Justin Heekeren Portrait

Justin Heekeren Staty

Pozycja : Bramkarz - Bramkarz
Narodowość : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Numer na koszulce : #32
Wiek (Data urodzenia) : 25 (27.11.2000)
Wzrost : 196cm
Waga : 93kg

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2018/2019

2017/2018

2025/2026 i statystyki kariery- Justin Heekeren

6.71
Średni ranking w Pro LeagueRanking Straconych Goli : -1 / 362 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

6

0

0

0

180'

1

0

0

1

0

0

90'

Suma 2025/2026

3

0

6

1

0
0

270'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

42

0

70

8

1

0

3780'

31

0

54

3

1

0

2745'

16

0

19

3

0

0

1440'

14

0

14

8

2

0

1260'

11

0

12

5

3

0

990'

2

0

6

0

0

0

180'

2

0

2

1

0

0

180'

Suma 2018/2019

118

0

177

28

7
0

10575'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Justin Heekeren. Justin Heekeren rozegrał łącznie 118 meczów, strzelił 0 goli i przeprowadził 0 asyst. Justin Heekeren rozegrał najwięcej meczów w U19 Bundesliga z 118 w Niemcy. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w Pro League

60%Interwencje
9 Obrony / 15 Strzały
3 percentyl
3.00Gole Stracone / 90'
6 Bramki w 2 Meczach
0 percentyl
0%Czyste konto
0 / 2 Czystych kart
1st percentyl

Statystyki Justin Heekeren - szczegółowe

Pro League Statystyki dla Justin Heekeren

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze2Nie dotyczy
0
minuty18090 minut na mecz
0
Mecze rozpoczęte2Nie dotyczy
1
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki bramkarzy

BramkarzSumaNa 90 min lub %percentyl
Strzały przyjęte157.50
99
Obrony94.50
99
Interwencje9 Obrony / 15 Strzały60.00%
3
Uderzenia00.00
0

Jako bramkarz, Justin Heekeren stracił 6 goli i zachował 0 czystych kont w 2 meczach w Pro League 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Justin Heekeren jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 30 minut. Statystycznie Justin Heekeren traci 3 bramek na 90 minut.

Obronione zostało 9 z 15 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Justin Heekeren wynosi 60.00%.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone63
0
Minuty na straconą bramkę30 minNie dotyczy
0
Czyste konto00%
1
Przechwytywanie piłki00.00
5
Przejęcia00.00
8
Pojedynki naziemne00.00
0
Pojedynki naziemne wygrane00.00
0
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
1
Dribbled Past00.00
99
Wybicia00.00
0
Zablokowane strzały00.00
22
Rzuty karne oddane00.00
99

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
10
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
10
Kartki powyżej 0.500%
11
Faule popełnione00.00
6
Faul przeciwko00.00
1

Justin Heekeren nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie Pro League.

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
35
Udział przy golu00
22
Gole u siebie00
48
Gole na wyjeździe00
54
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
10
Bez kar xG (npxG)0.000.00
10
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Justin Heekeren jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie Pro League 2025/2026. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
9
Strzały celne
0/ 0
0.00
15
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
9
Strzał w słupek0 razy0.00
59
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
35
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
15
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Justin Heekeren nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie Pro League 2025/2026.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
39
Oczekiwane asysty (xA)0.080.04
6
Podania6231.00
34
Udane podania
41/ 62
20.50
28
Współczynnik udanych podań66.13%Nie dotyczy
11
Kluczowe podania00.00
7
Dośrodkowania00.00
10
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
24
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
24
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Justin Heekeren nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie Pro League.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
6
Udane dryblingi00.00
8
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
8
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
34

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Justin Heekeren nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.

DFB Pokal Statystyki dla Justin Heekeren

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze1Nie dotyczy
0
minuty9090 minut na mecz
0
Mecze rozpoczęte1Nie dotyczy
1
Mecze jako zastępca0Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony0Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki bramkarzy

BramkarzSumaNa 90 min lub %percentyl
Strzały przyjęte43.00
92
Obrony43.00
60
Interwencje4 Obrony / 4 Strzały100.00%
99
Uderzenia00.00
0

Jako bramkarz, Justin Heekeren stracił 6 goli i zachował 0 czystych kont w 1 meczach w Pro League 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Justin Heekeren jest w bramce, jego drużyna traciła gola co 0 minut. Statystycznie Justin Heekeren traci 3 bramek na 90 minut.

