Dénes Dibusz Portrait

Dénes Dibusz Staty

Reprezentacja Kraju : Hungary National Team
Pozycja : Bramkarz - Bramkarz
Narodowość : Hungary
Używana noga : Prawonożny
Numer na koszulce : #90
Wiek (Data urodzenia) : 35 (16.11.1990)
Wzrost : 188cm
Waga : 81kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Języki

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2025/2026 i statystyki kariery- Dénes Dibusz

6.84
Średni ranking w NB IRanking Straconych Goli : 14 / 121 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

20

0

17

7

0

0

1800'

3

0

2

2

0

0

270'

Suma 2025/2026

38

0

37

13

1
0

3376'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

350

0

286

157

9

1

31488'

58

0

63

16

2

0

5163'

45

0

63

10

2

0

4050'

13

0

14

6

1

0

1170'

8

0

5

4

0

0

720'

Suma 2025/2026

497

0

445

202

16
1

44615'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Dénes Dibusz. Dénes Dibusz rozegrał łącznie 497 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 0 asyst. Dénes Dibusz rozegrał najwięcej meczów w NB I z 497 w Węgry. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w NB I

74%Interwencje
51 Obrony / 69 Strzały
84 percentyl
0.85Gole Stracone / 90'
17 Bramki w 20 Meczach
91st percentyl
35%Czyste konto
7 / 20 Czystych kart
87th percentyl

Statystyki Dénes Dibusz - szczegółowe

NB I Statystyki dla Dénes Dibusz

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze20Nie dotyczy
50
minuty180090 minut na mecz
74
Roczne wynagrodzenie€550,000Nie dotyczy
99
Mecze rozpoczęte20Nie dotyczy
74
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki bramkarzy

BramkarzSumaNa 90 min lub %percentyl
Strzały przyjęte693.45
93
Obrony512.55
11
Interwencje51 Obrony / 69 Strzały73.91%
84
Uderzenia90.45
42

Jako bramkarz, Dénes Dibusz stracił 17 goli i zachował 7 czystych kont w 20 meczach w NB I 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Dénes Dibusz jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 106 minut. Statystycznie Dénes Dibusz traci 0.85 bramek na 90 minut.

Obronione zostało 51 z 69 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Dénes Dibusz wynosi 73.91%.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone170.85
91
Minuty na straconą bramkę106 minNie dotyczy
91
Czyste konto735%
87
Przechwytywanie piłki00.00
5
Przejęcia00.00
9
Pojedynki naziemne60.30
1
Pojedynki naziemne wygrane50.25
1
Pojedynki powietrzne wygrane40.20
3
Dribbled Past10.05
94
Wybicia150.75
15
Zablokowane strzały00.00
19
Rzuty karne oddane00.00
99

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
11
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
11
Kartki powyżej 0.500%
12
Faule popełnione00.00
4
Faul przeciwko10.05
2

Dénes Dibusz nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie NB I.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
34
Udział przy golu00
21
Gole u siebie00
53
Gole na wyjeździe00
51
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
9
Bez kar xG (npxG)0.000.00
9
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Dénes Dibusz jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie NB I 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
8
Strzały celne
0/ 0
0.00
15
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
10
Strzał w słupek0 razy0.00
69
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
34
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
15
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Dénes Dibusz nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie NB I 2025/2026.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
41
Oczekiwane asysty (xA)0.820.04
5
Podania55927.95
32
Udane podania
421/ 559
21.05
38
Współczynnik udanych podań75.31%Nie dotyczy
46
Kluczowe podania00.00
8
Dośrodkowania00.00
12
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
25
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
25
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dénes Dibusz nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie NB I.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
7
Udane dryblingi00.00
11
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
11
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
42

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Dénes Dibusz nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Liga Mistrzów UEFA Statystyki dla Dénes Dibusz

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze6Nie dotyczy
18
minuty54090 minut na mecz
38
Roczne wynagrodzenie€550,000Nie dotyczy
99
Mecze rozpoczęte6Nie dotyczy
44
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki bramkarzy

BramkarzSumaNa 90 min lub %percentyl
Strzały przyjęte213.50
93
Obrony122.00
24
Interwencje12 Obrony / 21 Strzały57.14%
28
Uderzenia00.00
0

Jako bramkarz, Dénes Dibusz stracił 17 goli i zachował 7 czystych kont w 6 meczach w NB I 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Dénes Dibusz jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 60 minut. Statystycznie Dénes Dibusz traci 0.85 bramek na 90 minut.

