László Vass Staty
2026/2027
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla László Vass. László Vass rozegrał łącznie 4 meczów, strzelił 1 goli i przeprowadził 0 asyst. László Vass rozegrał najwięcej meczów w NB II z 4 w Węgry. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w NB II
NB II Statystyki dla László Vass
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 4 | Nie dotyczy | 20 |
| minuty | 181 | 45 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 2 | Nie dotyczy | 11 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 4 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.5 | 92 |
| Udział przy golu | 1 | 0.5 | 92 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 72 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.96 | 99 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.94 | 0.37 | 94 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.94 | 0.37 | 94 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 181 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
László Vass zdobył 1 bramki w 4 meczach do tej pory w sezonie NB II 2026/2027. 0 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez László Vass na 90 minut wynosi 0.5. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) László Vass w tym sezonie to 1. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.5 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.37. Daje to zawodnikowi László Vass wynik npxG na poziomie 0.94, co plasuje go w 94 z najlepszych graczy NB II.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 4 | 1.58 | 96 |
| Strzały celne | 2/ 4 | 0.79 | 96 |
| Strzały niecelne | 2/ 4 | 0.79 | 92 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 94 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 25.00% | Nie dotyczy | 75 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 85 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 4.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
László Vass oddał 4 strzałów w 4 meczach do tej pory w NB II 2026/2027 sezonie. Spośród 4 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów László Vass wynosi 50.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 4.00 strzałem, których oddaje 1.58 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 96 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.02 | 0.01 | 22 |
| Podania | 15 | 5.92 | 22 |
| Udane podania | 9/ 15 | 3.55 | 16 |
| Współczynnik udanych podań | 60.00% | Nie dotyczy | 4 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 44 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 40 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 58 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 58 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
László Vass nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie NB II.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 4 | 1.58 | 88 |
| Udane dryblingi | 2 | 0.79 | 85 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 50.00% | Nie dotyczy | 67 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.39 | 21 |
| Spalone | 1 | 0.39 | 94 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 39 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 39 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 44 |
| Faule popełnione | 3 | 1.18 | 89 |
| Faul przeciwko | 3 | 1.18 | 90 |
László Vass nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie NB II.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 3 | 1.49 | 36 |
| Minuty na straconą bramkę | 60 min | Nie dotyczy | 37 |
| Czyste konto | 1 | 25% | 65 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.39 | 90 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 20 |
| Pojedynki naziemne | 23 | 9.08 | 81 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 13 | 5.13 | 87 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 0.79 | 68 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 1 | 0.39 | 49 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 63 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
László Vass nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
László Vass to Pomocnik, który pojawił się w 4 meczach tego sezonu w NB II, grając łącznie 181 minut. László Vass ma średnią 0 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
László Vass zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 6 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Diosgyori VTK.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 181 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst