Romano Postema Portrait

Romano Postema Staty

Klub : FC Emmen
Pozycja : Napastnik - Napastnik
Narodowość : Holandia
Numer na koszulce : #9
Wiek (Data urodzenia) : 24 (07.2.2002)
Wzrost : 175cm

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2025/2026 i statystyki kariery- Romano Postema

6.98
Średni ranking w Eerste DivisieRanking Zdobytych Goli : 10 / 480 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

35

24

7

5

0

0

3100'

Suma 2025/2026

35

24

7

5
0

0

3100'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

128

56

19

15

0

1

9759'

77

6

1

5

0

1

2229'

13

8

2

0

0

1

890'

Suma 2025/2026

218

70

22

20
0

3

12878'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Romano Postema. Romano Postema rozegrał łącznie 218 meczów, strzelił 70 goli i przeprowadził 19 asyst. Romano Postema rozegrał najwięcej meczów w Eerste Divisie z 218 w Holandia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Eerste Divisie

0.70Gole na 90
24 Gole łącznie
98 percentyl
0.20Asysty na 90
7 Asysty łącznie
84 percentyl
0.90G+A na 90
31 Całkowity wkład bramkowy
98 percentyl
0.68xG na 90'
23.34 Przewidywane gole
98 percentyl
0.17xA na 90
6.02 Przewidywane asysty
63 percentyl
0.15Kartki na 90
5 Kartki Łącznie
53 percentyl

Statystyki Romano Postema - szczegółowe

Eerste Divisie Statystyki dla Romano Postema

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze35Nie dotyczy
88
minuty310089 minut na mecz
94
Mecze rozpoczęte35Nie dotyczy
94
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte240.7
98
Udział przy golu310.9
98
Gole u siebie160.92
99
Gole na wyjeździe80.47
92
Oczekiwane bramki (xG)23.340.68
98
Bez kar xG (npxG)21.940.64
98
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki1Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli1Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli3Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę129 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Romano Postema zdobył 24 bramki w 35 meczach do tej pory w sezonie Eerste Divisie 2025/2026. 16 z 24 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 8 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Romano Postema na 90 minut wynosi 0.7. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Romano Postema w tym sezonie to 31. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.9 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.64. Daje to zawodnikowi Romano Postema wynik npxG na poziomie 21.94, co plasuje go w 98 z najlepszych graczy Eerste Divisie.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały1093.16
93
Strzały celne
50/ 109
1.45
95
Strzały niecelne
59/ 109
1.71
88
Strzał w słupek4 razy0.12
87
Współczynnik konwersji strzałów22.02%Nie dotyczy
92
Celność strzału45.87%Nie dotyczy
81
Strzały na Zdobytą bramkę4.54Nie dotyczyNie dotyczy

Romano Postema oddał 109 strzałów w 35 meczach do tej pory w Eerste Divisie 2025/2026 sezonie. Spośród 109 strzałów, 50 strzały były celne, a pozostałe 59 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Romano Postema wynosi 45.87%. Zdobywa on bramkę za każdym 4.54 strzałem, których oddaje 3.16 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty70.2
84
Oczekiwane asysty (xA)6.020.17
63
Podania53615.56
4
Udane podania
379/ 536
11.00
4
Współczynnik udanych podań70.71%Nie dotyczy
15
Kluczowe podania300.87
44
Dośrodkowania160.46
34
Udane dośrodkowania
2/ 16
0.06
28
Współczynnik udanych dośrodkowań12.50%Nie dotyczy
27
Minuty na asystę443 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Romano Postema asystował przy 7 asyst w 35 meczach do tej pory w sezonie Eerste Divisie 2025/2026. Romano Postema podaje piłkę około 15.56 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 70.71. Wykonuje również 0.87 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Romano Postema wynosi 0.17 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 63 procent graczy w Eerste Divisie.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi270.78
32
Udane dryblingi90.26
25
Współczynnik skuteczności dryblingu33.33%Nie dotyczy
21
Stracił posiadanie piłki170.49
68
Spalone150.44
84

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki5Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek50.15
53
Minuty na otrzymaną kartkę620 min / kartaNie dotyczy
66
Kartki powyżej 0.5514%
71
Faule popełnione220.64
17
Faul przeciwko300.87
43

Romano Postema otrzymał 5 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 35 meczach do tej pory w sezonie Eerste Divisie 2025/2026. Popełnia 0.64 fauli na 90 minut.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone571.65
29
Minuty na straconą bramkę54 minNie dotyczy
28
Czyste konto617%
35
Przechwytywanie piłki150.44
10
Przejęcia70.20
16
Pojedynki naziemne2005.81
11
Pojedynki naziemne wygrane792.29
7
Pojedynki powietrzne wygrane260.75
41
Dribbled Past160.46
67
Wybicia110.32
5
Zablokowane strzały10.03
20
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnych100%
Rzuty karne przyjęte03
Zdobyte Rzuty Karne03
Rzuty karne chybione00

Romano Postema wykonał do tej pory w swojej karierze 3 rzutów karnych. Spośród nich Romano Postema strzelił 3, a chybił 0. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Romano Postema wynosi 100%.

Analiza statystyk Romano Postema

Romano Postema to Napastnik, który pojawił się w 35 meczach tego sezonu w Eerste Divisie, grając łącznie 3100 minut. Romano Postema zdobywa średnio 0.7 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 10 miejscu spośród 480 graczy w Eerste Divisie, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.

Do tej pory zdobył w sumie 24 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 1 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny Eerste Divisie.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 129 minut

Asysta co 443 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 620 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 3 / 3 rzutów karnych
Chybiono 0 / 3 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : 100%
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

10 / 480 Graczy

Ranking Asyst

80 / 480 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

29

2

0

2

0

1

1201'

Suma 2024/2025

31

2

1

2
0

1

1293'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.15 Gole

0  Asysty

0.15  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

35

17

4

4

0

1

2907'

5

3

0

0

0

1

450'

Suma 2023/2024

40

20

4

4
0

2

3357'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.53 Gole

0.12  Asysty

0.12  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

2

0

0

0

0

0

33'

31

5

2

4

0

0

1485'

1

1

0

0

0

0

102'

Suma 2022/2023

34

6

2

4
0

0

1620'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

32

4

1

2

0

0

682'

3

2

1

0

0

0

145'

Suma 2021/2022

35

6

2

2
0

0

827'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.53 Gole

0.13  Asysty

0.26  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

3

0

0

0

0

0

34'

27

10

6

2

0

0

2267'

Suma 2020/2021

31

12

6

2
0

0

2391'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

11

0

0

1

0

0

279'

Suma 2019/2020

12

0

0

1
0

0

290'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0.32  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!