Filippo Basile Staty
2026/2027
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Filippo Basile. Filippo Basile rozegrał łącznie 9 meczów, strzelił 1 goli i przeprowadził 0 asyst. Filippo Basile rozegrał najwięcej meczów w Campionato Primavera 1 z 9 w Włochy. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Campionato Primavera 1
Campionato Primavera 1 Statystyki dla Filippo Basile
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 5 | Nie dotyczy | 63 |
| minuty | 430 | 86 minut na mecz | 52 |
| Mecze rozpoczęte | 5 | Nie dotyczy | 76 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 4 | 0.84 | 80 |
| Minuty na straconą bramkę | 108 min | Nie dotyczy | 81 |
| Czyste konto | 2 | 40% | 89 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.19 | 91 |
| Przejęcia | 5 | 0.95 | 91 |
| Pojedynki naziemne | 18 | 3.40 | 47 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 10 | 1.89 | 53 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 0.38 | 73 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 9 | 1.70 | 85 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 71 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Filippo Basile stracił 4 bramek i zachował 2 czystych kont w 5 meczach w Campionato Primavera 1 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Filippo Basile przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 108 minut. Co więcej, wykonał 0.19 bloków i 0.95 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Filippo Basile notuje również 1.70 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.21 | 83 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 430 min / karta | Nie dotyczy | 92 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 20% | 92 |
| Faule popełnione | 4 | 0.76 | 85 |
| Faul przeciwko | 2 | 0.38 | 65 |
Filippo Basile otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 5 meczach do tej pory w sezonie Campionato Primavera 1 2026/2027. Popełnia 0.76 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.21 | 76 |
| Udział przy golu | 1 | 0.21 | 66 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 76 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.26 | 83 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.65 | 0.12 | 66 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.65 | 0.12 | 67 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 430 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Filippo Basile zdobył 1 bramki w 5 meczach do tej pory w sezonie Campionato Primavera 1 2026/2027. 0 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Filippo Basile na 90 minut wynosi 0.21. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Filippo Basile w tym sezonie to 1. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.21 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.12. Daje to zawodnikowi Filippo Basile wynik npxG na poziomie 0.65, co plasuje go w 67 z najlepszych graczy Campionato Primavera 1.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.19 | 48 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 60 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 0.19 | 60 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 98 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 100.00% | Nie dotyczy | 97 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 60 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 1.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Filippo Basile oddał 1 strzałów w 5 meczach do tej pory w Campionato Primavera 1 2026/2027 sezonie. Spośród 1 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 1 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Filippo Basile wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 1.00 strzałem, których oddaje 0.19 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 84 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.14 | 0.03 | 62 |
| Podania | 64 | 12.10 | 59 |
| Udane podania | 48/ 64 | 9.08 | 57 |
| Współczynnik udanych podań | 75.00% | Nie dotyczy | 35 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.19 | 64 |
| Dośrodkowania | 2 | 0.38 | 70 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 2 | 0.00 | 67 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 67 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Filippo Basile nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Campionato Primavera 1.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 40 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 52 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 52 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.19 | 41 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 88 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Filippo Basile nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Liga Młodzieżowa UEFA Statystyki dla Filippo Basile
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 4 | Nie dotyczy | 99 |
| minuty | 307 | 77 minut na mecz | 20 |
| Mecze rozpoczęte | 3 | Nie dotyczy | -1 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 4 | 1.17 | 72 |
| Minuty na straconą bramkę | 77 min | Nie dotyczy | 74 |
| Czyste konto | 1 | 25% | 93 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | -1 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | -1 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | -1 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | -1 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | -1 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | -1 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | -1 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | -1 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | -1 |
Jako obrońca, Filippo Basile stracił 4 bramek i zachował 2 czystych kont w 4 meczach w Campionato Primavera 1 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Filippo Basile przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 77 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 0.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Filippo Basile notuje również 0.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.59 | 95 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 154 min / karta | Nie dotyczy | 54 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 25% | -1 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | -1 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | -1 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 69 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 46 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 80 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 87 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | -1 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | -1 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | -1 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | -1 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 64 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Podania | 0 | 0.00 | -1 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | -1 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | -1 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | -1 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | -1 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | -1 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | -1 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | -1 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | -1 |
| Spalone | 0 | 0.00 | -1 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Filippo Basile to Obrońca, który pojawił się w 5 meczach tego sezonu w Campionato Primavera 1, grając łącznie 430 minut. Filippo Basile traci średnio 0.84 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 40%. Oznacza to, że Filippo Basile zachował czyste konto w 2 meczach spośród 5, w których grał.
Filippo Basile zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 2 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Roma Under 20.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 430 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli