Dimitris Tsakmakis Portrait

Dimitris Tsakmakis Staty

Pozycja : Obrońca - Środkowy tył
Narodowość : Greece
Używana noga : Lewonożny
Numer na koszulce : #44
Wiek (Data urodzenia) : 27 (28.7.1999)
Wzrost : 187cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021

2018/2019

2026/2027 i statystyki kariery- Dimitris Tsakmakis

6.35
Średni ranking w Super LeagueRanking Straconych Goli : -1 / 194 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

3

0

4

1

1

0

226'

2

0

1

1

1

0

118'

Suma 2026/2027

5

0

5

2

2
0

344'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

46

2

49

8

16

0

3082'

12

2

8

4

3

0

866'

5

0

3

0

0

0

360'

2

0

0

2

0

0

180'

Suma 2026/2027

69

4

60

18

20
0

4525'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Dimitris Tsakmakis. Dimitris Tsakmakis rozegrał łącznie 69 meczów, strzelił 4 goli i przeprowadził 1 asyst. Dimitris Tsakmakis rozegrał najwięcej meczów w Super League z 69 w Grecja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Super League

1.59Gole Stracone / 90'
4 Bramki w 3 Meczach
30th percentyl
33%Czyste konto
1 / 3 Czystych kart
66th percentyl
0.40Kartki na 90
1 Kartki Łącznie
76th percentyl

Statystyki Dimitris Tsakmakis - szczegółowe

Super League Statystyki dla Dimitris Tsakmakis

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze3Nie dotyczy
7
minuty22675 minut na mecz
12
Mecze rozpoczęte2Nie dotyczy
13
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony3Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone41.59
30
Minuty na straconą bramkę57 minNie dotyczy
34
Czyste konto133%
66
Przechwytywanie piłki31.99
77
Przejęcia10.66
54
Pojedynki naziemne1811.91
76
Pojedynki naziemne wygrane95.96
73
Pojedynki powietrzne wygrane53.31
94
Dribbled Past42.65
1
Wybicia117.28
99
Zablokowane strzały00.00
48
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Dimitris Tsakmakis stracił 4 bramek i zachował 1 czystych kont w 3 meczach w Super League 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Dimitris Tsakmakis przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 57 minut. Co więcej, wykonał 1.99 bloków i 0.66 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Dimitris Tsakmakis notuje również 7.28 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek10.4
76
Minuty na otrzymaną kartkę226 min / kartaNie dotyczy
57
Kartki powyżej 0.5133%
91
Faule popełnione31.99
80
Faul przeciwko10.66
27

Dimitris Tsakmakis otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 3 meczach do tej pory w sezonie Super League 2026/2027. Popełnia 1.99 fauli na 90 minut.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
64
Udział przy golu00
45
Gole u siebie00
73
Gole na wyjeździe00
84
Oczekiwane bramki (xG)0.090.06
40
Bez kar xG (npxG)0.090.06
41
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Dimitris Tsakmakis jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Super League 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały21.32
63
Strzały celne
0/ 2
0.00
34
Strzały niecelne
2/ 2
1.32
76
Strzał w słupek0 razy0.00
86
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
64
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
34
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Dimitris Tsakmakis oddał 2 strzałów w 3 meczach do tej pory w Super League 2026/2027 sezonie. Spośród 2 strzałów, 0 strzały były celne, a pozostałe 2 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Dimitris Tsakmakis wynosi 0.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 1.32 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
65
Oczekiwane asysty (xA)0.140.09
39
Podania6140.37
67
Udane podania
48/ 61
31.76
62
Współczynnik udanych podań78.69%Nie dotyczy
46
Kluczowe podania10.66
45
Dośrodkowania31.99
67
Udane dośrodkowania
1/ 3
0.66
76
Współczynnik udanych dośrodkowań33.33%Nie dotyczy
83
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dimitris Tsakmakis nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Super League.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
17
Udane dryblingi00.00
23
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
23
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
65

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Dimitris Tsakmakis nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Puchar Grecji Statystyki dla Dimitris Tsakmakis

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze2Nie dotyczy
67
minuty11859 minut na mecz
46
Mecze rozpoczęte1Nie dotyczy
51
Mecze jako zastępca1Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone10.76
61
Minuty na straconą bramkę118 minNie dotyczy
83
Czyste konto150%
79
Przechwytywanie piłki00.00
73
Przejęcia21.53
83
Pojedynki naziemne43.05
31
Pojedynki naziemne wygrane21.53
34
Pojedynki powietrzne wygrane10.76
60
Dribbled Past00.00
99
Wybicia129.15
99
Zablokowane strzały00.00
79
Rzuty karne oddane00.00
99

Jako obrońca, Dimitris Tsakmakis stracił 4 bramek i zachował 1 czystych kont w 2 meczach w Super League 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Dimitris Tsakmakis przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 118 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 1.53 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Dimitris Tsakmakis notuje również 9.15 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek10.76
94
Minuty na otrzymaną kartkę118 min / kartaNie dotyczy
86
Kartki powyżej 0.5150%
96
Faule popełnione10.76
53
Faul przeciwko00.00
41

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
84
Udział przy golu00
77
Gole u siebie00
93
Gole na wyjeździe00
90
Oczekiwane bramki (xG)0.100.08
71
Bez kar xG (npxG)0.100.08
72
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały21.53
82
Strzały celne
0/ 2
0.00
81
Strzały niecelne
2/ 2
1.53
87
Strzał w słupek0 razy0.00
99
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
87
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
81
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
89
Oczekiwane asysty (xA)0.070.05
60
Podania4836.61
71
Udane podania
39/ 48
29.75
70
Współczynnik udanych podań81.25%Nie dotyczy
60
Kluczowe podania00.00
84
Dośrodkowania00.00
80
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
77
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
86
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
75
Udane dryblingi00.00
82
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
82
Stracił posiadanie piłki10.76
28
Spalone00.00
87

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Dimitris Tsakmakis

Dimitris Tsakmakis to Obrońca, który pojawił się w 3 meczach tego sezonu w Super League, grając łącznie 226 minut. Dimitris Tsakmakis traci średnio 1.59 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 33%. Oznacza to, że Dimitris Tsakmakis zachował czyste konto w 1 meczach spośród 3, w których grał.

Dimitris Tsakmakis zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 22 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu PAE APS Atromitos Athens.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

Nie dotyczy / 194 Graczy

Ranking Straconych Goli

Nie dotyczy / 84 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

15

1

18

3

7

0

978'

5

1

5

1

1

0

360'

Suma 2025/2026

20

2

23

4

8
0

1338'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.09 Gole

1.66
 Stracone

0.64  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

9

1

7

2

2

0

528'

1

0

0

0

0

0

28'

Suma 2024/2025

10

1

7

2

2
0

556'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.17 Gole

1.19
 Stracone

0.34  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

19

0

20

2

6

0

1350'

4

1

2

2

1

0

360'

Suma 2023/2024

23

1

22

4

7
0

1710'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.33
 Stracone

0.4  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

0

2

0

0

180'

Suma 2022/2023

2

0

0

2

0
0

180'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

5

0

3

0

0

0

360'

Suma 2021

5

0

3

0

0
0

360'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.75
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2018/2019

4

0

0

4

1
0

37'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

2.43  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!