
Elijah Dijkstra Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Elijah Dijkstra. Elijah Dijkstra rozegrał łącznie 79 meczów, strzelił 1 goli i przeprowadził 0 asyst. Elijah Dijkstra rozegrał najwięcej meczów w Eredivisie z 79 w Holandia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Eredivisie
Eredivisie Statystyki dla Elijah Dijkstra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 11 | Nie dotyczy | 83 |
| minuty | 901 | 82 minut na mecz | 75 |
| Mecze rozpoczęte | 11 | Nie dotyczy | 88 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 10 | 1 | 88 |
| Minuty na straconą bramkę | 90 min | Nie dotyczy | 88 |
| Czyste konto | 3 | 27% | 77 |
| Przechwytywanie piłki | 15 | 1.50 | 58 |
| Przejęcia | 9 | 0.90 | 63 |
| Pojedynki naziemne | 76 | 7.59 | 40 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 35 | 3.50 | 33 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 9 | 0.90 | 53 |
| Dribbled Past | 8 | 0.80 | 27 |
| Wybicia | 20 | 2.00 | 60 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.10 | 35 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Elijah Dijkstra stracił 10 bramek i zachował 3 czystych kont w 11 meczach w Eredivisie 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Elijah Dijkstra przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 90 minut. Co więcej, wykonał 1.50 bloków i 0.90 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Elijah Dijkstra notuje również 2.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.1 | 50 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 901 min / karta | Nie dotyczy | 93 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 9% | 55 |
| Faule popełnione | 4 | 0.40 | 16 |
| Faul przeciwko | 7 | 0.70 | 41 |
Elijah Dijkstra otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 11 meczach do tej pory w sezonie Eredivisie 2026/2027. Popełnia 0.40 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 45 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 26 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 59 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 60 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.25 | 0.02 | 17 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.25 | 0.02 | 18 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Elijah Dijkstra jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Eredivisie 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 5 | 0.50 | 23 |
| Strzały celne | 0/ 5 | 0.00 | 22 |
| Strzały niecelne | 5/ 5 | 0.50 | 33 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 83 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 45 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 22 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Elijah Dijkstra oddał 5 strzałów w 11 meczach do tej pory w Eredivisie 2026/2027 sezonie. Spośród 5 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 5 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Elijah Dijkstra wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.50 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 46 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.16 | 0.12 | 37 |
| Podania | 428 | 42.75 | 59 |
| Udane podania | 385/ 428 | 38.46 | 68 |
| Współczynnik udanych podań | 89.95% | Nie dotyczy | 90 |
| Kluczowe podania | 9 | 0.90 | 48 |
| Dośrodkowania | 13 | 1.30 | 56 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 13 | 0.00 | 35 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 35 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Elijah Dijkstra nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Eredivisie.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 20 | 2.00 | 78 |
| Udane dryblingi | 4 | 0.40 | 47 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 20.00% | Nie dotyczy | 19 |
| Stracił posiadanie piłki | 7 | 0.70 | 46 |
| Spalone | 2 | 0.20 | 76 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Elijah Dijkstra nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
UEFA U21 Championship Qualification Statystyki dla Elijah Dijkstra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 5 | Nie dotyczy | 15 |
| minuty | 376 | 75 minut na mecz | 4 |
| Mecze rozpoczęte | 4 | Nie dotyczy | 9 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 5 | 1.2 | 48 |
| Minuty na straconą bramkę | 75 min | Nie dotyczy | 51 |
| Czyste konto | 2 | 40% | 63 |
| Przechwytywanie piłki | 10 | 2.39 | 98 |
| Przejęcia | 5 | 1.20 | 97 |
| Pojedynki naziemne | 16 | 3.83 | 83 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 10 | 2.39 | 86 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 57 |
| Dribbled Past | 3 | 0.72 | 4 |
| Wybicia | 2 | 0.48 | 67 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.24 | 87 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Elijah Dijkstra stracił 10 bramek i zachował 3 czystych kont w 5 meczach w Eredivisie 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Elijah Dijkstra przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 75 minut. Co więcej, wykonał 2.39 bloków i 1.20 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Elijah Dijkstra notuje również 0.48 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 35 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 35 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 35 |
| Faule popełnione | 2 | 0.48 | 81 |
| Faul przeciwko | 3 | 0.72 | 89 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 59 |
| Udział przy golu | 1 | 0.24 | 66 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 75 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.30 | 0.07 | 58 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.30 | 0.07 | 61 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 5 | 1.20 | 93 |
| Strzały celne | 1/ 5 | 0.24 | 87 |
| Strzały niecelne | 4/ 5 | 0.96 | 95 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 96 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 77 |
| Celność strzału | 20.00% | Nie dotyczy | 76 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.24 | 84 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.50 | 0.36 | 96 |
| Podania | 291 | 69.65 | 98 |
| Udane podania | 271/ 291 | 64.87 | 98 |
| Współczynnik udanych podań | 93.13% | Nie dotyczy | 95 |
| Kluczowe podania | 8 | 1.91 | 97 |
| Dośrodkowania | 4 | 0.96 | 91 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 4 | 0.00 | 82 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 82 |
| Minuty na asystę | 376 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 0.72 | 85 |
