Ismaël Kandouss Portrait

Ismaël Kandouss Staty

Pozycja : Obrońca - Środkowy tył
Narodowość : Morocco
Używana noga : Prawonożny
Numer na koszulce : #27
Wiek (Data urodzenia) : 28 (12.11.1997)
Wzrost : 192cm
Waga : 83kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Języki

2018/2019

2017/2018

2026/2027 i statystyki kariery- Ismaël Kandouss

6.80
Średni ranking w Botola ProRanking Straconych Goli : 12 / 71 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

6

0

4

4

0

0

540'

Suma 2026/2027

6

0

4

4

0
0

540'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

104

4

79

33

14

1

7873'

46

2

37

15

8

0

3581'

35

0

25

14

3

0

3047'

29

2

51

4

2

0

2566'

13

0

16

2

3

0

991'

10

0

10

4

2

0

885'

10

0

13

3

0

0

831'

1

0

3

0

1

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

Suma 2024/2025

271

8

251

84

37
1

21612'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Ismaël Kandouss. Ismaël Kandouss rozegrał łącznie 271 meczów, strzelił 8 goli i przeprowadził 0 asyst. Ismaël Kandouss rozegrał najwięcej meczów w Pro League z 271 w Belgia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Botola Pro

0.67Gole Stracone / 90'
4 Bramki w 6 Meczach
77th percentyl
67%Czyste konto
4 / 6 Czystych kart
97th percentyl
0.00Kartki na 90
0 Kartki Łącznie
44th percentyl

Statystyki Ismaël Kandouss - szczegółowe

Botola Pro Statystyki dla Ismaël Kandouss

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze6Nie dotyczy
73
minuty54090 minut na mecz
83
Mecze rozpoczęte6Nie dotyczy
82
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone40.67
77
Minuty na straconą bramkę135 minNie dotyczy
80
Czyste konto467%
97
Przechwytywanie piłki30.50
86
Przejęcia91.50
75
Pojedynki naziemne6310.50
53
Pojedynki naziemne wygrane345.67
62
Pojedynki powietrzne wygrane223.67
97
Dribbled Past00.00
99
Wybicia305.00
93
Zablokowane strzały50.83
96
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Ismaël Kandouss stracił 4 bramek i zachował 4 czystych kont w 6 meczach w Botola Pro 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Ismaël Kandouss przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 135 minut. Co więcej, wykonał 0.50 bloków i 1.50 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Ismaël Kandouss notuje również 5.00 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
44
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
44
Kartki powyżej 0.500%
44
Faule popełnione71.17
61
Faul przeciwko10.17
11

Ismaël Kandouss nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Botola Pro.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
71
Udział przy golu10.17
63
Gole u siebie00
84
Gole na wyjeździe00
80
Oczekiwane bramki (xG)0.210.03
47
Bez kar xG (npxG)0.210.03
49
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Ismaël Kandouss jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Botola Pro 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały20.33
39
Strzały celne
1/ 2
0.17
59
Strzały niecelne
1/ 2
0.17
39
Strzał w słupek0 razy0.00
94
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
72
Celność strzału50.00%Nie dotyczy
84
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Ismaël Kandouss oddał 2 strzałów w 6 meczach do tej pory w Botola Pro 2026/2027 sezonie. Spośród 2 strzałów, 1 strzały były celne, a pozostałe 1 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Ismaël Kandouss wynosi 50.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.33 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.17
84
Oczekiwane asysty (xA)1.290.21
89
Podania40166.83
99
Udane podania
364/ 401
60.67
99
Współczynnik udanych podań90.77%Nie dotyczy
95
Kluczowe podania00.00
35
Dośrodkowania10.17
27
Udane dośrodkowania
0/ 1
0.00
46
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
46
Minuty na asystę540 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Ismaël Kandouss asystował przy 1 asyst w 6 meczach do tej pory w sezonie Botola Pro 2026/2027. Ismaël Kandouss podaje piłkę około 66.83 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 90.77. Wykonuje również 0.00 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Ismaël Kandouss wynosi 0.21 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 89 procent graczy w Botola Pro.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi10.17
26
Udane dryblingi00.00
32
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
32
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
68

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Ismaël Kandouss nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Ismaël Kandouss

Ismaël Kandouss to Obrońca, który pojawił się w 6 meczach tego sezonu w Botola Pro, grając łącznie 540 minut. Ismaël Kandouss traci średnio 0.67 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 67%. Oznacza to, że Ismaël Kandouss zachował czyste konto w 4 meczach spośród 6, w których grał.

Ismaël Kandouss zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 13 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Renaissance Sportive de Berkane.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Asysta co 540 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

106 / 170 Graczy

Ranking Straconych Goli

12 / 71 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

29

0

21

10

3

0

2507'

Suma 2025/2026

38

0

28

15

3
0

3240'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.75
 Stracone

0.11  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

1

0

0

1

0

0

3'

29

2

51

4

2

0

2566'

1

0

3

0

1

0

90'

1

0

1

0

0

0

90'

Suma 2024/2025

33

2

55

6

3
0

2769'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

34

2

29

9

6

1

2585'

3

0

2

1

0

0

270'

Suma 2023/2024

49

2

40

13

10
1

3760'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.07 Gole

1.01
 Stracone

0.24  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

33

1

28

7

3

0

2592'

4

0

2

2

1

0

360'

10

0

13

3

0

0

831'

Suma 2022/2023

48

1

43

13

4
0

3829'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.03 Gole

0.97
 Stracone

0.1  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

36

1

22

16

5

0

2693'

1

0

0

1

0

0

75'

Suma 2021/2022

38

1

22

18

5
0

2847'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.03 Gole

0.74
 Stracone

0.17  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

15

0

10

4

2

0

892'

1

0

5

0

0

0

90'

Suma 2020/2021

16

0

15

4

2
0

982'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.01
 Stracone

0.2  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

25

2

22

8

4

0

2149'

1

0

1

0

1

0

90'

Suma 2019/2020

26

2

23

8

5
0

2239'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.08 Gole

0.92
 Stracone

0.17  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

11

0

16

2

3

0

990'

Suma 2018/2019

17

0

21

5

5
0

1530'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.83
 Stracone

0.33  Żółte Kartki

Sezon 2017/2018
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

0

0

0

0

1'

Suma 2017/2018

2

0

0

0

0
0

1'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!