Simone Kosijer Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Simone Kosijer. Simone Kosijer rozegrał łącznie 22 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 0 asyst. Simone Kosijer rozegrał najwięcej meczów w Serie C Grupa A z 22 w Włochy. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Serie C Group B
Serie C Group B Statystyki dla Simone Kosijer
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 4 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 244 | 61 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 3 | Nie dotyczy | 1 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 4 | 1.48 | 24 |
| Minuty na straconą bramkę | 61 min | Nie dotyczy | 25 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 15 |
| Przechwytywanie piłki | 3 | 1.11 | 65 |
| Przejęcia | 3 | 1.11 | 50 |
| Pojedynki naziemne | 33 | 12.17 | 60 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 17 | 6.27 | 60 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 6 | 2.21 | 79 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 15 | 5.53 | 92 |
| Zablokowane strzały | 1 | 0.37 | 66 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Simone Kosijer stracił 4 bramek i zachował 0 czystych kont w 4 meczach w Serie C Group B 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Simone Kosijer przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 61 minut. Co więcej, wykonał 1.11 bloków i 1.11 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Simone Kosijer notuje również 5.53 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 30 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 30 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 32 |
| Faule popełnione | 1 | 0.37 | 10 |
| Faul przeciwko | 1 | 0.37 | 14 |
Simone Kosijer nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Serie C Group B.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 55 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 39 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 69 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.06 | 0.02 | 22 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.06 | 0.02 | 23 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Simone Kosijer jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Serie C Group B 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.37 | 23 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 27 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 0.37 | 31 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 86 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 55 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 27 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Simone Kosijer oddał 1 strzałów w 4 meczach do tej pory w Serie C Group B 2026/2027 sezonie. Spośród 1 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 1 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Simone Kosijer wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 0.37 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 63 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.20 | 0.07 | 34 |
| Podania | 118 | 43.52 | 79 |
| Udane podania | 101/ 118 | 37.25 | 83 |
| Współczynnik udanych podań | 85.59% | Nie dotyczy | 87 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 18 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 17 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 30 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 30 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Simone Kosijer nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Serie C Group B.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 20 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 23 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 25 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 53 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Simone Kosijer nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Coppa Italia Serie C Statystyki dla Simone Kosijer
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 16 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1 | 32 |
| Minuty na straconą bramkę | 90 min | Nie dotyczy | 47 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 18 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 62 |
| Przejęcia | 2 | 1.50 | 63 |
| Pojedynki naziemne | 7 | 5.25 | 10 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 4 | 3.00 | 15 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 23 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 5 | 3.75 | 92 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 56 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Simone Kosijer stracił 4 bramek i zachował 0 czystych kont w 1 meczach w Serie C Group B 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Simone Kosijer przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 90 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 1.50 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Simone Kosijer notuje również 3.75 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 68 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 68 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 73 |
| Faule popełnione | 2 | 1.50 | 73 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 20 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 68 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 66 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 82 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 82 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.05 | 0.04 | 59 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.05 | 0.04 | 59 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.75 | 65 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 62 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 0.75 | 80 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 98 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 84 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 63 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 97 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.03 | 0.02 | 5 |
| Podania | 22 | 16.50 | 12 |
| Udane podania | 14/ 22 | 10.50 | 6 |
| Współczynnik udanych podań | 63.64% | Nie dotyczy | 3 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 51 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 42 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 71 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 71 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 36 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 50 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 50 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 81 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Simone Kosijer to Obrońca, który pojawił się w 4 meczach tego sezonu w Serie C Group B, grając łącznie 244 minut. Simone Kosijer traci średnio 1.48 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 0%. Oznacza to, że Simone Kosijer zachował czyste konto w 0 meczach spośród 4, w których grał.
Simone Kosijer zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 21 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu SS Sambenedettese Calcio.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.68
Stracone
0.42 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0
Stracone
0 Żółte Kartki