
Titouan Thomas Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2019/2020
2018/2019
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Titouan Thomas. Titouan Thomas rozegrał łącznie 171 meczów, strzelił 9 goli i przeprowadził 2 asyst. Titouan Thomas rozegrał najwięcej meczów w Ligue 2 z 171 w Francja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w Ligue 2
Ligue 2 Statystyki dla Titouan Thomas
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 23 | Nie dotyczy | 49 |
| minuty | 1566 | 68 minut na mecz | 56 |
| Roczne wynagrodzenie | €96,512 | Nie dotyczy | 48 |
| Mecze rozpoczęte | 17 | Nie dotyczy | 55 |
| Mecze jako zastępca | 6 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 9 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.06 | 49 |
| Udział przy golu | 2 | 0.11 | 44 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 52 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 0.13 | 68 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.70 | 0.10 | 49 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.70 | 0.10 | 50 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 1566 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Titouan Thomas zdobył 1 bramki w 23 meczach do tej pory w sezonie Ligue 2 2025/2026. 0 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 1 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Titouan Thomas na 90 minut wynosi 0.06. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Titouan Thomas w tym sezonie to 2. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.11 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.10. Daje to zawodnikowi Titouan Thomas wynik npxG na poziomie 1.70, co plasuje go w 50 z najlepszych graczy Ligue 2.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 14 | 0.80 | 45 |
| Strzały celne | 5/ 14 | 0.29 | 54 |
| Strzały niecelne | 9/ 14 | 0.52 | 43 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 70 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 7.14% | Nie dotyczy | 52 |
| Celność strzału | 35.71% | Nie dotyczy | 63 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 14.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Titouan Thomas oddał 14 strzałów w 23 meczach do tej pory w Ligue 2 2025/2026 sezonie. Spośród 14 strzałów, 5 strzały były celne, a pozostałe 9 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Titouan Thomas wynosi 35.71%. Zdobywa on bramkę za każdym 14.00 strzałem, których oddaje 0.80 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.06 | 53 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 2.45 | 0.14 | 59 |
| Podania | 723 | 41.55 | 66 |
| Udane podania | 611/ 723 | 35.11 | 68 |
| Współczynnik udanych podań | 84.51% | Nie dotyczy | 72 |
| Kluczowe podania | 11 | 0.63 | 45 |
| Dośrodkowania | 5 | 0.29 | 30 |
| Udane dośrodkowania | 2/ 5 | 0.11 | 40 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 40.00% | Nie dotyczy | 93 |
| Minuty na asystę | 1566 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Titouan Thomas asystował przy 1 asyst w 23 meczach do tej pory w sezonie Ligue 2 2025/2026. Titouan Thomas podaje piłkę około 41.55 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 84.51. Wykonuje również 0.63 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Titouan Thomas wynosi 0.14 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 59 procent graczy w Ligue 2.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 13 | 0.75 | 35 |
| Udane dryblingi | 8 | 0.46 | 46 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 61.54% | Nie dotyczy | 83 |
| Stracił posiadanie piłki | 5 | 0.29 | 74 |
| Spalone | 2 | 0.11 | 56 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 5 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 5 | 0.29 | 77 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 313 min / karta | Nie dotyczy | 34 |
| Kartki powyżej 0.5 | 5 | 22% | 85 |
| Faule popełnione | 30 | 1.72 | 73 |
| Faul przeciwko | 35 | 2.01 | 84 |
Titouan Thomas otrzymał 5 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 23 meczach do tej pory w sezonie Ligue 2 2025/2026. Popełnia 1.72 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 18 | 1.03 | 66 |
| Minuty na straconą bramkę | 87 min | Nie dotyczy | 66 |
| Czyste konto | 4 | 17% | 15 |
| Przechwytywanie piłki | 19 | 1.09 | 34 |
| Przejęcia | 9 | 0.52 | 31 |
| Pojedynki naziemne | 182 | 10.46 | 63 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 106 | 6.09 | 85 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 45 | 2.59 | 90 |
| Dribbled Past | 13 | 0.75 | 27 |
| Wybicia | 32 | 1.84 | 62 |
| Zablokowane strzały | 6 | 0.34 | 73 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Titouan Thomas nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Coupe de France Statystyki dla Titouan Thomas
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €96,512 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 54 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 46 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 54 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 77 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 21 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 25 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 21 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 43 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 29 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 93 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 61 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 43 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 69 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.07 | 0.07 | 21 |
| Podania | 20 | 20.00 | 0 |
| Udane podania | 16/ 20 | 16.00 | 0 |
| Współczynnik udanych podań | 80.00% | Nie dotyczy | 25 |
| Kluczowe podania | 1 | 1.00 | 57 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 36 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 46 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 46 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 25 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 29 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 29 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 1.00 | 21 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 75 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 69 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 69 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 57 |
| Faule popełnione | 1 | 1.00 | 75 |
| Faul przeciwko | 1 | 1.00 | 75 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1 | 31 |
| Minuty na straconą bramkę | 90 min | Nie dotyczy | 31 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 0 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 2.00 | 71 |
| Przejęcia | 1 | 1.00 | 82 |
| Pojedynki naziemne | 11 | 11.00 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 7 | 7.00 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 4 | 4.00 | 99 |
| Dribbled Past | 1 | 1.00 | 4 |
| Wybicia | 2 | 2.00 | 64 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 36 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Titouan Thomas to Pomocnik, który pojawił się w 23 meczach tego sezonu w Ligue 2, grając łącznie 1566 minut. Titouan Thomas ma średnią 0.06 asyst na każde 90 minut spędzone na boisku.
Titouan Thomas zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 9 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Stade Lavallois Mayenne FC.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 1566 minut
Asysta co 1566 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 313 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.17 Gole
0 Asysty
0.33 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.09 Gole
0.09 Asysty
0.34 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.09 Gole
0.09 Asysty
0.14 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.1 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.14 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki