Omar Berrocal Staty

Pozycja : Defender
Narodowość : Panama
Birthplace : Panama - Panama
Wiek (Data urodzenia) : 22 (17.1.2004)

2026/2027

2026

2025

2026/2027 i statystyki kariery- Omar Berrocal

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

6

1

7

2

1

0

438'

Suma 2026/2027

6

1

7

2

1
0

438'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

16

1

17

5

3

0

1168'

Suma 4051

19

1

17

6

3
0

1222'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Omar Berrocal. Omar Berrocal rozegrał łącznie 19 meczów, strzelił 1 goli i przeprowadził 1 asyst. Omar Berrocal rozegrał najwięcej meczów w LPF z 19 w Panama. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w LPF

1.44Gole Stracone / 90'
7 Bramki w 6 Meczach
33%Czyste konto
2 / 6 Czystych kart
0.21Kartki na 90
1 Kartki Łącznie
-1 percentyl

Statystyki Omar Berrocal - szczegółowe

LPF Statystyki dla Omar Berrocal

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze6Nie dotyczy
minuty43873 minut na mecz

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone71.44
Minuty na straconą bramkę63 minNie dotyczy
Czyste konto233%

Jako obrońca, Omar Berrocal stracił 7 bramek i zachował 2 czystych kont w 6 meczach w LPF 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Omar Berrocal przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 63 minut.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki1Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek10.21
Minuty na otrzymaną kartkę438 min / kartaNie dotyczy

Omar Berrocal otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 6 meczach do tej pory w sezonie LPF 2026/2027.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte10.21
Udział przy golu10.21
Gole u siebie10.5
Gole na wyjeździe00
Minuty na bramkę438 Minuty na bramkęNie dotyczy

Omar Berrocal zdobył 1 bramki w 6 meczach do tej pory w sezonie LPF 2026/2027. 1 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Omar Berrocal na 90 minut wynosi 0.21. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Omar Berrocal w tym sezonie to 1.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Omar Berrocal nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie LPF.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Omar Berrocal nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Omar Berrocal

Omar Berrocal to Obrońca, który pojawił się w 6 meczach tego sezonu w LPF, grając łącznie 438 minut. Omar Berrocal traci średnio 1.44 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 33%. Oznacza to, że Omar Berrocal zachował czyste konto w 2 meczach spośród 6, w których grał.

Omar Berrocal zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 6 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu CA Independiente de La Chorrera.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 438 minut

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

46 / 160 Graczy

Ranking Straconych Goli

52 / 63 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

1

0

1

0

148'

Suma 2026

2

0

1

0

1
0

148'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.61
 Stracone

0.61  Żółte Kartki

Sezon 2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

8

0

9

3

1

0

582'

Suma 2025

11

0

9

4

1
0

636'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.39
 Stracone

0.15  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!