
Simon Adingra Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Simon Adingra. Simon Adingra rozegrał łącznie 219 meczów, strzelił 48 goli i przeprowadził 4 asyst. Simon Adingra rozegrał najwięcej meczów w Premier League z 219 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Ligue 1
Ligue 1 Statystyki dla Simon Adingra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 13 | Nie dotyczy | 18 |
| minuty | 783 | 60 minut na mecz | 24 |
| Mecze rozpoczęte | 9 | Nie dotyczy | 28 |
| Mecze jako zastępca | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 7 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 3 | 0.34 | 87 |
| Udział przy golu | 4 | 0.46 | 84 |
| Gole u siebie | 3 | 0.83 | 97 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 53 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 3.24 | 0.37 | 86 |
| Bez kar xG (npxG) | 3.24 | 0.37 | 89 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 261 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Simon Adingra zdobył 3 bramki w 13 meczach do tej pory w sezonie Ligue 1 2025/2026. 3 z 3 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Simon Adingra na 90 minut wynosi 0.34. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Simon Adingra w tym sezonie to 4. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.46 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.37. Daje to zawodnikowi Simon Adingra wynik npxG na poziomie 3.24, co plasuje go w 89 z najlepszych graczy Ligue 1.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 20 | 2.30 | 85 |
| Strzały celne | 6/ 20 | 0.69 | 76 |
| Strzały niecelne | 14/ 20 | 1.61 | 91 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 0.11 | 89 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 15.00% | Nie dotyczy | 79 |
| Celność strzału | 30.00% | Nie dotyczy | 44 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 6.67 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Simon Adingra oddał 20 strzałów w 13 meczach do tej pory w Ligue 1 2025/2026 sezonie. Spośród 20 strzałów, 6 strzały były celne, a pozostałe 14 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Simon Adingra wynosi 30.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 6.67 strzałem, których oddaje 2.30 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.11 | 66 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.65 | 0.19 | 73 |
| Podania | 309 | 35.47 | 43 |
| Udane podania | 237/ 309 | 27.21 | 40 |
| Współczynnik udanych podań | 76.70% | Nie dotyczy | 21 |
| Kluczowe podania | 13 | 1.49 | 84 |
| Dośrodkowania | 27 | 3.10 | 82 |
| Udane dośrodkowania | 6/ 27 | 0.69 | 79 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 22.22% | Nie dotyczy | 56 |
| Minuty na asystę | 783 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Simon Adingra asystował przy 1 asyst w 13 meczach do tej pory w sezonie Ligue 1 2025/2026. Simon Adingra podaje piłkę około 35.47 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 76.70. Wykonuje również 1.49 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Simon Adingra wynosi 0.19 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 73 procent graczy w Ligue 1.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 67 | 7.69 | 99 |
| Udane dryblingi | 23 | 2.64 | 99 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 34.33% | Nie dotyczy | 24 |
| Stracił posiadanie piłki | 16 | 1.84 | 6 |
| Spalone | 2 | 0.23 | 76 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 17 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 17 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 19 |
| Faule popełnione | 7 | 0.80 | 23 |
| Faul przeciwko | 7 | 0.80 | 38 |
Simon Adingra nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Ligue 1.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 11 | 1.26 | 49 |
| Minuty na straconą bramkę | 71 min | Nie dotyczy | 49 |
| Czyste konto | 3 | 23% | 39 |
| Przechwytywanie piłki | 10 | 1.15 | 31 |
| Przejęcia | 6 | 0.69 | 44 |
| Pojedynki naziemne | 130 | 14.92 | 96 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 44 | 5.05 | 66 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 4 | 0.46 | 26 |
| Dribbled Past | 12 | 1.38 | 6 |
| Wybicia | 5 | 0.57 | 20 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 25 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Simon Adingra nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Premier League Statystyki dla Simon Adingra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 14 | Nie dotyczy | 12 |
| minuty | 657 | 47 minut na mecz | 11 |
| Mecze rozpoczęte | 9 | Nie dotyczy | 20 |
| Mecze jako zastępca | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.14 | 70 |
| Udział przy golu | 2 | 0.27 | 69 |
| Gole u siebie | 1 | 0.32 | 88 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 49 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.04 | 0.14 | 59 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.04 | 0.14 | 60 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 657 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 6 | 0.81 | 44 |
| Strzały celne | 2/ 6 | 0.27 | 48 |
| Strzały niecelne | 4/ 6 | 0.54 | 42 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 58 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 16.67% | Nie dotyczy | 86 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 61 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 6.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.14 | 78 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.08 | 0.15 | 59 |
| Podania | 162 | 21.92 | 14 |
| Udane podania | 122/ 162 | 16.51 | 15 |
| Współczynnik udanych podań | 75.31% | Nie dotyczy | 21 |
| Kluczowe podania | 7 | 0.95 | 60 |
| Dośrodkowania | 27 | 3.65 | 85 |
| Udane dośrodkowania | 5/ 27 | 0.68 | 78 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 18.52% | Nie dotyczy | 44 |
| Minuty na asystę | 657 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 26 | 3.52 | 94 |
| Udane dryblingi | 8 | 1.08 | 83 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 30.77% | Nie dotyczy | 21 |
| Stracił posiadanie piłki | 12 | 1.62 | 14 |
| Spalone | 4 | 0.54 | 93 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.27 | 77 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 329 min / karta | Nie dotyczy | 38 |
| Kartki powyżej 0.5 | 2 | 14% | 61 |
| Faule popełnione | 18 | 2.44 | 99 |
| Faul przeciwko | 3 | 0.41 | 22 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 8 | 1.1 | 73 |
| Minuty na straconą bramkę | 82 min | Nie dotyczy | 73 |
| Czyste konto | 5 | 36% | 86 |
| Przechwytywanie piłki | 11 | 1.49 | 48 |
| Przejęcia | 2 | 0.27 | 22 |
