
Bethany Mead Staty
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Języki
2018/2019
2017/2018
2017
2016
2015
2014
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Bethany Mead. Bethany Mead rozegrał łącznie 317 meczów, strzelił 106 goli i przeprowadził 50 asyst. Bethany Mead rozegrał najwięcej meczów w FA Super League Kobiety z 317 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w FA Super League Kobiety
FA Super League Kobiety Statystyki dla Bethany Mead
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 5 | Nie dotyczy | 10 |
| minuty | 285 | 57 minut na mecz | 15 |
| Mecze rozpoczęte | 3 | Nie dotyczy | 19 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 61 |
| Udział przy golu | 1 | 0.32 | 72 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 74 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 73 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.64 | 0.20 | 65 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.64 | 0.20 | 66 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Bethany Mead jak dotąd nie strzelił żadnego gola w sezonie FA Super League Kobiety 2026/2027. Zobaczymy jak spisze się w nadchodzących rozgrywkach.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 9 | 2.84 | 88 |
| Strzały celne | 2/ 9 | 0.63 | 75 |
| Strzały niecelne | 7/ 9 | 2.21 | 93 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 83 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 60 |
| Celność strzału | 22.22% | Nie dotyczy | 46 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Bethany Mead oddał 9 strzałów w 5 meczach do tej pory w FA Super League Kobiety 2026/2027 sezonie. Spośród 9 strzałów, 2 strzały były celne, a pozostałe 7 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Bethany Mead wynosi 22.22%. Zdobywa on bramkę za każdym 0.00 strzałem, których oddaje 2.84 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.32 | 89 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 1.15 | 0.36 | 93 |
| Podania | 183 | 57.79 | 84 |
| Udane podania | 148/ 183 | 46.74 | 80 |
| Współczynnik udanych podań | 80.87% | Nie dotyczy | 52 |
| Kluczowe podania | 7 | 2.21 | 92 |
| Dośrodkowania | 11 | 3.47 | 85 |
| Udane dośrodkowania | 4/ 11 | 1.26 | 92 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 36.36% | Nie dotyczy | 83 |
| Minuty na asystę | 285 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Bethany Mead asystował przy 1 asyst w 5 meczach do tej pory w sezonie FA Super League Kobiety 2026/2027. Bethany Mead podaje piłkę około 57.79 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 80.87. Wykonuje również 2.21 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Bethany Mead wynosi 0.36 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 93 procent graczy w FA Super League Kobiety.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 7 | 2.21 | 77 |
| Udane dryblingi | 5 | 1.58 | 88 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 71.43% | Nie dotyczy | 87 |
| Stracił posiadanie piłki | 8 | 2.53 | 5 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 64 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 1 | 0.32 | 90 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 285 min / karta | Nie dotyczy | 70 |
| Kartki powyżej 0.5 | 1 | 20% | 84 |
| Faule popełnione | 5 | 1.58 | 87 |
| Faul przeciwko | 4 | 1.26 | 79 |
Bethany Mead otrzymał 1 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 5 meczach do tej pory w sezonie FA Super League Kobiety 2026/2027. Popełnia 1.58 fauli na 90 minut.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 4 | 1.26 | 57 |
| Minuty na straconą bramkę | 71 min | Nie dotyczy | 57 |
| Czyste konto | 1 | 20% | 54 |
| Przechwytywanie piłki | 6 | 1.89 | 62 |
| Przejęcia | 1 | 0.32 | 19 |
| Pojedynki naziemne | 40 | 12.63 | 90 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 17 | 5.37 | 75 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 0.63 | 47 |
| Dribbled Past | 3 | 0.95 | 28 |
| Wybicia | 1 | 0.32 | 11 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 45 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 3 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 3 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Bethany Mead wykonał do tej pory w swojej karierze 3 rzutów karnych. Spośród nich Bethany Mead strzelił 3, a chybił 0. Ogólny współczynnik konwersji rzutów karnych dla Bethany Mead wynosi 100%.
UEFA Liga Mistrzów Kobiety Statystyki dla Bethany Mead
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 102 | 51 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.88 | 99 |
| Udział przy golu | 1 | 0.88 | 92 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 69 |
| Gole na wyjeździe | 1 | 1.2 | 99 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.75 | 0.66 | 99 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.75 | 0.66 | 99 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 102 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 2 | 1.76 | 96 |
| Strzały celne | 1/ 2 | 0.88 | 97 |
| Strzały niecelne | 1/ 2 | 0.88 | 91 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 95 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 50.00% | Nie dotyczy | 94 |
| Celność strzału | 50.00% | Nie dotyczy | 90 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 2.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 60 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.12 | 0.11 | 61 |
| Podania | 39 | 34.41 | 91 |
| Udane podania | 29/ 39 | 25.59 | 88 |
| Współczynnik udanych podań | 74.36% | Nie dotyczy | 56 |
| Kluczowe podania | 1 | 0.88 | 91 |
| Dośrodkowania | 2 | 1.76 | 93 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 2 | 0.00 | 80 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 80 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 0.88 | 79 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 62 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 62 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.88 | 10 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 85 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 65 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 65 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Faule popełnione | 2 | 1.76 | 99 |
| Faul przeciwko | 2 | 1.76 | 99 |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 1.76 | 25 |
| Minuty na straconą bramkę | 51 min | Nie dotyczy | 32 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 13 |
| Przechwytywanie piłki | 5 | 4.41 | 99 |
| Przejęcia | 1 | 0.88 | 87 |
| Pojedynki naziemne | 15 | 13.24 | 99 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 9 | 7.94 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 1.76 | 99 |
| Dribbled Past | 1 | 0.88 | 10 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 36 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 76 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 3 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 3 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Womens WC Qualification Europe Statystyki dla Bethany Mead
| Ogólnie | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 4 | Nie dotyczy |
| minuty | 145 | 36 minut na mecz |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.62 |
| Udział przy golu | 2 | 1.24 |
| Gole u siebie | 1 | 1.02 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 |
| Minuty na bramkę | 145 Minuty na bramkę | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.62 |
| Minuty na asystę | 145 Minuty na asystę | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Dryblingi | Brak danych | Nie dotyczy |
| Udane dryblingi | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Spalone | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut |
|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % |
|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 0.62 |
| Minuty na straconą bramkę | 145 min | Nie dotyczy |
| Czyste konto | 3 | 75% |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | 100% |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 3 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 3 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Bethany Mead to Napastnik, który pojawił się w 5 meczach tego sezonu w FA Super League Kobiety, grając łącznie 285 minut. Bethany Mead zdobywa średnio 0 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na 165 miejscu spośród 175 graczy w FA Super League Kobiety, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 0 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 14 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny FA Super League Kobiety.
Minuta po minucie
Zdobywa gol co każde N/A minut (Brak goli)
Asysta co 285 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 285 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025/2026
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.18 Gole
0.44 Asysty
0.09 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.52 Gole
0.22 Asysty
0.07 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.52 Gole
0.26 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.44 Gole
0.59 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.57 Gole
0.42 Asysty
0.05 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.22 Gole
0.43 Asysty
0.11 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.28 Gole
0.28 Asysty
0.18 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.41 Gole
0.71 Asysty
0.12 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.54 Gole
0.07 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2017
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.34 Gole
0.34 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2016
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.39 Gole
0 Asysty
0.07 Żółte Kartki
Sezon 2015
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.86 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2014
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.4 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki