
Tommy Grupe Staty
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
Języki
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2011/2012
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Tommy Grupe. Tommy Grupe rozegrał łącznie 208 meczów, strzelił 22 goli i przeprowadził 2 asyst. Tommy Grupe rozegrał najwięcej meczów w 3. Liga z 208 w Niemcy. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w 3. Liga
3. Liga Statystyki dla Tommy Grupe
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 20 | Nie dotyczy |
| minuty | 1395 | 70 minut na mecz |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 29 | 1.87 |
| Minuty na straconą bramkę | 48 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 3 | 15% |
Jako obrońca, Tommy Grupe stracił 29 bramek i zachował 3 czystych kont w 20 meczach w 3. Liga 2023/2024 sezonie. Oznacza to, że gdy Tommy Grupe przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 48 minut.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 0.13 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 698 min / karta | Nie dotyczy |
Tommy Grupe otrzymał 2 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 20 meczach do tej pory w sezonie 3. Liga 2023/2024.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 |
| Udział przy golu | 1 | 0.06 |
| Gole u siebie | 0 | 0 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Tommy Grupe jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie 3. Liga 2023/2024. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.06 |
| Minuty na asystę | 1395 Minuty na asystę | Nie dotyczy |
1395 Minuty na asystę
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Tommy Grupe nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
DFB Pokal Statystyki dla Tommy Grupe
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 4 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 4 | 4 | 0 |
| Minuty na straconą bramkę | 23 min | Nie dotyczy | 8 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 24 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 1.00 | 42 |
| Przejęcia | 2 | 2.00 | 95 |
| Pojedynki naziemne | 5 | 5.00 | 17 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 2 | 2.00 | 15 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 1 | 1.00 | 59 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 5 | 5.00 | 96 |
| Zablokowane strzały | 1 | 1.00 | 91 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Tommy Grupe stracił 29 bramek i zachował 3 czystych kont w 1 meczach w 3. Liga 2023/2024 sezonie. Oznacza to, że gdy Tommy Grupe przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 23 minut. Co więcej, wykonał 1.00 bloków i 2.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Tommy Grupe notuje również 5.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 57 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 57 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 55 |
| Faule popełnione | 1 | 1.00 | 61 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 16 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 56 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 42 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 81 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 67 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 24 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 24 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 24 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 45 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 39 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 92 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 61 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 45 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 62 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.02 | 0.02 | 1 |
| Podania | 15 | 15.00 | 2 |
| Udane podania | 10/ 15 | 10.00 | 4 |
| Współczynnik udanych podań | 66.67% | Nie dotyczy | 14 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 25 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 32 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 54 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 54 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 20 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 35 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 35 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 75 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Tommy Grupe to Obrońca, który pojawił się w 20 meczach tego sezonu w 3. Liga, grając łącznie 1395 minut. Tommy Grupe traci średnio 1.87 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 15%. Oznacza to, że Tommy Grupe zachował czyste konto w 3 meczach spośród 20, w których grał.
Tommy Grupe zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 32 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu VfB Lubeck.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Asysta co 1395 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 698 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.29 Gole
0.72
Stracone
0.21 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.15 Gole
1.17
Stracone
0.29 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.03 Gole
1.32
Stracone
0.21 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.22 Gole
0.83
Stracone
0.17 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.22 Gole
0.43
Stracone
0.04 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0.87
Stracone
0.58 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.15 Gole
1.22
Stracone
0.2 Żółte Kartki
Sezon 2015/2016
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.93
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2014/2015
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
2.2
Stracone
0.17 Żółte Kartki
Sezon 2013/2014
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.21 Gole
1.21
Stracone
0.14 Żółte Kartki
Sezon 2011/2012
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
0
Stracone
0 Żółte Kartki