| Pojedynki naziemne | 98 | 13.26 | 87 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 30 | 4.06 | 36 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 9 | 1.22 | 55 |
| Dribbled Past | 9 | 1.22 | 8 |
| Wybicia | 11 | 1.49 | 48 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 16 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
FA Cup Statystyki dla Simon Adingra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 71 | 71 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 56 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 33 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 72 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.05 | 0.06 | 53 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.05 | 0.06 | 53 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 1.27 | 75 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 44 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 1.27 | 94 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 97 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 56 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 44 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 67 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.04 | 0.05 | 38 |
| Podania | 24 | 30.42 | 66 |
| Udane podania | 19/ 24 | 24.08 | 69 |
| Współczynnik udanych podań | 79.17% | Nie dotyczy | 59 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 38 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 34 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 56 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 56 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 3.80 | 97 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 47 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 47 |
| Stracił posiadanie piłki | 2 | 2.54 | 0 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 72 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 44 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 44 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Faule popełnione | 2 | 2.54 | 99 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 22 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 28 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 2.54 | 94 |
| Przejęcia | 2 | 2.54 | 99 |
| Pojedynki naziemne | 12 | 15.21 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 2 | 2.54 | 47 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 6 |
| Dribbled Past | 1 | 1.27 | 9 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 6 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 41 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Liga Mistrzów UEFA Statystyki dla Simon Adingra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 86 | 43 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 49 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 32 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 63 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 68 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.22 | 0.23 | 72 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.22 | 0.23 | 74 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 3 | 3.14 | 93 |
| Strzały celne | 1/ 3 | 1.05 | 88 |
| Strzały niecelne | 2/ 3 | 2.09 | 97 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 82 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 52 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 57 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 50 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.02 | 0.02 | 4 |
| Podania | 16 | 16.74 | 11 |
| Udane podania | 12/ 16 | 12.56 | 11 |
| Współczynnik udanych podań | 75.00% | Nie dotyczy | 19 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 13 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 23 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 43 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 15 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 20 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 20 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 1.05 | 29 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 60 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 36 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 36 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 37 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 10 |
| Faul przeciwko | 1 | 1.05 | 66 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 3 | 3.14 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 29 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 11 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 1.05 | 39 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 15 |
| Pojedynki naziemne | 5 | 5.23 | 23 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 2 | 2.09 | 18 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 11 |
| Dribbled Past | 2 | 2.09 | 1 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 6 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 36 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Coupe de France Statystyki dla Simon Adingra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 44 | 44 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 0 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 54 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 46 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 54 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 77 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.45 | 0.92 | 93 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.45 | 0.92 | 93 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 6 | 12.27 | 99 |
| Strzały celne | 2/ 6 | 4.09 | 99 |
| Strzały niecelne | 4/ 6 | 8.18 | 99 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 2.05 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 61 |
| Celność strzału | 33.33% | Nie dotyczy | 61 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 69 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.06 | 0.12 | 50 |
| Podania | 20 | 40.91 | 50 |
| Udane podania | 14/ 20 | 28.64 | 36 |
| Współczynnik udanych podań | 70.00% | Nie dotyczy | 0 |
| Kluczowe podania | 1 | 2.05 | 82 |
| Dośrodkowania | 3 | 6.14 | 96 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 3 | 0.00 | 46 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 46 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 3 | 6.14 | 99 |
| Udane dryblingi | 2 | 4.09 | 99 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 66.67% | Nie dotyczy | 68 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 75 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 69 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 69 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 57 |
| Faule popełnione | 1 | 2.05 | 99 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 18 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 4.09 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 22 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 0 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 18 |
| Przejęcia | 1 | 2.05 | 99 |
| Pojedynki naziemne | 7 | 14.32 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 5 | 10.23 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 3 | 6.14 | 99 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 0 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 36 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
WC Qualification Africa Statystyki dla Simon Adingra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 10 | Nie dotyczy | 98 |
| minuty | 485 | 49 minut na mecz | 31 |
| Mecze rozpoczęte | 5 | Nie dotyczy | 18 |
| Mecze jako zastępca | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 2 | 0.37 | 87 |
| Udział przy golu | 5 | 0.93 | 97 |
| Gole u siebie | 1 | 0.35 | 85 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.4 | 90 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.18 | 0.82 | 99 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.18 | 0.82 | 99 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 243 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 70 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 77 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 73 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 96 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 86 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 77 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 3 | 0.56 | 98 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.56 | 1.08 | 99 |
| Podania | 0 | 0.00 | 42 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 42 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 70 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 73 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 92 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 92 |
| Minuty na asystę | 162 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 68 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 72 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 72 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 85 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.19 | 70 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 485 min / karta | Nie dotyczy | 71 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 10% | 55 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 61 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 51 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 4 |
| Czyste konto | 10 | 100% | 99 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 58 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 61 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 44 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 45 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 62 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 52 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 82 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
International Friendlies Statystyki dla Simon Adingra
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 100 | 50 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.9 | 99 |
| Udział przy golu | 1 | 0.9 | 99 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 99 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 1.14 | 99 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.84 | 0.76 | 99 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.84 | 0.76 | 99 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 100 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 4 | 3.60 | 99 |
| Strzały celne | 1/ 4 | 0.90 | 99 |
| Strzały niecelne | 3/ 4 | 2.70 | 99 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 99 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 25.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Celność strzału | 25.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 4.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 99 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.09 | 0.08 | 99 |
| Podania | 33 | 29.70 | 0 |
| Udane podania | 30/ 33 | 27.00 | 99 |
| Współczynnik udanych podań | 90.91% | Nie dotyczy | 99 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.90 | 99 |
| Dośrodkowania | 6 | 5.40 | 99 |
| Udane dośrodkowania | 2/ 6 | 1.80 | 99 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 33.33% | Nie dotyczy | 99 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 4 | 3.60 | 99 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.90 | 99 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 25.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 99 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 99 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 99 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 99 |
| Faul przeciwko | 1 | 0.90 | 99 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 0 | 0 | 99 |
| Minuty na straconą bramkę | 0 min | Nie dotyczy | 0 |
| Czyste konto | 2 | 100% | 99 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.90 | 99 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 99 |
| Pojedynki naziemne | 6 | 5.40 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 3 | 2.70 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 99 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 0 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 99 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Simon Adingra to Napastnik, który pojawił się w 13 meczach tego sezonu w Ligue 1, grając łącznie 783 minut. Simon Adingra zdobywa średnio 0.34 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 54 miejscu spośród 408 graczy w Ligue 1, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 3 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 5 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny Ligue 1.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 261 minut
Asysta co 783 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.17 Gole
0.17 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.24 Gole
0.04 Asysty
0.12 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.42 Gole
0.34 Asysty
0.11 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.45 Gole
0.15 Asysty
0.25 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
1.12 Gole
0 Asysty
0.56 Żółte Kartki