Obronione zostało 12 z 21 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Dénes Dibusz wynosi 57.14%.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone91.5
48
Minuty na straconą bramkę60 minNie dotyczy
49
Czyste konto233%
69
Przechwytywanie piłki00.00
9
Przejęcia00.00
15
Pojedynki naziemne00.00
3
Pojedynki naziemne wygrane00.00
3
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
11
Dribbled Past00.00
99
Wybicia40.67
28
Zablokowane strzały00.00
36
Rzuty karne oddane00.00
99

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
35
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
35
Kartki powyżej 0.500%
36
Faule popełnione00.00
10
Faul przeciwko00.00
8

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
51
Udział przy golu00
34
Gole u siebie00
64
Gole na wyjeździe00
70
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
13
Bez kar xG (npxG)0.000.00
14
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
14
Strzały celne
0/ 0
0.00
30
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
17
Strzał w słupek0 razy0.00
82
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
52
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
30
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
50
Oczekiwane asysty (xA)0.240.04
11
Podania14223.67
22
Udane podania
95/ 142
15.83
19
Współczynnik udanych podań66.90%Nie dotyczy
10
Kluczowe podania00.00
13
Dośrodkowania00.00
23
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
43
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
43
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
15
Udane dryblingi00.00
20
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
20
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
60

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Liga Europy UEFA Statystyki dla Dénes Dibusz

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze5Nie dotyczy
6
minuty45090 minut na mecz
20
Roczne wynagrodzenie€550,000Nie dotyczy
99
Mecze rozpoczęte5Nie dotyczy
29
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki bramkarzy

BramkarzSumaNa 90 min lub %percentyl
Strzały przyjęte183.60
95
Obrony132.60
52
Interwencje13 Obrony / 18 Strzały72.22%
59
Uderzenia20.40
58

Jako bramkarz, Dénes Dibusz stracił 17 goli i zachował 7 czystych kont w 5 meczach w NB I 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Dénes Dibusz jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 90 minut. Statystycznie Dénes Dibusz traci 0.85 bramek na 90 minut.

Obronione zostało 13 z 18 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Dénes Dibusz wynosi 72.22%.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone51
62
Minuty na straconą bramkę90 minNie dotyczy
62
Czyste konto120%
37
Przechwytywanie piłki00.00
12
Przejęcia00.00
17
Pojedynki naziemne10.20
6
Pojedynki naziemne wygrane10.20
6
Pojedynki powietrzne wygrane10.20
15
Dribbled Past00.00
99
Wybicia51.00
42
Zablokowane strzały00.00
39
Rzuty karne oddane00.00
99

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
28
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
28
Kartki powyżej 0.500%
30
Faule popełnione00.00
12
Faul przeciwko00.00
8

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
54
Udział przy golu00
34
Gole u siebie00
66
Gole na wyjeździe00
72
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
15
Bez kar xG (npxG)0.000.00
16
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
16
Strzały celne
0/ 0
0.00
29
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
18
Strzał w słupek0 razy0.00
86
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
55
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
30
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
54
Oczekiwane asysty (xA)0.140.03
9
Podania12525.00
28
Udane podania
82/ 125
16.40
23
Współczynnik udanych podań65.60%Nie dotyczy
9
Kluczowe podania00.00
16
Dośrodkowania00.00
28
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
44
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
44
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
21
Udane dryblingi00.00
29
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
29
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
57

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Puchar Węgier Statystyki dla Dénes Dibusz

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze3Nie dotyczy
minuty27090 minut na mecz

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone20.67
Minuty na straconą bramkę135 minNie dotyczy
Czyste konto267%

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki0Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek00
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte00
Udział przy golu00
Gole u siebie00
Gole na wyjeździe00
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Club Friendlies 1 Statystyki dla Dénes Dibusz

OgólnieSumana 90 minut
Rozegrane Mecze1Nie dotyczy
minuty4646 minut na mecz

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %
Gole Stracone11.96
Minuty na straconą bramkę46 minNie dotyczy
Czyste konto00%

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minut
Żółte kartki0Nie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczy
Suma Kartek00
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minut
Gole Zdobyte00
Udział przy golu00
Gole u siebie00
Gole na wyjeździe00
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minut
Asysty00
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minut
DryblingiBrak danychNie dotyczy
Udane dryblingiNie dotyczyNie dotyczy
Współczynnik skuteczności dryblinguNie dotyczyNie dotyczy
SpaloneNie dotyczyNie dotyczy

