
Ousseynou Fall Seck Staty
2025/2026
2026/2027
2025
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Ousseynou Fall Seck. Ousseynou Fall Seck rozegrał łącznie 17 meczów, strzelił 1 goli i przeprowadził 0 asyst. Ousseynou Fall Seck rozegrał najwięcej meczów w Superliga z 17 w Dania. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Superliga
Superliga Statystyki dla Ousseynou Fall Seck
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 12 | Nie dotyczy | 13 |
| minuty | 243 | 20 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €108,136 | Nie dotyczy | 28 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 11 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 32 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 16 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 46 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 50 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.37 | 0.14 | 51 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.37 | 0.14 | 52 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ousseynou Fall Seck jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Superliga 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 6 | 2.21 | 80 |
| Strzały celne | 1/ 6 | 0.37 | 51 |
| Strzały niecelne | 5/ 6 | 1.84 | 94 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 64 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 32 |
| Celność strzału | 16.67% | Nie dotyczy | 18 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ousseynou Fall Seck oddał 6 strzałów w 12 meczach do tej pory w Superliga 2025/2026 sezonie. Spośród 6 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 5 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Ousseynou Fall Seck wynosi 16.67%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 2.21 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 31 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.28 | 0.10 | 22 |
| Podania | 110 | 40.57 | 54 |
| Udane podania | 81/ 110 | 29.88 | 48 |
| Współczynnik udanych podań | 73.64% | Nie dotyczy | 17 |
| Kluczowe podania | 2 | 0.74 | 39 |
| Dośrodkowania | 4 | 1.48 | 61 |
| Udane dośrodkowania | 2/ 4 | 0.74 | 85 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 50.00% | Nie dotyczy | 98 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Ousseynou Fall Seck nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Superliga.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 6 | 2.21 | 75 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.37 | 38 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 16.67% | Nie dotyczy | 13 |
| Stracił posiadanie piłki | 6 | 2.21 | 4 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 39 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.37 | 91 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 243 min / karta | Nie dotyczy | 26 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 8% | 49 |
| Faule popełnione | 5 | 1.84 | 89 |
| Faul przeciwko | 7 | 2.58 | 98 |
Ousseynou Fall Seck otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 12 meczach do tej pory w sezonie Superliga 2025/2026. Popełnia 1.84 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 4 | 1.48 | 43 |
| Minuty na straconą bramkę | 61 min | Nie dotyczy | 44 |
| Czyste konto | 4 | 33% | 86 |
| Przechwytywanie piłki | 5 | 1.84 | 68 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 6 |
| Pojedynki naziemne | 42 | 15.49 | 98 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 17 | 6.27 | 88 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 4 | 1.48 | 72 |
| Dribbled Past | 4 | 1.48 | 4 |
| Wybicia | 2 | 0.74 | 16 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 22 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Ousseynou Fall Seck nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Puchar Danii Statystyki dla Ousseynou Fall Seck
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 59 | 30 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €108,136 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 1.53 | 99 |
| Udział przy golu | 1 | 1.53 | 99 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 82 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 1.53 | 97 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.69 | 0.69 | 95 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.69 | 0.69 | 95 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 59 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 1.00 | 65 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 51 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 1.00 | 79 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 51 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 1.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 71 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.07 | 0.07 | 42 |
| Podania | 17 | 17.00 | 24 |
| Udane podania | 13/ 17 | 13.00 | 26 |
| Współczynnik udanych podań | 76.47% | Nie dotyczy | 39 |
| Kluczowe podania | 1 | 1.00 | 83 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 57 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 57 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 57 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 99 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 99 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 3 | 3.00 | 0 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 79 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 62 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 62 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Faule popełnione | 1 | 1.00 | 61 |
| Faul przeciwko | 3 | 3.00 | 98 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1.53 | 17 |
| Minuty na straconą bramkę | 59 min | Nie dotyczy | 17 |
| Czyste konto | 1 | 50% | 78 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 18 |
| Przejęcia | 2 | 2.00 | 98 |
| Pojedynki naziemne | 8 | 8.00 | 80 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 3 | 3.00 | 67 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 26 |
| Dribbled Past | 1 | 1.00 | 8 |
| Wybicia | 1 | 1.00 | 60 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 54 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Ousseynou Fall Seck to Pomocnik, który pojawił się w 12 meczach tego sezonu w Superliga, grając łącznie 243 minut. Ousseynou Fall Seck ma średnią 0 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Ousseynou Fall Seck zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 21 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Randers FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2026/2027
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
1.8 Asysty
0.9 Żółte Kartki