Obronione zostało 4 z 4 oddanych strzałów - co oznacza, że współczynnik obrony bramek zawodnika Justin Heekeren wynosi 100.00%.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone00
99
Minuty na straconą bramkę0 minNie dotyczy
7
Czyste konto1100%
99
Przechwytywanie piłki00.00
13
Przejęcia00.00
29
Pojedynki naziemne10.75
10
Pojedynki naziemne wygrane10.75
11
Pojedynki powietrzne wygrane00.00
17
Dribbled Past00.00
99
Wybicia00.00
6
Zablokowane strzały00.00
48
Rzuty karne oddane00.00
99

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki0Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek00
51
Minuty na otrzymaną kartkęBrak kartekNie dotyczy
51
Kartki powyżej 0.500%
55
Faule popełnione00.00
17
Faul przeciwko10.75
46

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
70
Udział przy golu00
48
Gole u siebie00
86
Gole na wyjeździe00
77
Oczekiwane bramki (xG)0.000.00
22
Bez kar xG (npxG)0.000.00
22
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały00.00
22
Strzały celne
0/ 0
0.00
40
Strzały niecelne
0/ 0
0.00
32
Strzał w słupek0 razy0.00
90
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
74
Celność strzału0.00%Nie dotyczy
41
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty00
66
Oczekiwane asysty (xA)0.100.08
30
Podania3727.75
20
Udane podania
24/ 37
18.00
17
Współczynnik udanych podań64.86%Nie dotyczy
10
Kluczowe podania10.75
48
Dośrodkowania00.00
30
Udane dośrodkowania
0/ 0
0.00
66
Współczynnik udanych dośrodkowań0.00%Nie dotyczy
66
Minuty na asystęBrak asystNie dotyczyNie dotyczy

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi00.00
24
Udane dryblingi00.00
39
Współczynnik skuteczności dryblingu0.00%Nie dotyczy
39
Stracił posiadanie piłki00.00
99
Spalone00.00
72

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnychBrak karnych
Rzuty karne przyjęte00
Zdobyte Rzuty Karne00
Rzuty karne chybione00

Analiza statystyk Justin Heekeren

Justin Heekeren to Bramkarz, który pojawił się w 2 meczach tego sezonu w Pro League, grając łącznie 180 minut. Justin Heekeren traci średnio 3 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 0%. Oznacza to, że Justin Heekeren zachował czyste konto w 0 meczach spośród 2, w których grał.

Justin Heekeren zdobył jak dotąd 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 18 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu RSC Anderlecht.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Brak asyst

Brak kartek

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 0 / 0 rzutów karnych
Chybiono 0 / 0 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : Nie dotyczy
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

Nie dotyczy / 362 Graczy

Ranking Straconych Goli

Nie dotyczy / 156 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

29

0

50

3

1

0

2565'

1

0

2

0

0

0

90'

Suma 2024/2025

31

0

52

4

1
0

2745'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.75
 Stracone

0.04  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

2

0

4

0

0

0

180'

14

0

14

8

2

0

1260'

Suma 2023/2024

23

0

26

11

5
0

2070'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

2
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2022/2023

3

0

3

2

0
0

270'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.5
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

Suma 2021/2022

3

0

4

1

0
0

224'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0.5
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

16

0

19

3

0

0

1440'

Suma 2020/2021

16

0

19

3

0
0

1440'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.19
 Stracone

0  Żółte Kartki

Sezon 2018/2019
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

20

0

32

2

1

0

1800'

Suma 2018/2019

20

0

32

2

1
0

1800'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.6
 Stracone

0.05  Żółte Kartki

Sezon 2017/2018
Rozgrywki
Mecze
Gole
Stracone
CK
Czyste konto (CK).
Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych.
* Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont.
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
min
Rozegrane Minuty

22

0

38

6

0

0

1980'

Suma 2017/2018

22

0

38

6

0
0

1980'

Gole / 90 min

Stracone / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

1.73
 Stracone

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
wkrótce
rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!