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

WC Qualification Europe Statystyki dla Dénes Dibusz

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze3Nie dotyczy
0
minuty27090 minut na mecz
0
Roczne wynagrodzenie€550,000Nie dotyczy
99
Mecze rozpoczęte3Nie dotyczy
1
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki bramkarzy

BramkarzSumaNa 90 min lub %percentyl
Strzały przyjęte144.67
96
Obrony93.00
72
Interwencje9 Obrony / 14 Strzały64.29%
54
Uderzenia00.00
0

Jako bramkarz, Dénes Dibusz stracił 17 goli i zachował 7 czystych kont w 3 meczach w NB I 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Dénes Dibusz jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 90 minut. Statystycznie Dénes Dibusz traci 0.85 bramek na 90 minut.

Obronione zostało 9 z 14 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Dénes Dibusz wynosi 64.29%.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone31
68
Minuty na straconą bramkę90 minNie dotyczy
70
Czyste konto133%
58
Przechwytywanie piłki00.00
11
Przejęcia00.00
15
Pojedynki naziemne00.00
1
Pojedynki naziemne wygrane00.00
1
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
7
Dribbled Past00.00
99
Wybicia10.33
10
Zablokowane strzały00.00
37
Rzuty karne oddane00.00
99

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek10.33
85
Minuty na otrzymaną kartkę270 min / kartaNie dotyczy
59
Kartki powyżej 0.5133%
93
Faule popełnione00.00
10
Faul przeciwko00.00
6

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
56
Udział przy golu00
44
Gole u siebie00
70
Gole na wyjeździe00
72
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
16
Bez kar xG (npxG)0.000.00
16
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
16
Strzały celne
0/ 0
0.00
33
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
21
Strzał w słupek0 razy0.00
83
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
56
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
33
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
62
Oczekiwane asysty (xA)0.070.02
2
Podania6622.00
15
Udane podania
37/ 66
12.33
9
Współczynnik udanych podań56.06%Nie dotyczy
2
Kluczowe podania00.00
19
Dośrodkowania00.00
23
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
51
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
51
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
18
Udane dryblingi00.00
26
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
26
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
67

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Dénes Dibusz

Dénes Dibusz to Bramkarz, który pojawił się w 20 meczach tego sezonu w NB I, grając łącznie 1800 minut. Dénes Dibusz traci średnio 0.85 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 35%. Oznacza to, że Dénes Dibusz zachował czyste konto w 7 meczach spośród 20, w których grał.

Dénes Dibusz zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 34 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Ferencvarosi TC.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

234 / 286 Graczy

Ranking Straconych Goli

14 / 121 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2026/2027
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

4

0

1

3

0

0

360'

Suma 2026/2027

12

0

6

7

0
0

1080'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.25
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

27

0

23

15

2

0

2430'

9

0

10

3

0

0

753'

2

0

2

0

0

0

180'

Suma 2024/2025

50

0

51

21

2
0

4443'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.85
 Stracone

0.07  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

29

0

27

11

0

0

2610'

Suma 2023/2024

46

0

38

18

1
0

4094'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.93
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

18

0

20

7

0

0

1620'

9

0

13

2

2

0

810'

Suma 2022/2023

37

0

44

12

2
0

3330'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.11
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

25

0

20

11

0

0

2250'

3

0

1

2

0

0

270'

Suma 2021/2022

50

0

42

20

2
0

4454'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.8
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

28

0

19

13

2

0

2520'

Suma 2020/2021

43

0

41

18

3
0

3824'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.68
 Stracone

0.07  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

26

0

14

15

0

0

2340'

Suma 2019/2020

40

0

32

18

1
0

3600'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.54
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

30

0

22

12

2

0

2700'

Suma 2018/2019

35

0

27

13

2
0

3150'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.73
 Stracone

0.07  Żółte Kartki

Sezon 2017/2018
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

31

0

27

13

2

0

2790'

Suma 2017/2018

36

0

34

15

2
0

3194'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.87
 Stracone

0.06  Żółte Kartki

Sezon 2016/2017
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

28

0

34

8

0

0

2520'

Suma 2016/2017

31

0

36

9

0
0

2790'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.21
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2015/2016
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

31

0

21

16

0

0

2790'

Suma 2015/2016

37

0

24

17

0
0

3286'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.68
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2014/2015
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

30

0

19

17

0

0

2700'

Suma 2014/2015

35

0

24

18

0
0

3106'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.63
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2013/2014
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

23

0

22

9

1

1

2058'

Suma 2013/2014

23

0

22

9

1
1

2058'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.96
 Stracone

0.09  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!