Niklas König Staty

Pozycja : Obrońca - Prawy tył
Narodowość : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Numer na koszulce : #2
Wiek (Data urodzenia) : 18 (28.2.2008)

2026/2027

2025/2026

2026/2027 i statystyki kariery- Niklas König

6.25
Średni ranking w Liga Młodzieżowa UEFARanking Straconych Goli : -1 / 1 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2027

3

0

3

2

0
0

118'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 4053

7

0

5

3

1
0

367'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Niklas König. Niklas König rozegrał łącznie 7 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 1 asyst. Niklas König rozegrał najwięcej meczów w Liga Młodzieżowa UEFA z 7 w Europa. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Liga Młodzieżowa UEFA

2.29Gole Stracone / 90'
3 Bramki w 3 Meczach
-1 percentyl
67%Czyste konto
2 / 3 Czystych kart
-1 percentyl
0.00Kartki na 90
0 Kartki Łącznie
-1 percentyl

Statystyki Niklas König - szczegółowe

Liga Młodzieżowa UEFA Statystyki dla Niklas König

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze3Nie dotyczy
-1
minuty11839 minut na mecz
-1
Mecze rozpoczęte1Nie dotyczy
-1
Mecze jako zastępca2Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone32.29
-1
Minuty na straconą bramkę39 minNie dotyczy
-1
Czyste konto267%
-1
Przechwytywanie piłki00.00
-1
Przejęcia00.00
-1
Pojedynki naziemne00.00
-1
Pojedynki naziemne wygrane00.00
-1
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
-1
Dribbled Past00.00
-1
Wybicia00.00
-1
Zablokowane strzały00.00
-1
Rzuty karne oddane00.00
-1

Jako obrońca, Niklas König stracił 3 bramek i zachował 2 czystych kont w 3 meczach w Liga Młodzieżowa UEFA 2026/2027 sezonie. Oznacza to, że gdy Niklas König przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 39 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 0.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Niklas König notuje również 0.00 wybić.

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
-1
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
-1
Kartki powyżej 0.500%
-1
Faule popełnione00.00
-1
Faul przeciwko00.00
-1

Niklas König nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Liga Młodzieżowa UEFA.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
-1
Udział przy golu10.76
-1
Gole u siebie00
-1
Gole na wyjeździe00
-1
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
-1
Bez kar xG (npxG)0.000.00
-1
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Niklas König jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Liga Młodzieżowa UEFA 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
-1
Strzały celne
0/ 0
0.00
-1
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
-1
Strzał w słupek0 razy0.00
-1
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
-1
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
-1
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Niklas König nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie Liga Młodzieżowa UEFA 2026/2027.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty10.76
-1
Oczekiwane asysty (xA)0.540.43
-1
Podania00.00
-1
Udane podania
0/ 0
0.00
-1
Współczynnik udanych podań0.00%Nie dotyczy
-1
Kluczowe podania00.00
-1
Dośrodkowania00.00
-1
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
-1
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
-1
Minuty na asystę118 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Niklas König asystował przy 1 asyst w 3 meczach do tej pory w sezonie Liga Młodzieżowa UEFA 2026/2027. Niklas König podaje piłkę około 0.00 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 0.00. Wykonuje również 0.00 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Niklas König wynosi 0.43 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej -1 procent graczy w Liga Młodzieżowa UEFA.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
-1
Udane dryblingi00.00
-1
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
-1
Stracił posiadanie piłki00.00
-1
Spalone00.00
-1

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Niklas König nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

Analiza statystyk Niklas König

Niklas König to Obrońca, który pojawił się w 3 meczach tego sezonu w Liga Młodzieżowa UEFA, grając łącznie 118 minut. Niklas König traci średnio 2.29 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 67%. Oznacza to, że Niklas König zachował czyste konto w 2 meczach spośród 3, w których grał.

Niklas König zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 7 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu BVB Borussia Dortmund 09 U19.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Asysta co 118 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

Nie dotyczy / 1 Graczy

Ranking Straconych Goli

Nie dotyczy / 0 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2026

4

0

2

1

1
0

249'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!