
Yacine Qasmi Staty
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Języki
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2010/2011
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Yacine Qasmi. Yacine Qasmi rozegrał łącznie 356 meczów, strzelił 74 goli i przeprowadził 0 asyst. Yacine Qasmi rozegrał najwięcej meczów w Segunda División B z 356 w Hiszpania. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Primera Division RFEF Group 2
Primera Division RFEF Group 2 Statystyki dla Yacine Qasmi
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 17 | Nie dotyczy | 29 |
| minuty | 514 | 30 minut na mecz | 7 |
| Mecze rozpoczęte | 4 | Nie dotyczy | 5 |
| Mecze jako zastępca | 13 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 6 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 39 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 26 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 55 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 58 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.47 | 0.07 | 59 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.47 | 0.07 | 60 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Yacine Qasmi jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Primera Division RFEF Group 2 2024/2025. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 7 | 1.08 | 91 |
| Strzały celne | 2/ 7 | 0.31 | 85 |
| Strzały niecelne | 5/ 7 | 0.77 | 93 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 88 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 46 |
| Celność strzału | 28.57% | Nie dotyczy | 54 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Yacine Qasmi oddał 7 strzałów w 17 meczach do tej pory w Primera Division RFEF Group 2 2024/2025 sezonie. Spośród 7 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 5 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Yacine Qasmi wynosi 28.57%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 1.08 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 52 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.15 | 0.02 | 27 |
| Podania | 109 | 16.83 | 67 |
| Udane podania | 75/ 109 | 11.58 | 57 |
| Współczynnik udanych podań | 68.81% | Nie dotyczy | 18 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 27 |
| Dośrodkowania | 2 | 0.31 | 52 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 2 | 0.00 | 99 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Yacine Qasmi nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Primera Division RFEF Group 2.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 11 | 1.70 | 85 |
| Udane dryblingi | 7 | 1.08 | 82 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 63.64% | Nie dotyczy | 41 |
| Stracił posiadanie piłki | 17 | 2.62 | 0 |
| Spalone | 7 | 1.08 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 3 | 0.53 | 91 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 171 min / karta | Nie dotyczy | 17 |
| Kartki powyżej 0.5 | 3 | 18% | 58 |
| Faule popełnione | 12 | 1.85 | 98 |
| Faul przeciwko | 15 | 2.32 | 99 |
Yacine Qasmi otrzymał 3 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 17 meczach do tej pory w sezonie Primera Division RFEF Group 2 2024/2025. Popełnia 1.85 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 6 | 1.05 | 55 |
| Minuty na straconą bramkę | 86 min | Nie dotyczy | 56 |
| Czyste konto | 7 | 41% | 90 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 0.31 | 89 |
| Przejęcia | 6 | 0.93 | 81 |
| Pojedynki naziemne | 142 | 21.92 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 50 | 7.72 | 97 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 22 | 3.40 | 99 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 3 | 0.46 | 58 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 45 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 6 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 6 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Yacine Qasmi wykonał do tej pory w swojej karierze 6 rzutów karnych. Spośród nich Yacine Qasmi strzelił 6, a chybił 0. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Yacine Qasmi wynosi 100%.
Yacine Qasmi to Napastnik, który pojawił się w 17 meczach tego sezonu w Primera Division RFEF Group 2, grając łącznie 514 minut. Yacine Qasmi zdobywa średnio 0 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 310 miejscu spośród 459 graczy w Primera Division RFEF Group 2, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 24 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny Primera Division RFEF Group 2.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
1.2 Gole
0 Asysty
3.6 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.33 Gole
0 Asysty
1.16 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.38 Gole
0.38 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.28 Gole
0.06 Asysty
0.25 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.16 Gole
0.31 Asysty
0.31 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.37 Gole
0 Asysty
0.33 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.12 Gole
0 Asysty
0.66 Żółte Kartki
Sezon 2015/2016
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.54 Gole
0 Asysty
0.39 Żółte Kartki
Sezon 2014/2015
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.4 Gole
0 Asysty
0.4 Żółte Kartki
Sezon 2013/2014
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.25 Gole
0 Asysty
0.2 Żółte Kartki
Sezon 2012/2013
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.26 Gole
0 Asysty
0.31 Żółte Kartki
Sezon 2011
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki