Tein Troost Portrait

Tein Troost Staty

Pozycja : Bramkarz - Bramkarz
Narodowość : Holandia
Używana noga : Lewonożny
Numer na koszulce : #1
Wiek (Data urodzenia) : 24 (15.1.2002)
Wzrost : 186cm

2025/2026

2025

2023/2024

2019/2020

2025/2026 i statystyki kariery- Tein Troost

4.46
Średni ranking w First Division BRanking Straconych Goli : 54 / 118 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

15

0

18

2

1

0

1325'

Suma 2025/2026

15

0

18

2

1
0

1325'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

22

0

35

1

3

0

1980'

15

0

18

2

1

0

1325'

12

0

17

2

1

0

955'

Suma 2025

51

0

74

5

5
0

4440'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Tein Troost. Tein Troost rozegrał łącznie 51 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 0 asyst. Tein Troost rozegrał najwięcej meczów w Premier Division z 51 w Republika Irlandii. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w First Division B

66%Interwencje
41 Obrony / 62 Strzały
44 percentyl
1.22Gole Stracone / 90'
18 Bramki w 15 Meczach
58th percentyl
13%Czyste konto
2 / 15 Czystych kart
19th percentyl

Statystyki Tein Troost - szczegółowe

First Division B Statystyki dla Tein Troost

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze15Nie dotyczy
26
minuty132588 minut na mecz
48
Mecze rozpoczęte14Nie dotyczy
46
Mecze jako zastępca1Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki bramkarzy

BramkarzSumaNa 90 min lub %percentyl
Strzały przyjęte624.21
94
Obrony412.78
30
Interwencje41 Obrony / 62 Strzały66.13%
44
Uderzenia80.54
79

Jako bramkarz, Tein Troost stracił 18 goli i zachował 2 czystych kont w 15 meczach w First Division B 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Tein Troost jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 74 minut. Statystycznie Tein Troost traci 1.22 bramek na 90 minut.

Obronione zostało 41 z 62 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Tein Troost wynosi 66.13%.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone181.22
58
Minuty na straconą bramkę74 minNie dotyczy
59
Czyste konto213%
19
Przechwytywanie piłki10.07
7
Przejęcia00.00
9
Pojedynki naziemne100.68
5
Pojedynki naziemne wygrane80.54
3
Pojedynki powietrzne wygrane30.20
9
Dribbled Past10.07
90
Wybicia261.77
55
Zablokowane strzały00.00
21
Rzuty karne oddane00.00
99

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek10.07
19
Minuty na otrzymaną kartkę1325 min / kartaNie dotyczy
93
Kartki powyżej 0.517%
31
Faule popełnione10.07
6
Faul przeciwko40.27
7

Tein Troost otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 15 meczach do tej pory w sezonie First Division B 2025/2026. Popełnia 0.07 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
38
Udział przy golu00
25
Gole u siebie00
54
Gole na wyjeździe00
54
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
9
Bez kar xG (npxG)0.000.00
9
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Tein Troost jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie First Division B 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
8
Strzały celne
0/ 0
0.00
15
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
9
Strzał w słupek0 razy0.00
71
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
39
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
15
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Tein Troost nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie First Division B 2025/2026.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
43
Oczekiwane asysty (xA)0.780.05
10
Podania50134.03
49
Udane podania
386/ 501
26.22
46
Współczynnik udanych podań77.05%Nie dotyczy
33
Kluczowe podania00.00
6
Dośrodkowania00.00
12
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
24
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
24
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Tein Troost nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie First Division B.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
5
Udane dryblingi00.00
8
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
8
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
36

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Tein Troost nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Tein Troost

Tein Troost to Bramkarz, który pojawił się w 15 meczach tego sezonu w First Division B, grając łącznie 1325 minut. Tein Troost traci średnio 1.22 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 13%. Oznacza to, że Tein Troost zachował czyste konto w 2 meczach spośród 15, w których grał.

Tein Troost zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 22 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu KSC Lokeren Temse.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

302 / 397 Graczy

Ranking Straconych Goli

54 / 118 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

22

0

35

1

3

0

1980'

Suma 2025

22

0

35

1

3
0

1980'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.59
 Stracone

0.14  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

12

0

17

2

1

0

955'

Suma 2023/2024

13

0

18

2

1
0

1045'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.6
 Stracone

0.09  Żółte Kartki

Sezon 2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2020

1

0

3

0

0
0

90'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

3
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!