0Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek00
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte00
Udział przy golu00
Gole u siebie00
Gole na wyjeździe00
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

UEFA Europa Conference League Statystyki dla Samuel Petráš

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze6Nie dotyczy
36
minuty54090 minut na mecz
50
Roczne wynagrodzenie€180,000Nie dotyczy
99
Mecze rozpoczęte6Nie dotyczy
41
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki bramkarzy

BramkarzSumaNa 90 min lub %percentyl
Strzały przyjęte485.76
99
Obrony333.96
86
Interwencje33 Obrony / 48 Strzały68.75%
52
Uderzenia30.36
40

Jako bramkarz, Samuel Petráš stracił 18 goli i zachował 9 czystych kont w 6 meczach w NB I 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Samuel Petráš jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 68 minut. Statystycznie Samuel Petráš traci 0.82 bramek na 90 minut.

Obronione zostało 33 z 48 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Samuel Petráš wynosi 68.75%.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone81.33
26
Minuty na straconą bramkę68 minNie dotyczy
27
Czyste konto117%
22
Przechwytywanie piłki00.00
8
Przejęcia00.00
14
Pojedynki naziemne10.12
0
Pojedynki naziemne wygrane10.12
1
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
5
Dribbled Past00.00
99
Wybicia50.60
22
Zablokowane strzały00.00
35
Rzuty karne oddane00.00
99

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
31
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
31
Kartki powyżej 0.500%
30
Faule popełnione00.00
9
Faul przeciwko10.12
6

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
55
Udział przy golu00
36
Gole u siebie00
68
Gole na wyjeździe00
72
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
15
Bez kar xG (npxG)0.000.00
16
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
15
Strzały celne
0/ 0
0.00
30
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
17
Strzał w słupek0 razy0.00
81
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
53
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
30
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
56
Oczekiwane asysty (xA)0.250.03
4
Podania20124.12
23
Udane podania
138/ 201
16.56
21
Współczynnik udanych podań68.66%Nie dotyczy
13
Kluczowe podania00.00
12
Dośrodkowania00.00
22
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
42
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
42
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
14
Udane dryblingi00.00
19
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
19
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
54

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Samuel Petráš

Samuel Petráš to Bramkarz, który pojawił się w 22 meczach tego sezonu w NB I, grając łącznie 1980 minut. Samuel Petráš traci średnio 0.82 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 41%. Oznacza to, że Samuel Petráš zachował czyste konto w 9 meczach spośród 22, w których grał.

Samuel Petráš zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 25 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Gyori ETO FC.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

241 / 283 Graczy

Ranking Straconych Goli

8 / 107 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

23

0

22

10

3

1

2070'

Suma 2024/2025

24

0

25

10

3
1

2160'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.96
 Stracone

0.17  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

1

0

0

1

0

0

90'

Suma 2023/2024

3

0

3

1

0
0

270'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

25

0

20

10

1

0

2250'

Suma 2022/2023

25

0

20

10

1
0

2250'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.8
 Stracone

0.04  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

14

0

21

2

0

0

1260'

2

0

1

0

0

0

180'

Suma 2021/2022

25

0

35

4

1
0

2250'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.5
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

1

1

0

0

180'

33

0

50

4

0

0

2970'

Suma 2020/2021

38

0

54

6

0
0

3420'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.5
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

5

0

8

1

0

0

450'

15

0

24

2

1

0

1350'

Suma 2019/2020

20

0

32

3

1
0

1800'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.6
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

7

0

12

0

0

0

630'

Suma 2018/2019

8

0

13

0

0
0

720'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.71
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2017/2018
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

3

0

1

0

180'

Suma 2017/2018

2

0

3

0

1
0

180'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.5
 Stracone

0.5  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!