Simone Ienco Staty

Pozycja : Obrońca - Lewy tył
Narodowość : Mexico
Birthplace : Mexico - Mexico
Numer na koszulce : #3
Wiek (Data urodzenia) : 21 (12.5.2005)
Wzrost : 184cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2026/2027 i statystyki kariery- Simone Ienco

6.59
Średni ranking w Serie C Group BRanking Straconych Goli : 68 / 132 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

11

0

11

4

4

0

834'

Suma 2026/2027

12

0

13

4

5
0

924'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

47

1

32

14

10

0

2396'

Suma 2026/2027

66

2

42

18

18
2

3365'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Simone Ienco. Simone Ienco rozegrał łącznie 66 meczów, strzelił 2 goli i przeprowadził 0 asyst. Simone Ienco rozegrał najwięcej meczów w Serie C Group B z 66 w Włochy. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Serie C Group B

1.19Gole Stracone / 90'
11 Bramki w 11 Meczach
46th percentyl
36%Czyste konto
4 / 11 Czystych kart
70th percentyl
0.43Kartki na 90
4 Kartki Łącznie
90th percentyl

Statystyki Simone Ienco - szczegółowe

Serie C Group B Statystyki dla Simone Ienco

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze11Nie dotyczy
82
minuty83476 minut na mecz
75
Mecze rozpoczęte11Nie dotyczy
91
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony2Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone111.19
46
Minuty na straconą bramkę76 minNie dotyczy
47
Czyste konto436%
70
Przechwytywanie piłki121.55
83
Przejęcia81.04
47
Pojedynki naziemne8511.01
47
Pojedynki naziemne wygrane445.70
50
Pojedynki powietrzne wygrane111.42
63
Dribbled Past00.00
99
Wybicia273.50
73
Zablokowane strzały30.39
67
Rzuty karne oddane10.13
5

Jako obrońca, Simone Ienco stracił 11 bramek i zachował 4 czystych kont w 11 meczach w Serie C Group B 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Simone Ienco przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 76 minut. Co więcej, wykonał 1.55 bloków i 1.04 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Simone Ienco notuje również 3.50 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki4Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek40.43
90
Minuty na otrzymaną kartkę209 min / kartaNie dotyczy
40
Kartki powyżej 0.5436%
94
Faule popełnione151.94
84
Faul przeciwko121.55
72

Simone Ienco otrzymał 4 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 11 meczach do tej pory w sezonie Serie C Group B 2026/2027. Popełnia 1.94 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
55
Udział przy golu00
39
Gole u siebie00
69
Gole na wyjeździe00
72
Oczekiwane bramki (xG)0.670.09
48
Bez kar xG (npxG)0.670.09
49
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Simone Ienco jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Serie C Group B 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały70.91
51
Strzały celne
4/ 7
0.52
69
Strzały niecelne
3/ 7
0.39
32
Strzał w słupek0 razy0.00
86
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
55
Celność strzału57.14%Nie dotyczy
93
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Simone Ienco oddał 7 strzałów w 11 meczach do tej pory w Serie C Group B 2026/2027 sezonie. Spośród 7 strzałów, 4 strzały były celne, a pozostałe 3 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Simone Ienco wynosi 57.14%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.91 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
63
Oczekiwane asysty (xA)0.390.05
18
Podania20326.29
31
Udane podania
155/ 203
20.07
32
Współczynnik udanych podań76.35%Nie dotyczy
38
Kluczowe podania10.13
23
Dośrodkowania162.07
83
Udane dośrodkowania
3/ 16
0.39
59
Współczynnik udanych dośrodkowań18.75%Nie dotyczy
36
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Simone Ienco nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Serie C Group B.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi70.91
64
Udane dryblingi40.52
58
Współczynnik skuteczności dryblingu57.14%Nie dotyczy
45
Stracił posiadanie piłki20.26
66
Spalone00.00
53

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Simone Ienco nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Coppa Italia Serie C Statystyki dla Simone Ienco

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze1Nie dotyczy
0
minuty9090 minut na mecz
0
Mecze rozpoczęte1Nie dotyczy
16
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone22
0
Minuty na straconą bramkę45 minNie dotyczy
18
Czyste konto00%
18
Przechwytywanie piłki22.00
99
Przejęcia22.00
79
Pojedynki naziemne1010.00
41
Pojedynki naziemne wygrane66.00
50
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
23
Dribbled Past00.00
99
Wybicia22.00
65
Zablokowane strzały00.00
56
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Simone Ienco stracił 11 bramek i zachował 4 czystych kont w 1 meczach w Serie C Group B 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Simone Ienco przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 45 minut. Co więcej, wykonał 2.00 bloków i 2.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Simone Ienco notuje również 2.00 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek11
99
Minuty na otrzymaną kartkę90 min / kartaNie dotyczy
68
Kartki powyżej 0.51100%
99
Faule popełnione11.00
56
Faul przeciwko22.00
94

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
68
Udział przy golu00
66
Gole u siebie00
82
Gole na wyjeździe00
82
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
41
Bez kar xG (npxG)0.000.00
41
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
42
Strzały celne
0/ 0
0.00
62
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
49
Strzał w słupek0 razy0.00
98
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
84
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
63
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
97
Oczekiwane asysty (xA)0.070.07
54
Podania4242.00
78
Udane podania
31/ 42
31.00
62
Współczynnik udanych podań73.81%Nie dotyczy
14
Kluczowe podania00.00
51
Dośrodkowania11.00
71
Udane dośrodkowania
0/ 1
0.00
71
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
71
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi11.00
66
Udane dryblingi00.00
50
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
50
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
81

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Simone Ienco

Simone Ienco to Obrońca, który pojawił się w 11 meczach tego sezonu w Serie C Group B, grając łącznie 834 minut. Simone Ienco traci średnio 1.19 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 36%. Oznacza to, że Simone Ienco zachował czyste konto w 4 meczach spośród 11, w których grał.

Simone Ienco zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 8 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu ASD Pineto Calcio.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

217 / 326 Graczy

Ranking Straconych Goli

68 / 132 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

28

1

16

8

5

0

1165'

Suma 2025/2026

30

1

16

8

6
0

1297'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.08 Gole

1.24
 Stracone

0.39  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

8

0

5

2

1

0

397'

Suma 2024/2025

9

1

5

2

1
0

441'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.13
 Stracone

0.23  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2023/2024

15

0

8

4

6
2

703'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.02
 Stracone

0.77  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!