Ivann Botella Portrait

Ivann Botella Staty

Pozycja : Napastnik - Lewe skrzydło
Narodowość : France
Birthplace : France - France
Numer na koszulce : #10
Wiek (Data urodzenia) : 27 (28.6.1999)
Wzrost : 180cm
Waga : 72kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Języki

2016/2017

2026/2027 i statystyki kariery- Ivann Botella

7.02
Średni ranking w NationalRanking Zdobytych Goli : 221 / 258 Graczy
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

8

0

4

2

1

0

578'

Suma 2026/2027

8

0

4

2
1

0

578'

Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

77

19

12

10

2

0

5131'

41

7

7

6

0

1

1980'

8

0

0

0

0

0

114'

2

1

0

0

0

0

113'

2

0

0

0

0

0

18'

Suma 2026/2027

138

32

19

17
2

1

8030'

Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Ivann Botella. Ivann Botella rozegrał łącznie 138 meczów, strzelił 32 goli i przeprowadził 12 asyst. Ivann Botella rozegrał najwięcej meczów w National z 138 w Francja. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.

Statystyki na 90 minut w National

0.00Gole na 90
0 Gole łącznie
63 percentyl
0.62Asysty na 90
4 Asysty łącznie
99 percentyl
0.62G+A na 90
4 Całkowity wkład bramkowy
93 percentyl
0.14xG na 90'
0.89 Przewidywane gole
68 percentyl
0.48xA na 90
3.11 Przewidywane asysty
99 percentyl
0.31Kartki na 90
2 Kartki Łącznie
74 percentyl

Statystyki Ivann Botella - szczegółowe

National Statystyki dla Ivann Botella

OgólnieSumana 90 minutpercentyl
Rozegrane Mecze8Nie dotyczy
53
minuty57872 minut na mecz
51
Mecze rozpoczęte7Nie dotyczy
60
Mecze jako zastępca1Nie dotyczyNie dotyczy
Mecze jako zastąpiony1Nie dotyczyNie dotyczy

Gole i xG (oczekiwane gole)

Gole, xG, strzałySumana 90 minutpercentyl
Gole Zdobyte00
63
Udział przy golu40.62
93
Gole u siebie00
74
Gole na wyjeździe00
81
Oczekiwane bramki (xG)0.890.14
68
Bez kar xG (npxG)0.890.14
70
Zdobyte Rzuty Karne0Nie dotyczyNie dotyczy
Hat tricki0Nie dotyczyNie dotyczy
3+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
2+ goli0Nie dotyczyNie dotyczy
Minuty na bramkę0 Minuty na bramkęNie dotyczyNie dotyczy

Ivann Botella jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie National 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.

Strzały

Dane strzałówSumana 90 minutpercentyl
Strzały142.18
87
Strzały celne
4/ 14
0.62
79
Strzały niecelne
10/ 14
1.55
92
Strzał w słupek0 razy0.00
89
Współczynnik konwersji strzałów0.00%Nie dotyczy
64
Celność strzału28.57%Nie dotyczy
47
Strzały na Zdobytą bramkę0.00Nie dotyczyNie dotyczy

Ivann Botella oddał 14 strzałów w 8 meczach do tej pory w National 2026/2027 sezonie. Spośród 14 strzałów, 4 strzały były celne, a pozostałe 10 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Ivann Botella wynosi 28.57%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 2.18 na 90 minut na boisku.

Statystyki asyst, podań i akcji

Asysty i podaniaSumana 90 minutpercentyl
Asysty40.62
99
Oczekiwane asysty (xA)3.110.48
99
Podania23937.15
53
Udane podania
162/ 239
25.18
42
Współczynnik udanych podań67.78%Nie dotyczy
11
Kluczowe podania152.33
99
Dośrodkowania233.58
94
Udane dośrodkowania
9/ 23
1.40
97
Współczynnik udanych dośrodkowań39.13%Nie dotyczy
74
Minuty na asystę145 Minuty na asystęNie dotyczyNie dotyczy

Ivann Botella asystował przy 4 asyst w 8 meczach do tej pory w sezonie National 2026/2027. Ivann Botella podaje piłkę około 37.15 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 67.78. Wykonuje również 2.33 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Ivann Botella wynosi 0.48 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 99 procent graczy w National.