| Udane dryblingi | 2 | 0.48 | 90 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 66.67% | Nie dotyczy | 91 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 0.48 | 14 |
| Spalone | 2 | 0.48 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Liga Europy UEFA Statystyki dla Elijah Dijkstra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 117 | 59 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 0.77 | 70 |
| Minuty na straconą bramkę | 117 min | Nie dotyczy | 71 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 1 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 1.54 | 84 |
| Przejęcia | 1 | 0.77 | 69 |
| Pojedynki naziemne | 11 | 8.46 | 85 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 7 | 5.38 | 94 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 0.77 | 67 |
| Dribbled Past | 1 | 0.77 | 20 |
| Wybicia | 2 | 1.54 | 64 |
| Zablokowane strzały | 2 | 1.54 | 99 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Elijah Dijkstra stracił 10 bramek i zachował 3 czystych kont w 2 meczach w Eredivisie 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Elijah Dijkstra przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 117 minut. Co więcej, wykonał 1.54 bloków i 0.77 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Elijah Dijkstra notuje również 1.54 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 38 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 38 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 41 |
| Faule popełnione | 1 | 0.77 | 63 |
| Faul przeciwko | 3 | 2.31 | 95 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 54 |
| Udział przy golu | 1 | 0.77 | 90 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 66 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 73 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 22 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 23 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 29 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 37 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 35 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 93 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 63 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 39 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.77 | 99 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.69 | 0.53 | 99 |
| Podania | 48 | 36.92 | 73 |
| Udane podania | 41/ 48 | 31.54 | 74 |
| Współczynnik udanych podań | 85.42% | Nie dotyczy | 66 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.77 | 68 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.77 | 72 |
| Udane dośrodkowania | 1/ 1 | 0.77 | 88 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | 117 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 2 | 1.54 | 92 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.77 | 92 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 50.00% | Nie dotyczy | 78 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.77 | 18 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 77 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Superpuchar Holandii Statystyki dla Elijah Dijkstra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 71 | 71 minut na mecz | 32 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 53 |
| Czyste konto | 1 | 100% | 99 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 21 |
| Przejęcia | 2 | 2.54 | 89 |
| Pojedynki naziemne | 8 | 10.14 | 68 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 2 | 2.54 | 37 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 1.27 | 74 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 42 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 79 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Elijah Dijkstra stracił 10 bramek i zachował 3 czystych kont w 1 meczach w Eredivisie 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Elijah Dijkstra przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 0 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 2.54 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Elijah Dijkstra notuje również 0.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 89 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 89 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 89 |
| Faule popełnione | 1 | 1.27 | 68 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 47 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 1.27 | 89 |
| Udział przy golu | 1 | 1.27 | 84 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 99 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 1.27 | 89 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.82 | 1.04 | 89 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.82 | 1.04 | 89 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 71 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 3.80 | 84 |
| Strzały celne | 1/ 3 | 1.27 | 89 |
| Strzały niecelne | 2/ 3 | 2.54 | 84 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 33.33% | Nie dotyczy | 89 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 68 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 3.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 89 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.13 | 0.16 | 74 |
| Podania | 39 | 49.44 | 74 |
| Udane podania | 36/ 39 | 45.63 | 79 |
| Współczynnik udanych podań | 92.31% | Nie dotyczy | 89 |
| Kluczowe podania | 1 | 1.27 | 63 |
| Dośrodkowania | 1 | 1.27 | 68 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 1 | 0.00 | 84 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 84 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 4 | 5.07 | 84 |
| Udane dryblingi | 1 | 1.27 | 84 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 25.00% | Nie dotyczy | 63 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 2.54 | 16 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Elijah Dijkstra to Obrońca, który pojawił się w 11 meczach tego sezonu w Eredivisie, grając łącznie 901 minut. Elijah Dijkstra traci średnio 1 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 27%. Oznacza to, że Elijah Dijkstra zachował czyste konto w 3 meczach spośród 11, w których grał.
Elijah Dijkstra zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 14 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Alkmaar Zaanstreek.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.49
Stracone
0.07 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1
Stracone
0 Żółte Kartki