Moussa Marega Portrait

Moussa Marega Staty

Klub : Al Draih
Reprezentacja Kraju : Mali National Team
Pozycja : Napastnik - Środkowy napastnik
Narodowość : Mali
Używana noga : Prawonożny
Numer na koszulce : #7
Wiek (Data urodzenia) : 35 (14.4.1991)
Wzrost : 184cm
Waga : 94kg

2025/2026

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

Języki

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 i statystyki kariery- Moussa Marega

6.89
Średni ranking w First DivisionRanking Zdobytych Goli : 12 / 389 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

30

19

8

2

0

0

2433'

Suma 2025/2026

30

19

8

2
0

0

2433'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

180

77

22

27

2

4

13678'

49

18

2

4

0

0

3508'

33

9

0

6

0

1

2543'

30

19

8

2

0

0

2433'

19

6

0

5

1

0

1469'

4

0

0

0

0

0

423'

2

0

0

0

0

0

134'

1

1

0

0

0

0

46'

Suma 2020/2021

407

156

45

54
3

7

31477'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Moussa Marega. Moussa Marega rozegrał łącznie 407 meczów, strzelił 156 goli i przeprowadził 22 asyst. Moussa Marega rozegrał najwięcej meczów w Liga NOS z 407 w Portugalia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w First Division

0.70Gole na 90
19 Gole łącznie
98 percentyl
0.30Asysty na 90
8 Asysty łącznie
95 percentyl
1.00G+A na 90
27 Całkowity wkład bramkowy
99 percentyl
0.58xG na 90'
15.07 Przewidywane gole
98 percentyl
0.24xA na 90
6.22 Przewidywane asysty
95 percentyl
0.07Kartki na 90
2 Kartki Łącznie
18 percentyl

Statystyki Moussa Marega - szczegółowe

First Division Statystyki dla Moussa Marega

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze30Nie dotyczy
82
minuty243381 minut na mecz
81
Mecze rozpoczęte27Nie dotyczy
82
Mecze jako zastępca2Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony2Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte190.7
98
Udział przy golu271
99
Gole u siebie90.64
94
Gole na wyjeździe100.77
97
Oczekiwane bramki (xG)15.070.58
98
Bez kar xG (npxG)13.670.53
98
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli4Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę128 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Moussa Marega zdobył 19 bramki w 30 meczach do tej pory w sezonie First Division 2025/2026. 9 z 19 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 10 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Moussa Marega na 90 minut wynosi 0.7. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Moussa Marega w tym sezonie to 27. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 1 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.53. Daje to zawodnikowi Moussa Marega wynik npxG na poziomie 13.67, co plasuje go w 98 z najlepszych graczy First Division.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały501.94
97
Strzały celne
23/ 50
0.89
97
Strzały niecelne
27/ 50
1.05
92
Strzał w słupek0 razy0.00
84
Współczynnik konwersji strzałów38.00%Nie dotyczy
85
Celność strzału46.00%Nie dotyczy
87
Strzały na Zdobytą bramkę2.63Nie dotyczyNie dotyczy

Moussa Marega oddał 50 strzałów w 30 meczach do tej pory w First Division 2025/2026 sezonie. Spośród 50 strzałów, 23 strzały były celne, a pozostałe 27 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Moussa Marega wynosi 46.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 2.63 strzałem, których oddaje 1.94 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty80.3
95
Oczekiwane asysty (xA)6.220.24
95
Podania45917.77
21
Udane podania
339/ 459
13.12
21
Współczynnik udanych podań73.86%Nie dotyczy
24
Kluczowe podania220.85
90
Dośrodkowania230.89
73
Udane dośrodkowania
5/ 23
0.19
65
Współczynnik udanych dośrodkowań21.74%Nie dotyczy
51
Minuty na asystę304 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Moussa Marega asystował przy 8 asyst w 30 meczach do tej pory w sezonie First Division 2025/2026. Moussa Marega podaje piłkę około 17.77 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 73.86. Wykonuje również 0.85 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Moussa Marega wynosi 0.24 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 95 procent graczy w First Division.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi291.12
82
Udane dryblingi160.62
84
Współczynnik skuteczności dryblingu55.17%Nie dotyczy
65
Stracił posiadanie piłki220.85
5
Spalone100.39
93

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek20.07
18
Minuty na otrzymaną kartkę1217 min / kartaNie dotyczy
92
Kartki powyżej 0.527%
30
Faule popełnione220.85
53
Faul przeciwko281.08
75

Moussa Marega otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 30 meczach do tej pory w sezonie First Division 2025/2026. Popełnia 0.85 fauli na 90 minut.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone341.26
57
Minuty na straconą bramkę72 minNie dotyczy
57
Czyste konto930%
75
Przechwytywanie piłki70.27
14
Przejęcia60.23
33
Pojedynki naziemne1566.04
82
Pojedynki naziemne wygrane772.98
83
Pojedynki powietrzne wygrane321.24
90
Dribbled Past00.00
99
Wybicia50.19
22
Zablokowane strzały20.08
53
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnych70%
Rzuty karne przyjęte010
Zdobyte Rzuty Karne07
Rzuty karne chybione03

Moussa Marega wykonał do tej pory w swojej karierze 10 rzutów karnych. Spośród nich Moussa Marega strzelił 7, a chybił 3. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Moussa Marega wynosi 70%.

Analiza statystyk Moussa Marega

Moussa Marega to Napastnik, który pojawił się w 30 meczach tego sezonu w First Division, grając łącznie 2433 minut. Moussa Marega zdobywa średnio 0.7 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 12 miejscu spośród 389 graczy w First Division, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.

Do tej pory zdobył w sumie 19 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 2 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny First Division.

Minuta po minucie

Zdobywa gola co 128 minut

Asysta co 304 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 1217 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 7 / 10 rzutów karnych
Chybiono 3 / 10 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : 70%
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

12 / 389 Graczy

Ranking Asyst

20 / 389 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

2

0

0

0

0

0

134'

1

1

0

0

0

0

46'

Suma 2023/2024

29

10

2

3
0

0

2240'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.39 Gole

0.11  Asysty

0.06  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

2

0

0

0

0

0

204'

Suma 2022/2023

25

5

0

3
0

0

1711'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.31 Gole

0  Asysty

0.18  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

27

13

2

1

0

0

2045'

2

0

0

0

0

0

219'

Suma 2021/2022

38

14

4

2
0

0

3052'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.57 Gole

0.09  Asysty

0.04  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

30

7

1

3

0

0

2013'

Suma 2020/2021

51

14

4

6
0

0

3782'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.31 Gole

0.04  Asysty

0.13  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

29

12

5

5

0

0

2316'

Suma 2019/2020

45

15

7

6
0

0

3606'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.47 Gole

0.19  Asysty

0.19  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

29

11

6

5

0

1

2495'

Suma 2018/2019

47

20

8

8
0

3

3901'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.4 Gole

0.22  Asysty

0.18  Żółte Kartki

Sezon 2017/2018
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

29

22

4

1

0

0

2410'

Suma 2017/2018

37

22

6

1
0

0

3030'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.82 Gole

0.15  Asysty

0.04  Żółte Kartki

Sezon 2016/2017
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

25

13

6

6

1

2

2033'

Suma 2016/2017

29

14

6

8
1

2

2392'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.58 Gole

0.27  Asysty

0.31  Żółte Kartki

Sezon 2015/2016
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

24

5

0

4

0

1

1309'

Suma 2015/2016

29

6

0

6
1

1

1748'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.34 Gole

0  Asysty

0.28  Żółte Kartki

Sezon 2014/2015
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

14

7

0

3

1

0

1102'

Suma 2014/2015

14

7

0

3
1

0

1102'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.57 Gole

0  Asysty

0.25  Żółte Kartki

Sezon 2013/2014
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

33

9

0

6

0

1

2543'

Suma 2013/2014

33

9

0

6
0

1

2543'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.32 Gole

0  Asysty

0.21  Żółte Kartki

Sezon 2013
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2013

1

1

0

0
0

0

27'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

3.33 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!