Dryblingi i spalone - statystyki

Dryblingi i spaloneSumana 90 minutpercentyl
Dryblingi101.55
76
Udane dryblingi60.93
73
Współczynnik skuteczności dryblingu60.00%Nie dotyczy
50
Stracił posiadanie piłki91.40
15
Spalone30.47
84

Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli

Kartki i fauleSumana 90 minutpercentyl
Żółte kartki2Nie dotyczyNie dotyczy
Czerwone kartki1Nie dotyczyNie dotyczy
Suma Kartek20.31
74
Minuty na otrzymaną kartkę289 min / kartaNie dotyczy
55
Kartki powyżej 0.5112%
51
Faule popełnione91.40
56
Faul przeciwko71.09
44

Ivann Botella otrzymał 2 żółtych kartkek i 1 czerwonych kartek w 8 meczach do tej pory w sezonie National 2026/2027. Popełnia 1.40 fauli na 90 minut.

Statystyki obrony

ObronaSumaNa 90 min lub %percentyl
Gole Stracone81.25
37
Minuty na straconą bramkę72 minNie dotyczy
38
Czyste konto338%
72
Przechwytywanie piłki60.93
95
Przejęcia60.93
47
Pojedynki naziemne8012.44
49
Pojedynki naziemne wygrane406.22
46
Pojedynki powietrzne wygrane20.31
18
Dribbled Past00.00
99
Wybicia101.55
48
Zablokowane strzały10.16
50
Rzuty karne oddane00.00
99

Statystyki Rzutów Karnych

Rzuty karneBieżący sezonKariera
Skuteczność rzutów karnychBrak karnych100%
Rzuty karne przyjęte01
Zdobyte Rzuty Karne01
Rzuty karne chybione00

Ivann Botella wykonał do tej pory w swojej karierze 1 rzutów karnych. Spośród nich Ivann Botella strzelił 1, a chybił 0. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Ivann Botella wynosi 100%.

Analiza statystyk Ivann Botella

Ivann Botella to Napastnik, który pojawił się w 8 meczach tego sezonu w National, grając łącznie 578 minut. Ivann Botella zdobywa średnio 0 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 221 miejscu spośród 258 graczy w National, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.

Do tej pory zdobył w sumie 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 17 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny National.

Minuta po minucie

Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)

Asysta co 145 minut

Otrzymuje żółtą kartkę co 289 minut

Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
PEN
Zdobyto 1 / 1 rzutów karnych
Chybiono 0 / 1 rzutów karnych
 
Współczynnik konwersji rzutów karnych : 100%
Ranking według wyników (aktualna liga)

Ranking Zdobytych Goli

221 / 258 Graczy

Ranking Asyst

1 / 258 Graczy

WYNIKI Z POPRZEDNICH SEZONÓW

Sezon 2025/2026
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

30

10

4

3

1

0

2353'

Suma 2025/2026

30

10

4

3
1

0

2353'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.38 Gole

0.15  Asysty

0.15  Żółte Kartki

Sezon 2024/2025
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

8

0

0

0

0

0

114'

10

3

1

0

0

1

757'

Suma 2024/2025

18

3

1

0
0

1

871'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2023/2024
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

32

7

4

3

0

0

1689'

Suma 2023/2024

33

7

4

3
0

0

1757'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.37 Gole

0.21  Asysty

0.16  Żółte Kartki

Sezon 2022/2023
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

29

4

6

5

0

0

1178'

2

1

0

0

0

0

113'

Suma 2022/2023

31

5

6

5
0

0

1291'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.31 Gole

0.46  Asysty

0.38  Żółte Kartki

Sezon 2021/2022
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2021/2022

2

0

0

1
0

0

45'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

2  Żółte Kartki

Sezon 2020/2021
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

7

2

0

2

0

0

511'

Suma 2020/2021

8

4

0

3
0

0

597'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.35 Gole

0  Asysty

0.35  Żółte Kartki

Sezon 2019/2020
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

Suma 2019/2020

6

3

0

0
0

0

520'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0.52 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

Sezon 2016/2017
Rozgrywki
Mecze
Gole
Asysty
Żółta Kartka
Czerwona Kartka
PEN
Zdobyte Rzuty Karne
min
Rozegrane Minuty

2

0

0

0

0

0

18'

Suma 2016/2017

2

0

0

0
0

0

18'

Gole / 90 min

Asysty / 90 min

Żółte Kartki / 90 min

0 Gole

0  Asysty

0  Żółte Kartki

/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!